سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
من تونستم تا خط آخر داستان رو بخونم. حداقل اگه همه چیزش نه ولی 80 درصدش رو خوندم.

دورن که از دوستداران تارگریان ها بودند و هستند با دنی متحد میشه و سرسی با بزرگترین ارتشی که وستروس تا حالا با خودش دیده مواجه میشه

از طرف دیگه شمال با اسنو که سر پدرش رو زدن متحد شده و هیچوقت پشت سرسی و لنیسترها در نمیان و گاردن هم به خاطر کاری که سرسی کرد و مارجری و لوراس رو کشت هیچوقت طرف لنیستر ها رو نمیگیرن.

پس کاملا مشخصه سرسی تنهاست و سلطنت لنیسترها به پایان میرسه.

ارتش دنی خیلی راحت سرزمین پادشاهی رو میگیره و برای مقابله با شاه شب به شمال میره و با اژد هایی که داره دخل شاه شب رو میاره.

جریان جان اسنو هم لو میره و دنی چون تو میرین از ملکه بودن و حکم رانی کردن خوشش نیومد پادشاهی رو به جان اسنو واگذار میکنه.

سانسا همیشه دوست داشت ملکه بشه و از اونجایی که خواهر جان اسنو نیست میتونه با جان ازدواج کنه و این ازدواج اتفاق می افته.

بران هم پادشاه شمال میشه.

استارک ها و دورن هم انتقام خودشون رو از لنیستر ها میگیرن.

ممکنه دنریس هم برگرده میرین پیشه داریوس و با اون ازدواج کنه و از نزدیک مواظب باشه برده داری برنگرده.

کلا 16 قسمت بعدی مثل سریال های ایرانی هست که داستانش لو رفته.

جورج خیلی ضعیف کار کرد حداقل باید چندتا راز رو برای فصل بعدی نگه میذاشت تا ادم های زرنگی مثل من تا اخر سریال رو دنیال کنند.

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
من تونستم تا خط آخر داستان رو بخونم.
سانسا همیشه دوست داشت ملکه بشه و از اونجایی که خواهر جان اسنو نیست میتونه با جان ازدواج کنه و این ازدواج اتفاق می افته.
باید چندتا راز رو برای فصل بعدی نگه میذاشت تا ادم های زرنگی مثل من تا اخر سریال رو دنیال کنند.
چقدر زبلی تو
در اصل خیلی گبلی {یک گبل=1000 زبل}
اگه اون قسمت بولد شده اتفاق بیفته من بازیسنتر رو میبوسم و دیگه چکش نمیکنم
از محالاته این قضیه
فیلم هندی که نیست
احتمال اینکه دنریس و جان اسنو مثل رستم و سهراب با هم مبارزه کنن و یکیشون بمیره از این قضیه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی و ......... بیشتره

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
من تونستم تا خط آخر داستان رو بخونم. حداقل اگه همه چیزش نه ولی 80 درصدش رو خوندم.

دورن که از دوستداران تارگریان ها بودند و هستند با دنی متحد میشه و سرسی با بزرگترین ارتشی که وستروس تا حالا با خودش دیده مواجه میشه

از طرف دیگه شمال با اسنو که سر پدرش رو زدن متحد شده و هیچوقت پشت سرسی و لنیسترها در نمیان و گاردن هم به خاطر کاری که سرسی کرد و مارجری و لوراس رو کشت هیچوقت طرف لنیستر ها رو نمیگیرن.

ارتش دنی خیلی راحت سرزمین پادشاهی رو میگیره و برای مقابله با شاه شب به شمال میره و با اژد هایی که داره دخل شاه شب رو میاره.

جریان جان اسنو هم لو میره و دنی چون تو میرین از ملکه بودن و حکم رانی کردن خوشش نیومد پادشاهی رو به جان اسنو واگذار میکنه.

ممکنه دنریس هم برگرده میرین پیشه داریوس و با اون ازدواج کنه و از نزدیک مواظب باشه برده داری برنگرده.

جورج خیلی ضعیف کار کرد حداقل باید چندتا راز رو برای فصل بعدی نگه میذاشت تا ادم های زرنگی مثل من تا اخر سریال رو دنیال کنند.

اینا هیچکدوم فکت نیس و در حد فرضیه س.
من خودم یکی از کسایی هستم که میگم سانسا با جان ازدواج می کنه ولی احتمالش خیلی کمه چون جان، سانسا رو خواهرش می دونه و این اتفاق نمی افته.
اینکه دنریس با جان اسنو ازدواج کنه وجود داره ( نگین عمه نمیشه با برادرزاده ازدواج کنه که تو کتم نمیره تو گیم آو ترنوز همچین اتفاقی نیفته :D ) ولی جان اهل سلطنت نیس و من فکر نمی کنم جان اسنو شاه بشه. احتمالن جان اسنو شاه شمال باقی می مونه یا شاید هم بزاره آریا و سانسا بر شمال حکومت کنن. هر چند فکر می کنم آریا تو فصل جدید کشته بشه :((
جیمی چون می بینه سرسی مثل شاه دیوانه شده، خاطرات سوزوندن مردم جلوی چشماش زنده میشه و از اونجایی که خیلی سعی داره با شرافت باشه، سرسی رو می کشه حتی پیش از اونکه دنریس به کینگز لندینگ برسه.
دنریس ملکه میشه و در کنار تیرین حکومت می کنه بر هفت اقلیم. من به شخصه دوست دارم تیرین با دنریس ازدواج کنه ولی بعید می دونم دنریس با کسی ازدواج کنه کلن. چون فکر می کنم توی یکی از همین قسمتهای اخیر بود که گفت ملکه بدون همسر هم میشه یا یه چیزی تو همین مایه ها.
ولی جان اسنو و دنریس برای نابود کردن شاه شب متحد میشن. اما من فکر می کنم بعد از این جنگ احتمالن از سیاست های هم خوششون نمیاد و مقابل هم قرار می گیرن.
شاید هم هیچکدوم اینا اتفاق نیفته و کلن سورپرایز بشیم :D

• Like
Reactions: abouzar337

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون

نه بابا؟افرین نیومده حدس زدی

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
برای کسیایی که کتاب رو هم خوندن :
یه نظرتون الان که کتاب پنج تموم شده صبر کنم کتاب ششم بیاد یا فصل 6 سریال رو ببینم ؟
بعد چه تفاوت هایی بین سریال و کتاب تا فصل 5 و کتاب پنجم وجود داره ؟

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
98fcbef8b1aaa629fec1da900e0a55ba.jpg

چه فصلي بشه اين فصل!.

Sent from my iPhone using Tapatalk

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
یکم دو فصل دیگش معلوم نیست؟ مثلا دنریس حتما پیروز میشه و امکان نداره بمیره ( استارک ها که شخصیت های خوبی بودند همیشه احتمال مرگشون بوده و هست ولی دنریس همیشه زنده است

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
برادرزاده که فقط یکی داره که جانه و روح هیچ کدومشون هم این مسئله رو نمیدونه.

تنها کسی که میتونه ارتش دنریس رو متوقف کنه ایرون زاده ها هستن که الان پادشاهشون یورن هست. یورن برادرش رو میکشه و وقتی که تیون و یارا میخوان پادشاهی جزایر اهنی رو بدست بگیرن یورن با اون ها وارد مجادله میشه و بلاخره موفق میشه پادشاهی رو بگیره و بعدش که پادشاه میشه میگه بریم برادر زاده هام رو بکشیم اما قبلش تیون و یارا به سمت اسوس فر ار میکنند و با دنریس متحد میشن.
هیچ چیزی نمیتونه جلوی ارتش دنریس رو بگیره. استارک ها و شمال که از سرسی متنفرن. دورن و هایگاردن هم که از سرسی بعد از کشته شدن مارجری و اوبرن متنفرن. سرسی تنهاست و تنها شانسش یورن است. یورن و مردان جزایر اهنین تو دریا خیلی قدرتمند هستن و کسی نمیتونه اونارو تو دریا شکست بده این بارها تو کتاب و فیلم گفته شده. اگه قرار بود یورن در ادامه فیلم هیچکاره باشه فیلم ساز ها اینهمه زحمت معرفی کردن شخصیت یورن رو به خودشون نمیدادند.

اگه کتاب رو خونده باشید یورن طی سفری که به اسوس داشته زبان اژدها و روش رام کردن اژدها رو هم بلده. سرسی با یورن متحد میشه و یورن تو دریای باریک با دنریس رو در رو میشه و دنریس تو این جنگ صد در صد کشته میشه

واقعا فکر میکنید جورج این همه احمقه و سناریوی قابل پیش بینی پیروزی و پادشاهی دنریس رو ادامه میده؟ خیر جورج همیشه سورپرایز میکنه دنریس توسط یورن کشته میشه و سناریو پادشاهی وستروس هم منتقل میشه به جان اسنو و از طریق اون ادامه پیدا میکنه

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: azaramir

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
تنها کسی که میتونه ارتش دنریس رو متوقف کنه ایرون زاده ها هستن که الان پادشاهشون یورن هست. یورن برادرش رو میکشه و وقتی که تیون و یارا میخوان پادشاهی جزایر اهنی رو بدست بگیرن یورن با اون ها وارد مجادله میشه و بلاخره موفق میشه پادشاهی رو بگیره و بعدش که پادشاه میشه میگه بریم برادر زاده هام رو بکشیم اما قبلش تیون و یارا به سمت اسوس فر ار میکنند و با دنریس متحد میشن.
هیچ چیزی نمیتونه جلوی ارتش دنریس رو بگیره. استارک ها و شمال که از سرسی متنفرن. دورن و هایگاردن هم که از سرسی بعد از کشته شدن مارجری و اوبرن متنفرن. سرسی تنهاست و تنها شانسش یورن است. یورن و مردان جزایر اهنین تو دریا خیلی قدرتمند هستن و کسی نمیتونه اونارو تو دریا شکست بده این بارها تو کتاب و فیلم گفته شده. اگه قرار بود یورن در ادامه فیلم هیچکاره باشه فیلم ساز ها اینهمه زحمت معرفی کردن شخصیت یورن رو به خودشون نمیدادند.

اگه کتاب رو خونده باشید یورن طی سفری که به اسوس داشته زبان اژدها و روش رام کردن اژدها رو هم بلده. سرسی با یورن متحد میشه و یورن تو دریای باریک با دنریس رو در رو میشه و دنریس تو این جنگ صد در صد کشته میشه

واقعا فکر میکنید جورج این همه احمقه و سناریوی قابل پیش بینی پیروزی و پادشاهی دنریس رو ادامه میده؟ خیر جورج همیشه سورپرایز میکنه دنریس توسط یورن کشته میشه و سناریو پادشاهی وستروس هم منتقل میشه به جان اسنو و از طریق اون ادامه پیدا میکنه

.
داداچ چرا این همه فکت از خودت صادر میکنی ؟ اصن کتابا رو خوندی؟ :))

اولا اینکه همین گریجوی ها با کل قواشون توی Balon Rebellion از نیروهای متحد Baratheon-Stark شکست خوردن.

دوما که توی کتاب اصن Euron با دنریس جنگی نداره. توروخدا یکم مطالعه کنین.

Euron ادعا میکنه که دراگون هورن داره، وسیله ای که اگه ازش استفاده شه میتونه دراگون ها رو در اختیار دمنده شیپور قرار بده. بعد اینکه King of the Isles میشه اینو به برادرش Victarion میده که به با 90 کشتی به Mereen برن و پیشنهاد ازدواج Euron رو به دنریس بده، بعد با استفاده از دراگون هورن بتونه اژدهاشو کنترل کنه، برگرده وستروس و Euron روی Iron Throne بشینه و در عوض Victarion King of the Isles بشه!
حالا اینکه شما میگی یورن زبان اژدها و روش رام کردنشونو بلده و با سرسی متحد میشه رو نمیدونم کدوم کتابو خوندی فک کنم هری پاتر باشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر