سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
به نظر من این قسمت از قسمت اول بهتر بود و مواردی هم دیدیم لازم بود . همونطور که یکی از دوستان گفت ما سالها هست داریم این شخصیت ها رو می بینیم و یجورایی باهاشون زندگی کردیم , نمیشه که زرتی یهو نبرد بشه و بعضیاشون هم احتمالا کشته بشن باید یه شب آخری داشته باشن لااقل .
کل قسمت یه طرف اون نگاه های تورموند به برین و حرفاش هم یه طرف :))=))
دنریس از شخصیت های محبوب من تو سریال هست (همچنین بازیگرش هم جزو بازیگر های محبوبم هست) , ولی وجدانا اون چی بود گفت !؟ 8-| موضوع به این مهمی رو بهت گفته تو زرتی چسبیدی به اون تخت آهنین کوفتی ! :|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اپیزود خوبی بود قشنگ لحظات خوبی رو واسه کرکترا محیا کردن تا بعدن همه زجه بزنن :((:((

====================================

D4uS8ODXsAA3Hwb.jpg

:)):))

بهترین بازیگر این قسمت هم کسی نیست جز :

D4uo8jpUwAA9DmE.jpg

غول کش شیر خوار :)):))

پ.ن :

D4u2FyHUYAAji1E.jpg

:((:((

آخرین ویرایش:

Celestial Teapot

کاربر سایت
Nov 13, 2018
11
من شخصا توی این فصل آخر هیچ اهمیتی برام نداره که کی میخواد روی تخت آهنی بشینه، فقط و فقط دوست دارم تکلیف هویت نایت کینگ مشخص بشه و ببینم بالاخره نقشش توی داستان چیه!!، امیدوارم حسابی سورپرایز بشیم و یه حرکت اساسی و غیرقابل پیش بینی بزنه و معادلات ذهنی همه رو بهم بریزه :p
night king شخصیت مهمی نیست اصلا. تو کتاب هم وجود نداره

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این اپیزود از اپیزود اول خیلی بهتر بود.. رابطه و دیالوگ های شخصیت ها با هم و کلااون حال و هوای "شب اخر زندگی :D" خیلی خوب بودن!
ghost بنده خدا رو هم یکم نشون دادن و همون چند ثانیه بسی خوشحالمون کرد :D
+
نمیدونم خوشحال باشیم که Brienne بالاخره شوالیه شد (اونم توسط کسی که دوستش داشت) یا اینکه ناراحت چون احتمالا قسمت بعد باید باهاش خداحافظی کنیم :(

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Samwell Tarly. Slayer of White Walkers. Lover of ladies.

:))

======================

D4udWt4WAAEeclr.jpg

==========================

قسمت بعدی ننه اژدها و نایت کینگ و اژدها هاشون :

ezgif-5-1e3b6112fdfb-webp.105124

=============================

این تیکه :

ezgif-5-5270d62d2a38-webp.105123

:)):))

خدایی این قسمت خیلی بهتر بود تا قسمت اول حیف که قرار ـه .....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یه آریا رو می‌ذاشتین پاک بمونه! :| استغفرالله! :D
این قسمت بیشتر حکم آرامش پیش از طوفان رو داشت و شخصیت‌هایی رو کنار هم قرار داد و بهشون پرداخت که قراره به زودی نصف‌شون منهدم بشن. اپیزودی کُند و آروم، ولی دوست‌داشتنی بود.
ریش قرمزی هم مثل همیشه وقتی کنار بانو قرار میگیره میترکونه! :)) خیلی خوبه لامصب! از اونجا که مثل بچه‌ها برای شوالیه شدن بانو دست می‌زد تا این جملاتش:

آقا دو تا سوال:
1. این که گندری بچه نامشروع رابرت هست، اتفاق مهمی محسوب میشه؟ یعنی اگه همه چیز قرار بود طبق قانون پیش بره و خبری از جنگ و درگیری بین خاندان‌های مختلف نبود، گندری به پادشاهی می‌رسید یا چون بچه درست حسابی نیست به جایی نمی‌رسید و فقط ارث گیرش می‌اومد؟! :D
2. اون عزیزانی که آخر اپیزود اومدن جریانشون چی بود؟ اوایل که با White Walkerها آشنا شدیم در کنار اصل کاری یعنی Night King، یه سری دیگه هم با قیافه‌های خفن بودن که شهید شدن و بعدش دیگه اکثراً همین مُرده‌های داغون و درپیت کنار Night King بودن که نقش شلغم رو دارن. اما آخر این اپیزود کلی از اون خفن‌ها در خط اول نبرد دیده شدن! :D اینا از قبل حضور داشتن و من یادم رفته یا تازه به لشکرش اضافه شدن؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آقا دو تا سوال:
1. این که گندری بچه نامشروع رابرت هست، اتفاق مهمی محسوب میشه؟ یعنی اگه همه چیز قرار بود طبق قانون پیش بره و خبری از جنگ و درگیری بین خاندان‌های مختلف نبود، گندری به پادشاهی می‌رسید یا چون بچه درست حسابی نیست به جایی نمی‌رسید و فقط ارث گیرش می‌اومد؟! :D
2. اون عزیزانی که آخر اپیزود اومدن جریانشون چی بود؟ اوایل که با White Walkerها آشنا شدیم در کنار اصل کاری یعنی Night King، یه سری دیگه هم با قیافه‌های خفن بودن که شهید شدن و بعدش دیگه اکثراً همین مُرده‌های داغون و درپیت کنار Night King بودن که نقش شلغم رو دارن. اما آخر این اپیزود کلی از اون خفن‌ها در خط اول نبرد دیده شدن! :D اینا از قبل حضور داشتن و من یادم رفته یا تازه به لشکرش اضافه شدن؟
گندری که خوب هیچ حقی بر تاج و تخت نداره دلیلش رو هم که خودت گفتی
اون لشکر وایت واکر و و اون خفنا (به قول خودت) کلا چون زیادی نشون ندادن از لشکرشون (به خاطر جلوه ویژه و هزینه واینا) امکان داره به کلی جا حمله کرده باشن و خوب فرمانده و آدم مهما پیوسته باشن بهشون که یـ قسمت هم اشاره میشه به یـ جا حمله کردن سر راهشون در کل چیز مهمی نیست صرفا واسه عرض اندام اونجا گذاشتنشون و وگرنه تو لشکر وایت واکرا فقط یـ نایت کینگ رو بهش شخصیت درست حسابی دادن بقیشون حکم همون سیاه لشکر رو دارن

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,756
نام
کیارش
وقتی سر داوس اون دختره رو دید دقیقا همون آهنگی پلی شد که شیرین براتیون باهاش میخوند. :(
It's always summer, under the sea I know, I know, oh, oh, oh The birds have scales, and the fish take wing I know, I know, oh, oh, oh The rain is dry, and the snow falls up I know, I know, oh, oh, oh

اونا همه داداش ناتنی های بچه گیلی و خود گیلی هستن دیگه :D

:Dچيزى كه خيلى داره راجع بهش بحث ميشه اينه كه مرده هاى crypt زنده ميشن و ديالوگ دنريس كه ميگه dead are already here هم ناظر به همين موضوعه به علاوه سكانسهاى جنگيدن آريا توى سردابه
اون حرف دنریس فکر نکنم ربطی به اون موضوع داشته باشه اصلا. بعد هم یه جور به حالت دعوا گفت. انگار که قبلش داشته با جان بگو مگو میکرده و مثلا جان میگه بذار اول حساب مرده هارو برسیم بعد صحبت میکنیم. بعد اونم این جمله رو میگه :D
اون صحنه آریا هم اصلا تو کریپت نیست فکر کنم.
این تئوری ها واقعا خنده داره اصلا هم جور درنمیاد یهو مثلا لیانا استارک به عنوان مرده بلند شه. :| تو کتاب هم گفتن که وایت واکرها از آهن بدشون میاد. واسه همین تو مجسمه های سردابه وینترفل روی پای هرکدومشون یه شمشیر آهنیه. تو سریال هم چندبار نشون دادن.

آخرین ویرایش:

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بچه ها اون جایی برن به جیمی میگه " شاید بعدای اصلا وجود نداشته باشه " . یعنی چی ؟

منظورش این که همه اشون تیکه تیکه می شن.

بعدش اونجایی که همگی کنار هم هستند و دارن به نقشه روی میز نگاه می کنند در اخرش کوتوله با برن صحبت می کنه و فکر کنم برن یک چیزهایی به کوتوله بگه، از اتفاقات آینده ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر