سرخط خبرها

Extreme V5

کاربر سایت
Oct 28, 2022
104
نام
VahiD
https://s6.uupload.ir/files/google-play-games-pc_d8tx.jpg

Google Play Android games now available on PC in beta
بخش بازی‌های گوگل‌پلی اکنون در ایالات‌متحده و هفت کشور دیگر به‌طور آزمایشی دردسترس PC قرار گرفته و امکان اجرای 85 بازی اندرویدی روی PC ویندوزی فراهم می‌کنه
تعداد بازیها برای PC داره وحشتناک زیاد میشه :ox_x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
طبق قوانین اتحادیه اروپا، استرالیا، نیوزلند و آمریکا، کاربران این امکان رو دارن که از شرکت‌ها بخوان اطلاعاتی که ازشون ذخیره کردن رو ببینن. (فکر می‌کنم امکان درخواست خذف هم در یه سری کشورها با یه شرایط هست البته ممکنه اشتباه کنم.)
قبلا گوگل، فیس دوغ و .... اطلاعات ذخیره شده رو به استماع کاربران رسوندن و مشخص شده تا رنگ شورت کاربر رو هم اگر دستشون برسه ذخیره می‌کنن.

سونی هم این امکان رو فراهم کرده و می‌تونید به mailto:siee.dpo@sony.com ایمیل بزنید (اگر اون کشورها هستید:D که خب بعضی‌هاتون هستید) و ببینید چی از شما ذخیره شده.
تحلیل این داده‌ها نشون میده سونی جز رنگ شورت کاربر، بقیه چیزها رو کاملا ذخیره می‌کنه و عملا حتی می‌تونن تشخیص بدن کسی از کنسول هکی، بازی هکی و ... استفاده کرده یا نه.

یک نفر داده‌های خودش رو تحلیل کرده و نتایج رو منتشر کرده:
The amount of data Sony keeps about your PlayStation activity is insane! - Wololo.net

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
طبق قوانین اتحادیه اروپا، استرالیا، نیوزلند و آمریکا، کاربران این امکان رو دارن که از شرکت‌ها بخوان اطلاعاتی که ازشون ذخیره کردن رو ببینن. (فکر می‌کنم امکان درخواست خذف هم در یه سری کشورها با یه شرایط هست البته ممکنه اشتباه کنم.)
قبلا گوگل، فیس دوغ و .... اطلاعات ذخیره شده رو به استماع کاربران رسوندن و مشخص شده تا رنگ شورت کاربر رو هم اگر دستشون برسه ذخیره می‌کنن.

سونی هم این امکان رو فراهم کرده و می‌تونید به mailto:siee.dpo@sony.com ایمیل بزنید (اگر اون کشورها هستید:D که خب بعضی‌هاتون هستید) و ببینید چی از شما ذخیره شده.
تحلیل این داده‌ها نشون میده سونی جز رنگ شورت کاربر، بقیه چیزها رو کاملا ذخیره می‌کنه و عملا حتی می‌تونن تشخیص بدن کسی از کنسول هکی، بازی هکی و ... استفاده کرده یا نه.

یک نفر داده‌های خودش رو تحلیل کرده و نتایج رو منتشر کرده:
The amount of data Sony keeps about your PlayStation activity is insane! - Wololo.net
توی اروپا قانون GDPR بهش می گن.
البته قانون خیلی مفصلی هست و یکی از بخش هاش به همین موضوع اختصاص داره.
------
سونی احتمالا می خواد با متا/فیسبوک توی این مورد رقابت کنه :D

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
توی اروپا قانون GDPR بهش می گن.
البته قانون خیلی مفصلی هست و یکی از بخش هاش به همین موضوع اختصاص داره.
------
سونی احتمالا می خواد با متا/فیسبوک توی این مورد رقابت کنه :D
ینی بعدها میتونه تو خریدهامون دخالت کنه؟؟ مثلا اجازه نده گیم پس داشته باشیم؟

• Smile
Reactions: REROOZ

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
ینی بعدها میتونه تو خریدهامون دخالت کنه؟؟ مثلا اجازه نده گیم پس داشته باشیم؟
نه. فقط اطلاعات جمع آوری می کنه و به محض درخواست شما موظفه اطلاعات شخصی شما رو یا حذف کنه یا به گونه ای تغییر بده که هویت شما مشخص نباشه.
------
داده مهم ترین چیز در این دنیاست.
شرکت های IT میلیارد ها دلار هزینه نمی کنن که برای من و شما سرویس خیرات کنن. این همه سرویس مجانی مثل سرچ انجین و مپ و مسنجر و ... که می بینید همش برای جمع آوری دادست وگرنه دیوانه نیستن مجانی اش کنن.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
cd1a8f230072143cd066f010342ea8fe96cce3ab-scaled.jpg 56eb00fabf0569791207715ce5df01ca2724907a-scaled.jpg

PS Vr2
پیش خرید از ۱۵ نوامبر ۲۰۲۲

عرضه در ۲۳ فوریه ۲۰۲۳

قیمت نسخه استاندارد

$549.99
/ €599.99 / £529.99 / ¥74,980

قیمت نسخه باندل بازی هورایزن
$599.99
/ €649.99 / £569.99 / ¥79,980

قیمت شارژر کنترلر Vr2
$49.99
/ €49.99 / £39.99 / ¥5,480

منبع و توضیحات بیشتر

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
  • Like
Reactions: Extreme V5

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
بنظر میاد به زودی باید شاهد عرضه ی AC Valhalla روی استیم باشیم . اطلاعات از دیتابیس Ubi یافت شده ! Ubi مگه دیتابیس هم داره ؟ :>

AC-Valhalla-Ubi-Connect-Steam-version.png

ینی خوشم میاد هرکی با Epic قرار داد انحصاری امضا میکنه بعد از مدتی نابود میشه و دست از پا دراز تر برمیگرده روی پلتفرم محبوب و مردمی گیمرا :D ای کاش (( Ea )) هم میشد یکاری کرد با Epic یه قراردادی چیزی ببنده یه ملت از دستش راحت میشدن !! الهی آمین یا رب العالمین :D:D

آخرین ویرایش:

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,519

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کوجیما دیکه ملت رو سرکار نمی‌ذاره؟😁😁
قدیم خیلی کرم داشت😁
پ.ن: ماشالا داداش لخت نشسته تریلر لیک‌ می‌کنه😁(شوخی)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
بعد از Death Stranding استاد کوجیما mama رو به عنوان کراش جدید انتخاب کرده؟
عکس سمت راست هم مال Death Stranding ـه.

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
685

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر