سرور گیم آنلاین

به نظر شما راه اندازی چه سرور گیم هایی هم اکنون مشتری اکتیو داره
البته در نظر داشته باشید حداقل هزینه سرور در بیاد
بنده یه سرور 1.300 خریدم
اینترنت رو هم تهیه کردم
منتظر نظر دوستان هستم

اولین پروژه اتمام شده :
بازی battlfield 2
سرور تست اجرا شد ، کیفیت رو دوستان تایید کردن
در ضمن رنک بندی هم فعال شد و سر ماه جایزه هر چند ناقابل به نفر اول خواهیم داد

Call of duty 4 ( modern warfaire 1 ) هم راه اندازی شد

Left 4 Dead هم راه اندازی شد
آی پی به افراد ثبت شده

لیست افراد برای شروع :
hemat_gamer
VERGIL_360
pashutanr
nasimparsi
apriliaa
mehdi keshvari
DIHAV1359
msf
Sanbox
humanaga
Harry Potter
Sherlock_Holms

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
من مدیرفروش سرور های Call of Duty 4 ایران هستم .. منو همه با نیک نیم " MaFi " میشناسن ، راه اندازی تمام سرورهای گیم رو بلدم و چندین سال سرور های ایران ، آمریکا ، آلمان و کشور های دیگه رو با اهداف هاستینگ و گیم سرور مدیریت کردم . من میتونم بعنوان مسئول فنی سرور بهت کمک کنم ، ولی هزینه ی جزئی ماهیانه بابت سرور ها ازت میگیرم . اگر خواستی یا سوالی داشتی بهم پی ام بزن ;)

البته بهت بگم ، توی ایران الان سرور های Battlefield 2 ، یه چندتایی هست ( مثلا شاتل ) ولی هیچ جانداری درش وجود نداره .. خیلی هم طالب نداره ^^ بیخیال این بازی بشی بهتره کلا ^^ ، ولی عوضش Left 4 Dead خیلی طرفدار داره ..

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
من مدیرفروش سرور های Call of Duty 4 ایران هستم .. منو همه با نیک نیم " MaFi " میشناسن ، راه اندازی تمام سرورهای گیم رو بلدم و چندین سال سرور های ایران ، آمریکا ، آلمان و کشور های دیگه رو با اهداف هاستینگ و گیم سرور مدیریت کردم . من میتونم بعنوان مسئول فنی سرور بهت کمک کنم ، ولی هزینه ی جزئی ماهیانه بابت سرور ها ازت میگیرم . اگر خواستی یا سوالی داشتی بهم پی ام بزن ;)

البته بهت بگم ، توی ایران الان سرور های Battlefield 2 ، یه چندتایی هست ( مثلا شاتل ) ولی هیچ جانداری درش وجود نداره .. خیلی هم طالب نداره ^^ بیخیال این بازی بشی بهتره کلا ^^ ، ولی عوضش Left 4 Dead خیلی طرفدار داره ..

دوست گرامی شاتل همچنان کار می کنه؟ اگر هم کار بکه پچ 1.41 هست و باید به روز بشه احتمالا

اگر کاربکنه که همه می ریم. چطور BF2 هوادار نداره؟!! همین حالا من دست کم 15 نفر رو می شناسم که بازی می کنن و همین جور هم داره افزوده می شه بهشون

آخرین ویرایش:

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
چطور BF2 هوادار نداره؟!! همین حالا من دست کم 15 نفر رو می شناسم که بازی می کنن و همین جور هم داره افزوده می شه بهشون

تایید می شه 100 در 100
ما هم یه گروه هستیم که در به در دنبال یه سرور برای بتلفیلد 2 هستیم
سرور شاتل فکر نکنم کار کنه اصلا درست بگم کار نمی کنه
ما با نرم افزار تانگل شبا بازی می کنیم ولی اگه سرور ایرانی با پینگ خوب باشه همه هجوم میاریم توش

Sherlock_Holms

کاربر سایت
Sep 16, 2010
98
امیدوارم همکاری کنند..
خیلی بده که ما هر شب میایم و نمیتونیم با هم بازی کنیم.. :(
واقعا اعصاب آدم خورد میشه وقتی هر دری رو میزینه واسه 5 دقیقه کنار هم بازی کردن و باز هم نمیشه!
مگه میخوایم چیکار کنیم؟! یه بازی.. یه بازی ساده.. اونم نمیشه..

با این حال از زحمتای همه ممنون..
به امید سرور ایرانی...

apriliaa

کاربر سایت
Aug 21, 2009
124
امیدوارم همکاری کنند..
خیلی بده که ما هر شب میایم و نمیتونیم با هم بازی کنیم.. :(
واقعا اعصاب آدم خورد میشه وقتی هر دری رو میزینه واسه 5 دقیقه کنار هم بازی کردن و باز هم نمیشه!
مگه میخوایم چیکار کنیم؟! یه بازی.. یه بازی ساده.. اونم نمیشه..

با این حال از زحمتای همه ممنون..
به امید سرور ایرانی...
دیشب من و رضا و ایمان تو تانگل بازی کردیم
بازی خیلی حال می داد ولی نرم افزار پدر ما رو در آورد
اگه سرور راه بیفته عالیه

nasimparsi

کاربر سایت
Mar 12, 2008
276
با درود. دوستان به گفته ی دوستمون امشب ساعت 10 سرور ایرانی راه اندازی می شه. ساعت 9 آی پی سرور و گذرواژه (پسورد) برای همه فرستاده می شه. لطفا امشب ساعت 10 همه بیاین برای آزمایش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر