سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
اینهایی که میگن بد بود توقع داشتن چی بشه؟ توقع داشتید جان به عمه اش ازدواج کنه و جفتشون به پادشاهی برسن و جیمی و سرسی هم با هم فرار کنن و سکانس آخر 2 تا عروس یعنی سانسا و دنریس داشته باشیم با 2 تا داماد تیریون و جان انسو که آریا و سم هم به عنوان ساقدوش پشت داماد و عروس راه بیوفتن.
همون بهتر که شما کارگردانی نکردید. تنها مشکل فیلم همون کشته شدن نایت کینگ به دست آریا بود.

در مورد تیریون هم قبل از قسمت 3 من رو اسمش قسم میخوردم اما از وقتی رفیق قدیمی خودش رو به دنریس فروخت ازش بدم اومد.

در مورد دنریس هم نمیدونم چطور بعضی ها میگن دنریس آدم خوبی بود چرا یهو وحشی شد!!! دنریس هیچ وقت خوب نبود منکه از همونجا که برادرش رو جلوش کشتن و به التماس های داداش توجهی نکرد میدونستم این شخصیت خوبی نداره.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اینهایی که میگن بد بود توقع داشتن چی بشه؟ توقع داشتید جان به عمه اش ازدواج کنه و جفتشون به پادشاهی برسن و جیمی و سرسی هم با هم فرار کنن و سکانس آخر 2 تا عروس یعنی سانسا و دنریس داشته باشیم با 2 تا داماد تیریون و جان انسو که آریا و سم هم به عنوان ساقدوش پشت داماد و عروس راه بیوفتن.
همون بهتر که شما کارگردانی نکردید. تنها مشکل فیلم همون کشته شدن نایت کینگ به دست آریا بود.
دوست عزیز شما اگه 7 فصل قبلیو با دقت نگاه میکردی و زیرنویساشو میخوندی متوجه میشدی که کاراکترای این فصل هیچ شباهتی به کاراکترای قبلی ندارن و کلا گند زدن به آرک خودشون! بزرگترین مشکلمون همینه الان.

در مورد تیریون هم قبل از قسمت 3 من رو اسمش قسم میخوردم اما از وقتی رفیق قدیمی خودش رو به دنریس فروخت ازش بدم اومد.

در مورد دنریس هم نمیدونم چطور بعضی ها میگن دنریس آدم خوبی بود چرا یهو وحشی شد!!! دنریس هیچ وقت خوب نبود منکه از همونجا که برادرش رو جلوش کشتن و به التماس های داداش توجهی نکرد میدونستم این شخصیت خوبی نداره.
من راجع به دنریس نظرم همین بوده اما این چیزی نبوده که توی 10 ثانیه بخوان یهو طرفو نابود کنن و بزنن mad queen ش کنن.

بعضیا یجور اصرار دارن این فصل اوکیه آدم شک میکنه نکنه اینا تو hbo کار میکنن. خود کست سریال دارن غیر مستقیم میگن فصل آخر داغون بود نمیدونم چه اصراری دارین شما ها.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
قسمت اخر بهمون فهموند که وایت واکر ها نه تنها بد نبودن بلکه بهترین شخصیت های سریال بودن کسایی که تمام سعیشون رو کردن تا از این فاجعه جلوگیری کنن :))
اره به خدا نایت کینگ بدبخت ازوراهای همون نایت کینگ بود منجی همون نایت کینگ بود لعنت بر اریا x-(

• Like
Reactions: yasu

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
تموم شد و نمیدونم چی بگم ...
تو 2 پارت وداع میکنم با سریال :

1:
نایت کینگ کلا ً وِل شد .
برن و کلاغ 3 چشم شدنش وِل شد .
مادِر او درگنز خیلی یهویی قاطی کرد و بعدم جَم شد رفت .
داریو ناهاریس کلاً وجود خارجی نداشت .
فِرست مِن و تری پیپِل و رابطه شون با نایت کینگ پَر .
جان مثلاً پادشاه ِ خونی ِ بعد هیشکی صداشم در نمیاد .
همه هم خوش و خرم جمع کردن رفتن خونه ـشون .

2:
به هر جهت ولی لذت بردم از نیمه اول این قسمت .
صحنه تیریون و سرسی ُ جِیمی بشدت احساسی و عالی بود .
رسیدن دنریس به آیِرن ترون ، بعد ِ 8 سال دنبال کردن ِ سریال واقعا ً یه حسِ عجیبی داشت .
دیالوگ های دنریس با جان که قشنگ بوی ِ یه دیکتاتور ُ میداد و جان کامل فهمید قدرت بالاخره به اون هم رخنه کرده و مجبور به کشتنش شد .
و چقدر اون صحنه ای که دروگون دنریس ُ تکون میداد فوق العاده بود . قشنگ میفهمید مادرش دیگه کنارش نیست و اون اتیش زدن ترون که قشنگ از یادَم نمیره .

در کل لذت واقعاً حال داد این سریال ، حتی این سیزنم خیلی جاهاش واسه من موندگار شد !
8 سال میگذره از موقعی که دیدمش دوران نوجوونی بود و الان جوونی و خلاصه بزرگ شدیم با هر سال منتظر ِ GOT بودن .
به هر جهت سریال تموم شد و با همه اون موارد ، بازم حال داد و دمشون بابت اینهمه سال گرم !

چی بگم انصافا ً ...

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
نکته ای که پیش میاد اینه که اگر براساس ری اکشن های بازیگرا فرض کنیم از فیلمنامه اکثرشون ( حداقل فرست رول هاشون ) راضی نبودن در حدی که در طول پخش سریال ( نه بعد از اتمامش ) شروع به زدن سریال کردند چرا اصلا قبول کردند این فیلم نامرو ؟

• Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نکته ای که پیش میاد اینه که اگر براساس ری اکشن های بازیگرا فرض کنیم از فیلمنامه اکثرشون ( حداقل فرست رول هاشون ) راضی نبودن در حدی که در طول پخش سریال ( نه بعد از اتمامش ) شروع به زدن سریال کردند چرا اصلا قبول کردند این فیلم نامرو ؟
اونا پولشون رو میگیرند میره ....

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
موندم اون کچله قسمت قبل برایه خودش نامه مینوشت که جان پادشاهه . تا کشته بشه!؟
خیلی چیزا رو اصلا معلوم نکردن . شما که پول نداشتید خیلی راحت تا قسمت 3 خلاص میکردید ک نایت کیگ همه رو بگیره خلاص.
ولی خیالم راحت شد و قسمت اخر با تمام افتضاحات این فصل خیلی خوش ایند بود برام که این دنی با قیافه نحسش به فنا رفت بسی حال کردم . از همون اول منفور بود
وحیف اون کرم خاکی چطور راست راست قلدری کرد واسه بزرگان 7 اقلیم !!و کشته نشد

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
موندم اون کچله قسمت قبل برایه خودش نامه مینوشت که جان پادشاهه . تا کشته بشه!؟
خیلی چیزا رو اصلا معلوم نکردن . شما که پول نداشتید خیلی راحت تا قسمت 3 خلاص میکردید ک نایت کیگ همه رو بگیره خلاص.
ولی خیالم راحت شد و قسمت اخر با تمام افتضاحات این فصل خیلی خوش ایند بود برام که این دنی با قیافه نحسش به فنا رفت بسی حال کردم . از همون اول منفور بود
وحیف اون کرم خاکی چطور راست راست قلدری کرد واسه بزرگان 7 اقلیم !!و کشته نشد
جدی این کرم خاکستری خیلی رو مخ بود. انتظار داشتم حداقل یکی بهش بگه خفه شو بابا کرم :))
بعد جالبه بهش میگن برو reach لرد شو نمیدونن اینا نمیتونن بچه دار شن؟ :D برن خاندان تشکیل بدن که نسلشون منقرض میشه :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من هیچ وقت از زیر نویس استفاده نمیکنم حتی زیر نویس انگلیسی هم فعال نمیکنم چون زبانم خوبه. کاراکتری که شخصیتش خیلی افت کرد فقط و فقط تیریون بود بقیه دقیقا همون روال همیشگی رو داشتن. در مورد دنریس من بارها تو این تاپیک گفتم فاح*ه تر از دنریس کاراکتری تو وستروس نیست و اون زمان من نمیدونستم میخواد پایتخت رو نابود کنه اما میدونستم پتانسیل این کارو داره. تو دنیا واقعی هم کسی با شخصیت دنریس ببینم میتونم حدس بزنم هر کاری ازش بر میاد اما اینکه یه سری میگن چرا دنریس دیوانه شد و اینکارو کرد به نظر من اصلا دیوانه هم نشد و همون شخصیت همیشگی خودش رو داشت فقط فرصت پیدا کرد وقاحت درونیش رو بروز بده.
جان اسنو هم همیشه یه شخصیت خنثی و بی مصرفی تو سریال داشت و از خودش هویت خاصی نداشت و اون قسمت آخر هم اگه تیریون واسش سخنرانی نمیکرد الان نوکر دنریس مونده بود و بهش خدمت میکرد و هیچ مشکلی با کشته شدن هزاران کودک توسط دنریس نداشت.
جدا از تیریون، شخصیت های خیلی ها رو زدن خراب کردن.
برن یکیشون، از فصل یک اینو نشون دادن که فلج شد، بعد شروع کرد به وارگ کردن و vision های مختلف داشتن، کلی سفر کرد، ادم ها براش مردن، اخرش تبدیل شد به یه شخصیت بی خاصیت.
جیمی هم همینطور، کل خط داستانی جیمی در مورد رستگاریش و دوری از گذشته بدش بود، همه فکر میکردن که ترک سرسی اخرین قدم توی رستگاریش باشه. ولی اون اخر یهو برگشت همون خونه اول. کل داستان پردازی شخصیتش خراب شد.
حالا اینکه شما از دنریس خوشتون نمیاد مسئله ی دیگه ای هست :D ولی اینطور فکر کنید که این طرفی بود که تاج و تخت جلوی پاش بودن، ارتشش کامل بود و 3 تا اژدها داشت و میتونست همون اول کینگز لندینگ رو بگیره اما تصمیم گرفت کل ارتشش رو ببره شمال و برای "بشریت" بجنگه. حالا همین ادم که انقدر از خودگذشتگی کرد، توی یه اپیزود میزنه یه ملت رو میکشه :D دیوونه شدنش قابل پیش بینی بود ولی خیلی مسخره و سطحی نشون داده شد.
آریا استارک رفت کلی اموزش دید faceless man شد، توی این فصل اخر حتی یه بار هم از قابلیت تغییر چهره و ... استفاده نکرد.
جان اسنو از وقتی که رفت نایتز واچ و فهمید که وایت واکر ها میخوان حمله کنن تصمیم گرفت که تا میتونه همه رو نجات بده. چند بار با نایت کینگ رو در رو شد و یجورایی مستقیم باهاش مبارزه کرد ولی توی این فصل و توی مبارزه با وایت واکر ها نقش شلغم رو داشت.
و خیلی خیلی خیلی مثال های دیگه.
تک تک شخصیت های سریال رو خراب کردن.
کل داستان پردازی 7 فصل قبلی رو سوزوندن و واقعا برای من جالبه که چطور نویسنده های مطرح میتونن انقدر سطحی کار کنن.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بنظر من اصلا این اپیزود نسبت به اپیزودای قبل بد نبود :D داستانو وقتی از پایه کوبوندن و خراب کردن انتظار معجزه نمیشه داشت تو یک قسمت بخوان خوب تمومش کنن، همون موقعی که ملت داشتن خوشحالی میکردن که وااای آریا جونم 3 متر پرید نایت کینگه پلیدو نابود کرد باید غصه الانو میخوردن :D

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
اونا پولشون رو میگیرند میره ....
پول D:
این که درست اما میشه با یه فیلمنامه خوب هم پول گرفت . حتی اگر خیلی پول دوست هم باشند دیگه دلیلی نداره اینقدر شدید مخصوصا کیت و املیا کلارک بزنن سریال رو .
مثلا اگر فیلم بود میگفتم اکی یارو تهش یک ماه میخواد بازی کنه میگه خوب هم نشد به درک . اینا 10 ساله دارن کار میکنن روی این سریال و تو سریال ها بازیگرا خیلی نقش دارن . مثل همین جیم پارسون و بیگ بنگ که چند روز پیش تموم شد به خواست پارسون . ( بحث سیتکام جداس اما تو سریال بازیگر داره عمرشو میذاره ، همین املیا کلارک مصاحبه کرده بود که من با اصن سریال بزرگ شدم یا همچین چیزی )
من اطلاع درستی ندارم شاید اینا برای چند فصل قرارداد داشتند یا فقط طرح کلی فیلمنامه رو قبل از فیلمبرداری بهشون دادند به دلیل این که قبلش حاضر نبوده و سریع میخواستن کار پیش بره .

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
من زیاد از دنریس خوشم نمیومد ولی واقعا حقش نبود بیچاره اینجوری بکشنش . اون سرسی حروم زاده تو بغل عشقش مرد اینم تو بغل عشقش . اون کجا و این کجا ... دلم سوخت براش ... همه زحمتا رو اون کشید آخه ...
اون Small Council آخرم که رسما جک بود . این برن هم که همه راست میگفتن نایت کنیگه . حروم لقمه تر از این بشر ندیدم ... :D

هزاران بچه رو زننده زنده آتیش زد. بوی کباب بچه ها شهر رو ورداشته بود بعد میگی دنریس حقش نبود اینجوری کشته بشه؟
سرسی هم همچین میگی تو بغل عشقش مرد انگار نمیدونی کسی که زیر آوار گیر کرده و داره خفه میشه عشق و مشق دیگه حالیش نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر