سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
Night's King

Night King

این دوتا فرقشون‌چیه؟
Night's King یه کاراکتریه توی کتاب.
7000 سال پیش Lord commander of Night Watch بود که یه زن وایت واکر (!) اغواش میکنه و با هم میرن شمال دیوار و بعدش یه سری اتفاقات میفته و این خودشو پادشاه شب مینامه و واسه 13 سال به نایت واچ حکومت میکنه.
King Beyond the Wall و کینگ این د نورث با هم همکاری میکنن و حمله میکنن و نایت کینگ رو میکشن. بعد کشتنش معلوم میشه که کارای وحشتناکی کرده مثل قربانی کردن انسان ها و ... که بعد دستور میدن هیچ اسمی ازش هیچ جا و تو هیچ کتابی برده نشه و به فراموشی سپرده شه.

Night King همین بزرگواریه که تو سریال میبینیم و تاریخچش با اونی که تو کتابه فرق داره! تو کتاب معلوم نشده که Others (وایت واکر ها تو فیلم) رهبر یا سردسته ای دارند یا نه!

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
یه کم سرسری به اتفاقات مهم داستان پرداختن ! دیگه این جزئیات و اتمسفر سنگین داستان موقعی که از روی کتاب ها بود رو نداره ! ولی الان هیجان و جذابیت و جو مثبت و لذت بخشش بیشتر شده !

بازی هم که دو تا دختر بچه با مردی که کل وستروس رو به هم ریخته بود کردن بهترن بخش این هفت فصل سریال بود !
چه قدر هم خوب شد بالاخره جیمی این wh*** رو رها کرد رفت !
الان فقط میخوام سر سرسی رو رو نیزه ببینم ! و اخر فصل هشت هم یه چند تا تخم اژدها
يني فقط منم كه روز به روز با سرسي بيشتر حال ميكنم و ارزو دارم كه فرمانروايي كنه بر كل وستروس ؟ :D

انصافا ملكه يني اين :D بقيه سوسول بازيه :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سکانس رفتن جیمی رو ادم هرچی میبینه خسته نمیشه!به نظر من بهترین کاراکتر سریال بوده جیمی خط تکامل شخصیتش نسبت به بقیه فوق العادس!
از کاراکتر منفور فصل اول رسیده به جایی که بخاطر قول و شرافتش تکی رفت شمال کمک بقیه!امیدوارم جزو کاراکترایی باشه که اخر فصل بعد زنده بمونه تصور اینکه اتفاقی شاید براش بیفته وحشتناکه!
سرسیم واقعا ملکه دیوانه لایقشه!

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,252
نام
امیرحسین
نگاه تیریون اخر کار و دیالوگ ایپزود ۶ با دنریس سر جانشینش یعنی اینکه برای بچه خواهرش بعد از همه ی این ماجراها برنامه چیده :D حس دایی بودنش گل کرده :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
پيش بينى انچه كه ممكنه تو قسمت ٧ رخ بده. اين سايت ميگن تا حالا درست پيش بينى كرده. من باز نكردم و نخوندم. دوستانى هم كه خواستن بخونن و درمورد پيشبينى هاشون اينجا حرف بزنن لطفا توى اسپويلر قرار بدن. مرسى
Green Chili: Episode 707: "The Dragon and the Wolf"
من این لینک رو قبل از منتشر شدن سریال اینجا فرستدم.حالا نکته جالب اینه که تمام پیش بینی هاش درست بود!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به خاطر اینکه رابرت به بهانه ی اینکه لیانا (که یجورایی زبانی نامزدش بوده) توسط ریگار دزدیده شده و بهش تجاوز شده حمله میکنه
در حقیقت لیانا و ریگار عاشق هم بودن و با هم ازدواج کردن همونطور که تو فلش بک دیدیم

خب رابرت مگه میدونسته این قضیه عشق و عاشقی ریگار و لیانا که رو که بگیم از پایه دروغ بوده ؟ باید میگفت به اشتباه بوده

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خب رابرت مگه میدونسته این قضیه عشق و عاشقی ریگار و لیانا که رو که بگیم از پایه دروغ بوده ؟ باید میگفت به اشتباه بوده
قرار بود لیانا زن رابرت شه.
توی تورنمت هارنهال ریگار با کمک سر آرتور داین با لیانا "غیب" میشند.
که برندون استارک (برادر ند) با 3-4 نفر میره کینگز لندینگ و اینجا داد و بیداد میکنه که ریگار بیا بیرون و بمیر :D
مد کینگ هم اونا رو به جرم خیانت دستگیر میکنه.
ریکارد استارک (بابای ند و برندون) میره به کینگز لندینگ و درخواست Trial by Combat میکنه.
مد کینگ هم میگه اوکی و چمپین من Fire هست و بعد زنده زنده میسوزونتشون که اینا تو فیلم گفته شده.
سر همین رابرت و ند قیام میکنن و تارگرایان ها رو برکنار میکنن ریگار هم میمیره و بعد Tower of Joy که البته هم رابرت هم ند فکر میکردند ریگار به لیانا تجاوز کرده در صورتی که الان معلوم شده هم دیگه رو دوست داشتن و لیانا با میل خودش فرار کرده بود و نخواسته بود واقعیتو بگه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
قرار بود لیانا زن رابرت شه.
توی تورنمت هارنهال ریگار با کمک سر آرتور داین با لیانا "غیب" میشند.
که برندون استارک (برادر ند) با 3-4 نفر میره کینگز لندینگ و اینجا داد و بیداد میکنه که ریگار بیا بیرون و بمیر :D
مد کینگ هم اونا رو به جرم خیانت دستگیر میکنه.
ریکارد استارک (بابای ند و برندون) میره به کینگز لندینگ و درخواست Trial by Combat میکنه.
مد کینگ هم میگه اوکی و چمپین من Fire هست و بعد زنده زنده میسوزونتشون که اینا تو فیلم گفته شده.
سر همین رابرت و ند قیام میکنن و تارگرایان ها رو برکنار میکنن ریگار هم میمیره و بعد Tower of Joy که البته هم رابرت هم ند فکر میکردند ریگار به لیانا تجاوز کرده در صورتی که الان معلوم شده هم دیگه رو دوست داشتن و لیانا با میل خودش فرار کرده بود و نخواسته بود واقعیتو بگه.

دقیقا درست ماجرا همین هست ولی خب برن یکجوری گفت شاید بعضی ها فکر کنند رابرت از این قضیه عشق و عاشقی کاملا باخبر بوده و صرفا از این قضیه برای پیش بردن شورش استفاده کرده

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
این فصل هم خوب بود اگه یه مقدار از جذابیتش کم شده به خاطر فضای بد مجازیه و لو رفتن یه سری چیزا.حالا اینجا میشه ادم خودش رو کنترل کنه نیاد اما میری اینستاگرام یهو یه عکس میبینی نایت کینگ سوار اژدهاس.یا خیلی از موضوعات دیگه مثل عاقبت لرد بیلیش و جان ... که به هر حال بی تاثیر نبود.خدا بگم اون کاربری که میگفت : ... هم جهت با افشاگری بنده ... رو چیکار کنه که 70 درصد لذت این فصل و از بین برد اینجا
کاشکی سریال یه کم طولانی تر میشد.ادم واقعا می مونه کلیشه ای ترین داستان ها رو 10 فصل 22 قسمتی میسازن همچین داستان پر کششی رو اینجوری ...
بازم تو این روزای بی دلخوشی و سرگرمی اپیزود اپیزود این سریال لذت بخشه...

• Like
Reactions: Mohamad_ndr

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
نگاه تیریون اخر کار و دیالوگ ایپزود ۶ با دنریس سر جانشینش یعنی اینکه برای بچه خواهرش بعد از همه ی این ماجراها برنامه چیده :D حس دایی بودنش گل کرده :D
اين حرف درسته اما دنريس از جان حامله ميشه و به نظرم تيريون اين قول كه بچه سرسي جانشين بشه رو عملي نميكنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اين حرف درسته اما دنريس از جان حامله ميشه و به نظرم تيريون اين قول كه بچه سرسي جانشين بشه رو عملي نميكنه.

اقا من نفهمیدم تیریون کی به سرسی قول داد تا بچه اش جانشین بشه !

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
اقا من نفهمیدم تیریون کی به سرسی قول داد تا بچه اش جانشین بشه !
به نظر من ٩٩ درصده احتمالش. ديالوگا راجب عشق تيريون به بچه هاي سرسي و كات خوردن اون صحنه بعد از ديالوگ تو حامله اي!:دي
صحنه بعدي سرسي برميگرده، توافق ميكنن (چرا خب؟ به چه دليل ديگه اي راضيش كرده ) و تيريون نگاه همچين جالبي نميكنه.

• Like
Reactions: Ali Venom

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر