سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
همش شده اسپویل تو اسپویل.
لعنتی ها.
من دیگه نمیام

والا تا وقتی خود کاربرا میومدن و اسپویل میکردن حرفی میشد زد
ولی وقتی خود ادمین فروم میاد شخصا اسپویل ها رو قرار میده دیگه چه کاری میشه کرد‌ ؟ گزارش بدیم به خودش یا زیردستاش ؟ :))

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
کلا فیلمنامه کل فصل لیک شده.
دوستان هم راحت همه چیزو اسپویل میکنن :)

صریحا بارها اعلام شده که اسپویل فیلم نامه و پایان کار به شدت ممنوعه در هر صورتی الانم پست اول رو آپدیت میکنم
ولی وقتی خود ادمین فروم شخصا اسپویل میکنه کاریش نمیشه کرد !

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,370
اقا من دیشب یه خط اسپویل خوندم کلا دارم ب خودم لعنت میفرستم انشالله ک اشتباه باشه
کلا مزه سریال میره ادم اینارو میفهمه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کلا فیلمنامه کل فصل لیک شده.
دوستان هم راحت همه چیزو اسپویل میکنن :)

اونی که لیک شده فیلنامه فصل هفتمه نه هشتم
ضمنا وقتی یه چیزیو میذارن توی اسپویلر برای اینه که اگه کسی نمیخواد نگاه نکنه. شما نمیتونی اسپویلرها رو باز کنی بخونی و بعد بگی چرا اسپویل کردین

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
صریحا بارها اعلام شده که اسپویل فیلم نامه و پایان کار به شدت ممنوعه در هر صورتی الانم پست اول رو آپدیت میکنم
ولی وقتی خود ادمین فروم شخصا اسپویل میکنه کاریش نمیشه کرد !

اسپویل کردن (توی فروم) به این معنیه که یه نفر داخل پستش بدون هشدار دادن یا استفاده از کد Spoiler محتوای داستانی (یا هر جیز دیگه ای) رو افشا کنه
وقتی توی تایتل تاپیک نوشته شده اسپویل تا آخرین قسمت پخش شده آزاده، یعنی نیازی به هشدار دادن یا استفاده از کد Spoiler نیست و همه میتونن آزادانه در مورد داستان تا قسمت پخش شده صحبت کنن
وقتی یه نفر میاد یه چیزی رو میذاره توی کد Spoiler و قبلش هم هشدار میده در مورد محتوای اسپویلر، این دیگه اسمش اسپویل کردن نیست. شما (یا هرکس دیگه ای) خیلی راحت میتونین اسپویلر رو باز نکنین. این یکی از ابتدایی ترین موارد توی فرهنگ استفاده از فرومه
نمیشه به آتیش دست زد و بعد به دیگران اعتراض کرد که چرا سوختم!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
اون پوستری که شما دیدین فن ارت هست ولی احتمال اینکه یکی از دراگون ها بدست شاه شب بیافته بسیار بالاست
درسته یکی از اژدهای دنریس میوفته دست نایت کینگ
ولی در نهایت خود نایت کینگ به دست جیمی لنیستر کشته میشه و جیمی هم به دست اریا استارک کشته میشه .

اون پوستری که شما دیدین فن ارت هست ولی احتمال اینکه یکی از دراگون ها بدست شاه شب بیافته بسیار بالاست
امیدوارم اژدهای اصلیش نباشه ..
اون 2 تا فقط حکم نمایشو دارن انگار فقط

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اسپویل فیلم نامه و پایان هر فصلی از سریال یا هر کتاب حتی با استفاده از تگ اسپویل هم مجاز نیست !

ضمنا لطف بفرمایید و از خودتون قانون در نیارین
اینجا فروم اختصاصی سریال نیست که برای یه سریال خاص چندین تاپیک داشته باشیم و توی یکیش اسپویل آزاد باشه توی یکیش نباشه
قانون کلی همه فرومها اینه که موارد لو دهنده داستان توی کد Spoiler قرار بگیرن تا کسی اتفاقی نگاهش بهشون نیفته
اینکه اینجا اسپویلر رو باز میکنن تا تهش میخونن بعد میگن چرا اسپویل میکنین از چیزای نوظهوریه که فقط توی فرومای ایرانی میتونه اتفاق بیفته!

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
امیدوارم اژدهای اصلیش نباشه ..
اون 2 تا فقط حکم نمایشو دارن انگار فقط

اون اصلیه که خیلیم بزرگه اسمش Drogon هست
اینی که نایت کینگ میگیره Viserion ه اسمش

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اونی که لیک شده فیلنامه فصل هفتمه نه هشتم
ضمنا وقتی یه چیزیو میذارن توی اسپویلر برای اینه که اگه کسی نمیخواد نگاه نکنه. شما نمیتونی اسپویلرها رو باز کنی بخونی و بعد بگی چرا اسپویل کردین
شخصا خودم اسپویل ها رو باز نکردم و مشکلی هم ندارم با متن هایی که داخل اسپویلر، ولی دیده شده بعضی ها میان و بدون تگ اسپویلر چیزهایی رو که خوندن مینویسن یا اینکه مستقیم نمیگن چی شده ولی خوب یجوری پست میدن که ادم میفهمه چی قراره بشه :|

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اسپویل کردن (توی فروم) به این معنیه که یه نفر داخل پستش بدون هشدار دادن یا استفاده از کد Spoiler محتوای داستانی (یا هر جیز دیگه ای) رو افشا کنه
وقتی توی تایتل تاپیک نوشته شده اسپویل تا آخرین قسمت پخش شده آزاده، یعنی نیازی به هشدار دادن یا استفاده از کد Spoiler نیست و همه میتونن آزادانه در مورد داستان تا قسمت پخش شده صحبت کنن
وقتی یه نفر میاد یه چیزی رو میذاره توی کد Spoiler و قبلش هم هشدار میده در مورد محتوای اسپویلر، این دیگه اسمش اسپویل کردن نیست. شما (یا هرکس دیگه ای) خیلی راحت میتونین اسپویلر رو باز نکنین. این یکی از ابتدایی ترین موارد توی فرهنگ استفاده از فرومه
نمیشه به آتیش دست زد و بعد به دیگران اعتراض کرد که چرا سوختم!

لطفا چیزی که خودم رو تایتل تاپیک نوشتم رو برای خودم نخونید و تفسیر نکنید
اسپویل کردن اپیزودی که پخش رسمی شده از زمین تا آسمون فرق میکنه با کپی کردن متونی که تو سایت های خارجی دست به دست میشه
همین چند وقت پیش یه کاربری (اگر اشتباه نکنم به اسم sunic) به خاطر همین حرکت پست هاش توسط خودم گزارش شد و پاک شد ولی خب قطعا قوانینی که شامل حال ایشون میشده شامل حال شما نخواهد شد

ضمنا لطف بفرمایید و از خودتون قانون در نیارین
اینجا فروم اختصاصی سریال نیست که برای یه سریال خاص چندین تاپیک داشته باشیم و توی یکیش اسپویل آزاد باشه توی یکیش نباشه
قانون کلی همه فرومها اینه که موارد لو دهنده داستان توی کد Spoiler قرار بگیرن تا کسی اتفاقی نگاهش بهشون نیفته
اینکه اینجا اسپویلر رو باز میکنن تا تهش میخونن بعد میگن چرا اسپویل میکنین از چیزای نوظهوریه که فقط توی فرومای ایرانی میتونه اتفاق بیفته!

جالبه خیلی وقتا تو همین فروم این قانون وجود نداشته
خیلی ها تو تاپیک خیلی بازی ها حتی زمانی که از تگ اسپویلر هم استفاده کردن اخطار گرفتن و بن شدن
برای مثال قشنگ به خاطر میارم تاپیک 3 GeOW رو که وقتی بازی لیک شد حتی کسی حق نداشت از تگ اسپویلر هم برای اسپویل کردن استفاده کنه
شاید مقایسه یه بازی با سریال کار صحیحی نباشه اما هر چی باشه فکر میکنم فیلم نامه تو سریال خیلی عنصر مهمتر و پر رنگ تری از بازی باشه

وقتی شما اسپویل میکنید خیلی کاربرا از روی کنجکاوی هم که شده اسپویل رو باز میکنن و میخونن و بعدم مثل چی پشیمون میشن
کلا یه سندورمه برای همینم بعد از زدن این تاپیک این قانون رو نوشتم که خواهشا از هر نوع اسپویل قبل از پخش اپیزود خودداری کنید
اینجا قرار بود در مورد خود سریال و تئوری ها صحبت بشه هر کسی علاقه داشته باشه با یه سرچ ساده میتونه بره اسپویل ها رو بخونه چیز زیاد پیچیده ای نیست
حالا دیگه بماند چند نفر بیان و از همین اسپویل ها برای خودشیرینی استفاده کنن بدون استفاده از تگ لذت تماشای فصل رو از بین ببرن برای کاربرا
بگذریم این بحث پایانی نداره ، بالاخره شما ادمین هستین و همیشه حق با شماست

• Like
Reactions: MO021

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
این سریال فصل اولش معرکه بود. بعد از اون دیگه فصل به فصل افت کرد. جلوه های ویژه تو بعضی اپیزودها خیلی کشکی پشمی میشد. داستان که تکرار مکررات. همش باید چندنفر به طور ناگهانی بمیرن! ما که از فصل ۴ دراپ کردیم برام عجیبه که شما با آب و تاب ادامه میدید.
با دیالوگ مرحوم های اسپارو جوابت رو میدم :

You are the few , We are the many

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: leonk13

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
هر تئوری داره تئوری اون یکی را خنثی میکنه خخخخ
بشینید راحت سریالتون ببنید که اسپویلها بیشترش حدسیات قوی هست که گفته شده مثل قضیه r+l=j ( درست نوشتم ؟! :D) که از اوایل گفته میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر