سران جنگ ، شروع درگیری لفظی شدید ما بین روئسای EA و Activision

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
johnriccitiello.jpg
activision-little-to-no-opportunities-in-social-and-mobile-gaming.jpg

درود .

خبر ساز ترین و پر حاشیه ترین بازیهای سال زا میتوان MW3 و BF3 نامید . اینقدر این دو بازی سر رو صدا کرده اند که به جز طرفداران این دو بازی سران دو شرکت سازنده بازیهای یعنی EA و Activision هم علنن به جان یکدیگر افتاده اند .
جنگ از جایی اغاز شد که اقای Bobby Kotick در مصاحبه ای با سایت CNBC بیان کرد : بازی
BF3 فقط یک عنوان برای PC میباشد که دارای مخاطبین اندک است .
همین جمله باعث شد اقای John Riccitiello نیز در جواب در گفتگویی که با خبرنگار Reuters داشت اذعان کند :

John Riccitiello : کوتیک از ترسش شروع به اطلاعات غلط دادن در مورد BF3 کرده است .
Bobby Kotick : ما فقط سرمان به کار خودمان مشغول است و اینکه کی و چه کسی در بیرون چه میکند برای ما اهمیت ندارد ؛ و این را هم درست نمیبینم که وقتی محصولی به اتمام نرسیده است نظر بدهم ، بازی BF3 را ما فقط بر روی PC دیدیم و کسی فرصت دیدن این بازی بر روی کنسول نداشته است ولی خیلی از مشتریهای ما بازی را بر روی کنسول اجرا کرده اند؛ دوست ندارم تا وقتی BF3 برروی کنسول ندیده ام نظری در مورد این بازی بدهم .

در جواب نیز اقای John Riccitiello پاسخ داد :
این اغاز جنگی است بین من و کوتیک ، و به صراحت میبینم که او BF3 یک تهدید میبینید. در پاییز امسال تایتانها با یکدیگر برخورد خواهند کرد (BF3 و MW3) و انجا خواهیم دید کی موفق است کوتیک با این سخنان میخواهد این پروژه فوقالعاده ای را که ما ساخته ایم را مشکوک جلو دهد و مردم را از ما دور کند اگر فقط توانسته است این حرف درباره بازی ما بزند باید از الان بگویم کارش سخت میباشد چون وقتی این بازی را بروی سه پلتفرم بیاریم خیلی تعجب خواهد کرد . کاملا مطمئن هستیم که بازی BF3 ما در PS3 خیلی بهتر از نسخه 360 انها خواهد بود و نسخه PC ما خیلی فراتر از نسخه PC انان میباشد ( منظور ایشون نسخه کنسولی و PC بازی ما از نسخه کنسولی و PC بازی MW3 بهتر است ) وا گر ایشون به کنفرانس ما امده بود میدید که ما فیلمهای BF3 نسخه 360 و PS3 ان را نشان دادیم و اگر وی فکر میکند انها نسخه PC بودند این واقعا مشکل ایشون است و این تمام حرفی است که میتوانم بزنم .

همانطور که به یاد دارید اقای Bobby Kotick در همایش E3 خواسته بود دموی بازی BF3 را اجرا کند که با مخالفت سران EA مواجه شد

SRC
SRC 2

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بعدشم کی گفت گرافیک BC 2 بهر از Black Opsـــه؟ یه منبع لطف کن.:|:|

=))=))
طرز تهيه منبع:
هر كدوم از گيم ها يك عدد
فرد علاف براي نصب مجدد اونها يك عدد ...
شما براي تست گرافيكي هر دو بازي يك عدد .... (:d)
عقل سليم به ميزان لازم براي تشخيص كيفيت بالاتر گرافيكي ...
كم كردن فن بازي خيلـــــــــــــي زياد ....
.................................................................................
مرد مومن كسي كه حرف خلاف جهت دنيا ميزنه بايد منبع رو كنه
توضيح واضحات كه منبع نميخواد /:)
مويد باشيد

• Like
Reactions: Electronic Arts

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
Bf پدر مادر داره نه عین cod از بی بوته بار امده باشه

بعد به من می گی طرفدار کدوم بازی هستی ؟؟؟ تو اون تاپیک اومدی bf رو می کوبی طرفداری cod رو می کنی اونوقت اینجا طرفداری bf رو می کنی cod رو می کوبی ؟ به باو تو دیگه کی هستی b-)

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
من مشکلی ندارم ولی ندونسته نگو.ops مخفف Operations هست که خونده میشه آپریشنز نه اوپریشنز. 8-|8-|
بعدشم کی گفت گرافیک BC 2 بهر از Black Opsـــه؟ یه منبع لطف کن.:|:|

جدا کجایه دنیا همچین چیزی رو میزارن؟!!!!!!!!!!!!
الان من میگم Morrowind گرافیکش از Crysis بهتره. اگه میگی کرایسیس بهتره پس منبع بیار!!!که این 2 تا رو مقایسه کرده بعد گفته کرایسیس بهتره!
حرفایه عجیب غریب دیگه لطف کنین نزنین...

• Like
Reactions: shefer

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
هر چی دووووووووووووووووووووووووووووست دارین بگین.فعلا BF3 توی اوج قدرته.حسوداش برن جلو بوق بزنن.

اوج قدرت !!!؟؟
بله البته فقط از نظر هایپ !:))
وگرنه وقتی منتشر شد اگه به نصف فروش MW3 هم برسه باید کلاشو بندازه هوا !:p

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اوج قدرت !!!؟؟
بله البته فقط از نظر هایپ !:))
وگرنه وقتی منتشر شد اگه به نصف فروش MW3 هم برسه باید کلاشو بندازه هوا !:p
این فروش بیشتر دلیل بر برتری نیست...
خب نوب گیمر جماعت،همچنین کودکان 7 تا 14 سال اصلاً طرف bf3 نمیرن!!!
پس ممکنه که mw3 فروشش بیشتر بشه...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا

عجب !!!
پس EA واسه چی داره دهن خودشو ... !!؟!!؟
پس چرا هی خودشو به COD می چسبونه !؟!؟!؟
اصلا ً اگر MW3 مال زیر 14 سال و BF3 بالای 18 ساله پس اینهمه مقایسه و جار و جنجال و مسخره بازیهای EA واسه چیه !؟!؟!؟
دادا این حرفا رو فقط واسه هایپ درست کردن و اینکه EA یقین داره به گرد فروش MW3 هم نمیرسه داره میزنه !
اگر فکر می کنی EA عاشق چشم و ابروته و دنبال سود بیشتر و در نتیجه بازار گسترده تر نیست خیلی ساده ای اینا همشون رقابت میکنن و بازی می سازن واسه فروش بیشتر ، پس دقیقا ً فروش بیشتر نشانه ی موفقیت بیشتر و هوادار و کیفیت بیشتره چون دیگه توی این زمونه کسی بدون تحقیق و دیدن عکس و فیلم و امتیازات و سابقه نمیره بازی بخره ! همینطور میلیونها نفری که میرن این بازی رو می خرن و پر فروشترین بازی سال می کنند اگه راضی نباشند سال بعد دوباره همون بازی رو نمی خرن !!!
شما ظاهرا ً حواستون نیست نسخه ی قبلی سری modern warfare یعنی MW2 بهترین بازی سال شناخته شد حالا چطور نتیجه گیری می کنید این بازی صرفا ً مال نوبهاست دیگه به خودتون مربوطه !:-/

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوستان نوك دماغتون رو نيبنيد ..
به قولي ... شب درازه !!
اين بتل فيلد رو ببينيد ... و فروش نسخه ي بعديش رو پيش بيني كنيد
اين شماره قرباني اغاز راهيه كه كال او ديوتي فكرشم نميتونه بكنه !!
حالا هي بيايد بگيد اين ميفروشه اون نميفروشه

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
به نظر من دوستان نباید هیچ کدوم از این دو تا بازی رو بکوبند چون اگه یکی از این دو از دور رقابت خارج بشن دیگه خبری از پیشرفت نخواهد بود چون همه ی پیشرفت ها به خاطر رقابت بر سر کسب سود بیشتر به وجود میان مثلا konami به خودش زحمت ساخت یه pes بهتر رو نمیده چون هرچی که تولید کنه به اندازه ی کافی توی ژاپن فروش خواهد کرد cod چند سال بدون تغییر خواصی تولید میشه چون هر سال فروش فضایی خودش رو میکنه bf3 با 100 میلیون دلار هزینه ی تبلیغات ساخته میشه تا جای cod رو توی بازار بزرگ سری fps بگیره activision امسال بازی پولسازش رو در خطر میبینه پس مجبور میشه در نسخه های بعدی بازیش رو بهتر بسازه نتیجه هر چی باشه خاسته یا نا خاسته به نفع مشتری ها تموم میشه فقط این وسط نمیدونم این همه توی سر و کله ی هم زدن واسه چیه؟ (حالا درسته تا چند وقت پیش خودم یه cod fan قهار بودم ولی خب آدم ها نظراتشون تغییر میکنه:d )

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
عجب !!!
پس EA واسه چی داره دهن خودشو ... !!؟!!؟
پس چرا هی خودشو به COD می چسبونه !؟!؟!؟
اصلا ً اگر MW3 مال زیر 14 سال و BF3 بالای 18 ساله پس اینهمه مقایسه و جار و جنجال و مسخره بازیهای EA واسه چیه !؟!؟!؟
دادا این حرفا رو فقط واسه هایپ درست کردن و اینکه EA یقین داره به گرد فروش MW3 هم نمیرسه داره میزنه !
اگر فکر می کنی EA عاشق چشم و ابروته و دنبال سود بیشتر و در نتیجه بازار گسترده تر نیست خیلی ساده ای اینا همشون رقابت میکنن و بازی می سازن واسه فروش بیشتر ، پس دقیقا ً فروش بیشتر نشانه ی موفقیت بیشتر و هوادار و کیفیت بیشتره چون دیگه توی این زمونه کسی بدون تحقیق و دیدن عکس و فیلم و امتیازات و سابقه نمیره بازی بخره ! همینطور میلیونها نفری که میرن این بازی رو می خرن و پر فروشترین بازی سال می کنند اگه راضی نباشند سال بعد دوباره همون بازی رو نمی خرن !!!
شما ظاهرا ً حواستون نیست نسخه ی قبلی سری modern warfare یعنی MW2 بهترین بازی سال شناخته شد حالا چطور نتیجه گیری می کنید این بازی صرفا ً مال نوبهاست دیگه به خودتون مربوطه !:-/
آره نشانه ی موفقیت هست ولی نشانه برتری نیست...!!خیلی فرق میکنه...یه بازی ممکنه از دیگیری از لحاظ تکنیکنی و...بالاتر باشه ولی تو فروش پایین تر...پس دلیل نمیشه که اون بازی رو نادیده بگیرن...شما وقتی میگی فقط از نظر هایپ تو اوج قدرته...کاملاً این بازی رو زیر سوال بردید...!!!
EA هم خب مجبوره...سالی یه دونه COD دارن میریزن بیرون...بچه نونهال قبل از اینکه بگه ماما و بابا میگه COD ،مثل قضیه همون NFS که دیگه اسمش تابلو شده بود...خب EA مجبوره از بازیش تعریف کنه...و بازیشون هم واقعاً عالیه...E3 فراموش نشه و اینکه یه سری هم به فروم های خارجی بزن ببین ملت چقدر MW3 رو مورد ستایش قرار میدن!!!
و بنده شک ندارم مولتی پلیر MW2 نوب پسند بود چون خودم بازی کردم همچنین BO...که حتی حوصله نکردم یه بار لول 70 بشم و همون 40-50 ولش کردم...نمیگم همه نوب هستن...ولی نوب و کمپر زیاد توشه...کلاً جو مولتی پلیرش اینطوریه...
منی که میخوام پول بدم و بازی رو بگیرم و ساعت ها لذت ببرم...دوست دارم وقتی چند نفره بازی میکنیم دزد و پلیس بازی و قایم موشک بازی نباشه...دوست دارم یه میدان نبرد رو تجربه کنم که BF این تجربه رو واسم مهیا کرده و خواهد کرد:D
هرچند من جفتشون رو میگیرم:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 浪人

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
دوستان نوك دماغتون رو نيبنيد ..
به قولي ... شب درازه !!
اين بتل فيلد رو ببينيد ... و فروش نسخه ي بعديش رو پيش بيني كنيد
اين شماره قرباني اغاز راهيه كه كال او ديوتي فكرشم نميتونه بكنه !!
حالا هي بيايد بگيد اين ميفروشه اون نميفروشه

دقیقا !!! خدا کنه حد اقل اکتی از نسخه یه درسی بگیره و باسه شماره های بعدی یه تکونی به خودش بده !!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بعد به من می گی طرفدار کدوم بازی هستی ؟؟؟ تو اون تاپیک اومدی bf رو می کوبی طرفداری cod رو می کنی اونوقت اینجا طرفداری bf رو می کنی cod رو می کوبی ؟ به باو تو دیگه کی هستی b-)
من cod گفتم که cod با 60 فریم نمیشه ! با اینکه تعداد codهایی که دارم از تعدادbfهایی که دارم بیشتره ولی من همیشه bfفن هستم و تا اونجایی که امکان داره با روشهای منطقی codرو میکوبونم:dمن ژنرال هستم:d

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
بر اساس حرف شما،کال واسه بچه هاس پس این دوستان طرف bf3 نمیرن،پس bf3 باید مشتری هایی که بچه نیستن و کال نمیزنن جذب کنه.ولی نمیدونم چرا این ea داره خودشو به در و دیوار زمین و آسمون میزنه که مشتری های کال رو جذب کنه.
راستی اگه فروش mw3 کم بشه و فروش bf3 زیاد،نشونش این نیست که نوب جماعت به bf3 مهاجرت کرده؟b-)

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
من cod گفتم که cod با 60 فریم نمیشه ! با اینکه تعداد codهایی که دارم از تعدادbfهایی که دارم بیشتره ولی من همیشه bfفن هستم و تا اونجایی که امکان داره با روشهای منطقی codرو میکوبونم:dمن ژنرال هستم:d

نه چایی یه موقه !! چرا نمیشه ؟ وقتی گرافیک زیاد بالا نباشه و تکسچر ها راحت رندر بشن چرا 60 فریم نده ؟ دلیل اینکه bf 30 فریم داده اینکه گرافیکش باسه خودش هیولای یه و بخاطر بالا بودنش 30 فریم داره می ده ! در ضمن خوب cod بیشتر داده بیرون تا bf

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بر اساس حرف شما،کال واسه بچه هاس پس این دوستان طرف bf3 نمیرن،پس bf3 باید مشتری هایی که بچه نیستن و کال نمیزنن جذب کنه.ولی نمیدونم چرا این ea داره خودشو به در و دیوار زمین و آسمون میزنه که مشتری های کال رو جذب کنه.
راستی اگه فروش mw3 کم بشه و فروش bf3 زیاد،نشونش این نیست که نوب جماعت به bf3 مهاجرت کرده؟b-)

نگفتم مال بچه هاست...گفتم بچه ها طرف BF نمیرن...خداییش راست میگم...داداش من بچست...
اصلاً نتونست bfbc2 رو بازی کنه...مخش نمیکشید...ولی cod خوراکشه..!:D
به هر حال نوب جماعت هم عوض میشه...آدمی نوب نمیمیرد...یه روزی درست میشه...حالا میتونه با مهاجرت باشه:D

• Like
Reactions: aliatlas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر