سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
کاش همیشه اینقدر مطمئن از رو تعصب حرف نمیزدیم.
من اول نسخه ۱.۷ گیگی mkvcage دانلود کردم و وقتی دیدم چند دقیقه اول فقط دارم پیکسل سیاه رو مونیتور بک لایت LED میبینم نسخه ۵ گیگی momento رو دانلود کردم که بالاترین کیفیته و هیچ تفاوتی نکرد بجز بیت ریت که سه برابر شده بود.
نمیدونم چه اصراریه. جنگ بلک واتر (قسمت ۹ فصل۲) هم تو شب رخ داد و اولین جنگ سریال بود. ولی نورپردازی اون کجا و این کجا!

وقتی ۷ فصلو تو چند هفته میبینی :|
شما واقعا مرگ ند استارک، راب استارک و حتی جان اسنو و تایوین رو که هر کدوم پلات توییست خودشونو داشتن با نایت کینگ مقایسه میکنی؟ اره خب احتمالا یهو بولتونا تلپورت کردن تو رد ودینگ استارک هارو کشتن :))
از این قسمت خوشتون اومده قبول اما با مقایسه این قسمت با فصلای قبل عظمت اونا رو زیر سوال نبرین.
بعله برادر شما شاخی و خیلی خفنی. اصن پینشهاد ساخت سریالم شما دادی . من نمیگم که از اول دیدم ولی تا جایی که یادمه از فصل سوم دنبال کردم. کتاب هارم خوندم به زبان اصلی. پایان کتابم با این یکیه زیاد جوش نزنیین چون مارتینم یه بار گفتنه بود شخصیت مورد علاقه همسر و خودم اریاست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,991
نام
آریا
این خیلی خوبه! :D

lgun_33.gif

http://uupload.ir/files/lgun_33.gif

همه ایراد هایی که میگیرین درست. مخصوصا که من به شخصه بزرگترین ایرادم اینه که وایت واکر ها "باید" تو جنگ میبودن ! نه هرچی ویت هست رو فقط بفرستن جلو آخرش فقط راه بیان
دقیقاً! حیف از اون همه ابهتی که وایت‌واکرها داشتن. :| قبلاً دیده بودیم اینا چقدر سخت جون هستن و کافی بود یکی از وایت‌واکرها توی هر صحنه از سریال بیاد تا قشنگ اتمسفرش چند درجه سنگین‌تر بشه. پایان اپیزود 2 هم با یه تصویر محشر و تهدیدآمیز از اینا تموم شد:

wejc_sdsadsa.jpg

ولی بعدش توی اپیزود 3... هیچی! :| یعنی رسماً هیچی! فقط مرده‌های درپیت بودن که گله‌ای حمله می‌کردن و خبری از وایت‌واکرهای هولناک نبود، تا لحظات آخر اپیزود که اونجا هم نایت کینگ منهدم شد و اینا پودر شدن رفتن.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
الان یه بار دیگه سکانس اخرو دیدم یه سوال برام پیش اومد
اینکه چرا وقتی نایت کینگ گردن آریا رو گرفت ، اریا چیزیش نشد و حتی ردش روی گردنش نموند؟؟؟
رد دستش تو ویژن برن روی دستش موند وقتی میخواست بگیرتش و تو فصل قبل هم جان گفت نزارین بهتون دست بزنن
هان؟:D

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
دوستان دقت کردین که اون لحظه که برن چشاش سفید میشه بعد کلاغ هاش میرن کناره اژدهای نایت کینگ تو اون لحظه نایت کینگ هم چشاش سفیده . بنظرتون چه ماجراییه ؟
یاد شمشیر جان اسنو تو قسمت آن سوی دیوار افتادم میگفتن چشاش رو باز میکنه ولی فیلمبردارش گفت خودمون اصلا متوجه این قضیه نبودیم و بعد پخش بیننده ها بهمون گفتن و چیز خاصی نبود

Delta Force

کاربر سایت
Jun 3, 2015
69
نام
سینا
اینکه چرا وقتی نایت کینگ گردن آریا رو گرفت ، اریا چیزیش نشد و حتی ردش روی گردنش نموند؟؟؟
رد دستش تو ویژن برن روی دستش موند وقتی میخواست بگیرتش و تو فصل قبل هم جان گفت نزارین بهتون دست بزنن
وقتی میخوای شب طولانی که چی بگم شب کوتاهو تو یک قسمت جمع کنی این سوتی ها که هیچ دیوار پشت جانی از دیوار یخی بین انسان ها و نایت کینگ مقاومتش بیشتره :-t

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بعله برادر شما شاخی و خیلی خفنی. اصن پینشهاد ساخت سریالم شما دادی . من نمیگم که از اول دیدم ولی تا جایی که یادمه از فصل سوم دنبال کردم. کتاب هارم خوندم به زبان اصلی. پایان کتابم با این یکیه زیاد جوش نزنیین چون مارتینم یه بار گفتنه بود شخصیت مورد علاقه همسر و خودم اریاست
What do we say to the god of Logic?
Not today :))

نایت کینگ برن رو از قصد مارک کرد که بتونه جاشو بفهمه وگرنه فکر نکنم به هر کی دست بزنه مارک بشه!
حتی اگه اینطور باشه هم بعد مرگش بازم بعید میدونم جای مارکش بمونه. الان احتمالا دست برن هم مارکش پاک شده باشه.

این خیلی خوبه! :D

lgun_33.gif

http://uupload.ir/files/lgun_33.gif

دقیقاً! حیف از اون همه ابهتی که وایت‌واکرها داشتن. :| قبلاً دیده بودیم اینا چقدر سخت جون هستن و کافی بود یکی از وایت‌واکرها توی هر صحنه از سریال بیاد تا قشنگ اتمسفرش چند درجه سنگین‌تر بشه. پایان اپیزود 2 هم با یه تصویر محشر و تهدیدآمیز از اینا تموم شد:

wejc_sdsadsa.jpg

ولی بعدش توی اپیزود 3... هیچی! :| یعنی رسماً هیچی! فقط مرده‌های درپیت بودن که گله‌ای حمله می‌کردن و خبری از وایت‌واکرهای هولناک نبود، تا لحظات آخر اپیزود که اونجا هم نایت کینگ منهدم شد و اینا پودر شدن رفتن.

البته من به شخصه با این موضوع مشکلی ندارم چون اگه هر کدوم از این وایت واکرا میمردن، بخشی از ارتش مرده ها یهو به فنا میرفت و خب اینام میدونن که اگه بمیرن وایت ها هم از بین میرن واسه همین جون خودشونو ریسک نکردن. طبیعتا اگه من و شمام بودیم اول یه سری زامبی رو میفرستادیم جلو آخرش خودمون وارد عمل میشدیم :D
ولی اگه تو اون چند دقیقه آخر که داشتن وارد وینترفل میشدن میجنگیدن ابهت بیشتری داشتند. مثلا چند نفر از بازمانده ها سعی میکردن به نایت کینگ حمله کنن (مثل کاری که تیون کرد) و اینا به عنوان محافظای نایت کینگ میکشتنشون. یه چیزی تو مایه های اون قسمت ارباب حلقه ها که گندالف میخواست تئودن رو جوون کنه میشد :D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
نمیدونم چرا عوامل سریال اینقدر توی نشون دادن چهره و هیکل وایت واکرها ضعف نشون دادن توی قسمت سوم؟ اصلاً مشخص بود دارن ماس مالی میکنن قیافه شون رو. سیاهی لشکر آورده بودن و بهشون گفته بودن شما فقط بدوئید بقیش با ما :D
دوستان هم زیاد مته به خشخاش میذارن. الان اون جاهایی که زن مو قرمزه (اسمش یادم نیس) خندق رو آتیش میزد و شمشیرهارو آتشین میکرد با عقل جور در میاد ولی ورود آریا جور در نمیاد؟

• Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
نمیدونم چرا عوامل سریال اینقدر توی نشون دادن چهره و هیکل وایت واکرها ضعف نشون دادن توی قسمت سوم؟ اصلاً مشخص بود دارن ماس مالی میکنن قیافه شون رو. سیاهی لشکر آورده بودن و بهشون گفته بودن شما فقط بدوئید بقیش با ما :D
دوستان هم زیاد مته به خشخاش میذارن. الان اون جاهایی که زن مو قرمزه (اسمش یادم نیس) خندق رو آتیش میزد و شمشیرهارو آتشین میکرد با عقل جور در میاد ولی ورود آریا جور در نمیاد؟
چیش با عقل جور در نمیاد؟ اون "زن مو قرمز" ملیساندرا از شهر آشای یه Red Priestess هست که اینا کلا پیرو خدای روشنایی (Lord of Light or R'hollr) هستند. کسی که به عقیده خیلیا دشمن اصلی خدای تاریکی (که تو سریال میگن همون نایت کینگه) هست. وقتی جان اسنو رو تونست یک روز بعد چاقو خوردنش زنده کنه، وقتی تونست یه قاتل سایه درست کنه و رنلی رو بکشه، وقتی با سوزوندن سه تا زالو تونست سه تا کینگ مدعو رو نفرین کنه (که همشون مردن!)، به نظرتون روشن کردن یه خندق و چند تا شمشیر ازش دور از انتظاره؟

ولی آریا قضیش کلا فرق داره. شاید آریا آدم کش ماهری و Faceless باشه و تونست کل خاندان فری رو از پا در بیاره اما هیچ قدرتی ازش ندیدیم که بتونه جلوی نایت کینگ و وایت واکرا حرفی واسه گفتن داشته باشه. دقت کن اینا به قدری خفن تو سریال نشون داده شدن که کلاغایی که برن میفرستادو تو هوا میگرفت یا حتی تو "خواب" برن تونست مارکش کنه. Dragonfire که قلعه ای مثل هرن هال رو مثل شمع ذوب کرد روش هیچ اثری نداره.
تنها حالتی که منطقی بود این بود که آریا با استفاده از فیس برن یا حتی تیون یا هر کس دیگه ای نایت کینگ رو سورپرایز کنه و بکشه.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
حرکت انداختن خنجر آریا استارک در هنگام کشتن پادشاه شب یادآور همان حرکتی بود که او در فصل قبل هنگام مبارزه با برین اهل تارث داشت و همچنین تاکیدی بر راست دست بودن مایسی ویلیامز

در یکی از بزرگ‌ترین سورپرایز‌های سریال «بازی تاج و تخت» تاکنون، آریا استارک به یک باره از پشت روی پادشاه شب پرید، اما تقریباً ناکام ماند، زیرا پادشاه شب خیلی سریع رویش را برگرداند، دست و گردن آریا را گرفته و به نظر می‌رسید که به زندگی او پایان دهد. اما ناگهان آریا خنجر ساخته شده از فولاد والرینی اش را از دست چپش رها کرده و با دست راست گرفت. سپس خنجر را در سینه پادشاه شب فرو کرد و به سرعت باعث مرگ او و سپاهیانش شد. در فصل هفتم، آریا با برین اهل تارث تمرین شمشیرزنی می‌کند و این دو وقتی که آریا خنجرش را از یک دست رها کرده و با دست دیگر می‌گیرد به نتیجه مساوی می‌رسند.
علاوه بر تمرین آریا و برین، به باور ما این تغییر از دست چپ به راست می‌تواند اشاره‌ای جالب به تجربه مایسی ویلیامز برای بازی در نقش آریا استارک چپ دست باشد. در کتاب‌های مارتین، آریا چپ دست است و ویلیامز ۱۲ ساله نیز می‌خواست به این موضوع پایبند باشد: «من راست دست هستم و وقتی مادرم اولین کتاب را می‌خواند در مورد چپ دست بودن آریا به من گفت. از آن به بعد با خودم گفتم خیلی خب، سعی می‌کنم هر کاری را با دست چپ انجام دهم». بدین ترتیب او بیشتر صحنه‌های مبارزه خود را با دست چپ آموزش دیده و انجام داد که باعث شد آخرین حرکت شجاعانه او بسیار جذاب‌تر باشد.
آریا خنجرش را دست همانجای بدن پادشاه شب فرود کرد که بچه‌های جنگل هنگام خلق او کرده بودند
آریا خیلی سریع عمل کرد و نقطه ضعف بدن پادشاه شب که زرهی روی آن قرار نداشت و بسیار مهم بود را پیدا کرد و هدف گرفت. سازندگان سریال گفته بودند که تنها فولاد والرینی که در نقطه‌ای مشخص فرو رود می‌تواند باعث مرگ پادشاه شب شود. دیوید بنیاف در این باره می‌گوید: «ما می‌دانستیم که باید فولاد والرینی باشد، آن هم دقیقاً در همان نقطه‌ای که بچه‌های جنگل هنگام خلق پادشاه شب قرار داده بودند و اینکه تنها با فولاد والرینی از بین می‌رود». خنجر ساخته شده از فولاد والرینی آریا در فصل گذشته توسط برن و در زیر همین درخت مقدس به او داده شده بود. آن سکانس خود اشاراتی متعدد به رویارویی آریا با پادشاه شب داشت.

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
شاه شب مرد؟!!!! اونم به این سادگی؟!!!! شد مثل همه فیلمهای اشغالی که نیروهای مثبت علی رغم تمام ضعف و بدبختیشون و استیصالشون در لحظه اخر یهو توسط یه عامل غیر منطقی بنام نویسنده و کارگردان پیروز میشن شخصا فکر میکرم جرج مارتین نویسنده ای متفاوته. حدود سه یا چهار سال تو کف این بودم که این شاه شب کیه چکار ازش بر میاد و.... و خلاصه شد این که تو یه لحظه توسط یه دختر کوچولو به فنا بره.به شخصه بسیار بدم اومد از این کار نا اقای مارتین.

• Like
Reactions: arash1996

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
شخصا فکر میکرم جرج مارتین نویسنده ای متفاوته. حدود سه یا چهار سال تو کف این بودم که این شاه شب کیه چکار ازش بر میاد و.... و خلاصه شد این که تو یه لحظه توسط یه دختر کوچولو به فنا بره.به شخصه بسیار بدم اومد از این کار نا اقای مارتین.
سریال خیلی وقته از کتاب زده جلو و یجورایی دیگه ربطی به جرج مارتین نداره...

توی کتاب های اینده که منتشر بشن، احتمالش 0% که حنگ وینترفل اینطوری تموم بشه :D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
چیش با عقل جور در نمیاد؟ اون "زن مو قرمز" ملیساندرا از شهر آشای یه Red Priestess هست که اینا کلا پیرو خدای روشنایی (Lord of Light or R'hollr) هستند. کسی که به عقیده خیلیا دشمن اصلی خدای تاریکی (که تو سریال میگن همون نایت کینگه) هست. وقتی جان اسنو رو تونست یک روز بعد چاقو خوردنش زنده کنه، وقتی تونست یه قاتل سایه درست کنه و رنلی رو بکشه، وقتی با سوزوندن سه تا زالو تونست سه تا کینگ مدعو رو نفرین کنه (که همشون مردن!)، به نظرتون روشن کردن یه خندق و چند تا شمشیر ازش دور از انتظاره؟

ولی آریا قضیش کلا فرق داره. شاید آریا آدم کش ماهری و Faceless باشه و تونست کل خاندان فری رو از پا در بیاره اما هیچ قدرتی ازش ندیدیم که بتونه جلوی نایت کینگ و وایت واکرا حرفی واسه گفتن داشته باشه. دقت کن اینا به قدری خفن تو سریال نشون داده شدن که کلاغایی که برن میفرستادو تو هوا میگرفت یا حتی تو "خواب" برن تونست مارکش کنه. Dragonfire که قلعه ای مثل هرن هال رو مثل شمع ذوب کرد روش هیچ اثری نداره.
تنها حالتی که منطقی بود این بود که آریا با استفاده از فیس برن یا حتی تیون یا هر کس دیگه ای نایت کینگ رو سورپرایز کنه و بکشه.
خب همین Faceless بودن آریا احتمالا بهش کمک کرده تا شبیه آدرها بشه و خودشو به شاه شب نزدیک کنه. وقتی خیلی های دیگه تو سریال کارهای سوپرنچرالی میکنن، چرا آریا نتونه؟ سریال کلاً بر پایه تخیل و جادو بنا شده اونوقت بعضیا توش دنبال دلایل محکم و منطقی میگردن

همین وایت واکرها که موقع حمله مثل اسب میدوئن و به گفته خودشون خسته هم نمیشن، چرا باید بعد از تخریب دیوار توسط اژدهای شاه شب توی فصل قبل، آروم آروم راه برن؟ میتونستن سریعتر خودشون رو برسونن به وینترفل تا انسان ها هم وقتی برای تجدید قوا و آرایش نظامی نداشته باشن
یا زنجیر از کجا اومد اژدها رو از آب در آوردن؟ بالفرض که زنجیرم اونطرف دیوار بوده، اینا که نمی تونن برن توی آب پس چطور اون پایین زنجیرو دور اژدها قلاب کردن؟
و کلی چیزای دیگه...
ملت فک میکنن فقط سر همین یه قضیه ورود آریا، بازیچه ی دست سازندگان شدن در صورتی که تعداد انگشت شماری حفره داستانی توی سریال بوده!
اما کلاً قبول دارم که 7 فصل برای شاه شب و ارتشش اُبهت و جلال کسب کردن، بعد تو یه اپیزود سر و تهشو به هم دوختن...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Albis and voldmort

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر