سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اگر یک شخصیت منفی فوق العاده دارید، باید شکست دادنش خیلی خیلی سخت اتفاق بیوفته وگرنه بیننده می فهمه همه ادعاها پوچ و توخالی بوه
سازندگان سریال گفته بودن دوست دارن مردم به این سریال واکنشی شبیه به بریکینگ بد داشته باشن
باید بگم که اگر چنین چیزی میخوان باید تو قسمت های باقی مونده نشون بدن که هنوز به فیلمنامه و داستان اهمیت میدن
خلاصه، کشته شدن نایت کینگ و تموم شدن قصه وایت واکرها اگر همین بوده باشه باید فقط تاسف خورد ولی با توجه به حضور برن تو سریال و مشکوک بودن رفتارش هنوز کورسویی از امید دارم که داستان وایت واکرها تموم نشده باشه ، حداقل نه انقدر ساده:D
تو فصل ۴ فک کنم با ۵ بود که نایت کینگ یه بچه کوچیکو بغل میکنه بعد چشماش آبی میشن.جریانش چی بود احتمالش هست نایت کینگ دوم باشه؟ :D
اون پسرهایی که نایت کینگ تبدیل میکرد همین موبلندهای نزدیک خودشن:D
اینا برخلاف وایت واکرها از عقل و خرد بهرمند هستن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
بر اساس آموزه های چندین ساله ام از توتال وار D: باید وقتی وایت واکر ها میرسیدن به ارتش جاوید بود ارتش خواجه ها بود چی بود همینطور که اونا با شیلد این وایت واکر های بدبخت رو هولد کرده بود دوتراکی ها هم با اسب از بغل میزدن تو دلشون و قیچیشون میکردن D: مطمئنم اون لحظه یکی به دوتراکی ها گفته cyka ruzh B P90 وگرنه اینجور راش دادن واقعا عجیبه D:
سطح نویسندگی مثل نبرد Blackwater در برابر این قسمت بود تو Blackwater تیریون لنیستر با زیرکی و استراتژی توش پیروز شد ولی تو این قسمت مثل موش رفته بود توی دخمه پیش زنا و بچه ها و مشروب میخورد دقیقا همین قدر دایورت :))

<Professional>

کاربر سایت
Dec 16, 2012
184
n6z_kry8sdp6uev21.png

P.S: می‌دونم کلی misspell داره، اونی که تو ردیت پست کرده رو blame کنید :)

من با کل نظرات کاری ندارم و کلا هم با جبهه مخالف و هم موافق، موافق هستم :|:D
ولی کلا اون دوستانی رو که میگن دوتراکی ها نباد راش میدادن، باید دقیقا چیکار میکردن؟

5xzr9ks469v21.jpg

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
البته با وجود اسب نمیشه مثل اسپیرمن دفاع کرد، یعنی تو اکثر این نبردهایی که دیدم تو هیچ کدوم اسب ها نقش دفاعی نداشتن...دوتراکی ها هم که بدون اسب عملا هیچا

البته این مورد زمانی درست خواهد بود که طرف مقابل انسان باشن نه موجوداتی که مثل موروملخ از هرچیزی بالا می رفتن
اگه بخوایم از دیدگاه استراتژی نگاه کنیم بازم میتونستن از دوتراکی برای flank کردن یا حتی برای مثال کشیدن تعدادی از لشکر مرده ها به یه جای دیگه که دوست دارن (مثلا جایی که دنریس یا جان با اژدهاشون راحت تر میتونن بسوزونشون) استفاده کنن چون که به طور کلی دوتراکی ها light cavalry هستند و معمولا برای harrasment استفاده میشن نه charge کردن منتهی اینا چون تعدادشون به شدت بالاست وقتی با کل قوا به سمت یه ارتش حمله میکنن اون ارتش میترسه و معمولا بهم میریزه مثل چیزی که واسه ارتش لنیستر ها دیدیدم. اما بحث اینه مرده ها اصلا ترس و اینا حالیشون نیست که میگیرن شتکشون میکنن :D

حالا بیخود تر از اینا اون منجنیقا واسه چی بودن؟! اصلا کی تو دفاع از منچنیق یا trebuchet استفاده میکنه؟ تنها دلیلی که میشه از اینا استفاده کرد واسه از بین بردن ماشین های جنگی دشمنه که ارتش مرده ها طبیعتا ماشین جنگی ندارن که. اینا بجای این 2 تا ballista میذاشتنن اژدهای نایت کینگو میدیدن میزدنش :D

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی
در مورد این صفر و 100 نگاه کردن به این قسمت سریال :
تعداد کسایی که نمره منطقی دادن (حد وسط به پایین و بالا) خیلی کمتر از کسایی که از شدت هایپ 10 رو تقدیم سریال کردن خیلیا اصلا براشون ضعف های این قسمت مهم نبوده و 10 رو کامل تقدیمش کرد پس این وسط امار کسایی که دست بالا رو گرفتن خیلی بشتر از کسایی که سعی کردن همه جوانبش رو در نظر بگیرن واسه سریال :

View attachment 105631

نمی دونم در جریان هستید یا خیر، وقتی میانگین میشه 9.2 یعنی اینکه نمرات 10 و 9 بیشترین تکرار داشتن

• Like
Reactions: bayern_vahid

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چقدر قسمت سه فصل هشت از نظر صداگزاری و تصویر گذاری عالی بود من رو سینما دیدم واقعا کیف کردم . قسمتی که لرزش صدا تبدیل به بیس میشد مو به تن ادم سیخ میکرد . فقط یجاش که کمی نپسندیدم تو یک سکانس گرگ جان اسنو رو کنارش نشون داد که در حال یورش هستن ولی متاسفانه کارگردان دیگه هیچی از گرگ‌ تا پایان جنگ نشون‌نداد ! میتونست ازش تو این جنگ بیشتر استفاده کنه که نکرد یا کلا علاقه ای نداره . بنظرم این گرگها میتونستن خیلی سریال رو قوی تر کنن چون از فصل یک معرفی شد ولی هرچی جلوتر رفت کمرنگ تر شدن.حتی میتونست داستانشون بسیار قوی تر ارتباط کلیسی با دراگون ها باشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
نمی دونم در جریان هستید یا خیر، وقتی میانگین میشه 9.2 یعنی اینکه نمرات 10 و 9 بیشترین تکرار داشتن
گفتم تو این قضیه صفر و 100 با توجه به امتیاز های سریال قطعا دید 100 بیشتر از از صفر هاست خیلیا هم حد وسط رو گرفتن و پایین بالاش کردن کاری به محاسبات ریاضیش ندارم حالا ...

• Like
Reactions: arash1996

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
368
نام
علی
گفتم تو این قضیه صفر و 100 با توجه به امتیاز های سریال قطعا دید 100 بیشتر از از صفر هاست خیلیا هم حد وسط رو گرفتن و پایین بالاش کردن کاری به محاسبات ریاضیش ندارم حالا ...

با این حساب منم می تونم بگم تعداد کسایی که نمره منطقی دادن (حد وسط به پایین و بالا) خیلی کمتر از کسایی که از شدت هایپ 10 رو تقدیم سریال کردن

105643

کلا اینجا یه سری فاز برداشت که هرکی از این اپیزود خوشش اومده بیننده کژوال سریال هست و کل هفت فصل رو تو یه هفته دیده و اصلا تا به حال در مورد مارتین و کتاب ها نشنیده. هرکی هم بیاد بگه چه اپیزود چرتی؛ از رسته منتقدان عظیم الشان هست. لطفا بگذارید ما تو گمراهی بمونیم.
حالا بماند که فیلم و سریال و در کل سرگرمی رو برای بیننده کژوال میسازن نه منتقد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
با این حساب منم می تونم بگم تعداد کسایی که نمره منطقی دادن (حد وسط به پایین و بالا) خیلی کمتر از کسایی که از شدت هایپ 10 رو تقدیم سریال کردن

105643

کلا اینجا یه سری فاز برداشت که هرکی از این اپیزود خوشش اومده بیننده کژوال سریال هست و کل هفت فصل رو تو یه هفته دیده و اصلا تا به حال در مورد مارتین و کتاب ها نشنیده. هرکی هم بیاد بگه چه اپیزود چرتی؛ از رسته منتقدان عظیم الشان هست. لطفا بگذارید ما تو گمراهی بمونیم.
حالا بماند که فیلم و سریال و در کل سرگرمی رو برای بیننده کژوال میسازن نه منتقد.
چی داری شما میگی ؟ من دارم میگم اگه به 0 و 100 باشه (دوستان هی تکرارش میکنن) 100 ها قطعا بیشتر از صفر هاست ! خیلیا حد وسط نمره دادن پس هی 0 0 نکیند اناگر همه به قصد هیت ورزیدن کامل اومدن تو این تاپیک ...

• Like
Reactions: arash1996

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه نکته که کسی دقت نکرده بود
این Dragonfire توی سریال اونقد بهش بها داده شده که میگن harrenhall رو تونست ذوب کنه یا همین قسمت دیوار وینترفل رو زد ترکوند. بعد وقتی مثلا جان پشت دیوار قائم میشد و اژدهای نایت کینگ آتیش میزد، دیوار چیزیش نمیشد؟
اون مرده هایی که توی crypt زنده شدن میدونستین استارک ها بودن دیگه؟ احتمالا لیانا استارکم جزشون بوده الان جان قسمت بعد بره crypt با جسد مادرش مواجه میشه که افتاده بود دنبال سانسا بکشتش :))

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
همه ایراد هایی که میگیرین درست. مخصوصا که من به شخصه بزرگترین ایرادم اینه که وایت واکر ها "باید" تو جنگ میبودن ! نه هرچی ویت هست رو فقط بفرستن جلو آخرش فقط راه بیان

ولی یه چیزی که واقعا درست نیست این دید استراتژی و جنگی بود ! فلسفه فیلم و سریال فانتزی سرگرم شدن و بالا و پایین کردن آدرنالین و احساس استرس و ترس هست همیشه. فیلم مستند نساختن که ! پس هرچیزی واسه سرگرم کردن تو یه فیلم فانتزی آزاده ! خیلی میتونستن بهتر مثل battle of bastrads درش بیارن درسته. ولی این ایراد هایی که گرفتین که برن فلنک کنن اینا که جنگ واقعی نیست. هیچکس هم قول میدم حوصله دیدن جنگ واقعی نداره

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,809
نام
کیارش
همه ایراد هایی که میگیرین درست. مخصوصا که من به شخصه بزرگترین ایرادم اینه که وایت واکر ها "باید" تو جنگ میبودن ! نه هرچی ویت هست رو فقط بفرستن جلو آخرش فقط راه بیان
اینو منم قبول دارم. این همه رو شمشیرای والرین استیل مانور دادن، حتی یه اپیزود قبل تر سم میاد شمشیر باباش رو میده دست جوراه. حداقل 4 تا نبرد تن به تن با اون وایت واکرا نشون میدادن خیلی خفنتر میشد

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر