سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
جان اسنو بچه ای حاصل یک تجاوز!
اصلا شخصیت و کارکتر جان به همچین بچه ای نمیخوره
جافری بیشتر شبیه محصول یک تجاوز بود تا جان.
به هر حال نویسند هر جور بخواد ادامه میده دیگه.

پیش بینیتون در مورد فصل 7 چیه؟
کارگردان ها که گفتن میخوان بیشتر رو سرسی کار کنند و داستان حول محور سرسی میچرخه تو فصل بعدی.
فعلآ فقط بران میدونه این قضیه جان رو ....... اگه جون سالم به در ببره شاید بیاد به بقیه هم بگه. بعد از اینکه گفت چطوری میخواد ثابت کنه؟ بگه من رفتم چند سال قبل و دیدم ؟؟؟؟؟؟ محاله کسی حرفش رو باور کنه مدرکی وجود نداره....
اگه بران بتونه ثابت کنه جان بچه هایگاره اونوقت:

شاه شمال میشه بران.
تخت اهنین هم میشه برای جان اسنو.

این وسط مسطا لرد بلیش فکرکنم توطئه کنه و یه خرده داستان کش بیاد سرسی هم دهن همه رو صاف میکنه آخرش کشته میشه.
نقش تریون هم به عنوان دست راست ملکه کمرنگ میشه و فصل بعدی بیشتر حول شمال و سرسی میچرخه.

البته به نظر من سرسی اخرین نفری هست که روی تخت میشینه بعدش حکومت دموکراسی میشه. :Dancing::-bd

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
450
نام
حسین
سریال با تاخیر پخش میشه؛ به خاطر آب و هوایی که فعلاً توانایی نشون دادن اون زمستان دنیای تاج و تخت نداره
با این اوصاف میشه کاملاً فهمید که فصل بعدی، بیشترین تمرکز بر روی زمستان تاج و تخت و وایت واکراست

• Like

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
من واقعا امیدوارم سیزن 7 کنسل بشه کامل. احمقا برداشتن دوباره Mark Mylod ـی که اندازه هویج از سریال زیر دستش سر در نمیاره و فاجعه ترین اپیزود های سریال (Faceless Man's Creed: Arya's Chronicles، Barristan Selmy vs. Rich Kids of Mereen) رو کارگردانی کرده رو دارن میارن بعد از کارگردان Hardhome و Battle of the Bastards خبری نیست. ریلی؟

• Like

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
450
نام
حسین
من واقعا امیدوارم سیزن 7 کنسل بشه کامل. احمقا برداشتن دوباره Mark Mylod ـی که اندازه هویج از سریال زیر دستش سر در نمیاره و فاجعه ترین اپیزود های سریال (Faceless Man's Creed: Arya's Chronicles، Barristan Selmy vs. Rich Kids of Mereen) رو کارگردانی کرده رو دارن میارن بعد از کارگردان Hardhome و Battle of the Bastards خبری نیست. ریلی؟
اونطور که شایعات میگن، این فصل، ما شاهد نبرد عظیمی مثل نبرد Bastrads یا هاردهوم نیستیم. این رو میشه از چرخه جنگ و قتل سریال هم فهمید ( یعنی این که سریال برای فصول مختلف، یکی در میون یا کشته شدن یه شخصیت مهم داشته یا جنگ عظیم و از اونجایی که ما فصل قبل برد بزرگ Bastrads رو دیدیم این بار باید شاهد کشته شدن یکی از شخصیت های مهم باشیم که البته فقط در حد شایعست و نه بیشتر!)
و البته عجیب هم هست، چون ما لشگر کشی دنریس رو می بینیم و به طبع باید شاهد نبرد بزرگی باشیم. از اون طرف یحتمل وایت واکرا جرقه های حملشون رو می زنن.
در کل باید تا مصاحبه های بیشتر D&D صبر کنیم

• Like
Reactions: bayern_vahid

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
اونطور که شایعات میگن، این فصل، ما شاهد نبرد عظیمی مثل نبرد Bastrads یا هاردهوم نیستیم. این رو میشه از چرخه جنگ و قتل سریال هم فهمید ( یعنی این که سریال برای فصول مختلف، یکی در میون یا کشته شدن یه شخصیت مهم داشته یا جنگ عظیم و از اونجایی که ما فصل قبل برد بزرگ Bastrads رو دیدیم این بار باید شاهد کشته شدن یکی از شخصیت های مهم باشیم که البته فقط در حد شایعست و نه بیشتر!)
و البته عجیب هم هست، چون ما لشگر کشی دنریس رو می بینیم و به طبع باید شاهد نبرد بزرگی باشیم. از اون طرف یحتمل وایت واکرا جرقه های حملشون رو می زنن.
در کل باید تا مصاحبه های بیشتر D&D صبر کنیم
ربطی به جنگ و نبرد نداره. The Winds of Winter که اونم Miguel Sapochnik کارگردانش بود نبرد عظیم نداشت ولی بازم عالی بود. مشکل اینجاست که در غیاب Sapochnik بازم ابلهی مثل Mark Mylod رو میارن که سابقه کارگردانیش تو GoT فدا کردن منطق و پلات و شخصیت پردازی برای دو تا سکانس اکشن مثلا خفن هستش.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
جان بچه هایگاره
هایگار این شخصیته؟
Jaqen-H-ghar-jaqen-hghar.jpg

• Like
Reactions: IMANOKA

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
هایگار این شخصیته؟
Jaqen-H-ghar-jaqen-hghar.jpg
نه
دندریس دو تا داداش داشته . هایگار داداش بزرگه دندریس هست.
جان اسنو پسر حروم زاده هایگار تارگرین هست.
چرا حروم زاده؟ چون حاصل یک تجاوزه و رضایتی بین دو طرف نبوده ولی خون دو تا خانواده بزرگ تو رگهاشه ( استارک ها و تارگرین ها)
استارک ها نماد یخ و تارگرین ها نماد اتش
اسم کتابم همینه ترانه یخ و آتش

• Like
Reactions: YAKUZA_2

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
نه
چرا حروم زاده؟ چون حاصل یک تجاوزه و رضایتی بین دو طرف نبوده ولی خون دو تا خانواده بزرگ تو رگهاشه ( استارک ها و تارگرین ها)
Rhaegar چجوری تلفظش میشه هایگار؟ :|:|:|
اگر Jon واقعا Bastard هست، پس چرا Ser Arthur Dayne, Gerold Hightower و Owsell Whent بجای اینکه در Trident حاضر باشن، بعد از مرگ Mad King و Rhaegar داشتن از Lyanna مراقبت می کردن؟
هیچ کسی هم غیر Robert Baratheon از Rhaegar بد نمیگفت که بخواد rapist باشه!!!
yotg2hkep6b0qfrxpod8.png

آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
نه
پس یعنی John Snow بچه خواهر Eddard Stark و این یاروی توی عکسه؟:D

j2ofzejo9zaqfqo6dhur.jpg

خب اینجوری میشه نتیجه گرفت اصلی ترین مدعی تخت آهنین همین جان کوچولوی خودمونه:D و
Daenerys Targaryen میشه عمه جان و باید از ادعای تخت آهنین بکشه کنار یا دستکم تقدیمش کنه به برادرزادش:Dو میشه گفت همه به یه چیز مشترک راضی میشن به جز لنیسترهای لعنتی:D

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
اگر Jon واقعا Bastard هست، پس چرا Ser Arthur Dayne, Gerold Hightower و Owsell Whent بجای اینکه در Trident حاضر باشن، بعد از مرگ Mad King و Rhaegar داشتن از Lyanna مراقبت می کردن؟
yotg2hkep6b0qfrxpod8.png

فکر کنم R سایلنت باشه و تلف نشه و همون هایگار درست باشه. من زیاد به حرفهای داخل فیلم توجه نمیکنم تو فیلم چی میگه مگه؟
چیزی که مشخصه هایگار عاشق لیانا بوده و حتی از لفظ "زیبای شمال وحشی " برای اون استفاده میکنه اما چه مدرکی وجود داره که نشون بده این احساس دو طرفه بوده؟
لیانا نامزد رابرت بوده و توسط هایگار دزدیده میشه شما توجیه دیگه ای میتونی برای این قضیه داشته باشی؟
حتی برن هم تو فیلم به اوشا OSha میگه: "رابرت نامزد لیانا بود و میخواست باهاش ازدواج کنه اما هایگار اون رو میدزده و بهش تجاوز میکنه"
این عینه دیالوگه فیلمه

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
فکر کنم R سایلنت باشه و تلف نشه و همون هایگار درست باشه.
چیزی که مشخصه هایگار عاشق لیانا بوده اما چه مدرکی وجود داره که نشون بده این احساس دو طرفه بوده؟
لیانا نامزد رابرت بوده و توسط هایگار دزدیده میشه شما توجیه دیگه ای میتونی برای این قضیه داشته باشی؟
حتی برن هم تو فیلم به اوشا OSha میگه: "رابرت نامزد لیانا بود و میخواست باهاش ازدواج کنه اما هایگار اون رو میدزده و بهش تجاوز میکنه"
این عینه دیالوگه فیلمه
بعید میدونم تجاوز کرده باشه
لیانا کاملا به میل خودش فرار کرده
منتها دزدیده شدن بهانه ی شروع جنگ بوده ولی در واقع لیانا با برادر دنریس فرار کردن

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,456
yotg2hkep6b0qfrxpod8.png
اگر جان واقعا هم نامشروع و حاصل تجاوز باشه بازم زنده موندنش حیاتیه. ریگار اعتقاد داشت جان همون شاهزاده موعود (The Prince that was promised) ـه. His is the song of Ice and Fire و فلان. ریگار به این نتیجه رسیده بود که شاهزاده موعود باید فرزند یه استارک و یه تارگرین باشه و این مساله رو با لیانا هم در میان گذاشته بود، ولی خب D&D با وجود اینکه از همون اول خبر داشتن زدن جوری سلاخی کردن داستان رو که الان هیچکس بدون خوندن کتاب نمیتونه چیزی متوجه بشه :D

پ.ن: Oswell Whent تو سریال نبود فکر کنم :D اون یارو که ور دست Dayne شهید شد Gerold Hightower بود مثل اینکه :D

• Like
Reactions: Cj_sa and Durance

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
Rhaegar :|

این سه نفری که نام بردی نه از لیانا بلکه از پسر هایگار (جان اسنو) در برج محافظت میکردند!! نکته اش همینه.
احتمالآ چون تنها وارثه تاج و تخته!!

اگر جان واقعا هم نامشروع و حاصل تجاوز باشه بازم زنده موندنش حیاتیه. ریگار اعتقاد داشت جان همون شاهزاده موعود (The Prince that was promised) ـه. His is the song of Ice and Fire و فلان. ریگار به این نتیجه رسیده بود که شاهزاده موعود باید فرزند یه استارک و یه تارگرین باشه و این مساله رو با لیانا هم در میان گذاشته بود، ولی خب D&D با وجود اینکه از همون اول خبر داشتن زدن جوری سلاخی کردن داستان رو که الان هیچکس بدون خوندن کتاب نمیتونه چیزی متوجه بشه :D

پ.ن: Oswell Whent تو سریال نبود فکر کنم :D اون یارو که ور دست Dayne شهید شد Gerold Hightower بود مثل اینکه :D
بعید میدونم تجاوز کرده باشه
لیانا کاملا به میل خودش فرار کرده
منتها دزدیده شدن بهانه ی شروع جنگ بوده ولی در واقع لیانا با برادر دنریس فرار کردن

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

یه مورد و نکته دیگه که به ذهنم رسید اینه:

در طول این 6 فصل داستان های زیادی از بی اهمیت ترین کاراکتر ها تا پر اهمیت ترین کاراکتر ها؛ از فاحشه ها تا درباریان تا لرد ها و لیدی ها و کودکان و اشراف زاده ها و مردم کوچه و بازار نقل شده که هیچ مدرکی براشون وجود نداشته جزء صحبت های همون کاراکتر در همون لحظه خاص! پس چه دلیلی داره صحبت های رابرت رو هم مثل بقیه ندونیم؟

البته برای من فرق نمیکنه جان اسنو حروم زاده باشه یا نباشه ولی ترجیح میدم قبول کنم همه داستان هایی که کاراکتر ها میگن درسته چون تقریبا 1/3 کل سریال رو همین داستان ها تشکیل میدن و من دوست ندارم بگم وقتم رو الکی صرف دیدن 4 تا دروغ و خیال پردازی کردم (گرچه کل فیلم خیال پردازی یک نویسنده است)!

در ضمن در هیچ کجای فیلم و حتی کتاب نوشته نشده لیانا با پای خودش فرار کرده! من از اونایی که کتاب رو خوندن پرسیدم پس این فعلآ در حد فرضیه است و سخن پادشاه رابرت قابل استناده.

الان که داره یادم می افته در فصل اول یه سکانس رابرت با ند تو جنگل باهم صحبت میکنند که رابرت از تجاوز هایگار با ند صحبت میکنه و ند خلافش رو نمیگه و انکار نمیکنه!!

نقل قول معروف:

ند: انتقام لیانا رو در ترایدنت گرفتی.
رابرت: اما لیانا رو بر نگردوند. لعنت به خدایان. یه پیروزی توخالی نصیب من کردند، یه تاج...

شاید در کتاب های بعدی به صحت و سقم این موضوع اشاره ای بشه.

Jon snow is bastard
ولی پسر خوبیه

دیگه قضاوت با خودتون.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر