سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
شما احتمالا تایم اوت بالایی داری که اون علامت قطع ارتباط میاد وسط صفحه....

خیلی ممنون بابت پاسخ پس از پینگ و سرعت اینترنت نیستش چون 90 درصد موقع تیر زدن من این اتفاق میوفته یکی یا دو تا تیر میزنم علامت دایره میاد وسط صفحه وگرنه اونا بهم تیر میزنن نمیاد

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
3735207861.png

پینگ مخابرات تا چند روز پیش خیلی بد بود . (بین 200 تا 300) .
ولی الآن گرفتم این پینگ رو به من داد که فک کنم تو بازی های مثل BF:4 مشکلی نداشته باشم

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
من واقعا گیج شدم آخه چرا فقط من این مشکلو دارم؟؟!!
موقع last of us یه دایره میاد وسط صفحه نمیزاره شلیک کنم بعد چند ثانیه میره یه موقع هایی هم یارو بهم شلیک میکنه میاد سرعت دانلودم 65 کیلو بایته با پینگ 200 واقعا مشکل از کجاست؟
چون اصن بازی تیک نمیزنه فقط مشکل این دایره رو دارم لطفا کمکم کنید

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من واقعا گیج شدم آخه چرا فقط من این مشکلو دارم؟؟!!
موقع last of us یه دایره میاد وسط صفحه نمیزاره شلیک کنم بعد چند ثانیه میره یه موقع هایی هم یارو بهم شلیک میکنه میاد سرعت دانلودم 65 کیلو بایته با پینگ 200 واقعا مشکل از کجاست؟
چون اصن بازی تیک نمیزنه فقط مشکل این دایره رو دارم لطفا کمکم کنید
شما از سرویس کاهش پینگ استفاده کن....من فکر کنم مشکلت حل بشه....تو امضای من اموزشش هست رو کنسول شیر کنی....
نه به قصد کم کردن پینگ ...می خوام بی افتی رو یه مسیر دیگه....سوال داشتی پ خ کن

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,347
دوستان من تایم اوت ندارم ماشالا . فوقش هر 40-50 تا یه دونه . سرعت دانلود هم با IDM حدود 500 کیلوبایت هست از سرور های اروپایی و خارجی . اما متاسفانه پینگم بین 150 و 250 متغیره . میتونم دستینی بازی کنم یا نه ؟ خداییش جونم به لبم رسیده :D
بازی که میتونی بکنی اماپینگ 250 بالاست سرعت دانلود زیاد مهم نیست برای آنلاین بازی کردن! من خودم سرعت دانلودم 900 هست ولی پینگم 300تا500:-& مثلا وقتی بخای تیر بزنی تیرت با 2 ثانیه تاخیر میرسه به هدف که همین بازی آنلاین رو برای ما خراب میکنه.

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام دوستان گیمر
من میخوام بدونم اصن میشه با سرعت دانلود 50 کیلو بایت و سرهت آپلود 10 کیلو بایت last of us یا هر بازی دیگه ای بکنی؟
چون من هنگام بازی مشکل آیکون قطع ارتباط دارم که یه چیزه دایره شکلیه که نمیزاره به مدت 7 یا 8 ثانیه تکون بخوری دارم
512 نامحدوده مخابراته نتم با پینگ 200

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام دوستان گیمر من میخوام بدونم اصن میشه با سرعت دانلود 50 کیلو بایت و سرهت آپلود 10 کیلو بایت last of us یا هر بازی دیگه ای بکنی؟ چون من هنگام بازی مشکل آیکون قطع ارتباط دارم که یه چیزه دایره شکلیه که نمیزاره به مدت 7 یا 8 ثانیه تکون بخوری دارم 512 نامحدوده مخابراته نتم با پینگ 200
سلام
میتونی بازی کنی ولی اذیت میشی اگر میتونی بهتر صبح ها بازی کنی تا زیاد اذیت نشی

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
دوستان من تایم اوت ندارم ماشالا . فوقش هر 40-50 تا یه دونه . سرعت دانلود هم با IDM حدود 500 کیلوبایت هست از سرور های اروپایی و خارجی . اما متاسفانه پینگم بین 150 و 250 متغیره . میتونم دستینی بازی کنم یا نه ؟ خداییش جونم به لبم رسیده :D
اره میتونی بازی کنی مشکلی نداره .بچه های با 512 بتا رو راحت پلی کردن.اگه تو گیم های دیگه مشکلی نداری تو این هم مشکلی نخواهی داشت

3735207861.png

پینگ مخابرات تا چند روز پیش خیلی بد بود . (بین 200 تا 300) .
ولی الآن گرفتم این پینگ رو به من داد که فک کنم تو بازی های مثل BF:4 مشکلی نداشته باشم
اره مخابرات 10 -15 روزه ترکیده .به احتمال زیاد تو همین هفته درست میشه .تو بتل هم مشکلی نداری .

دوستان یه سوال دارم:
می خواستم ببینم که یه سرور معتبر برای پینگ گرفتن معرفی کنید.آدرس سایت هم نمی تونه باشد مثلا سایتی battlefield که چند صفحه پیش گذاشته بود بدرد پینگ گرفتن نمی خوره،چون سرور های اون توی آمریکاست و چون فاصله ایران تا اونجا زیاده زیاد ملاک نیست.توی اروپا سرور ها هستن.همه برای وصل شدن به این سرور ها وصل میشن.من پینگ اسپید تست لندن می گیرم روی 99 تا 110 هست ولی یه مدت هست روی 8.8.8.8 روی 190 چرا انقدر اختلاف هست؟به نظرتون این پینگ خوبه؟.نتم پارس نامحدوده سرعتم هم تا 2مگ آپ شده،می خواستم ببینم اگه خوب نیست بیام شاتل .اگه دوستان راهنمایی کنن ممنون می شم؟؟
شما کلن رویه 8.8.8.8 و 4.2.2.4 اینا حساب نکن . پینگ بگیر با سرور اروپایی اگه تا 170- 180 بود میتونی راحت پلی کنی به شرط نداشتن پاکت لاست و ... .
من شنیدم که پارس آنلاین هم طرح گیم داره واسه کاهش پینگ باید زنگ بزنی پشتیبانی (مرکزی ) بگی ران کنن .

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام
میتونی بازی کنی ولی اذیت میشی اگر میتونی بهتر صبح ها بازی کنی تا زیاد اذیت نشی

از نظر سرعتم فرمودید یا پینگم؟
شما خودتون سرعتتون چنده؟ ون من فک کنم مشکل سرعت دارم پینگ موجب لگ یا همون تیک زدنه بازی میشه که من ندارم

- - -ویرایش - - -

3739978786.png

امروز صبح ساعت 9:20 دقیقه . تا ساعت 10 پینگ همینجوری هست ولی بعدش یهو میپره رو 250 به بالا :|

متین جان شما با این سرعت میتونی last of us بازی کنی؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
از نظر سرعتم فرمودید یا پینگم؟
شما خودتون سرعتتون چنده؟ ون من فک کنم مشکل سرعت دارم پینگ موجب لگ یا همون تیک زدنه بازی میشه که من ندارم
کلا گفتم اگر سرعت نتتون بالا باشه پینگتونم میاد پایین من سرعتم 2 مگ مخابراته و پینگم 120 یا 140

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
متین جان شما با این سرعت میتونی last of us بازی کنی؟

داداش من TLOU رو روی Ps4 ندارم . در واقع فعلا Ps4 ندارم کلا :D ولی فک کنم بشه با این پینگ بازیش کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر