سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
فوق العاده بود این اپیزود!!! نه تنها بهترین اپیزود فصل بود، یکی از بهترین اپیزودهای کل سری هم بود.
دیگه حالمون بهم خورد انقدر چیزهای منفی و مرگ کاراکترهای خوب و ... رو دیدیم و توی این اپیزود قشنگ دلمون حال اومد! :D البته اینجا هم کاراکتر مهم ریکان شهید شد و غول محبوب من هم ترکید (که این یکی رو کوچیک ترین شکی نداشتم میمیره :( )، ولی خب بقیه موارد اپیزود انقدر لذت بخش بود که میشه اونا رو بخشید.
نبرد بزرگ رو واقعاً زیبا ساخته بودن و به شدت با کیفیت از آب در اومده بود، در حدی که اصلاً انتظارش رو نداشتم. اون لحظه ای که ریکان بدبخت شروع به دویدن کرد، بدجوری تعلیق ایجاد میکرد و قلب آدم به تپش می افتاد. بعدش هم که منهدم شد و نبرد اصلی شروع شد، از اون صحنه هندی که جان اسنو جلوی سپاه دشمن ایستاده بود تا خود جنگ ها تا صحنه آهسته ها خیلی عالی بود. در آخر هم که ورود استاد Littlefinger مارمولک و ... :D
نوع مرگ رمزی هم محشر بود! اولش ناامید شدم که چند تا مشت خورد و ولش کردن. گفتم حالا میذارنش توی زندان و فصل بعد فرار میکنه و از این چرندیات، ولی سگ هاش رو که به جونش انداختن دیگه تمام عقده هام خالی شد!
از نبرد که بگذریم، این اپیزود انقدر خوب بود که حتی با بخش های دخترک هم حال کردم و اون صحنه های اژدهاسواری و هجوم مغول ها و ... رو بدجوری دوست داشتم. انگار خود دنریس رو هم یه آرایش متفاوتی کرده بودن و بهتر از قبل شده بود! :D
کلاً اپیزودی بود بس عظیم و زیبا! ایشالا اپیزود آخر هم چیز خفنی باشه. البته با سابقه ای که اینا دارن، احتمالش زیاده که کل خوشی ما توی این اپیزود رو در اپیزود بعدی بترکونن و بلایی سر کاراکترها بیارن که اپیزود 9 رو فراموش کنیم! :|
--------------
این سِر داوس سر صحنه مرگ دختر استنیس حضور نداشت دیگه؟ بعد کلاً تا قبل از این اپیزود خبر نداشت که چی به سر دختر مظلوم اومده و ملیساندر باعث مرگش شده و الآن تازه قضیه رو فهمید؟ به نظر میرسه بدجوری دنبال انتقام گرفتن باشه، ولی بعید نیست خودش این وسط بمیره. :(

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قسمت بسیار خوبی بود، کارگردانی مبارزات و همه چیز عالی بود. برای خوب بودن این قسمت همین کافیه که قسمت های دنریس هم خوب بود.

==============

تمامی اون مواردی که لیک شده هم تا الان کاملا درست بودن، منتظر یه قسمت 10 خوفناک باشید.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
نبرد رو خیلی خوب دراوردن.
تنها مشکل این قسمت مثل همیشه حضور سلیطه تارگرین بود
البته در حد قسمت های قبل حال بهم زن نبود ولی خب کلا حتی یک ثانیه دیدن قیافه ش با اون لب و لوچه و لبخند ملیحش حالمو بهم میزنه:sad:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این سِر داوس سر صحنه مرگ دختر استنیس حضور نداشت دیگه؟ بعد کلاً تا قبل از این اپیزود خبر نداشت که چی به سر دختر مظلوم اومده و ملیساندر باعث مرگش شده و الآن تازه قضیه رو فهمید؟ به نظر میرسه بدجوری دنبال انتقام گرفتن باشه، ولی بعید نیست خودش این وسط بمیره. :(

نه دیگه سرداووس اصلا توی اون نبرد نبود و توی کاسل بلک موند. اشتباه نکنم خود استنیس گفت بهش اونجا باش. قضیه شرین رو هم بهش نگفته بودن و نمیدونست ملیساندر آتیشش زده. الان تازه فهمید و میاد انتقام بگیره. اما اصلا دوست ندارم خودش کشته بشه. برای من جزو بهترین شخصیت های کل سریاله. خیلی خوشم میاد ازش. بعد تازه قیافش رو میبینم یاد جان رنو توی فیلم معجون زمان (تلوزیون با این اسم میداد!:D) میفتم بیشتر حال میکنم!:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نه دیگه سرداووس اصلا توی اون نبرد نبود و توی کاسل بلک موند. اشتباه نکنم خود استنیس گفت بهش اونجا باش. قضیه شرین رو هم بهش نگفته بودن و نمیدونست ملیساندر آتیشش زده. الان تازه فهمید و میاد انتقام بگیره. اما اصلا دوست ندارم خودش کشته بشه. برای من جزو بهترین شخصیت های کل سریاله. خیلی خوشم میاد ازش. بعد تازه قیافش رو میبینم یاد جان رنو توی فیلم معجون زمان (تلوزیون با این اسم میداد!:D) میفتم بیشتر حال میکنم!:D
منم خیلی حال میکنم باهاش! :D جزو مهربون ترین کاراکترهای سریاله و حیفه که بلایی سرش بیاد. :( آره قیافه ـش خیلی شبیه ژان رنوی عزیز هست. :D
البته از اون طرف ملیساندر رو هم دوست دارم. با اینکه چند بار عوضی بازی درآورد، ولی شخصیت پیچیده و جالبی هست و دوست دارم حالا حالاها توی سریال باشه.

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
بهترین قسمت تو این فصل. واقعا عالی درست کردن این قسمت رو.=D> قسمت دنی هم عالی بود و از بازگشت اون 2 تا اژدها هم خوشحال شدم. یه آتیش بازی هم دیدم:-bd.
جنگ بین جان و رمزی هم عالی نه , شاهکار بود:D اون قسمت که جان داشت خفه میشد من یه لحظه تو شوک بودم. خیلی خفن بود . لحظه مرگ رمزی هم خیلی خوب بود ولی خیلی دوست داشتم که تیون میکشتش. به هر حال از مردنش توسط سگهاش هم راضی هستم\:D/:D.
پ.ن: کسی خبر داره قسمت بعد چه اتفاقی ممکنه بیوفته؟ وایت واکرها از دیوار عبور میکنن یا نه؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
عجب قسمتی بود. همه‌اش منتظر بودم که بیلیش بیاد کمک جان، ولی وقتی داشت اون زیر خفه می‌شد، گفتم بخاطر حماقت خودش مرد! ولی انگشت کوچیکِ کمک رسوند و باید منتظر باشیم ببینیم چه خوابی تو سرشـه.
مرگ رمزی هم بسی حال داد. جان اگه میکشتش، حق مطلب ادا نمی‌شد. سانسا بالاخره انتقامش رو از رمزی گرفت، اونم به شیوه‌ی خودِ رمزی!
از بین سر داووس و ملیساندر هم اگه قرار باشه یکی بمیره، من بانوی سرخ رو انتخاب می‌کنم. ولی ترجیهم اینه که قضیه رو بدون خونریزی فیصله بدن :D
قسمت دنریس هم جالب بود، ولی کی می‌تونه جلوی اژدهای اینو بگیره؟! تخت پادشاهی نابود بشه اگه قراره این روش بشینه!
در وصف صحنه های جنگی، جلوه‌های ویژه و تعلیق این قسمت هم چیز زیادی نمی‌تونم بگم، درجه یک بودند =D>

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چندتا از دوستان گفتن خوبه بیلیش به قولش عمل کرد
اقا این خودش خواست و نقشه کشید به شمال حمله کنه
کلی نقشه برا شمال و سانسا و کلا وستروس داره:D
این بشر و واریس خفن ترین و غیر قابل پیش بینی ترین شخصیت سریاله و اصلا کسی نمیدونه چی تو سرش میگذره
تو اکثر اتفاقات مهم سریال نقش داره از همون اول داستان که با قضیه خنجر و خیانت به ند باعث شروع جنگ تو وستروس شد

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دیدم یه سریا میگن چرا قابل پیشبینی بود و ... اما به یه نکته توجه کرد. اول اینکه با وجود این همه حدس و گمان غیر قابل پیش بینی بودن یه جنگی که خود داستان هم تا حدودی مشخص کرده به چه سمتی میره سخته، و اینکه صرف غافلگیر کننده بود مهم نیست. اجرای خوب و جذاب هم مهمه. و حتی مهم تر. این قسمت برای منم تا حدی قابل پیش بینی بود. یعنی خیلی تابلو بود به دلیل نفرات دو طرف، جان اسنو اول نمیتونه کاری از پیش ببره و بعد بیلیش هست که میاد برنده رو تعیین میکنه، اما از طرف دیگه حدس نمیزدم رمزی اینجوری بشه. تازه فکر میکردم ترتیب جان اسنو رو میدن. ولی با این حال خیلی نمایش خوبی داشت و مبارزه رو واقعا قشنگ در آورده بودن. خصوصا اون حس خر تو خری نبردهای تن به تن که به نظرم تو این قسمت شبیه به واقعیت بود! چون من خودم هربار یه نبرد این مدلی میبینم میگفتم چرا نامردی نمیجنگن و هرکی مثل بچه آدم داره با یه نفر مبارزه میکنه اما اینجا واقعا اینطور نبود! هرکی دستش به هرکی میرسید یه ضربه ای ول میداد و قشنگ تو تک تک صحنه ها خشونت موج میزد.

در کل این دو قسمت پایان میتونن سطح کلی این فصل رو خیلی ببرن بالا. هرچند که به نظرم غیر 6 باقی قسمت ها از دم عالی بودن. این یکی دیگه شاهکار بود. تو فیلم های هالیوودی هم نمیشه چنین مبارزاتی دید!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
واقعا نبرد رو عالی درآورده بودن. یکی از سینمایی ترین و همینطور واقع گرایانه ترین نبرد هایی بود که کلا تو سینما یا تلویزیون دیده بودم.
رمزی دقیقا به همون سرنوشتی دچار شد که روس بولتون گفته بود. نصف سواره نظامش رو لشگر جان سلاخی کردن، باقیشون رو خودش و کمانداراش! یه سری از سربازاشم انگار اون وسط گم کرده بودن باید با کی بجنگن داشتن با خودی میجنگیدن!
فقط اگه یه چیزی مثل تنه ی درخت میدادن به غوله صف پیاده نظامُ مثل سوسک له میکرد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر