سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
Top-24-who-cares-meme11.jpg
یه تئوری مطرح شده بود که اریا برای کشتن نایت کینگ به شکل وایت واکر در بیاد

• Like
Reactions: SILICON POWER

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
یعنی مثلا پلات توییست این فصل اینه که با شمشیر والرین استیل یا حتی Dragonglass نایت کینگو میزنن و میبینن نمیمیره؟ :|
اگه این اتفاق بیفته که واقعا جالب میشه. به نظر خودم اینکه ضعف وایت واکرا رو فهمیدن کارو براشون آسون تر میکنه و کافیه وایت واکرا رو بکشن تا مرده های پشتشونم بمیرن و الان هم میدونن چطوری میشه وایت واکرا رو کشت. ولی بحث اینه منم فکر نمیکنم نایت کینگ به این راحتیا بمیره.

کلا کتاب که بحثش جداست. خیلی معمای پاسخ داده نشده هست که فن ها واسش تئوری ساختن مهم ترینش همین L+R=J بود که توی سریال اثبات شد.
ولی خب تو همین سریالم از فصل دو تا اینجا به Lord of Light پرداختن. حتی ملیساندرا هم چندین بار گفت که i saw him in the flames fighting at winterfell که خب طبیعتا منظورش Battle of Bastards نبوده بلکه همین نبرد قسمت بعدی هست!

الان که رسیدیم به فصل 8، یادمه دو سه سال پیش تو همین تاپیک چند تا اسپویل ار رددیت و سایتای مختلف نوشتن و گفتن که فیلمنامه اسپویل شده و منم بوکمارک کردم که وقتی سریال تموم شد بخونم و ببینم چند درصدش درست بوده. واسه فصل هفت که این پست هست تا الان تقریبا اکثرا درست بوده. :|
فصل هشتو لینک پستشو نمیذارم چون خودمم نخوندم و منتظرم این 6 اپیزود تموم شه
اون اسپویل های فصل هشت که بهزاد گذاشته خیلیاش تو همون فصل هفت رد شد و بنظرم فیکه حداقل یه سری چیزای خیلی کلی اش، اما اسپویل های فصل هفتم، بلکه بخاطر لیک شدن فیلمنامه همون فصل هفت بود فقط و بخاطر همینم خیلی سر و صدا کرد. چیزی که من میدونم خبری بصورت رسمی از لیک شدن فیلمنامه فصل هشت موجود نیست و همون موقع هم نبود.
هرچند یه سری چیزاش ممکنه اتفاق بیوفته :D اما مثل فصل ۷ رسمی نبود.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,462
نام
Nightwing
یعنی چی برداشتن آریا رو لخت کردن؟ این کارا چیه مثل آدم سریال بسازید دیگه . میمردن این یکی سالم میموند؟؟ آریا مثل خواهر من بود واقعا بهتره اگر همه ما خون آریایی در رگ داریم این سریال لعنتی رو تحریم کنیم! قابل توجه دوستانی که نمیدونن آریا یک اسم کاملا ایرانی هست! به تک تک ما توهین شده !

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,817
یعنی چی برداشتن آریا رو لخت کردن؟ این کارا چیه مثل آدم سریال بسازید دیگه . میمردن این یکی سالم میموند؟؟ آریا مثل خواهر من بود واقعا بهتره اگر همه ما خون آریایی در رگ داریم این سریال لعنتی رو تحریم کنیم! قابل توجه دوستانی که نمیدونن آریا یک اسم کاملا ایرانی هست! به تک تک ما توهین شده !
الان اینارو شوخی کردی یا جدی گفتی؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,157
نام
∂αнмα
جون من بگو داری شوخی میکنی :|

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
گیم او ترونز یعنی: اعدام ند استارک ... عروسی خونین ... دادگاهی تیریون ... مرگ جفری .. مرگ هودور .. مرگ دختر استینس یعنی شیرین .. یا حتی خود جان اسنو توسط یارانش

این صحنه ها و غافلگیریها کجاها (چیزی هایی که من یادم مونده) و این دو ایپیزود کجا ؟! هیچ کدومشون هم CGI خفن نداشتند

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764

آقا دمت گرم روزمو ساختی :)):))

گیم او ترونز یعنی: اعدام ند استارک ... عروسی خونین ... دادگاهی تیریون ... مرگ جفری .. مرگ هودور .. مرگ دختر استینس یعنی شیرین .. یا حتی خود جان اسنو توسط یارانش

این صحنه ها و غافلگیریها کجاها (چیزی هایی که من یادم مونده) و این دو ایپیزود کجا ؟! هیچ کدومشون هم CGI خفن نداشتند
گیم آو ترونز یعنی تمام قسمتایی که پیرو کتاب بود مثل همه این مواردی که گفتی. دو فصل آخر بیشتر حالت فن فیکشن پیدا کرده و واسه همین از اصلیت خودش دور شده اما خب همینطور که میبینی در ازاش طرفدارای بیشتری پیدا کرده!

• Like
Reactions: TheGodfather

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,701
نام
کیارش
سریال از حالت درام مخصوص خودش خارج شده و به یک اکشن درام ( نه اون درام مخصوص ) تبدیل شده و این باعث شده که خیلی ها ناراضی بشن و از طرفی هم وقتی یه اپیزود مثل اپیزود اخیر پخش میشه آه و ناله همه طلبکارانه میره هوا که آقا پس جنگش کو
الان چندین سیزنه که تو سریال از اون سکانس های شوکه کننده معروف دیگه نداشتیم. آخریش هودور بود فکر کنم اپیزود 5 سیزن 6!
همین Battle of the bastards که تو Imdb بیشترین نمره رو داره کاملا یه روند قابل پیش بینی رو طی میکنه. ( از کشته شدن برادر کوچیک سانسا بگیر تا اینکه وقتی جان اسنو و لشگرش دارن له میشن یهو فیلم هندی طور ارتش ویل میاد وسط :D )
ولی خب عوضش تا دلتون بخواد اکشن داره و جلوه های ویژه

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
قاعدتاً صحنه هایی مثل اون عروسی شوم ؛ عاقبت ند استارک و جافری و استنیس ؛ کارای لیتل فینگر و عاقبتش ؛ اون رو در رویی ِ تریون و پدرش و شاهکار شاهکار ِ هودور که این آخری رو با دیدنش هیچ احدی فکر نمیکنم بوده باشه که خشکش نزده باشه !

ما سریال رو با این نوع درام ها و اللخصوص دیالوگ ها میشناسیم ؛ از فصل دوم که اتفاقی سریال رو تو یه سرچ یکی از سایت ها دیدم و اصلاً معروف نبود و تازه داشت خودش ُ نشون میداد ؛ چیزی که جذبمون کرد معروفیت نبود ( اون زمان وجود هم نداشت ! ) یا اکشن و Twist خاصی بلکه خودش بود ، روایت کند خودش رو داشت با اتفاقات به معنی کلمه " Out of the blue " .

این دو قسمت ، یادآور همون 6 7 سال پیش بود . شاید نه به اون قوت که قاعدتاً هم توقعی نمیره کارِ مارتین رو بتونن با همون Pace جلو ببرن .
ولی اون صحنه دور هم جمع شدن و وایـن و یهویی شوالیه شدن و صورت ذوق زده دختری که به آرزوی محال ِ ذهنش رسید و اون آهنگ آخرش ؛ اون به معنای کلمه GOT بود ...

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,476
عجب صحبتی کردی!:|

• Like
Reactions: ..Preacher..

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
فکرش رو بکنید فرهنگ آمریکایی ها تا چه حد ترکیده که میشینن خانوادگی این سریال رو نگاه میکنن با اون صحنه های همج** *** و ... :|

پ.ن: لطفا نقل قول نگیرید و قبول کنید خیلی ضایع است آدم بشینه با ننه باباش صحنه همج*** گرایی نگاه کنه.
دوست عزیز این سریال خانوادگی نیست. مثلا پدر و مادر ها بچه ها رو میفرستن بخوابن بعد دو نفری میشینن میبینن.
حتی یه بار قبل از پخش یکی از قسمت ها برنامه دیگه ای بود مجری گفت:
You wanna send your kids to sleep for this.
این سریال خانوادگی نیست و هیچ وقت نبوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر