سرخط خبرها

Esm-nadaram

Gold User
Jan 9, 2022
676
نام
Woody
یه حرکت فوق سمی هم که میزدیم مالیدن خمیر دندون رو سی دی خش دار بود که هیچ وقت نفهمیدم چه ربطی داشت به قضیه و کلا ریشه اش چی بود؟:D

بعد نمیدونم یادتون میاد یا نه، اما اون زمانان تو توپ خونه، پشت شهرداری یعنی، PS2 دو لنز میفروختن! یعنی یارو میگفت این گرون تره، دو لنزه است که قوی تر بشه:D تو پاچه خودمم رفت:D
من چقدر تباهم، همبن هفته پیش به یه dvd خمیر دندون میزدم و توصیه میکردم حتما این کار رو انجام بدین 😐

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
یه حرکت فوق سمی هم که میزدیم مالیدن خمیر دندون رو سی دی خش دار بود که هیچ وقت نفهمیدم چه ربطی داشت به قضیه و کلا ریشه اش چی بود؟:D

بعد نمیدونم یادتون میاد یا نه، اما اون زمانان تو توپ خونه، پشت شهرداری یعنی، PS2 دو لنز میفروختن! یعنی یارو میگفت این گرون تره، دو لنزه است که قوی تر بشه:D تو پاچه خودمم رفت:D
خمیردندون کار بسیار درستی بود و هست، خش ها رو صاف می کنه و واقعا تمیز میشه، خش گیرها از همین مواد پالیش استفاده میکنن. ولی خب مشکل اونجا بود که خیلیا بجای استفاده از پنبه، از پارچه تنبان استفاده میکردن و اوضاع رو بدتر میکرد :D

یک خاطره از کلاب تعریف کردی جالب بود هنوز خاطرم مونده، که صاحب کلاب با ادکلن می خواست اندینگ Anna Williams رو از روی CD برداره:D

بخاطر اینکه اف نباشه
در فروشگاه های بازی ژاپن، عناوین PS1 و Famicom طی ماه های گذشته توسط مردم قفسه ها کاملا خالی شده

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
خمیر دندون، شامپو، مایع ظرفشویی :D معمولا هم وقتی بیشتر به کار میرفتن که بلای اسمانی نازل میشد و این صفحه گیر میگرد و جلو نمیرفت :D

images (1).png

حتی گاهی یادمه اینجا گیر میکرد، در سی دی رام پلی استیشن رو باز میکردیم، سی دی می ایستاد، دوباره میبستیم و سی دی راه میفتاد و این صفحه هم رد میشد :D البته همیشه جواب نبود....

البته هیچی به " تُف " زدن به کنترلر خانمانسوز سگا مگادرایو جنسیس:D برای درست کار کردنش نمیرسه :D

یعنی پیرمون کرد این دسته و اداپتور سگا اینقدر خراب میشد :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
.
البته هیچی به " تُف " زدن به کنترلر خانمانسوز سگا مگادرایو جنسیس:D برای درست کار کردنش نمیرسه :D

یعنی پیرمون کرد این دسته و اداپتور سگا اینقدر خراب میشد :D
میخوام اف نرم نمی ذارید که :D
سگا از سیم بسیار خرابی داشت، یک رشته سیم قطعی پیدا می کرد بقیه پشت هم قطعی پیدا میکردن، یا باید سیم رو کامل عوض می کردی یا می نداختیش اونور، البته اونموقع ها چون حساب دو دوتا مطرح نبود دسته رو عوض می کردیم. درسته بسیار قدیمی بود ولی به قول خودت کیفیت تف مال بود. آداپتور سگا من مشکل پیدا کرد بابام داد تعمیراتی بغل خونه درست کنه، فکر کنم ۸ سالم بود، با بابا که رفتم تحویل بگیرم پدر به تعمیرکار گفت خیلی باهاش بازی می کنه عمر می کنه یا نه؟ طرف آداپتورو باز کردو زد به برق، به من گفت انگشتتو بذار اینجا (ترانس بود) دستمو گذاشتم انگشتم عملا سوخت! سریع برداشتم. گفت نباید زیاد روشن باشه وگرنه می سوزه. از اونجا بود که به کار تعمیرات علاقه مند شدم😂

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
بر اساس توییت جدید دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر Niko Partners، بازی Final Fantasy 7 Rebirth فروشی پایین‌تر از انتظار داشته و این موضوع نگرانی بزرگی به همراه دارد.

در حالی که آمار و ارقام دقیقی منتشر نشده و اسکوئر انیکس (Square Enix) اصولاً در این مورد سکوت اختیار می‌کند، این تحلیلگر می‌گوید که بازی اکشن نقش‌آفرینی Final Fantasy 7 Rebirth در مدت زمان مشابه پس از عرضه، نصف قسمت اول یا Final Fantasy 7 Remake فروخته است و در بلند مدت نیز احتمالاً فروش آن سرعت کمتری نسبت به پارت اول داشته باشد.

Final Fantasy 7 Rebirth دومین بازی پرفروش آمریکا در ماه فوریه بود (با این که در آخرین روزهای این ماه عرضه شد). البته، در ژاپن شاهد استقبال همیشگی نبودیم و بازی در زمان عرضه ۲۶۲,۰۰۰ نسخه فروخت که نسبت به بازی‌های قبلی سری چندان تحسین‌برانگیز نیست. به عنوان مثال، Final Fantasy 16 و Final Fantasy 7 Remake در زمان عرضه به ترتیب ۳۳۶,۰۰۰ و ۷۰۲,۰۰۰ نسخه فروخته بودند.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth هم‌اکنون برای دارندگان PS5 در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
787
برای CD یه گزینه‌ی بهتر هم بود، روغن لحیم یا flux ,بود. یادمه میرفتم سی دی های کلوپ‌های رو می‌گرفتم، با همین روش دیسک‌هایی که اندازه‌ی زخم قمه روشون بود رو درست می‌کردم و بهم پول می‌دادن🤣😁

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
بر اساس توییت جدید دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر Niko Partners، بازی Final Fantasy 7 Rebirth فروشی پایین‌تر از انتظار داشته و این موضوع نگرانی بزرگی به همراه دارد.

در حالی که آمار و ارقام دقیقی منتشر نشده و اسکوئر انیکس (Square Enix) اصولاً در این مورد سکوت اختیار می‌کند، این تحلیلگر می‌گوید که بازی اکشن نقش‌آفرینی Final Fantasy 7 Rebirth در مدت زمان مشابه پس از عرضه، نصف قسمت اول یا Final Fantasy 7 Remake فروخته است و در بلند مدت نیز احتمالاً فروش آن سرعت کمتری نسبت به پارت اول داشته باشد.

Final Fantasy 7 Rebirth دومین بازی پرفروش آمریکا در ماه فوریه بود (با این که در آخرین روزهای این ماه عرضه شد). البته، در ژاپن شاهد استقبال همیشگی نبودیم و بازی در زمان عرضه ۲۶۲,۰۰۰ نسخه فروخت که نسبت به بازی‌های قبلی سری چندان تحسین‌برانگیز نیست. به عنوان مثال، Final Fantasy 16 و Final Fantasy 7 Remake در زمان عرضه به ترتیب ۳۳۶,۰۰۰ و ۷۰۲,۰۰۰ نسخه فروخته بودند.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth هم‌اکنون برای دارندگان PS5 در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا
الان میشه درک کرد چرا خبری از FF IX Remake زیاد نیست!
من به عنوان یه JRPG گیمر فقط برام مهمه بازیهای خاطره انگیز بیشتری رو اسکوئر ریمیک کنه که با این میزان فروش و تک پلتفرمه بودن نمیخونه!
امیدوارم از خر شیطون بیان پایین هم زودتر اینو مولتی کنن (علاوه به PC برای ایکس باکس هم بدن هر دو پارتو)
هم پارت ۳ از لانچ دی مولتی باشه!
خود سونی بیخیال انحصاری شده اینا ول کن نیستن!
ما چه گناهی کردیم ژاپنی فنیم بقیه جز این تو گرافیک یکی دو نسل عقبن این یکی تو بیزنس تو نسل هفته!

• Like
Reactions: Z-fan

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,492
نام
Nightwing
من چقدر تباهم، همبن هفته پیش به یه dvd خمیر دندون میزدم و توصیه میکردم حتما این کار رو انجام بدین 😐
من کارتریج های سگا رو قبل گذاشتن داخل دستگاه لیس میزدم :-?

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
164
من به عنوان یه JRPG گیمر فقط برام مهمه بازیهای خاطره انگیز بیشتری رو اسکوئر ریمیک کنه که با این میزان فروش و تک پلتفرمه بودن نمیخونه!
امیدوارم از خر شیطون بیان پایین هم زودتر اینو مولتی کنن (علاوه به PC برای ایکس باکس هم بدن هر دو پارتو)
ما چه گناهی کردیم ژاپنی فنیم بقیه جز این تو گرافیک یکی دو نسل عقبن این یکی تو بیزنس تو نسل هفته!
میگی سونی بیخیال انحصاری شده
یعنی اسکوعر محض رضای خدا فقط رو پلی استیشن داده بازیو؟
بعدش اگه ساپورت فف های قبلی رو پیسی و بقیه پلتفرما خوب بود شاید زیر بار انحصاری کردنشون نمیرفت

• Like
Reactions: fire emblem

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,772
نام
مراد حلیمی
من خیلی طرفدار FF نیستم
ولی به نظرم این IP دو تا راه بیشتر نداره. یا مثه خیلی IP های دیگه ادامش ندن چون به حد کافی ازش ساخته شده یا اگر میخوان ادامه بدن ریبوت اساسی بکننش.

چون حس میکنم جذابیتش مخصوصا برای نسل جوون خیلی کمتر و اون جایگاه قدیم رو برای نسل جوون نداره این بازی(در بحث مولتی پلتفرم بودن هم بعضی نسخه هاش مولتی پلتفرم شدن دیگه ولی بازم فروش خیلی زیادی نداشتن)

.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
میگی سونی بیخیال انحصاری شده
یعنی اسکوعر محض رضای خدا فقط رو پلی استیشن داده بازیو؟
بعدش اگه ساپورت فف های قبلی رو پیسی و بقیه پلتفرما خوب بود شاید زیر بار انحصاری کردنشون نمیرفت
محض رضای خدا نداده ولی کارش اشتباه هست و به نوعی مفت فر‌وشی هست تو این شرایط بازار
دوم فروش فاینالهای قبلی رو استیم کم نبوده اصولا استیم توش کلی گیمر Jrpg فن و ژاپنی فن هست.
SE خودش نخواسته.
من خیلی طرفدار FF نیستم
ولی به نظرم این IP دو تا راه بیشتر نداره. یا مثه خیلی IP های دیگه ادامش ندن چون به حد کافی ازش ساخته شده یا اگر میخوان ادامه بدن ریبوت اساسی بکننش.

چون حس میکنم جذابیتش مخصوصا برای نسل جوون خیلی کمتر و اون جایگاه قدیم رو برای نسل جوون نداره این بازی(در بحث مولتی پلتفرم بودن هم بعضی نسخه هاش مولتی پلتفرم شدن دیگه ولی بازم فروش خیلی زیادی نداشتن)

.
این روند با FF XIV شروع شد به عنوان یه بازی MMO با ساپرت بسیار طولانی که موفق هم بود، و با FF 16 که تغییرات زیادی به چشم دید ادامه پیدا کرد
البته قبلا هم FF 13 همین نیت رو داشت که ناموفق بود، ولی الان که سکان ساخت فاینال به دست کارگردان شماره موفق ۱۴ افتاده داستان فرق کرده.

ریمیک بازیهای محبوب اسکوئر مثل فاینال فنتزی، کرونو تریگر، پارازیت ایو و... هم از اوجب واجبات هست فقط بایستی به صورت مولتی پلتفرم و ترجیحا یک جا عرضه شن. حتما هم لازم نیست کرونو تریگر مثلا که یه دنیای کارتونی داره با انریل انجین۵ بسازن یه ریمیک با گرافیک انیمه ای ساده هم ازش میترکونه. یه ریمیک مثل پارازیت ایو هم باز میترکونه چون ستینگش تو امریکاست.

همین ریمیک ۷ هم وقتی پارت۳ بیاد تکمیل شه فروشش بالاتر میره به نظرم، به شرط اینکه نسخه اپیک و این مسخره بازیا رو بیخیال شن از اول رو استیم
نسخه ایکس باکس هم باشه.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
خمیر دندون که انگار بچه ها میگن اوکی بوده
من با ریکا سی دی رو میشستم:D که عجیبه اغلب هم موفقیت آمیز بود ملت در و همسایه سی دیاشونو میدادن بهم:D
پلی استیشن۱ مم داغ میکرد میذاشتمش تو فریزر:D

جایزه شخمی ترین وسیله هم میدم به دسته کوچیکای سگا که فکر کنم چینی بود:D
یه ماهه خراب میشد:D

این سر شیره مالیدنا هم ما سر تلویزیون داشتیم میگفتن زیاد بازی نکنید میسوزه
یا مدام باید اجازه میگرفتیم تو خونه که تلویزیون نبینن ما بازی کنیم اگه هم تلویزیونی بود تلویزیون قدیمی و داغون بود برای زدن به کنسول
اون بازی شکار مرغابی میکرو هم یادمه شوهر عمه مم معتقد بود اسلحه میکرو نشونه میگیرم سمت تلویزیون باعث میشه بسوزه:D

پ.ن: البته از مرور این خاطرات میشه نتیجه گرفت تو روز خوب مملکتم از همه چی محروم بودیم و سی دی کپی و دسته تقلبی و کنسولی که تو دنیا عین ریگ ریخته بوده برامون چیز لاکچری بوده. اغلب اون زمان رنگ کنسولای غیرمتداول مثل نینتندو ۶۴ و دریم کست هم ندیدیم یا گیم کیوب
یادمه یکی از بچه ها ایکس باکس ارجینال داشت همه ش خونه طرف بودیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر