سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
دوستان در قسمت 2 فصل 6 که جان میمیره تو یه سکانس سر داووس شمشیر جان رو که میخواد برداره چشم گرگ روی شمشیر جان "بسته" هست. آخر اون قسمت جان با یه نفس خیلی عمیق به زندگی برمیگرده. تو قسمت 6 فصل 7 تو سکانسی که جان داره با مورمونت حرف میزنه چشم شمشیره باز و جان هم زنده هست. توی همین قسمت آخر وقتی جان میوفته تو دریاچه یخی , قبل از بیرون اومدنش از دریاچه دوربین رو شمشیرش فوکوس میکنه و چشم گرگ بسته هست. جان از آب میاد بیرون و یه نفس عمیقی برای زنده شدنش میکشه و چشم گرگ باز میشه.بنظرم ممکن هست که کارگردان منظوری داشته باشه... میتونید این صحنه رو در دو تصویر زیر ببنید:
giv8ybgebj6sphiql.jpg

igytg5tbn1qxa834t5vm.jpg

آخرین ویرایش:

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
آقا این رو فقط ببینین و بخندین و لطفاً بحث سیـاسی نکنین! :D

تبلیغ تماشای فیلم با استفاده از تصاویر یک حرامزاده!

g4k4_2022288.jpg

تبلیغ تماشای فیلم با استفاده از تصاویر یک حرامزاده!

تیترش که مضخرفه انصافا. سطحی و خنده دار. اما چیزی که بهش انتقاد کرده درسته. این سریال هرچی باشه پر است از صحنه های مستهجن و تبلیغش توی شهر بدین شکل محلی از اعراب نداره.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام.
دوستان در قسمت 2 فصل 6 که جان میمیره تو یه سکانس سر داووس شمشیر جان رو که میخواد برداره چشم گرگ روی شمشیر جان "بسته" هست. آخر اون قسمت جان با یه نفس خیلی عمیق به زندگی برمیگرده. تو قسمت 6 فصل 7 تو سکانسی که جان داره با مورمونت حرف میزنه چشم شمشیره باز و جان هم زنده هست. توی همین قسمت آخر وقتی جان میوفته تو دریاچه یخی , قبل از بیرون اومدنش از دریاچه دوربین رو شمشیرش فوکوس میکنه و چشم گرگ بسته هست. جان از آب میاد بیرون و یه نفس عمیقی برای زنده شدنش میکشه و چشم گرگ باز میشه.بنظرم ممکن هست که کارگردان منظوری داشته باشه... میتونید این صحنه رو در دو تصویر زیر ببنید:
giv8ybgebj6sphiql.jpg

igytg5tbn1qxa834t5vm.jpg
فکر میکنم برن استارک این شمشیر رو وارگ کرده که به بنجن استارک هشدار بده که جان تو خطره و بره نجاتش بده!

• Like
Reactions: MO021

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه چیزی راجب به کار عجیب نایت کینگ بگم!
نایت کینگ یه فاز رقابت و کل کل با جان داره! نایت کینگ فقط هدفش کشتن و نابود کردن اونا نبود دوست داشت جان رو شکست بده نه اینکه مستقیم بکشدش!
البته این نظر منه! همون لحظه ای که تو فصل قبل جان از دست مرده ها در رفت نایت کینگ با یه حالتی به جان خیره شده بود مثل رجز خونی بود!
الان هم به نظرم دوست داشت جان زنده بمونه! بدش نمیومد این مبارزه ادامه پیدا کنه برای همین اژدها دوره رو زد!
در مورد قضیه دنی هر چند خیلی حرکت چیپی بود جان ییهو صمیمی بشه(شاید میخواد کارگردان بگه وقتی مرگ در کار باشه همه با هم خوب میشن مثل قضیه اون نقاشی های غار) اما جان خیلیا رو به اسم مختصر صدا میزد تو سریال
GOT همش روی تعلیق سوار بود و حالا که داره به پایان کار و معلوم شدن قضایا نزدیک میشه هرچه بیشتر ابتذال درونش میزنه بیرون. هممون میدونیم واکرها چیزی جز چندتا زامبی بیشتر نیستن که تو هر کتاب و فیلم دیگه ای بیش از حد مورد استفاده قرار گرفتن. پس تو این زمینه هیچ حرف جدیدی برای گفتن وجود نداره.

GOT در اصل یه سریال تاریخی_قرون وسطایی مخصوص خانواده های اشرافی اروپا هست که برروی تعاملات اجتماعی وسیاسی بین این خانواده ها تمرکز داره و بنظر میاد بعد فانتزی رو بدلایل بازاریابی و مارکتینگ بیشتر به داستان زورچپون کرده باشه نویسنده. خیلی دوست دارم قیافه اونا که جورج مارتین رو با تالکین کبیر همرده میدونستن الان ببینم.

افت شدید کیفیت رو در اپیزودهای پیشرو پیشبینی میکنم.
این اتفاقات فصل 6 و 7 و 8 زیاد ربطی به مارتین نداره! چون همون شروع فصل 6 هم گفتن داستان کتاب و سریال جدا شد!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
خب ظاهرا دوستان فصل 7 رو ندیدن. ازدواچ ریگار و لیانا قانونی بوده و توسط یه میستر توی دورن ثبت شده :))
در نتیجه جان حرامزاده نیست و پسر رسمی ریگار هست :D
من این قسمت از داستان رو درست متوجه نشدم. الان دنیرس مادر اژدها دقیقا کی یه جان میشه؟

جان پسر قانونی و مشروع ! لیانا استارک و ریگار تارگرینِ . ریگار تارگرین هم برادر دنریسِ . پس دنریس عمه ی جان میشه
مرسی. دعوای استارک ها و شورشون علیه تارگرین ها رو فهمیدم ولی اون قسمت که ند و برادر دنیریس جنگیدن و خواهر ند که اسیر بود رو متوجه نشدم

آخرین ویرایش:

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
من این قسمت از داستان رو درست متوجه نشدم. الان دنیرس مادر اژدها دقیقا کی یه جان میشه؟
جان پسر قانونی و مشروع ! لیانا استارک و ریگار تارگرینِ . ریگار تارگرین هم برادر دنریسِ . پس دنریس عمه ی جان میشه

• Like
Reactions: aliahmadi2

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
GOT همش روی تعلیق سوار بود و حالا که داره به پایان کار و معلوم شدن قضایا نزدیک میشه هرچه بیشتر ابتذال درونش میزنه بیرون. هممون میدونیم واکرها چیزی جز چندتا زامبی بیشتر نیستن که تو هر کتاب و فیلم دیگه ای بیش از حد مورد استفاده قرار گرفتن. پس تو این زمینه هیچ حرف جدیدی برای گفتن وجود نداره.

GOT در اصل یه سریال تاریخی_قرون وسطایی مخصوص خانواده های اشرافی اروپا هست که برروی تعاملات اجتماعی وسیاسی بین این خانواده ها تمرکز داره و بنظر میاد بعد فانتزی رو بدلایل بازاریابی و مارکتینگ بیشتر به داستان زورچپون کرده باشه نویسنده. خیلی دوست دارم قیافه اونا که جورج مارتین رو با تالکین کبیر همرده میدونستن الان ببینم.

افت شدید کیفیت رو در اپیزودهای پیشرو پیشبینی میکنم.

سریال دو سه فصلی هست خطوط داستانیشو از کتاب جدا کرده دکتر جان
صبح بخیر

قبل از اینکه قلم گهر بار نقدتون رو به دست بگیرید حداقل دو قرون مطالعه بفرمایید در مورد موضوع انتقادتون

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
تیترش که مضخرفه انصافا. سطحی و خنده دار. اما چیزی که بهش انتقاد کرده درسته. این سریال هرچی باشه پر است از صحنه های مستهجن و تبلیغش توی شهر بدین شکل محلی از اعراب نداره.

یکی غضنفرو بگیره:D

• Like
Reactions: pbgame

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
بهشتی کی بودی تو ؟
برادر گلم اونا فیلماشون مثل ما نیست که از این در بریم بیرون از در دیگه بیاییم تو ..
این سریالو کسی برای صحنه هاش نمیبینه وگرنه Sense 8 و True Blood خیلی بهتر صحنه دارن ..
این دوستان هم ففط میخواستن ایراد بگیرن همین و رو تیتر باشن

• Like
Reactions: pbgame

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
عجب حرفی زدی تو:neutral: برادر من الان مشکل شما صحنه های سریالاست ؟ کسی که ناراحته میتونه نگاه نکنه .

*خدایی چرت تر از بررسی چنین موضوعی برای یک خبر نگار وجود نداشت اینا اومدن حالا نقد کردن یه تصویرو . کلا یه جور رفتار میکنن انگار توی دنیای دیگه ای زندگی میکنن .

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
سریال دو سه فصلی هست خطوط داستانیشو از کتاب جدا کرده دکتر جان
صبح بخیر

قبل از اینکه قلم گهر بار نقدتون رو به دست بگیرید حداقل دو قرون مطالعه بفرمایید در مورد موضوع انتقادتون
جناب پروفسور بالتازار حتما در جریان هستی که مارتین در همین دو سه فصل اخیر همکاری و نظارتش بر نوشتن داستان سریال رو حفظ کرده.

شب خوش.

• Like
Reactions: amirv2

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
مربوط به صحنه های جنسی سریال فقط اینو بگم که اصلا قابل مقایسه با فصل های اول نیست. الان من سریال رو با مامانم میبینم:D در این حد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر