سخنان دلهره‌اور Peter Molyneux: مرگ به زودی می‌اید و من یک بازی بیشتر نمی‌سازم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
سخنان دلهره‌اور Peter Molyneux: جدیدترین پروژه من احتمالا اخرین کار من باشد.

Peter-Molyneux.jpg

درود.

مرد افسانه‌ای دنیای گیم یعنی اقای Peter Molyneux سخنان عجیبی را در مصاحبه‌ای که با سایت Beefjack داشت ارائه کرد. وی بعد جداییش از استودیو Lionhead به شرکت 22Can پیوست و عناوین تفکرات خود درانجا پیاده سازی نمود، اینک این مرد 53 ساله به گفته خود به اخر نزدیک شده است و فقط می‌خواهد اخرین عنوان خود را تکمیل کند. اقای Molyneux بعد از 24 ساعت از عرضه Curiosity چنین مصاحبه را صورت داد و افزود که تنها برنامه‌اش این است که یک بازی دیگر خلق کند و این بازی بزرگ در حال حاظر در استودیو 22Can ساخته می‌شود. اتفاقات بزرگ در این جمعه زخ خواهد داد. وی بر این عقیده است که این بازی بزرگ که هم اکنون در 22Cans ساخته می‌‎شود احتمالا اخرین عنوان کاملی باشد که اون خلق می‌کند.

وی در ادامه به این خبرگذاری اعلام کرد:

"فکر می‌کنم تنها یک بازی دیگر را بتوانم خلق کنم. و این فکر، این فکر که هر انس از انرژی من و هر انس از تجربیات من و تمام ان اشتباهاتی که در خلق یک بازی داشته‌ام را بتوانم ازشان درس بگیرم و ان‌ها را در غالب تنها یک بازی در بیاورم تمام سعی را خواهم کرد."

وی در مورد پروژ بزرگ خود نیز اذعان کرد که بازی دارای نام است ولی هنوز موارد بسیاری در ان وجود دارد که نامشخص است. در ادامه سخنانش در مورد جزذیات بازی سخن گفت و افزود، ایا می‌توانم شرح کاملی از این عنوان به شما بدهم؟ نه متاسفانه...

ما قصدمان ساخت بازی‌ـست نه هر بازی، عنوانی را خلق خواهیم کرد که به دنیای امروز اموزش دهد که چگونه بازی ساخته می‌شود و این بازی می‌رود که تعریفی باشد بر زندگی حرفه‌ای من.

وی در اخر نیز اعلام کرد در 48 ساعت اینده نیز یک بازی بزرگ را معرفی خواهیم کرد و به غیر از بازی Curiosity مشغول عناوین دیگر نیز هستیم.

آخرین ویرایش:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
خدایی ، بازیساز بی حاشیه بخوای نام ببری : پیتر مولی خودمون

باو ملت میخواد زیاد حاشیه واسش درست نکنه ، خودش نمیخواد :dچون عجیب غریب حرف میزنه :d

ولی کلا مخی هست این بشر واسه خودش !!! یعنی یه ایده هایی تو کله اش داره که میتونه ،صنعت بازیسازی رو از این رو به اون رو کنه . ولی نمیدونم چرا ایده هاش تو FABLE 3 ، چپکی جواب داد :d

Fable 2 ، عالمی بود!!! یادش بخیر!

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
مولی ازت خواهشمندیم بازیت و مثل آدم معرفی کنی ! نمیدونم چرا جدیدا بازیها بطرز مسخره ای و بچه گانه معرفی می شوند !!!!
یکی نیست بگه مردک یعنی تو میدونی بزودی مرگ در خونت و میزنه نمیری یکمی خوش بگذرونی میخوای بازی بسازی عاشق چشم ابرو مردمی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب تو که میخوای بمیری بازی و بساز سرتاسر جهان با خرج خودت بطور رایگان پخش کن :D=))

شاید منظورش 2012 معروف هستش میخواد 20 30 روزه بازی بسازه :))

آخرین ویرایش:

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
بازیسنتره دیگه!!! حتی خلاقترین سازنده ها هم مسخره میشن!
Black & White
The Movies
Fable
بازیهای کوچیکین!!
اگر بازی نکردید تا حالا! پس در مورد سازندش نظر ندید..
اگر در زمان خودش بازی کردید و حس کردید مثل فلان بازی بکش برو جلو! جذاب نیست! پس....مشکل از شماست! بازم در مورد سازنده ی این بازیها نظر ندید!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازیسنتره دیگه!!! حتی خلاقترین سازنده ها هم مسخره میشن!
Black & White
The Movies
Fable
بازیهای کوچیکین!!
اگر بازی نکردید تا حالا! پس در مورد سازندش نظر ندید..
اگر در زمان خودش بازی کردید و حس کردید مثل فلان بازی بکش برو جلو! جذاب نیست! پس....مشکل از شماست! بازم در مورد سازنده ی این بازیها نظر ندید!
دقیقا خواستم همینو بگم. هر کی میاد یه مصاحبه میکنه فرداش تو بازی سنتر با نام "مردک" و ... خطاب میشه. واقعا ماها خودمون چه کاری برای این صنعت انجام دادیم که الان داریم اینطوری بزرگان رو خطاب میکنیم و طلب کار هم هستیم؟ والا من چیز خاصی یا هایپ خاصی تو حرفاش نمیبینم که اینطوری بخوام کل وجودش رو زیر سوال ببرم.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دقیقا خواستم همینو بگم. هر کی میاد یه مصاحبه میکنه فرداش تو بازی سنتر با نام "مردک" و ... خطاب میشه. واقعا ماها خودمون چه کاری برای این صنعت انجام دادیم که الان داریم اینطوری بزرگان رو خطاب میکنیم و طلب کار هم هستیم؟ والا من چیز خاصی یا هایپ خاصی تو حرفاش نمیبینم که اینطوری بخوام کل وجودش رو زیر سوال ببرم.

تنها کسی که گفت مردک من بودم !! فردین مرد بزرگیه درست من بهش گفتم مردک بخاطر اینکه اینجور مصاحبه ها زیادی لوس و فیلم هندیه !!!
حالا خون خودت و کثیف نکن ( فکر کن ما نفهمیم و هیچی حالیمون نیست !!! )
اینجوری دوست داری فکر کنم !!!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ فردین :
الآن مثلا تو میگی رزیدنت اویل 6 آشغاله، خیلی دستی توی بازیسازی داری یا این صنعت رو به سوی جلو هدایت کردی؟:-/
یا مقلا یکی میگه از توایلایت خوشش نمیاد و بدش هم میاد، خودش خیلی از کارگردانی سر در میاره؟:-/
چه ربطی داره آخه؟!:D من از یه نفر خوشم نمیاد ازش انتقاد می کنم؛ دلیل نداره حتما خودم اون کاره باشم.
کلا با این حرفت مخالفم تا مغز استخون:D!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
البته این چیزی که گفتی یه تبصره هم داره و اون تبصره هم اینه که دیوید کیج بدبخت بیاد مصاحبه کنه :D اون موقع از دماغش گرفته تا بازیهاش رو میتونیم مورد قضاوت قرار بدیم و طلبکار بشیم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تنها کسی که گفت مردک من بودم !! فردین مرد بزرگیه درست من بهش گفتم مردک بخاطر اینکه اینجور مصاحبه ها زیادی لوس و فیلم هندیه !!!
حالا خون خودت و کثیف نکن ( فکر کن ما نفهمیم و هیچی حالیمون نیست !!! )
اینجوری دوست داری فکر کنم !!!
مردک رو من مثال زدم. منم هیچ گونه فکری در مورد شما نمیکنم. خودت دوست داری اینطوری در موردت فکر کنن بحثش جداست.
@ فردین :
الآن مثلا تو میگی رزیدنت اویل 6 آشغاله، خیلی دستی توی بازیسازی داری یا این صنعت رو به سوی جلو هدایت کردی؟:-/
یا مقلا یکی میگه از توایلایت خوشش نمیاد و بدش هم میاد، خودش خیلی از کارگردانی سر در میاره؟:-/
چه ربطی داره آخه؟!:D من از یه نفر خوشم نمیاد ازش انتقاد می کنم؛ دلیل نداره حتما خودم اون کاره باشم.
کلا با این حرفت مخالفم تا مغز استخون:D!
من خودم رو هم اون بالا در کنار بقیه مثال زدم. منظور کلی من اینه که به همین راحتی هر کسی رو زیر سوال نبریم. اینکه شما خوشت نمیاد ازش دلیل نمیشه که اعتبارش رو زیر سوال ببری.
البته این چیزی که گفتی یه تبصره هم داره و اون تبصره هم اینه که دیوید کیج بدبخت بیاد مصاحبه کنه :D اون موقع از دماغش گرفته تا بازیهاش رو میتونیم مورد قضاوت قرار بدیم و طلبکار بشیم :D
دیوید کیج بحثش جداست و نمیخوام اینجا شروع بشه بحثش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر