سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
به عنوان کسی که از همون سال 2011 و شروع سریال دارم میبینمش میگم بهترین فصل سریال بود فارغ از برخی ایرادات دقیقا همون چیزی بود که باید به عنوان مقدمه قبل از پایان سریال باشه یه ساختار بندی کامل در 7 قسمت و اماده کردن همه چیز برای نبرد اصلی!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
فصل 7 هم با همه کاستی هاش تموم شد . انتظار داشتم صحنه روبرو شدن سم و برن یکم بیشتر طول بکشه یک مقدار مصنوعی بود و سریع رفتن سر اصل مطلب . امیدوارم فصل بعد شاهد کلی فست فوروارد نباشیم . بهترین صحنه این فصل هم به نظرم نایت کینگ سوار بر ویسریون بود واقعا عالی از آب در آوردنش. ولی یک سوال هنوز برام جوابش مشخص نیست که نایت کینگ اگر اژدها رو نمی گرفت چطور می خواست دیوار رو فرو بریزه؟!
تنها تئوری محتمل اینه که نایت کینگ از مدت ها قبل میدونست که باید صبر کنه تا دنریس و سه تا اژدها بیان شمال دیوار!
که اینم میتونه به این شکل اتفاق بیفته که نایت کینگ مثل Three Eyed Raven همه چیزو بدونه یا حداقل چیزایی که شمال دیوار اتفاق میفتن رو. در اون صورت منطقیه وگرنه plot hole هست!

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
تنها تئوری محتمل اینه که نایت کینگ از مدت ها قبل میدونست که باید صبر کنه تا دنریس و سه تا اژدها بیان شمال دیوار!
که اینم میتونه به این شکل اتفاق بیفته که نایت کینگ مثل Three Eyed Raven همه چیزو بدونه یا حداقل چیزایی که شمال دیوار اتفاق میفتن رو. در اون صورت منطقیه وگرنه plot hole هست!
حتی اگه نایت کینگ ندونه هم بنظر من غیر منطقی یا به قول شما plot hole نیست از نظر من دلیل این همه دور دور نایت کینگ توی این مدت پشت دیوار هم مشخص شد در واقع راهی نداشته تا بیاد این سمت دیوار و دیوار واقعا طبق اعتقادی که اون اساتید داشتند دیوار طی همه این سالها قدرت حفاظت از زنده ها و جلو گیری از ورود ارتش مرده ها رو داشته تا اینکه جان میاد و نظم طبیعتو بهم میریزه:D

• Like
Reactions: TheGodfather

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
چقدر مسخره شده. این قسمت 7 فاجعه بود! دراگون لیزر میزنه! واقعا آبگوشتی و کودکانه شده مثل فیلم های ایرانی.

اگه به حرمت وجود تیریون نبود حتی 1 دقیقه دیگه از این فیلم رو نگاه نمیکردم.

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
قاضی چرا کشتیش؟؟؟؟؟
متهم : اقای قاضی هر چی بدبختی خانوادمون کشیدیم تقصیره اینه
قاضی : تو غلط کردی لیتل فینگر نباشه پ کی توطعه کنه همه رو بهم بریزه :D:D
اقای این ارتش مردگان اپگرید شدن همشون نیزه داشتن این دفعه اماده نبرد
یه سوال چرا برن گفت شورش رابرت الکی بوده؟؟:-?:-?:-?

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
یه دفعه میبینی سریال در حالی تموم میشه که جان و دنریس و بچه ـشون روی تخت پادشاهی نشستن. اون طرف هم سرسی و جیمی و بچه ـشون در حالی که لبخند میزنن به عنوان دوستان اینا حضور دارن و بقیه کاراکترها هم دارن اون وسط میرقصن! Night King هم مشخص میشه که آدم خیلی بدی نبوده و فقط به دنبال عشق قدیمی خودش وارد این سرزمین شده و بعد از رسیدن به قبر معشوقه، با چشمانی گریان از دنیا میره و اون دانشمنده (کایبرن؟!) هم مرده ها رو درمان میکنه! :D

دقیقا همین اتفاق دور از ذهن نیست اگه همینجوری پیش بره.
نمیدونم ولی یه حسی بهم میگه رامین جوادی موسیقی رو ول کرده رفته تو اتاق نویسنده داره بهش مشاوره میده.
ایرانیزه داره میشه فیلمش... فقط امیدوارم آخر فیلم با عروسی تموم نشه و تیریون هم اون وسط شاباش های روی زمین رو جمع نکنه.

• Like
Reactions: |PREDATOR|

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
قاضی چرا کشتیش؟؟؟؟؟
متهم : اقای قاضی هر چی بدبختی خانوادمون کشیدیم تقصیره اینه
قاضی : تو غلط کردی لیتل فینگر نباشه پ کی توطعه کنه همه رو بهم بریزه :D:D
اقای این ارتش مردگان اپگرید شدن همشون نیزه داشتن این دفعه اماده نبرد
یه سوال چرا برن گفت شورش رابرت الکی بوده؟؟:-?:-?:-?

به خاطر اینکه رابرت به بهانه ی اینکه لیانا (که یجورایی زبانی نامزدش بوده) توسط ریگار دزدیده شده و بهش تجاوز شده حمله میکنه
در حقیقت لیانا و ریگار عاشق هم بودن و با هم ازدواج کردن همونطور که تو فلش بک دیدیم

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712
به جای این خراب کاری ها می تونستن این فصل رو هم 10 قسمت کنن تا درست پراخت بشه و دیگه شاهد این کارهای بچه گانه نبودیم!!
اصلا درک نمی کنم چرا خواستن 7 تا بشه!!!

aminmoradi

کاربر سایت
Dec 4, 2012
218
نام
امین
آشغالترین و مذخرفترین و افتضاحترین اتفاقات ممکن دست به دست هم داد تا فاجعه ای شکل بگیره با نام فصل هفتم گیم آو ثرونز
این نویسنده ها در حد اخراجی ها هم نیستن خدایی

• Like
Reactions: Grey Warden

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه سری دوستان هم میگن مارتین در کنار نوشتن کتاب فیلمنامه سریالم بنویسه!
آقا کتاب نوشتن اینجوری الکی نیست که! 1000 بار مینویسن برمیگردن اصلاح میکنن تغییر میدن و... تا آخر به چیزی که میخوان برسه!
وگرنه 700 صفحه نوشتن 2 سال طول نمیکشه که! نویسندگی کار سختیه اصلا آسون نیست مارتین هم سنش زیاده خستس:D

• Like

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
چقدر مسخره شده. این قسمت 7 فاجعه بود! دراگون لیزر میزنه! واقعا آبگوشتی و کودکانه شده مثل فیلم های ایرانی.

اگه به حرمت وجود تیریون نبود حتی 1 دقیقه دیگه از این فیلم رو نگاه نمیکردم.
ليزر ؟ اين حرف شما رو اگه نايت كينگ بشنوه خودشو و اژدهاشو زير برف هاي هانتد فارست با زنجيرهاي بلند والريايي خفه ميكنه ميره اون دنيا منتظرت ميمونه تا خفت كنه :-??

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
من چون نه تا به حال کتاب ها رو خوندم، نه دنبال تئوری ها بودم و نه تو این 7 فصلی که پخش کردن چیزی برام اسپویل شده تا به اینجا از سریال خیلی لذت بردم.:D این قسمت آخر هم بنظرم خیلی خوب بود... اون فضای زمستونی که موقع رفتن سر جیمی به وجود اومد خیلی تاثیرگذار بود، نشانه یه مصیبت بزرگ بود.
پ.ن: البته این فصل اتفاقات خیلی سریع جلو میرفت و گاها منطق درستی هم پشتشون نبود ولی با در نظر گفتن اینکه بودجه محدودی داشتن و دنیای فانتزی داره میشه چشم پوشی کرد ازش.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
حتی اگه نایت کینگ ندونه هم بنظر من غیر منطقی یا به قول شما plot hole نیست از نظر من دلیل این همه دور دور نایت کینگ توی این مدت پشت دیوار هم مشخص شد در واقع راهی نداشته تا بیاد این سمت دیوار و دیوار واقعا طبق اعتقادی که اون اساتید داشتند دیوار طی همه این سالها قدرت حفاظت از زنده ها و جلو گیری از ورود ارتش مرده ها رو داشته تا اینکه جان میاد و نظم طبیعتو بهم میریزه:D
خب اگه راهی نداشت بیاد اینور واسه چی هر ارتش جمع میکرد؟ :| :D

به جای این خراب کاری ها می تونستن این فصل رو هم 10 قسمت کنن تا درست پراخت بشه و دیگه شاهد این کارهای بچه گانه نبودیم!!
اصلا درک نمی کنم چرا خواستن 7 تا بشه!!!
بودجه اقا بودجه.
پول نداشتن 10 قسمت بسازن
به چه زبونی بگن
هر کدوم از این صحنه های خفنی که میبینیم و ذوق میکنیم میلیون ها دلار هزینه داره!
هر بار که میان یک یا دو تا دراگون نشون میدن کلی هزینه داره :D
حالا حساب کنین چند اپیزود از این فصل دراگون دیدیم

پ.ن :
اینا اگه میومدن اپیزود قبلو بجای اینکه نایت کینگ و برادران مرده ویسریون رو بکشن بالای آب، نایت کینگ دستشو میزد به آب دریاچه و ویسریون خودش زنده میشد و میومد بالا خیلی طبیعی تر میشد.
و اینکه اینهمه سوتی و plothole هم نبود!

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر