سرویس جدید اینترنت یک شرکت آمریکایی به کاربران خود !!

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
یعنی این موضوع سیاسی نیست و ما سیاسیش کردیم؟
دوست عزیز اگر صلاح دید ادمیین‌ها باشه تاپیک قفل میشه وگرنه دلیلی نداره از واقعیت فرار کرد. کجای حرف ما بدون منطق و الکی بوده که لیاقت سرکوب شدنو داشته باشه؟ کمی بیشتر فکر کنید... .
Dark Light عزیز. ممنون از نظرت. فقط سعی کردم حقیقت رو بگم. امیدوارم کسی ناراحت نشه ولی دوستان میتونن نظر منو نخونن. در مورد کپی رایت هم مشکل اساسی نبود همچین قانونی در مملکت هست نه اینترنت مادر مرده.

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
ببینید این حرف که ما قزن 13 دهیم جکه !(میدونم از خودت نیست و از یک امام جمعه های نمیدونم کجاست مال قدیمم هست)
آمریکا 220 ساله بنا شده !
و ... اروپایی ها 400 500 ساله تمدن دارن اونوقت ما قزن سیزدهیم !
بابا خورضیدی سیخی چنده دنیا روی میلادیه ! و ما باید خودمو با دنیا وقف بدیم ما که نمیتونیم فقط خودمونو ببینیم و بس !....

هزار تا برنامه ی مخفی کردن آی پی هست!

نه وقعا با دیال اپ دانلود میکننن!

Mee Too

البته که جک هست عزیز من . ولی با طرز تفکر بعضی ها ( نمی خوام سیاسیش کنم برای همین هم نام نمیبرم این بعضی ها کی هستند ) دور از ذهن نیست . به این دقت کنید که تو ایران همه با هم برابر ند . ولی مشکل اصلی اینه که بعضی ها برابرترند . یعنی اگه شما یکی از همون بعضی ها باشید (البته که اون بعضی ها همیشه مایه دارند ) دیگه مشکل برای گرفتن اینترنت 10MG ندارید .
فقط دوستان دقت کنند که سیاسی نبود ها .

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
یه شرکتی تو آمریکا 100 گیگابایت در ثانیه سرعت میده.ماهیانه 100 دلار فکر کنم.یک فیلم دیویدی رو در عرض 0.33 صدم ثانیه میشه دانلود کرد باهاش.
باور ندارین خبرشو بذارم!!!!!

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
اینقدر هم رویایی فکر نکنید!! 14 هزار دلار خیلی کم نیست که میگید کم کمش!! من یادمه توی کانادا هر مهندس کامپیوتر در بحث برنامه نویسی و اونم سنیور که میدونید یعنی چی بین 6 الی 8 هزار دلار حقوق میگیره و توی آمریکا پایه حقوق 2 هزار دلاره. نه 14 هزار دلار. ولی خب ...

موضوع لنگ و آفتابه ای هم که توی خیابون سوار میشید ساده است!! شرکت ایران خودرو, فراری ایتالیا نیست. ما نمیتونیم ماشین بسازیم 4 هزار دلار در حد اونها. نه تکنولوژی و نه مواد خام لازم برای ساخت ماشین با اون قیمت در دست نیست. (حالا از بحث فرعیش بگذریم)
از سمت دیگه اگه شما بنز وارد کشور کنی و 14 هزار دلار بفروشی کی میره ماشین های لگن ایران خودرو رو بخره!! نتیجه اینکه ایران خودرو ورشکست میشه. نتیجه دیگه اینکه اگر توی همه کارها این کارو بکنیم اقتصاد کشور که همین طوری هم فلجه, فلج تر میشه و آنچنان با سر میخوریم زمین که ....
بعد از مدتی یک کشور مصرف کننده باقی میمونیم. پس اصلا بحث مقایسه ماشین با اینترنت درست نیست. اصلا ربطی ندارند. اولین فردی هم که بحث مایشن رو پیش کشید منظورش این نبود.
برای نمونه درسته به فعالیت های 100 ساله اخیر چین نگاه کنید. تاریخو بررسی کنید میبینید که این جماعت پول نداشتند نون بخورند با اون جمعیت و از سمتی اقتصادشون هم پیشرفت نمیکرد. چون ساده بود شما همه جا محصولات اروپایی پیدا میکردی و فقط یک کشور مصرف کننده به حساب می اومد. اگر یکم جلو تر بریم به محدوده زمانی میرسیم که چین تقریبا" ارتباط خودش رو با خارج از کشور در بعضی بحثها قطع کرد و اکنون شما شاهد عرضه شدن محصولات به امریکا هم هستید. چین یاد گرفت اگر چه تکنولوژی بالا و سرمایه نداره ولی کارگر زیاده!! همین موضوع رو حل کرد.
ایران هم مجبوره در بعضی بخشها ارتباطها رو قطع و یا کم کنه. البته موضوع اینترنت جداست. فقط در بحث اتومبیل گفتم. اصلا یکی دلیل همین که ایران زیاد تحت تاثیر رکود اقتصادی اروپا و آمریکا قرار نگرفت همین بود.

حالا اگر اشتباه گفتم یا مخالفید اروم بگید. دعوا که نداریم :cheesygri

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
بردر من حرف شما درست و منطقی هست ... ولی از یه لحاظ برای این که به اقتصاد کشور لطمه نخوره باید پیکان برگرده ؟!
این هم ماشین لگن دارن مونتاژ می کنن ... چرا نمیان برن سراغ 4 تا شرکت خوب ... بله ! مواد خام ضعیف تر هست ولی به همون نسبت قیمت هم پایین میاد ... :)

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
بردر من حرف شما درست و منطقی هست ... ولی از یه لحاظ برای این که به اقتصاد کشور لطمه نخوره باید پیکان برگرده ؟!
این هم ماشین لگن دارن مونتاژ می کنن ... چرا نمیان برن سراغ 4 تا شرکت خوب ... بله ! مواد خام ضعیف تر هست ولی به همون نسبت قیمت هم پایین میاد ... :)
این یکی دیگه از نکات مضحکه (مسیولیتی نمی پذیرم)!! البته قطعی که نشد؟! شد؟! یعنی دوباره دارن پیکانو میسازن؟! :confused:
در هر حال انچنان ربطی به موضوع نداره. من در رابطه با اینکه بعضی ها به نبود ماشین های خارجی شکایت کرده بودم این حرف رو زدم. در ضمن تکنولوژی ارزون نیست!! مواد خام همراه با نبود تکنولوژی قوی باعث این مشکل میشه در غیر این صورت تک تک نمیتونند مشکل زیادی تولید کنند.
موفق باشید

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
تو ایران نصف مناطق هنوز از adsl پشتبانی نمی کنه:laughing: و خیلی از مناطق مشکل dlc داره هزار تو مانع برای دست رسی به اینترنت adsl .ما کجاییم اونا کجا.فقط جای تاسف داره

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
به نظر من موضوع فرهنگ اين برنامه ها نيست موضوع اين كه ما امكاناتش نداريم اگه امكاناتش داشته باشيم ما هم صد در صد ميتونيم به سرعت هاي بالا برسيم و در ضمن بايد فعلاً در ايران يك نسل بگذره تا ما ها بشيم پدر مادر بچه مون خواست بره اينتذنت به جاي اينكه تو ذوقش بزنيم با راهكار مناسب هم امكانات درست در اختيارش قرار بديم هم سايت غير اخلاقي رو مصدود كنيم

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
همونطور اگر بخوام هم میتونم فیلمو بازی اصلی بخرم.بازی هم اورجینال بگیری نمیشه او لذت کافی رو برد فرض کن من با این اینتر نت یه بازی اورجینال مثل wow بگیرم ته یه رید 25 نفره کم کم 5 بار dc لگ بالایه 1000
قبولت دارم شديد .
200تومن دادم بازي حدوده 370تومن هم دادم اونترنت(ببخشيد اينترنت)هنوز نتونستم بعد از 3سال يه بازي بدون لگ رو تجربه كنم.
دارم منفجر ميشم .
اعصابم خطخطي اساسي .
بعد ميگن امسال سال نوآوري و شكوفايي .
بزار دهنم بسته باشه .

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
با سلام

... یه شرکتی تو آمریکا 100 گیگابایت در ثانیه سرعت میده ...

... سرویس های جدید شامل اینترنت پرسرعت 22 مگابیت با قیمت 69 دلار در ماه و 50 مگابیت با قیمت 139 دلار در ماه است ...

عزیزان پنهای باند غالباً با بیت بیان میشه(یک هشتم بایت) و حجم ماهیانه با بایت. باین ترتیب بار کردن دو فیلم پرتو آبی حدود با پهنای باند 22 مگابیت حدود 10 ساعت زمان خواهد برد.

... توی جستجوی موارد 18+ در ده کشور اول جهان قرار داریم ...

دور از ذهن نیست امّا می شه منبعتون رو دید؟

... تركيه داره 4مگ رو ميده (به پول ما) ماهي 25 تومن ...

منبعتون کجا بوده، در بررسی اخیر از این کشور، یک مگابیت تا حدود 100 دلار عنوان شده.

... خوشی رو بچشی دیگه نمیری خودتو بنداری رو مین یا کارهایه دیگه که اینا میخوان ...

کسی از شما نمی خواد حتی اونطور که متداول هست امتیازات خاص هم برای شما قایل نخواهند شد، البته وادی گستره ای داره و به ارعابگری(تروریزم) هم کشیده شده.

... مایی که به فرهنگ 7-8 هزار سالمون مینازیم و فرهنگ اونارو بد میدونیم تو این موارد بی فرهنگتریم؟! ...

اونچه از قاطبه ایرانی در چارصد سال اخیر صادر شده نه جز خیانت و رشوه خواری و دزدی بوده، بطور کلی آب واسشون نیست وگرنه شناگرای خوبی هستن[!]، جز استثنائات و حرکت هایی البتّه.

خبر دارید که، محدودیت پهنای باند کاربران خانگی برداشته شده، شرکتی واسه کاربرای معمولی اینترنت 256 رو میده 7.5.

آخرین ویرایش:

TAKAN

کاربر سایت
Mar 1, 2008
63
نام
مهرداد
فقط می تونم بگم برای خودمون متاسفم جوانهایی با این استعداد و ... هیچی ندارن اون وقت
بعد می گن چرا فرار مغزها...
.
.
.
سانسور شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
منبعتون کجا بوده، در بررسی اخیر از این کشور، یک گیگابیت حدود 100 دلار عنوان شده.
اون آقا میگه 4 مگابایت 25 دلار شما میگی یک گیگابایت حدود 100 دلار !
چرا اینقدر ریز تایپ میکنی چشام کورشد خوندم .

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
هر سرعتي بخواي خود مخابرات ميده . فقط يه ذره در حدود يه 11 ميليون 20 مگ ميشه ماهيانش و يه خط e1 هم برات ميكشه حدود 70 ميليون در مياد . چيزي نيست! :biggrin1:

m654

کاربر سایت
Feb 10, 2007
208
اون آقا میگه 4 مگابایت 25 دلار شما میگی یک گیگابایت حدود 100 دلار !
چرا اینقدر ریز تایپ میکنی چشام کورشد خوندم .
سلام

یک گیگابیت عنوان شده بود که تصحیح شد و پیوند هم نهاده.

سلام

یک گیگابیت عنوان شده بود که تصحیح شد و پیوند هم نهاده.

ضمناً:
عزیزان پنهای باند غالباً با بیت بیان میشه(یک هشتم بایت) و حجم ماهیانه با بایت. باین ترتیب بار کردن دو فیلم پرتو آبی حدود با پهنای باند 22 مگابیت حدود 10 ساعت زمان خواهد برد.

برای نمایش بهتر هم از مرورگر اُپرا نسخه 9.62 یا بالاتر استفاده کنید _با زدن کلید صفر نیز حروف را بزرگتر کنید.
ضمناً:

برای نمایش بهتر صفحات هم بهتره از مرورگر اُپرا نسخه 9.62 یا بالاتر استفاده کنید _با زدن کلید صفر نیز حروف بزرگ خواهند شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر