سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
دقیقا منم مثل شما دنبال چیزی هستم که شما میگید.
پس شما هم اون کتابهای کودکان رو خونده اید.:))
گفتم هرکسی برای داستان منطقی داره؛
یکی منطقش قیافه است.
یکی منطقش فیلم های هندیه فیلم هندی نگاه میکنه دوست داره طرف یکشبه بشه سوپرمن(مثلا جیمی بشه قهرمان)
بنظرم منطق شما برگرفته از فیلم های هندی و کتابهای کودکانه سر دکه های خیابونتون هست=))
اگرچه کتابهای کودکان می تواند به کودکان ، قهرمان بودن و ادب را بیاموزد.
تعریفت از قهرمان چیه؟ وقتی میگی دنریس کلی شهر و ... گشته... داری یک چیز رو لحاظ نمی کنی... قهرمان کسی هست که خودش بخواد قهرمان باشه فاقد از هر شرایطی که داره... وگرنه بالاخره از میلیون ها اسپرم شاه دیوانه باز دختر های دیگه ای می تونست بوجود بیاد... و هر کدومشون با اون برادر این سفر رو شروع می کردن... یعنی از خودش هیچی نداشته... من جیمی رو مثال نزدم چون خوشگله... یا ... چیزی که مشخصه انسان با شرافتی هست... جلوی بی قانونی وایساده حتی اگه به قیمت ناراحتی اعضای خانوادش بشه... تنها نکته منفی جیمی شاید پرت کردن برن به خاطر چیزی بود که بهش اعتقاد داشت... وگرنه همه شخصیت ها اینکار رو کردن... به دنریس یکی زانو نمی زنه می کشتش... به جان خیانت کردن... نخواستن هم عقیده و هم سو با جان بشن... گردن زد...منم جیمی رو گفتم دوست دارم باشه وگرنه در نهایت گفتم خیلی ها پتانسیل قهرمان شدن تو این سریال رو دارن جز دنریس...
چون هر چیزی داره به لطف اینه که حرومزاده ننه باباشه... از خودش هیچ قدرتی نداره... حتی اونی که بازو داره که مادرزادی بازو نداشته که... تمرین کرده... خواسته که بشه... ولی به دنریس فقط و فقط لطف شده... جای دنریس ممکن بود یک دختره دیگه دنیا میومد... و ادعای مادر اژدها می کرد...(مثال بخوام بزنم... درست مثل فرق بتمن با اکثر ابرقهرمانان...) به بتمن لطف نشده تلاش کرده... دنریس برای من حکم اون شخصیت هایی رو داره که بر حسب اتفاق میشن قهرمان...

daenerys&jon

کاربر سایت
Aug 22, 2017
12
تعریفت از قهرمان چیه؟ وقتی میگی دنریس کلی شهر و ... گشته... داری یک چیز رو لحاظ نمی کنی... قهرمان کسی هست که خودش بخواد قهرمان باشه فاقد از هر شرایطی که داره... وگرنه بالاخره از میلیون ها اسپرم شاه دیوانه باز دختر های دیگه ای می تونست بوجود بیاد... و هر کدومشون با اون برادر این سفر رو شروع می کردن... یعنی از خودش هیچی نداشته... من جیمی رو مثال نزدم چون خوشگله... یا ... چیزی که مشخصه انسان با شرافتی هست... جلوی بی قانونی وایساده حتی اگه به قیمت ناراحتی اعضای خانوادش بشه... تنها نکته منفی جیمی شاید پرت کردن برن به خاطر چیزی بود که بهش اعتقاد داشت... وگرنه همه شخصیت ها اینکار رو کردن... به دنریس یکی زانو نمی زنه می کشتش... به جان خیانت کردن... نخواستن هم عقیده و هم سو با جان بشن... گردن زد...منم جیمی رو گفتم دوست دارم باشه وگرنه در نهایت گفتم خیلی ها پتانسیل قهرمان شدن تو این سریال رو دارن جز دنریس...
چون هر چیزی داره به لطف اینه که حرومزاده ننه باباشه... از خودش هیچ قدرتی نداره... حتی اونی که بازو داره که مادرزادی بازو نداشته که... تمرین کرده... خواسته که بشه... ولی به دنریس فقط و فقط لطف شده... جای دنریس ممکن بود یک دختره دیگه دنیا میومد... و ادعای مادر اژدها می کرد...(مثال بخوام بزنم... درست مثل فرق بتمن با اکثر ابرقهرمانان...) به بتمن لطف نشده تلاش کرده... دنریس برای من حکم اون شخصیت هایی رو داره که بر حسب اتفاق میشن قهرمان...
دلیل اینکه من از سرسی بدم میاد اینه که ، با حیله و نیرنگ از پشت خنجر زده(در طول سریال دیده شده)
دلیل ایکه میگم دنریس و جان بهترن اینه که ، اگر کسی رو سوزوندن و یا سر زدن، قبلش محاکمه کردنش و هشدار دادن(حالا اجرای محاکمه ،شده سوزوندن یا سر زدن)
سرسی از نظر من نقش منافق رو بازی می کنه و جلوی طرف فحش نمی ده ، بلکه پشت سرش فحش میده.اما جان و دنریس، جلوی طرف فحششون رو میدن.
دنریس وقتی که بردها رو آزاد می کنه و یا پاکان رو آزادی میده، حداقل بعنوان الگو میشه.
جان وقتی که میفهمه سپاه وحشی ها برای نجات می خوان بیان این طرف دیوار، باهاشون متحد میشه و آزادشون میزاره. حداقل بنوعی الگو میشه.
قهرمانان این داستان(البته از نظر من قهرمانن) برای قهرمان شدن در پیش بیننده، از نیرنگ استفاده نکردن.

ضمن اینکه من از جیمی به همون دلیلی که گفتین بدم نمیاد.
اما سریال از آغاز میگه که جیمی شاه کش هست و فقط روایت میشه.(در این موضوع کاری به کتاب ندارم)
بعد از کشته شدن شاه دیوانه، هفت اقلیم به هفت تیکه تقسیم میشه.هرکی برای خودش میزنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mahdi-ps4

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
يه سري ايراد گرفتن چرا جاولين نيزه اي كه نايت كينگ پرتاپ كرد به اوني كه دنريس سوارش بود نزد بعضي از سايت هاي معتبر هم همچين ايرادي گرفتن بايد بگم بهشون لطف كنيد بريد دوباره سريالو ببينيد اگه متوجه باشيد مي بينيد كه اون دو تا اژدها كه در حال پرواز بودن داشتن به سمت نايت كينگ ميومد كه جلوييه داشت مي رفت سمتش كه در حالي كه داشت اتيش ميداد از دهنش بيرون ،بعد اگه نايت كينگ ميومد اوني كه دنريس سوار بودو ميزد يعني كلا نايت كينگ خاكستر ميشد اتفاقابهترين كار ممكنو كرد ،نمي دونم واقعا چه ايردااتي ميگيرن ادم خندش ميگيره [-(:-@

daenerys&jon

کاربر سایت
Aug 22, 2017
12
يه سري ايراد گرفتن چرا جاولين نيزه اي كه نايت كينگ پرتاپ كرد به اوني كه دنريس سوارش بود نزد بعضي از سايت هاي معتبر هم همچين ايرادي گرفتن بايد بگم بهشون لطف كنيد بريد دوباره سريالو ببينيد اگه متوجه باشيد مي بينيد كه اون دو تا اژدها كه در حال پرواز بودن داشتن به سمت نايت كينگ ميومد كه جلوييه داشت مي رفت سمتش كه در حالي كه داشت اتيش ميداد از دهنش بيرون ،بعد اگه نايت كينگ ميومد اوني كه دنريس سوار بودو ميزد يعني كلا نايت كينگ خاكستر ميشد اتفاقابهترين كار ممكنو كرد ،نمي دونم واقعا چه ايردااتي ميگيرن ادم خندش ميگيره [-(:-@
دقیقا منم اون لحظه همین فکر شما رو کردم.
اونایی که این ایرادو گرفتن فراموش کردن که این سریال از اول شروعش به جزئیات ، توجه زیادی داشته و ممکن نیست که همچین چیز بزرگی رو ندیده بگیره و یا از دستش در رفته باشه.
بنظرم زیبایی سریال از بعضی جهات ،بهمین جزئیات هست ،که بیننده رو درگیر می کنه و بفکر فرو می بره.

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
یا اومدن یه چیزی به سمتت رو نمی دونی دقیقن یعنی چی یا داری توجیه میکنی :))
کجاش داشت می اومد سمت نایت کینگ داشت همین جوری مرده ها رو جزغاله میکرد برا خودش . کاری به به این طرف نداشت .( چون سمت نایت کینگ اینا رو دروگون داشت کاور میکرد )
اصن یکی از ایراداتی که به این قسمت از سریال گرفته شد این بود که چرا Jon به دنریس و اژدهاش نگفت که این سرِ شیلنگ آتیش :D رو نگرفتن به سمت وایت واکر ها و جناب نایت کینگ .
جدا از جلوه های ویژه و بصری خیلی خوبی که سریال تو اون سکانس داشت واقعن از نظر منطقی اتفاقات توش قابل قبول نیست . توجیه نکنید :D

daenerys&jon

کاربر سایت
Aug 22, 2017
12
یا اومدن یه چیزی به سمتت رو نمی دونی دقیقن یعنی چی یا داری توجیه میکنی :))
کجاش داشت می اومد سمت نایت کینگ داشت همین جوری مرده ها رو جزغاله میکرد برا خودش . کاری به به این طرف نداشت .( چون سمت نایت کینگ اینا رو دروگون داشت کاور میکرد )
اصن یکی از ایراداتی که به این قسمت از سریال گرفته شد این بود که چرا Jon به دنریس و اژدهاش نگفت که این سرِ شیلنگ آتیش :D رو نگرفتن به سمت وایت واکر ها و جناب نایت کینگ .
جدا از جلوه های ویژه و بصری خیلی خوبی که سریال تو اون سکانس داشت واقعن از نظر منطقی اتفاقات توش قابل قبول نیست . توجیه نکنید :D
یکم بخندیم.
اگه نایت کینگ دروگون رو می زد، احتمال اینکه دو اژدهای دیگه نایت کینگ رو بزنن زیاد بود؛ چون نایت کینگ فرست نمی داشت تا با نیزه دوم هدف گیری کنه.
ضمن اینکه نایت کینگ رو اگه دقت کرده باشین، کمرش انگار قوز داره و همچنین وقتی که راه میره ، یکجوری راه میره که انگار خ تنه کردنش:))، لذا وقت برای هدف گیری دوم نداره و دو اژدهای دیگه به دستور دنریس ، جزغالش می کنن.
ایراد اصلی و هندی شده فیلم دقیقایکیش اونجای که گفتین چرا جان به دنریس نگفت نایت رو آتیش بزنه است
دیگری اینه که چه قبل کشته شدن اژدها ، جان الکی وقت رو می بره و قهرمان بازی جلوی دنریس انجام می ده آخر هم که اژدها کشته میشه،جان جوگیر میشه و میاد جلو تا مثلا نایت کینگ رو بکشهx-(؛ که بعدش نیزه روکه میبینه ، مثلا کار بزرگی انجام میده که هشدار میده (خودش وقت رو با قهرمان بازی برده باز هشدار هم میده)وفداکاری می کنه میگه برین خودتون رو نجات بدین.
بعدش عمو جان نمی دونم کجا بود و فقط منتظر بود جان که بیفته تو آب ، بیاد نجاتش بده.
آخرش هم که میگه "دنی" ، تودیگه کی هستی.تو ملکه منی ، فدات بشم، برات زانو میزنم:x:-"

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,142
نام
پویان
یکی از بی منطق طرین چیزای این قسمت نبودن اسب بود!
مگه میشه 10-15 نفر آدم برن اونور دیوار و اسب با خودشون نبرند؟! مگه فیم هندیه یه قول یکی از رفقام!؟؟
با اسب اون مشکل دو ماراتون گندری قابل حل بود! سریع رفته کلاغه رو فرستاه وچند روز هم طول کشیده تا کلاغه برسه وبعد هم دنریس سریع برسه به اونا. اون علاف بودن جان و بقیه رو هم میشد کاور کرد یه جورایی! اون وسط چند روز مونده بودند و مجبور بودن از آذوقه ای که آوردن با خودشون بخورند تا دنریس برسه! مثلا میگما!
خیلی از پلات هول ها رو میشد با وجود منطقی 10 تا اسب تو این اپیزود جمع و جور کرد به نظر من!

• Like
Reactions: TheGodfather

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
انصافا علیخانی ترین اپیزود تاریخ بود:D موقع دیدن این اپیزود بیشتر از اینکه حس بازی تاج و تخت بهم دست بده بیشتر احساس می کردم دارم واکینگ دد می بینم دیالوگ ها مسخره منطق زیر خط فقر واقعا اپیزود داغونی بود
جالبه یه شخصیت بدرد بخور و مهم هم تو این گیر و دار کشته نشد فقط دو تا شخصیت فرعی فراموش شده رو کشتند دقیقا به سبک واکینگ دد
دیالوگ های پایانی اپیزود هم در نوع خودشون شاهکار بود:)) دنی جون قربون قد 150 سانتیت برم من چی صدا کنم تورو تو که از گل بهتری :D ملکم عجقم تو وینترفل یه طوطی دارم کاراته بازی می کنه بیا نشونت بدم:D
حیف اسم گیم اف ترونز که روی این قسمت بود

آخرین ویرایش:

daenerys&jon

کاربر سایت
Aug 22, 2017
12
دقت کردین نایت کینگ نیزه رو کجای اژدها زد؟همونجایی که اتش تولید میکنه.دقیقا زد همونجا و اژدها از درون اتیش گرفت@-)
فکر نکنم s400 و موشک های تاد و بالستیک، همچین دقتی و قدرتی، داشته باشن.
اژدهای دوم هم که قدرت ضربه نایت کینگ رو دید، پشت سرش رو نگاه نکرد و پشت به نه نه اژدها کرد و الفرار.

آخرین ویرایش:

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
hbo باید اپیزود 6 رو از اول بسازه ، چی بود این آخه ... تمام تخیلات مارتین رو پرپر کردن ...این فصل اگه همون 10 قسمته میشد بهتر بود ... البته انصافا دیالوگ های اول اپیزود که تازه رفته بودن اون طرف دیوار خیلی خنده دار بود و بهترین دیالوگ کل اپیزود هم جایی بود که سگ میگه مواظب باش که این دیگه جونه آخرته .

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
انقدر هزار ماشالا انتظاراتو گیم آف ترونز بالا برده یه قسمت معمولی میده همه دادشون در میاد و یه چیز دیگه که هم هست به احتمال زیاد فصل بعد کلا حمام خون راه می افته از مرگ شخصیتها.....و در آخر بی برو برگشت یکی از 3 شخصیت سرسی یا دنریس یا جان کشته میشن
تحمل داشته باشید دوستان.....واقعا اینکه فصل بعد فصل آخر سریال هست بدجور فکر کردنش به من ضربه میزنه چون نمیتونم قبول کنم چجوری بعدش زندگی رو ادامه بدم!!!!:-s:-s:((:((:((

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
انقدر هزار ماشالا انتظاراتو گیم آف ترونز بالا برده یه قسمت معمولی میده همه دادشون در میاد و یه چیز دیگه که هم هست به احتمال زیاد فصل بعد کلا حمام خون راه می افته از مرگ شخصیتها.....و در آخر بی برو برگشت یکی از 3 شخصیت سرسی یا دنریس یا جان کشته میشن
تحمل داشته باشید دوستان.....واقعا اینکه فصل بعد فصل آخر سریال هست بدجور فکر کردنش به من ضربه میزنه چون نمیتونم قبول کنم چجوری بعدش زندگی رو ادامه بدم!!!!:-s:-s:((:((:((
من به اینکه واسه فصل بعدش 1سال یا بیشتر
باید صبر کنم فکر میکنم له میشم نه اخر بودنش!!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر