سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
اونایی که میگن من میدونستیم و سورپرایز نشدیم الان بیان فصل بعد رو بگن چی میشه:D آقا بگین دیگه ما منتظریم :Dاین طوری گفتن که ما سورپرایز نشدیم و ... راحته با این همه نظریه پردازی طرفداران.به نظر من که عالی بود

• Like
Reactions: Poorya_2

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این قسمت خیلی خوب بود ...
امیدوارم فصل بعدی که میگن ۷ قسمته ، یه فصل مردونه باشه ... یعنی نبرد نایت کینگ شروع بشه ولی بعید میدونم ...
فصل بعد مقدمه چینی بیشتر برای نبرد نایت کینگ و وستروس میشه .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
خوبه دیگه هر چی تئوری بود رو شد.دو فصل مونده و کلی جنگ و خونریزی.

فصل دیگه من تو نت هیچی نمی خونم.اگر بشه تئوری ها هم از این به بعد بره تو اسپویلر.فصل بعد پتانسیل اینو داره که همه چیش لو نره.:D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اونایی که میگن من میدونستیم و سورپرایز نشدیم الان بیان فصل بعد رو بگن چی میشه:D آقا بگین دیگه ما منتظریم :Dاین طوری گفتن که ما سورپرایز نشدیم و ... راحته با این همه نظریه پردازی طرفداران.به نظر من که عالی بود

به نظرم هنگام عبور برن از وال یه اتفاقی میفته. اونم دلیلش بخاطر مارک نایت کینگ هست.
حالا دقیقا چی میشه خدا میدونه :D

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
واریس کسیه که Aegon پسر الیا مارتل و ریگار رو نجات داده و معلوم نیست کجا مخفیش کرده. امیدوارم حذفش نکرده باشن. البته فکر میکنم سه تا اژدها هست پس باید سه تا تارگریان هم باشه که الآن دوتاش معلومه. ایگن هم میشه سومی
به نظر من حذفش کردن از سریال.. وگرنه Tyrion قبل از ملاقات با دنریس با Aegon ملاقات میکرد. به احتمال زیاد اون Aegon فقط یه impostor هست و به همین خاطر از سریال حذفش کردن..

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
به نظرم هنگام عبور برن از وال یه اتفاقی میفته. اونم دلیلش بخاطر مارک نایت کینگ هست.
حالا دقیقا چی میشه خدا میدونه :D

شاید به خاطر همین مارک نتونه عبور کنه! چون خود بنجن هم گفت مردگان نمیتونن عبور کنن و باعث بشه این مارک نایت کینگ مثل مرده ها با برن رفتار کنه دیوار

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
شما کافیه 60 قسمتی که تاحالا اومده رو دانلود کنی ، و تو اون مدتی که میبینی ، هیچ چیزی تو نت دربارش نخونی! :D همین واسه جذب شدن کافیه

دقیقآ منم همینکارو میکنم اصلآ پیش بینی هارو نمیخونم :D به همین دلیل هر قسمت برام جذابیت داره .
بانو شیم هم که به صورت شیکی نابود شد :ar!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
شاید به خاطر همین مارک نتونه عبور کنه! چون خود بنجن هم گفت مردگان نمیتونن عبور کنن و باعث بشه این مارک نایت کینگ مثل مرده ها با برن رفتار کنه دیوار

ولی به نظرم احتمالا وقتی بیاد جنوب دیوار نایت کینگم خیلی راحت میتونه بیاد دنبالش و از وال عبور کنه. اون جادویی که تو وال هست توی درخت 3ER هم بود که با مارک نایت کینگ از کار افتاد و خیلی راحت وارد شدن!

البته ممکنه Horn of Winter هم بیارن :D

• Like
Reactions: U n i t e d

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
به نظر من حذفش کردن از سریال.. وگرنه Tyrion قبل از ملاقات با دنریس با Aegon ملاقات میکرد. به احتمال زیاد اون Aegon فقط یه impostor هست و به همین خاطر از سریال حذفش کردن..

منطقی اینه که تعداد اژدها با تعداد کسایی که کنترل میکنن یکی باشه. احتمال زیاد باید یه تارگریان دیگه باشه که همین ایگن محتمل تره. چون ایگن اول با دوتا خواهرش بود. اینجا برعکس. یه زن و دوتا مرد که هردو هم برادرزادش حساب میشن و مشکلی به وجود نمیاد.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
انشالا سرسی بر پیشگویی غلبه کنه ، نزاره یه ملکه جوان تر بیاد. بزنه دهن دنریس رو سرویس کنه ، تجربه میگه هر چی گنده تر کنن یه شخصیتو بد تر کوبونده میشه تو سریال ، فک کنم دنریس ناجور به اف بره D :

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
پیش بینی من به نظرم یورون گریجوی وقتی می فهمه برادرزاده هاش با دنریس هم پیمان شدند میره به سمت سرسی دنریس به وستروس حمله می کنه و به کمک سند اسنیک ها و مادر بزرگ مارجری جنگ رو پیروز میشن (مطمئنا یورون گریجوی رو یکی از برادرزاده هاش می کشن ) از طرفی طبق صحبت یکی از لرد های شمالی که می گفت ما به اژدها قسم خوردیم و حالا همه اژدهاها مردند (قسمت 10 فصل اول ) شمالی ها بعد از دیدن دنریس و اژدها هاش به قسمشون وفادار می مونند و با دنریس متحد میشن شاه شب یکبار دیگه برن رو نشونه گذاری می کنه و برن به سمت دیوار میره و همون نشونه باعث شکسته شدن طلسم دیوار میشه و وایت واکر ها و ارتش مردگان میان این سمت دیوار و جنگ اصلی میان مردگان و زنده ها شکل میگیره ننه اژدها و جان دو اژدها سوار میشن و اژدها سوار سوم برنه که به اژدها وارگ می کنه و مقابل وایت واکر ها می ایستند آخر سر هم برن همه چیز رو راجع به پدر و مادر واقعی جان بهش میگه و باعث میشه عشق قلبی و پنهان جان و آریا آشکار بشه و برن سمت هم دیگه صحنه +18 ایجاد کنند:D دنریس پادشاه وستروس میشه و جان هم همون شاه شمالی باقی می مونه
وسلام علیکم و رحمته الله و برکاته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر