سخنان دلهره‌اور Peter Molyneux: مرگ به زودی می‌اید و من یک بازی بیشتر نمی‌سازم.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
سخنان دلهره‌اور Peter Molyneux: جدیدترین پروژه من احتمالا اخرین کار من باشد.

Peter-Molyneux.jpg

درود.

مرد افسانه‌ای دنیای گیم یعنی اقای Peter Molyneux سخنان عجیبی را در مصاحبه‌ای که با سایت Beefjack داشت ارائه کرد. وی بعد جداییش از استودیو Lionhead به شرکت 22Can پیوست و عناوین تفکرات خود درانجا پیاده سازی نمود، اینک این مرد 53 ساله به گفته خود به اخر نزدیک شده است و فقط می‌خواهد اخرین عنوان خود را تکمیل کند. اقای Molyneux بعد از 24 ساعت از عرضه Curiosity چنین مصاحبه را صورت داد و افزود که تنها برنامه‌اش این است که یک بازی دیگر خلق کند و این بازی بزرگ در حال حاظر در استودیو 22Can ساخته می‌شود. اتفاقات بزرگ در این جمعه زخ خواهد داد. وی بر این عقیده است که این بازی بزرگ که هم اکنون در 22Cans ساخته می‌‎شود احتمالا اخرین عنوان کاملی باشد که اون خلق می‌کند.

وی در ادامه به این خبرگذاری اعلام کرد:

"فکر می‌کنم تنها یک بازی دیگر را بتوانم خلق کنم. و این فکر، این فکر که هر انس از انرژی من و هر انس از تجربیات من و تمام ان اشتباهاتی که در خلق یک بازی داشته‌ام را بتوانم ازشان درس بگیرم و ان‌ها را در غالب تنها یک بازی در بیاورم تمام سعی را خواهم کرد."

وی در مورد پروژ بزرگ خود نیز اذعان کرد که بازی دارای نام است ولی هنوز موارد بسیاری در ان وجود دارد که نامشخص است. در ادامه سخنانش در مورد جزذیات بازی سخن گفت و افزود، ایا می‌توانم شرح کاملی از این عنوان به شما بدهم؟ نه متاسفانه...

ما قصدمان ساخت بازی‌ـست نه هر بازی، عنوانی را خلق خواهیم کرد که به دنیای امروز اموزش دهد که چگونه بازی ساخته می‌شود و این بازی می‌رود که تعریفی باشد بر زندگی حرفه‌ای من.

وی در اخر نیز اعلام کرد در 48 ساعت اینده نیز یک بازی بزرگ را معرفی خواهیم کرد و به غیر از بازی Curiosity مشغول عناوین دیگر نیز هستیم.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
البته این چیزی که گفتی یه تبصره هم داره و اون تبصره هم اینه که دیوید کیج بدبخت بیاد مصاحبه کنه :biggrin1: اون موقع از دماغش گرفته تا بازیهاش رو میتونیم مورد قضاوت قرار بدیم و طلبکار بشیم :biggrin1:

اگه یه عده میان به اشتباه و به صورت بچه گانه ایی شخصی رو مورد تمسخر قرار میدن دلیل نمیشه ما هم بیاییم همینکار رو برای شخص دیگه ایی انجام بدیم ، وقتی از کسی خوشمون نمیاد میتونیم توی تاپیک هایی که پیرامونش زذه میشه شرکت نکنیم

این چیزی که گفتم کلی بود و فقط مختص Cage یا Molyneux نیست ، اینکه بگیم چون از بازی های این شخص خوشم نمیاد پس هیچی بلد نیست یکی از مسخره ترین استدلال هاییه که فقط توی BC میشه نمونش رو دید
بهنام منظورم تو نیستی فقط چون موضوع کیج رو مطرح کرده بودی پستت رو نقل قول کردم

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
مردک رو من مثال زدم. منم هیچ گونه فکری در مورد شما نمیکنم. خودت دوست داری اینطوری در موردت فکر کنن بحثش جداست.
.

چرا میزنی خب :D تا اونجا که من یادمه تو هر چیزی اسم کسی و نمیبری میگی بعضیها :D پستها هم خوندم کسی از کلمه مردک استفاده نکرده بود خودتم بودی فکر میکردی با خودت هستند !!!!

اما خداییش عکسش و میبینم فکر میکنم مرده برگشته ماموریت اتمام ساخت بازی و انجام بده برگرده اون دنیا :D در ضمن اینجور که این حرف زده 100 در 100 یک عنوان کامل جدید خواهد بود !!!!!

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
بازیسنتره دیگه!!! حتی خلاقترین سازنده ها هم مسخره میشن!
این مشکل نه تنها در بازیسنتر بلکه در کل ایرانه. ایران مهد هیترز هاست!!:|
من کلی خاطره دارم با fabe 1 ,2
هنوز اون انتخاب پایانی fable 2 از ذهنم پاک نشده.
fable 3 هم درسته مشکلاتی داشت، ولی بازهم بازی لذت بخشی بود
کلا این سری یکی از تنها بازیهایی بود که درون دنیای فانتزیش چیزهایی وجود داشت که در زندگی واقعی هم کارآمد بود

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
دوستان عوض اين بحثا برين سروقت curiosity ...به مرحله جالبي رسيديم خيلي جالبه(ايده هاي عجيبي داره اين بشر):d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Black & White
The Movies
Fable
بازیهای کوچیکین!!
اگر بازی نکردید تا حالا! پس در مورد سازندش نظر ندید..
اگر در زمان خودش بازی کردید و حس کردید مثل فلان بازی بکش برو جلو! جذاب نیست! پس....مشکل از شماست! بازم در مورد سازنده ی این بازیها نظر ندید!

امین راست میگی به مولا یعنی بازی بگم خیلی خفن بود همین B&W بود نسخه دارینوس هم داشت

یعنی عالی بود تو سبک GOD MODE ....

فکم می افتاد بازی می کردم !

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
بنظر رو به موت ِ ! سرطانی چیزی داره !
اینجاست که ما ایرانی ها ازش بُت میسازیم و میگیم "اُ مای گاد ، بازیساز رو دستش نبود" ، "من خیلی دوستش دارم" ، مطمئا این بازیشم میترکونه" ، "پیتر جون کجا میری ؟ دلم برای اون قلیون ها که با هم میکشیدیم تنگ شده :(" و " ... "

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
البته در مورد پیتر مولینیو ، این قضیه جهانی هست و توی همه فروم ها و سایت ها در مورد صحبت های مولینیو بحث میکنن ! :D نه به خاطر خود بازی هاش (که به نظر خودم هم کیفیت خیلی بالایی دارن و عاشق B&W و Fable 1,2 هستم و یکی از بازی هایی که آرزوی دیدن نسخه بعدیش رو دارم همین B&W هست) ، بیشتر به خاطر وعده ها و قول هایی که هر دفعه میده و آخرش فراموششون میکنه. نه اینکه بخواد دروغ بگه ، برعکس به نظرم آدم دروغگویی نیست ولی ایده ها و انتظاراتش یه کم فراتر از زمان خودش هست ! :D یعنی به ایده هایی فکر میکنه که هنوز بعضی هاشون امکان تحقق ندارن و برای همین فقط باعث میشه همچین عکس هایی براش بسازن :

iXJgYhqStYCMX%20-%20Copy.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
البته در مورد پیتر مولینیو ، این قضیه جهانی هست و توی همه فروم ها و سایت ها در مورد صحبت های مولینیو بحث میکنن ! :D نه به خاطر خود بازی هاش (که به نظر خودم هم کیفیت خیلی بالایی دارن و عاشق B&W و Fable 1,2 هستم و یکی از بازی هایی که آرزوی دیدن نسخه بعدیش رو دارم همین B&W هست) ، بیشتر به خاطر وعده ها و قول هایی که هر دفعه میده و آخرش فراموششون میکنه. نه اینکه بخواد دروغ بگه ، برعکس به نظرم آدم دروغگویی نیست ولی ایده ها و انتظاراتش یه کم فراتر از زمان خودش هست ! :D یعنی به ایده هایی فکر میکنه که هنوز بعضی هاشون امکان تحقق ندارن و برای همین فقط باعث میشه همچین عکس هایی براش بسازن :

iXJgYhqStYCMX%20-%20Copy.jpg
البته یه سری ایده هایی رو هم تو بازیهاش پیاده میکنه که تازه چند سال بعد بهترین بازی ها میان و از اون ایده ها استفاده میکنن :D صرفا ایده پرداز نیست، خیلی از ایده هاش رو هم پیاده میکنه ولی خب یه سریش هم اینقدر بلندپروازانه هست که خودش هم نمیدونه چطور میتونه اجراشون کنه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر