سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اون مهم نبود مهم این بود که روزی که رمزی این حرفو زد 7 روز غذا نخورده بودند و روزی که رمزی رو خوردند شده بود 8 روز پس سانسا تو سکانس آخر باید میگفت 8 روز:-?
:)):))

والا روی این قسمت که رمزی تو زندانه بعد سگاش قشنگ صبر میکنن حرفش با سانسا تموم بشه بعد بیان دخلشو بیارن بیشتر میخوره سوتی باشه مخصوصا اینکه در قفس سگا رو کی باز کرد اصلا ؟ که سگای گرسنه نخوردنش :D
وگرنه اون وسط حالا یکی گفته به سانسا سگاش غذا نخوردن اونجوری سوتی حساب نمیشه
اونو که از بیرون باز میکنن احتمالا شاید مکانیزم خاصی داشته
سگاشم منتظر بودن که بگه "سگام منو نمیخورن" که بهش بگن زر نزن میخوریمت. :D

مسیری که Theon و Asha توی چند اپیزود رفتن :| (که تازه توی واقعیت خط باید نزدیک تر از این حرفا باشه به خشکی)

zf1mkf7flzmzd58ly8hy.jpg

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
هیچ وقت ... هیچ وقت .... هیچ صحنه نبردی اینطوری نفسمو نگرفته بود .... هنوز احساس نفس تنگی دارم !!!!!!
احساس میکنم تمومه ماهیچه هام منقبض شدن ... احتیاج به نفس عمیق دارم ......!!!!!
همه چیز آروم ... با نیشخنده رمزی و اخم جان اسنو و .. شروع شد .. یه دفعه نفهمیدم که من وسط میدون جنگ چی کار دارم ...
احساس میکنم بدنم پر از خون شده ....
همه جام درد میکنه ....B-( انگار از جنگ برگشتم ....
چرا انقدر ایندفعه من جوگیر شدم .....
اونجا که جان به صورت رمزی مشت میزد ... یه کم دیگه پیش میرفت مشت میزدم توی مانیتور....
چه پیروزی تلخی .....

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
of7i_nnnn.jpg

من یه سوتی دیگه هم پیدا کردم. موقعی که دنی داره روی Drogon پرواز میکنه باد باعث نمیشه که بیفته. فکر کنم قانون 3 نیوتون هست که میگه هر عملی یه reaction داره:-B. بعضی دوستان یادشون رفته که این یه سریال هست و همه چی واقعی نیست وخیلی موارد دیگه هستن که فقط برای سرگمی ببننده هستن. یکی میاد میگه چرا ریکن زیگ زگی نمیدوید یا چرا نرفت پشت اون چوب ها پنهان بشه. دِ آخه اگه بخواد سریال اینطوری پیش میرفت که 5 سال پیش تموم شده بود. :)
پ.ن: فکر کنم که 28 روز فقط برای این قسمت از جنگ وقت گذاشتن که نتیجه تلاششون رو هم دیدن=D>.
پ.ن2: THE BEST TV-SHOW EVER^:)^

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
عجب اپیزودی چه درگیری نفس‌گیری با هیچ قسمت از سریال به اندازه این یکی حال نکرده بودم هر لحظه به خودم میگفتم الان یه گندی میخوره توش‌ ولی خدا را شکر اتفاقی نیفتاد :D
قسمت مرگ ریکون هم کاملا meh بودم :Dمتوجه نمیشم کلا هدف نویسنده از خلق این شخصیت چی بود ؟! مگر اینکه تو کتابش سرنوشت دیگه ا ی داشته باشه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
:)))) عجب چیزایی میگین خداییش!
حالا که ایراد بنی اسراییلی گرفتن مد شده منم بگم که رمزی خیلی راحت میتونست تیری که زد به چشم wun wun رو به کله جان بزنه و تموم :D
البته اینم باید اضافه کنیم کشتن wun wun نسبت به جان اسنو مهمتره بود تو اون لحظه | چون در مبارزه با جان اسنو حداقل یک شانس داشت ولی در مقابل wun wun یک در صد هم شانس نداشتش

• Like
Reactions: TheGodfather

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
نمیدونم چرا یکی از سریال ایراد میگیره یه ایل و تبار بهشون بر میخوره انگار فحش ناموسی شنیدن :)) بابا بگین بخندین خوش باشین هرکسی هم نظرش واسه خودش محترمه
دوستان اینجا فرومه نظرات متفاوته ولی همش با این طرز فکر میریم جلو که هرکی مثل ما نظر نمیده پس یه مشکلی داره

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
حرفی که رمزی به سانسا زد،
یعنی سانسا از رمزی حاملس؟
سانسا خیلی وقته از وینترفل فرار کرده از اون موقع تا حالا اگه قرار بود چیزی بشه تا الان یه علائمی میفهمیدیم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
تمام اعتبار این قسمت تقدیم میشه به بانو مورمونت ,و ۶۲ سربازش
لبخند زیبای سانسا
لبخند موزی لیتل فینگر
و سگ های شکاری رمزی
.............
نجاست هفته هم اونی بود که استارک ها خیانت کرد و ریکون رو که بهش پناه برده بود رو تحویل داد ... ما رو بگو فکر میکردیم ... برای رمزی نقشه کشیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر