سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
منم اپیزود اخر رو دیدم و خیلی خوب بود و جای خوبی تموم شد.
سریال بی نقص نبود (بیشتر مشکلاتش به نظرم مربوط به همون سرعت بالای جلو رفتن داستان بعضی جاها و تایم جامپ های خرکی بود) ولی در کل مشکلات بزرگی نبودن.

اون 2-3 فصل اخر GoT رو شست و برد واقعا :-"
+
این صبر کردن تا فصل 2 و ... خیلی سخته فقط، من خیلی میخوام برم کتابو بخونم الان ولی وقت نیست متاسفانه :-"

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
در مورد اندینگ فصل فقط یه چیز میتونم بگم
اینجوری تو نقطه اوج تموم کردن خیلی نامردی بود
چجوری تا ۲۰۲۴ صبر کنیم

راستی رفقا یه سوال
اون اژدهایی که دیمن رفت سراغش کی بود؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اخرش عجب چیزی بود
رسما با یه گاز تیکه پاره شد \m/
چطور میخوان با 13 تا بچه اژدها مقابل این غول دربیان آخه

اون اژدهایی که دیمن سراغش رفت بنظر بزرگ می امد و دندون های خفن خوفناکی داشت. برای کیه؟:>

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چطور میخوان با 13 تا بچه اژدها مقابل این غول دربیان آخه :>

هیچوقت کاراکسس رو دست کم نگیر :D

Screen Shot 2022-10-24 at 11.52.16 AM.png

تو یکی از سایت های خارجی نوشته بود این خوشگل پسر احتمالا ورمیتور اژدهای کینگ جهریس باشه
اون از نظر کهن بودن و عظیم بودن دومین اژدها پس از ویگار محسوب میشه
و از نظر قدرتمند بودن هم پس از بالریون، کانیبال، کاراکسس و ویگار جایگاه پنجم رو به خودش اختصاص میده.

It’s possible the dragon Daemon goes to see is one of the wild ones he references. But given the size of that dragon and the response to his song, it seems more likely this is Vermithor, who was King Jaehaerys’ dragon. (Silverwing, who Daemon mentions is coiled up with Vermithor, is Jaehaerys’ wife’s dragon — love is real.) He is described in the book as a bronze dragon with “great tan wings,” already large when Jaehaerys was accepted as his rider.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
هیچوقت کاراکسس رو دست کم نگیر :D

View attachment 275452

تو یکی از سایت های خارجی نوشته بود این خوشگل پسر احتمالا ورمیتور اژدهای کینگ جهریس باشه
اون از نظر کهن بودن و عظیم بودن دومین اژدها پس از ویگار محسوب میشه
و از نظر قدرتمند بودن هم پس از بالریون، کانیبال، کاراکسس و ویگار جایگاه پنجم رو به خودش اختصاص میده.

It’s possible the dragon Daemon goes to see is one of the wild ones he references. But given the size of that dragon and the response to his song, it seems more likely this is Vermithor, who was King Jaehaerys’ dragon. (Silverwing, who Daemon mentions is coiled up with Vermithor, is Jaehaerys’ wife’s dragon — love is real.) He is described in the book as a bronze dragon with “great tan wings,” already large when Jaehaerys was accepted as his rider.
عجب جنگی بشه فصل بعد \m/
میگم این خودش دندونای خوفناکی داشت و بنظر چیز بزرگی می اومد
ولی اژدهای اون پسره درمقابل ویگار مثل اسباب بازی بود. با خودش چه فکری کرد آخه بهش حمله کرد:))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ولی اژدهای اون پسره درمقابل ویگار مثل اسباب بازی بود. با خودش چه فکری کرد آخه بهش حمله کرد:))
من یاد این سگ کوچولو هایی افتادم که وقتی سگ بزرگ میبینن وحشی میشن و میپرن به سگ بزرگه:-"
در کل غریضه حیوانی اژدها ها و غیر قابل کنترل بودنشون رو خیلی خوب نشون دادن...

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
چطور میخوان با 13 تا بچه اژدها مقابل این غول دربیان آخه
حتی اگر تمام اژدهایان وستروس تو اون سمت باشن و کاراکسس یه سمت من روی تیم کاراکسس شرط میبندم. این هیولا رو اصلا دست کم نگیر. :D

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
حتی اگر تمام اژدهایان وستروس تو اون سمت باشن و کاراکسس یه سمت من روی تیم کاراکسس شرط میبندم. این هیولا رو اصلا دست کم نگیر. :D
انگار اژدهای خفنیه ک اینطور مطمئن حرف میزنین :D
و البته این حرفا باعث میشه انتظار برای فصل بعدی سخت و سخت تر بشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
عجب گاویه این وِیگار! :| :D
من بیشتر از اینکه دلم برای پسرک بسوزه، برای اون جوجه اژدهای بی‌پناه سوخت. :( همین صحنه به تنهایی کافی بود تا آدم پی به مظلومیت این اژدهای بیچاره ببره که اندازه یه فیل آفریقایی بود در برابر ویگار که شبیه چشم‌اندازی از قله اورست بود! :|

do.php

-------
در مجموع فصل اول House of the Dragon رو خیلی دوست داشتم. به عنوان شروع ماجراها واقعاً خوب بود و از داستان تا بازیگرها، موسیقی، اتمسفر و... در حد بالایی بودن و پتانسیلش رو داره که در ادامه بهتر هم بشه.

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
عجب جنگی بشه فصل بعد \m/
میگم این خودش دندونای خوفناکی داشت و بنظر چیز بزرگی می اومد
هیچ کدوم از دوتا اژدها به دستور سواراشون گوش نکردن.
یه جورایی حرف ویسریس شد که گفت ما توهم داریم که اژدها ها به حرفمون گوش می کنن.
پ.ن: پیش گویی آخر هلنا هم تو این قسمت محقق شد.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
من پست ها رو خوندم فکر کردم تاپیک اشتباه اومدم بعد دیدم نه واقعا ملت دارن از سریالش تعریف و تمجید میکنن!!!!!!!!!
در طول ۱ فصله ۱۰ قسمته یه جنگ درست و حسابی نداشتن یه نبرد بین‌دو اژدهای درست و حسابی نداشتن
میاد قسمت اول دیمن رو به عنوان یه کارکتر بد اس و خفن معرفی میکنه بعد تا اخر فصل ما حتی سایه ای از این خفن بودن هم نمیبینیم
کل عظمت سریال شده راه رفتن ویسیریس و افتادن تاجش و کمک کردن دیمن
خیانت به ادارد استارک و اعدامش》》》》》 کل فصل خاندان اژدها
تو عروسی طرف (سر کریستون) میزنه برادر و معشوقه داماد(سر لینور) رو نفله میکنه هیچ واکنشی در پی نداره و به کل یادشون میره همچین آدمی هم بوده
قسمت نهم میزنن یکی از اعضای شورا رو میکشن سر میز آب از آب تکون نمیخوره
مرگ ویسیریس رو به ت..خمشون حساب نمیکنن ملت و دربار و
.
.
.
خیلی نقص داره سریال
بزرگ ترین ناامیدی دیمن هست که میتونستن یه کارکتر خفن ازش تا اخر دربیارن ولی هیچ به هیچ
باشه.

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
من پست ها رو خوندم فکر کردم تاپیک اشتباه اومدم بعد دیدم نه واقعا ملت دارن از سریالش تعریف و تمجید میکنن!!!!!!!!!
در طول ۱ فصله ۱۰ قسمته یه جنگ درست و حسابی نداشتن یه نبرد بین‌دو اژدهای درست و حسابی نداشتن
میاد قسمت اول دیمن رو به عنوان یه کارکتر بد اس و خفن معرفی میکنه بعد تا اخر فصل ما حتی سایه ای از این خفن بودن هم نمیبینیم
تو عروسی طرف (سر کریستون) میزنه برادر و معشوقه داماد(سر لینور) رو نفله میکنه هیچ واکنشی در پی نداره و به کل یادشون میره همچین آدمی هم بوده
.
.
.
خیلی نقص داره سریال
بزرگ ترین ناامیدی دیمن هست که میتونستن یه کارکتر خفن ازش تا اخر دربیارن ولی هیچ به هیچ
فقط اونجا که طرف با اژدها از زیر زمین دراومد ( حداقل هزار ادم بیگناه رو کشت در لحظه !) عین اب خوردن میتونست کار تموم کنه بعد پا شد رفت خوب عقل میگه پس قطعا طرف دنبال جنگ جدال نیست و میره پی زندگی ارومش 5 دقیقه بعد میره پیش شوهرش شوهره میگه خوب وقتش بریم اخر عمرمون استراحت این میگه نه باید برای نوه هامون بجنگیم :D 8->
جدی دوست دارم بدونم کی این سناریو ساخته !!!یعنی تو فیلما ترکی هم همچین چیزی گیر نمیاد

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
.
.
.
خیلی نقص داره سریال
جنگ و نبرد میخواین فصل 8 GOT پر از جنگ و نبرد هست :D
اتفاقا نقطه قوت این سریال همین سکانس های باکیفیت و ریزی هست که آدم رو به وجد میاره. همون سایه ویگار برای کل مبارزات کافی بود، بماند که هنوز جنگی شروع نشده.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,230
نام
Мojtaba
دو تا خبر هست.
اولی اینکه فصل دوم مثل اینکه 8 قسمته به جای ده قسمت که اصلا حس خوبی بهش ندارم. همینجوریش فصل اول با ده قسمت خیلی حالت سریعی داشت کلی جا برای شخصیت پردازی بود و حتی به خودشون زحمت ندادن دیرون پسر سوم ویسریس رو معرفی کنن.
دومی اینکه بحث ساخت سریالی بر اساس فتوحات ایگان Aegon’s conquest مطرح شده. این یکی هنوز تو مرحله ابتدایی هست ولی به نظرم Robert's rebellion یا Blackfyre rebellion به شدت جذاب تر هستند. به من بود بایستی یک مجموعه در مورد حکومت جهریس میساختن .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دو تا خبر هست.
اولی اینکه فصل دوم مثل اینکه 8 قسمته به جای ده قسمت که اصلا حس خوبی بهش ندارم. همینجوریش فصل اول با ده قسمت خیلی حالت سریعی داشت کلی جا برای شخصیت پردازی بود و حتی به خودشون زحمت ندادن دیرون پسر سوم ویسریس رو معرفی کنن.
دومی اینکه بحث ساخت سریالی بر اساس فتوحات ایگان Aegon’s conquest مطرح شده. این یکی هنوز تو مرحله ابتدایی هست ولی به نظرم Robert's rebellion یا Blackfyre rebellion به شدت جذاب تر هستند. به من بود بایستی یک مجموعه در مورد حکومت جهریس میساختن .
چجوری دلت میاد این حرفو بزنی؟ :D یکی از بهترین و بزرگترین معماهای تاریخ وستروس مرتبط با همین وقایع اگان فاتح هست :D از لحاظ وسعت و عظمت و حماسی بودن وقایع دست کمی از سیلماریلیون نداره و فکر میکردم هیچوقت عملی نباشه روایتش تو مدیوم تصویری :D
واقعا امیدوارم فصل‌های بعدی House Of Dragon به قدری خوب باشه که سریع استارت Aegon the Conqueror رو بزنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر