سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
جنگ با قتل عام و سوزوندن سرباز ها فرق می کنه دنریس خیلی راحت با ارتش دوتراکیش می تونست جنگ رو ببره ولی دقیقا مثل پدرش آتش گرفت روی سر لنیستر ها
نه اتفاقا نمی تونست. دوتراکی ها وحشین و بدون رهبری یا استراتژی فقط مثل یه سری اسبن که Charge میکنن. بعدشم Morale Effect ی که اژدها داره هیچکس نمیتونه بذاره. اگه یکم توتال وار بازی کنی متوجه میشی :D

من حتی واسم سوال بود که چرا اون 2 تای دیگه رو نیاورد؟ با سه تا اژدها باید حمله میکرد که ریسک نکنه دروگون رو بزنن.
البته دنریس احمق بازی در آورد. دید سلاح علیه اژدها دارن بجایی اینکه مانور بده مستقیم داشت dive میکرد به سمت برن. شانس آورد تیر به بالش خورد وگرنه دروگون بای بای :D

بهترین WTF FACE تاریخ :))

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
111
اگه تیر میرفت تو دهن اژدها چی؟ دنریس بیشعور داشت بچه رو به کشتن میداد=))
این لنیسترها هم حقشون بود. با هر ابزاری شده باید اینا رو نابود کرد. مخصوصا جیمی و سرسی . بچه بدبختو به خاطر سکس نامشروع زد فلج کرد

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
خب بعد از فرار یکی دو روزه از نت و هر جا که احتمالش بود اسپویل وجود داشته باشه باید اعتراف کنم این صبر برای ریلیز نسخه 1080p کاملا ارزشش رو داشت
از اون اپیزود هایی بود که هیجان بالا میره و هر لحظه احتمال حذف یکی از اصلی ترین کارکتر ها وجود داره ، نفسم بند اومده بود قشنگ
چیه این GOT اصلا :D تمام تنم داره میلرزه

دوست عزیز لازمه شما یه بازنگری داشته باشی رو این اپیزود
مثلا جنگ در گرفته
همین لنیسترهای باشرف نسل تایرل ها رو کلا به باد دادن
سرسی قشنگ ترین حرف رو زد وقتی به بازی تاج و تخت وارد میشی یا برنده میشی یا میمیری حد وسطی وجود نداره !
هر کسی ترحم کنه سرنوشتش با سرنوشت لرد ادوارد استارک یکی میشه تازه اونم در خوشبینانه ترین حالت.

نه دیگه داداش داری اشتباه میزنی:D باید با دوتراکی ها بشون گل میدادن:o با دراکاریس هم زیر کباب روشن می کرد:o
:o
یه سری دوستان یه فضایلی تو هوا پرت می کنن[-x:-@ آدم حس می کنه باید برن تو دیکشنری جنگ و سرچ کنن:D

صحنه نگاه کردن سانسا به جنگیدن آریا خیلی اپیک بود یه"من بین اینا چه غلطی می کنم"خاصی تو چشاش بود:D:D

شدیدا هم پتانسیل خالی کردن پشت بقی استارک هارو داره>:P

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
شت شت شت شت شت هولی شت . 15 دقیقه آخر عالی بود.^:)^. این همین چیزی هست که همه از GOT انتظار دارن. من 2 روز پیش دیدمش ولی امروزم دوباره با کیفیت بهترش دیدم. قسمت های اولیه سریال هم خیلی زیبا بود. اون قسمت که Bran به Little Finger میگه Chaos is a ladder قیافه Little Finger عالی بود. اگه دوستان یادشون نمیاد این جمله رو Little Finger به Varys میگه تو سیزن 1. این نشون میده که برن همه چیزو میدونه و دیده. صحنه نبرد Arya هم خیلی خوب بود.
پ.ن قسمت بعدی هم دوباره عمو جون The Night's King بر میگرده. عشقمه:D
پ.ن2: یه حسی بهم میگه که قهرمان داستان (البته اگه باشه ) Jamie هستش. :-".

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نه دیگه داداش داری اشتباه میزنی:D باید با دوتراکی ها بشون گل میدادن:o با دراکاریس هم زیر کباب روشن می کرد:o
:o
یه سری دوستان یه فضایلی تو هوا پرت می کنن[-x:-@ آدم حس می کنه باید برن تو دیکشنری جنگ و سرچ کنن:D

صحنه نگاه کردن سانسا به جنگیدن آریا خیلی اپیک بود یه"من بین اینا چه غلطی می کنم"خاصی تو چشاش بود:D:D

شدیدا هم پتانسیل خالی کردن پشت بقی استارک هارو داره>:P

خیلی جالبه همه فکر میکنند سانسا پشت استارک هارو خالی میکنه در حالی برن اول از همه بیخیال خاندان و اسم و رسمشون شده

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,519
یه سوال
الان قسمت قبل هک شده یا هرجوری زودتر پخش شد اینجا میشد اسپویل کرد؟:D
منظورم اینه عنوان تاپیک زده اسپویل تا آخرین قسمت پخش شده منظور رسمیه یا غیر رسمی؟:D

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
دنریس اژدها داره که بره باهاش بجنگه دیگه اژدها واسه سیب زمینی کبابی استفاده نمیکنن که .

حالا انگار لنیستر ها قوم فرشته ها هستن:|
دیگه ایراد بنی اسراییلی شاخ و دم نداره که :|
انتظار دارن حلوا پخش کنن تو جنگ :| نه پس وایلد فایر خوب بود اونم رو مردم بیگناه

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا جدا چرا دنریس اون دو تا اژدهای دیگه رو با خودش نیاورد؟ بخاطر بودجه و مسائل فنی ؟
اینا همینجوریم میجنگیدین دیگه مگه حتما باید یکی سوارشون شه؟ :D هر چند اگه بخواد هم کسی نیست که سوار شه

• Like
Reactions: leonk13

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
آقا جدا چرا دنریس اون دو تا اژدهای دیگه رو با خودش نیاورد؟ بخاطر بودجه و مسائل فنی ؟
اینا همینجوریم میجنگیدین دیگه مگه حتما باید یکی سوارشون شه؟ :D هر چند اگه بخواد هم کسی نیست که سوار شه
شاید دفاع از دراگون استون :D

• Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
شاید دفاع از دراگون استون :D
دو تا اژدها تنها واسه دفاع؟ نه بابا :|
اونا که بدون دنریس فک نکنم عقلشون برسه بخوان دفاع کنن :D
شایدم فرستادشون برن کسترلی راک. معلوم نیست ولی کلا بدون کسی که سوارشون شه زیاد موثر نیستن و اونجوری نیست که مثلا بتونن دفاع کنن. فکر کنم بیشتر بخاطر همین بحث CGI دیگه بیخیالشون شدن.
این محدودیت بودجه اگه نبود سریال خیلی خیلی خفن تر میشد

-------------

جیمی با یه دست و 100 کیلو زره فک کنم دیگه باید مرده به حساب بیاد؟ مگه اینکه دروگون بگیرتش بکشتش بالا که بعید میدونم :D
برن شاید بتونه شنا کنه بیاد بالا ولی اون عمرا بتونه :| اونقدرم سنگین هست که اگه بمیره جسدشم همون ته دریاچه بمونه!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دو تا اژدها تنها واسه دفاع؟ نه بابا :|
اونا که بدون دنریس فک نکنم عقلشون برسه بخوان دفاع کنن :D
شایدم فرستادشون برن کسترلی راک. معلوم نیست ولی کلا بدون کسی که سوارشون شه زیاد موثر نیستن و اونجوری نیست که مثلا بتونن دفاع کنن. فکر کنم بیشتر بخاطر همین بحث CGI دیگه بیخیالشون شدن.
این محدودیت بودجه اگه نبود سریال خیلی خیلی خفن تر میشد

-------------

جیمی با یه دست و 100 کیلو زره فک کنم دیگه باید مرده به حساب بیاد؟ مگه اینکه دروگون بگیرتش بکشتش بالا که بعید میدونم :D
برن شاید بتونه شنا کنه بیاد بالا ولی اون عمرا بتونه :| اونقدرم سنگین هست که اگه بمیره جسدشم همون ته دریاچه بمونه!

به نظرم خیلی بعیده جیمی اینطوری از سریال حذف بشه
احتمالا زندانی دنریس بشه و هم خود دوتراکی حداقل نجاتش بدند

• Like
Reactions: pbgame

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
به نظرم خیلی بعیده جیمی اینطوری از سریال حذف بشه
احتمالا زندانی دنریس بشه و هم خود دوتراکی حداقل نجاتش بدند
بحث اینه چه دوتراکی چه بران نمیتونن با اون همه زره و مخصوصا اون دست سنگینش بکشنش بالا
حداقل به قوانین اولیه فیزیک باید پایبند باشن دیگه بابا :)) :D

تنها راهش اینه که ممکنه تیریون یه حرکتی بزنه مثلا از دنریس خواهش کنه که با دروگون بیارنش بالا

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بحث اینه چه دوتراکی چه بران نمیتونن با اون همه زره و مخصوصا اون دست سنگینش بکشنش بالا
حداقل به قوانین اولیه فیزیک باید پایبند باشن دیگه بابا :)) :D

تنها راهش اینه که ممکنه تیریون یه حرکتی بزنه مثلا از دنریس خواهش کنه که با دروگون بیارنش بالا

مثلا 4 5 تا دوتراکی باهم نمیتونند جیمی رو از زیر اب بکشند بیرون ؟ :think:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر