سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
کیفیتش از 480p پایینتره . فردا ساعت 11 به یعد ایشالا دوستان خواهان کیفیت بالا میتونن برش تو کارش...!!! اگه با وبایل میبینین و زبانتون خوبه بسم الله ...!!!
خیلی کند بود بابا ... این دو قسمت باید میشد یه قسمت به نظرم...!!! این دنریس هم فقط دنبال ایرون ترون هست ... یکه یهکار ازش پرسید ادعا داری ب تاج و تخت ؟؟؟ وات د فاز...!!!
فقط تورموند...!!!!=))=))=))=))
به نظرم یا 4 قسمت برق اسا میبینیم یا ...

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
رابطه با خواهرم به نظرم یه چیز کاملا منفی نیست. بستگی به دیدگاه داره

=))

---
این قسمت هم جالب بود مخصوصا دوستی دوباره سانسا و تیون اما منم هرچی حساب میکنم نمیشه تو 4 قسمت باقی مونده این سریال رو تموم کرد مگر اینکه مثل فیلم های آبگوشتی ایرانی بخوان همه چیز رو تو قسمت آخر راست و ریست کنن.

آخرین ویرایش:

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,520
وقتی زمان قسمت ها اعلام شد انتظار داشتم دو قسمت اول خبری از در گیری های اصلی نباشه ولی واقعا چجوری میخوان با 4 قسمت باقی مونده جمعش کنن؟
اونجا که دنریس فهمید قرار نیست روی ایرون ترون بشینه خیلی خوب بود :D
پ.ن:‌ اریا با گندری؟ ‌واقعا؟:| اونم دقیقا شب قبل از جنگ با وایت واکرا

• Like
Reactions: TheGodfather

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
کل این قسمتم فقط مقدمه چینی بود برای قسمت بعد، البته این مقدمه چینی پر بود از دیالوگ های سطحی و صحنه های بیخود که خب دیگه از فصل 7 به این طرف داریم بهشون عادت میکنیم!

کارگردانی قسمت بعد و قسمت 5 هم با Miguel Sapochnik هست که قبلا اپیزودهای فوق العاده ای مثل جنگ حرام زاده ها و Hardhome و The Winds of Winter رو کارگردانی کرده، پس انتظار یه اپیزود نفس گیرو بی نقص رو باید داشت.

پ.ن: نوبتی ام بود نوبت آریا بود دیگه، امیدوارم طرفداراش راضی شده باشن :D

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
پ.ن: نوبتی ام بود نوبت آریا بود دیگه، امیدوارم طرفداراش راضی شده باشن :D
نه آقااا من اصلا حس خیلی بدی داشتم نمیتونستم ببینم :)) آخه آریا مثل خواهر کوچیکه ما بود این چند سال...ای بابا ای بابا

پ.ن- منتظرم همه ببینن و ری اکشن دوستان درباره قصد اصلی نایت کینگ رو ببینیم :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
من که از این قسمت خیلی لذت بردم
دیالوگهای طنزش هم خیلی خوب بود
ما سالهاست با این کارکترها زندگی کردیم و اشنا شدیم همینطوری جنگ راه بیوفته همه الکی و بدون دیالوگ کشته بشن تو حقشون اجحاف میشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این اپیزود دقیقا همون چیزی بود که اصلا انتظارش رو نداشتیم ...
یک درام طولانی یک ساعته از دیوید ناتر و پرداختن به روابط خصوصی بین کارکتر ها اونم تو فصل نهایی که فقط قرار ۶ اپیزود باشه !
دیالوگ های این اپیزود و موزیکش به شدت پخته تر از اپیزود اول بود و حس میکنم به نوعی اپیزود اول رو به تکامل رسوند
از طرفی چشممون رو هم بعد از مدت ها به جمال جناب گوست روشن کرد
توضیحات برندون هم جالب توجه بود اما نه هیچ تئوری رو رد کرد و نه تایید به نوعی گره های داستان رو بیشتر و بیشتر کرد
چه چیزی تو خاطرات بلادریون هست که کینگ نایت انقدر براش مهمه که نابودش کنه ؟

وقت بسیار کمه و خطوط داستانی به شدت پیچیده که باعث میشه بیشتر از همیشه نگران پایان کار باشیم اما یک نکته خاص هم در مورد این فصل وجود داره
اصولا همیشه تریلر اصلی فصل نیم نگاهی به کل مجموعه فصل داشت
اما این سری اگر چند سکانس خیلی کوچیک از اپیزود سوم رو فاکتور بگیریم تقریبا تریلر فصل تا همینجا پوشش داد و ۴ اپیزود بعدی کاملا تحت پوشش قرار گرفتن.
قطعا وقایع بزرگی در پیش خواهد بود.
شاید علت کم بودن اپیزود های این فصل وجود دو اپیزود نبرد بزرگ تو یک فصل باشه
اللخصوص وقتی موضوع شک برانگیز میشه که غیر ااز اپیزود سوم وظیفه کارگردانی اپیزود پنجم هم با میگل ساپوچنیک هستش و همه میدونن این کارگردان تو به تصویر کشیدن نبردها چقدر خوبه.

هنوزم امیدوارم نبرد اصلی شاه شب تو جنوب اتفاق بیوفته.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
فعلا خیلی ها گیر دادن به صحنه آریا:D میگن خیلی قیافش بچه هست که Se*x Scene داشته باشه:D

آره خداوکیلی کل اپیزود رو ول کردن چسبیدن به اون دوتا صحنه :))
جریان این سکانسم بیشتر برمیگرده به اون حرفی که رابرت به ند زد
که من یک پسر دارم و تو یک دختر بیا خاندان هامون رو بهم گره بزنیم
به نوعی این حرف راجب سانسا و جفری زده شد اما چرخید و چرخید تا یک باراتیون واقعی کراش بزنه رو دختر کوچیکه استارکا :D

هزارتا فن-مید ساختن بعد که شورانر ها سکانسش رو رفتن خودشون باز گیر دادن به این داستان

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,151
نام
پویان
خب اولین شهید جنگ رو من حدس میزنم تیون خواهد بود! خیلی معلومه به نظرم.
اون تئوری هم که دوستمون داد، مبنی بر اینکه نایت کینگ خودش رفته جنوب و نوچه هاش رو فرستاده شمال، خیلی فک براندازه!
البته نه! تو تیزر قسمت سوم، یکی میگه نایت کینگ ایز هیر! جنوب رفتن خیلی الکیه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
خب اولین شهید جنگ رو من حدس میزنم تیون خواهد بود! خیلی معلومه به نظرم.
اون تئوری هم که دوستمون داد، مبنی بر اینکه نایت کینگ خودش رفته جنوب و نوچه هاش رو فرستاده شمال، خیلی فک براندازه!
البته نه! تو تیزر قسمت سوم، یکی میگه نایت کینگ ایز هیر! جنوب رفتن خیلی الکیه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
تو پیش نمایش قسمت 3 جان اسنو سابق ( اگون تارگرین فعلی ) میگه نایت کینگ ایز کامینگ ( حالا ممکنه کلی گویی درباره لشکرش باشه) ، یه جا دنریس میگه dead already here که با لحن جروبحث گونه هم میگه...!!! من که میگم یه گوری رفته نایت کینگ و شمال نیست( حالا اینکه دنبال برن هم هست صادقه ، ولی یه دفه بیاد شمال که همین اپیزود بعدی تمومه داستان دیگه )... اژدها داره خیر سرش ...اگه شمال بود زودتر میرسید....یه نشونه ای چیزی ، درسته حمله نمیکرد تا لشکرش بیاد.

• Like

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
بدترین تئوری به نظر من این هست که نایت کینگ زود نابود بشه و ویلین اصلی بشه یورون :|
تورماند شیرخواره هم حرف نداشت و البته پادریک پین یکی از بهترین سینگل های کل وستروس رو دراپ کرد:D
105111

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر