سرخط خبرها

Extreme V5

کاربر سایت
Oct 28, 2022
104
نام
VahiD
https://s6.uupload.ir/files/melhor-jogo-from-software_9sm.jpg

FromSoftware اعلام کرده جزو DNA هیچ شرکتی نیست و تصمیم دارن بطور کاملا مستقل بکار خود ادامه بدن​

It Looks Like FromSoftware Is Working To Become Its Own Publisher - PlayStation Universe

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
hk.JPG

هیدئو کوجیما اعلام کرد که با وجود پیشنهادات بزرگ, تا وقتی که زنده هست استودیو اش را نمیفروشد.

Hideo Kojima is not selling his studio – even to tech goliaths like Microsoft and Sony

"بزارید تکرار کنم که ما سازنده ایندی هستیم, ما هیچ گونه وابستگی ای نداریم و کسی ما را حمایت مالی نمی کند. و هرروز خیلی ها با پیشنهاداتی برای خرید استودیوی ما به سراغم میان. قیمت بعضی از این پیشنهادات به شکل عجیبی بالا است اما اینطور نیست که من دنبال پول باشم. من میخواهم چیزی که دوست دارم را بسازم. برای همین است که این استودیو را تاسیس کردم. تا وقتی که زنده ام, فکر نمیکنم که هیچ وقت اون پیشنهادات را قبول کنم."

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
تیزر mgs3 ریمیک...احتمالا تو دسامبر رونمایی بشه

ویدیو لیک شده مثل اینکه فیک :D
ولی Dusk Golem باور داره که ریمیک در دست ساخت و اینکار توسط Virtuous انجام داده میشه :-?
در اینکه Virtuous داره میسازتش شکی نیست
همون موقع که این ویدیو اومد توی یکی از ویدیوهای رسمی ویرتوس این صحنه دیده شد
حقیقتا آرتیست تو ساعت کاری عشقی نمیاد آرت متال گیر بکشه :D.

mgs3.JPG

ولی اگه اون ویدیو واقعی باشه به ضررشون تموم میشه, چون است های استفاده شده در این ویدیو مال آنریل 5 و Pre Made شده هست
من خودم قبلا گفتم که انتظار یک ریمیک چیپ رو دارم, از اونایی که گیم پلی و گرافیکش مدرنه ولی لول دیزاین و کیفیت انیمیشن صورت کرکترهاش همونه با صداهایی که دوباره ضبظ شده
اما با دیدن ریمیک SH2 امیدوار شدم که ریمیک درست و حسابی ای در کار باشه, الان با دیدن این ویدیو نمیدونم چی بگم ولی بشخصه فکر نمیکنم وقتی کونامی همچین هزینه ای برای SH2 کرده همون کار رو برای متال گیر هم نکنه, به هرحال مشخصه که چیزی به معرفی بازی نمونده :D.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
رسانه‌های مختلف در حال گیر دادن به فف16 هستن که چرا شخصیت سیاه پوست توی بازی دیده نمیشه. از جمله کوتاکو و پیسی گیمور در این مورد قلم فرسایی کرده‌اند:

Final Fantasy XVI Dev Has A Terrible Answer For Why The Game Is So White
Final Fantasy 16 is the latest game to use the historical 'realism' excuse to exclude Black characters
پهن مغز که میگند این آقایون هستند.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
رسانه‌های مختلف در حال گیر دادن به فف16 هستن که چرا شخصیت سیاه پوست توی بازی دیده نمیشه. از جمله کوتاکو و پیسی گیمور در این مورد قلم فرسایی کرده‌اند:

Final Fantasy XVI Dev Has A Terrible Answer For Why The Game Is So White
Final Fantasy 16 is the latest game to use the historical 'realism' excuse to exclude Black characters
اشتباه از طرف اون بنده خدا بوده که وقتی ازش پرسیدن چرا نژادهای دیگه مثل سیاه‌پوست ندارین، به جای اینکه بگه «حال نکردم و دلم خواسته دنیای بازی این شکلی باشه»، اومده کلی توضیح داده! :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
شرکت متا/فیسک بوک برای تعدیل نیرو هزاران نفر از نیرو هاش آماده می شه.
این اتفاق برای اولین بار در ۱۸ سال گذشته اتفاق میفته و احتمالا به یکی از بزرگترین (یا شاید بزرگترین) تعدیل نیرو های تاریخ شرکت های IT تبدیل می شه.
شرکت متا که بر روی متاورس تمرکز کرده و هدست های واقیت مجازی Meta Quest (با نام قبلی Oculus) رو می سازه در آخرین گزارش مالی اش از ضرر هنگفت این بخش خبر داده. سهام این شرکت از اول امسال تا به امروز 73% افت کرده.
این شرکت در حال حاضر عمده بازار واقیت مجازی رو به لطف هدست Quest 2 در اختیار داره و اخیرا هدست Quest Pro رو با قابلیت های واقیت ترکیبی معرفی و عرضه کرده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
View attachment 276441
فروش 6 عنوان GEARS OF WAR به 40 میلیون نسخه رسید
به زودی یه سریال انیمیشنی و یه فیلم لایواکشن توسط NETFLIX ساخته میشه

View attachment 276442
فروش سری GTA به 385 میلیون رسید ، که 170 میلیونش عنوانGTA V هست

View attachment 276443
کل فروش RDR هم 70 میلیون شده که شماره دوم به 46 میلیون رسیده

عاقای مدیر عامل تیک تو هم گفته سرویس های گیم پس و پلاس به درد نمیخوره و به فروش بازی ها ضربه میزنه
آمار فروش کنسول ها و بازی ها

حاجیییی

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
بنظر میرسه Project Cars و Dirt کنسل شدن
EA dropping Project CARS
الان Codemasters رو خریده چه غلطی بکنه پس؟ یه استادیو اشو با Criterion ترکیب کنه بقیه عناوینشم کنسل کنه؟!
من نمی دونم این مرض خریدن و کنسل کردن و بستن استادیو چیه کمپانی ها دارن.
همین مرض رو اون Embracer Group خاک برسر هم داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر