سخت ترین Platinum ی که گرفتید کدوم بود؟

Parhoon368

کاربر سایت
Jan 27, 2013
21
نام
پارسا
نمي دونم ، منظورتون از خود بزرگ بيني بعضي أفراد منم يا نه ، ولي چند تا نكته مي خواستم خدمتتون عرض كنم :
أولا: GTA IV كه بنده گفتم خيلي سخت بود دليلش اين بود كه تو ليست ٢٠ تا پلات سخت دنيا هستش و كلأ ١.٧٨% كسايي كه دارنش پلاتش كردن .
ثانيأ: اسم تاپيك معلومه اين جا براي معرفي سخت ترين پلاتيه كه گرفتين و هر كسي سخت ترين پلاتش رو نام برده و قضيه خود بزرگ بيني نيست!!
ثالثأ : بنده گفتم MC: Los angles رو هم پلات مي كنم كه اونم فك كنم به زودي كارش تموم شه همين جا تموم شد اعلام مي كنم .
رابعأ : شما خودتون فيفا ١٣ رو كه پلات كرده بودين ٤ ماه كامنتتون اين بود كه ( تنها فردي هستم تو ايران كه FIFA 13 رو پلات كردم !!!!!!!!!) پس شما ديگه أستاد خود بزرگ بيني هستيد !!!
خامسأ : فيفا من فقط به خاطر اون تروفي شانسيش كه خودتون هم مي دونيد چيه نتونستم پلات كنم كه حالا شما شانس داشتيد اون تروفي رو گرفتيد ما از اين شانسا نداشتيم ولي اگر اون تروفي شانسي رو هم مي گرفتم و فيفام پلات ميشد ٤ ماه كامنتم اين نبود كه من تنها پلاتر فيفام!!!!
سادسأ: اگر هم منظورتون من نبودم مهم نيست !!من بايد اين حرفام رو مي زدم خيلي وقت بود مي خواستم بهتون بگم .
موفق باشيد.

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
خوب شد اومدي اينجا:bighug:
بعضيا بدجور خود بزرگ بيني گرفته بودن8-|

شما كه خودت از همه خود بزرگ بين تري !!!!
يه عمري نوشته بودي تنها پلاتر فيفا و ...

بعدم مثل اينكه عنوان موضوع رو درك نميكني ؟؟ نوشته سخت ترين پلات ها ننوشته لول و تعداد پلات و ...

- - -ویرایش - - -

آفرین منم وقتی پلاتش کردم خیلی با خودم حال کردم ( همونطور که بهت گفتم :d) می دونی انگار بعدش دوباره متولد شدم :)) من خودم توی این 108 پلاتی که تا بحال گرفتم:
  • DOOM 3 BFG Edition
  • Metal Gear Rising - Revengeance
  • Vanquish
  • Homefront
  • Ace combat Assault Horizon
  • Medal of Honor Warfighter
  • Metal Gear Solid 4 Guns of the patriots
  • Metal Gear Solid 2 Sons of Liberty
  • Syndicate
  • Singularity
  • Battlefield 3
  • Dragon Age - Origins
  • Dragon Age II
  • Dynasty Warriors Gundam 3
  • Skyrim
  • Splatterhouse
همیشه از پلاتهایی خواهند بود که حسابی بهشون افتخار می کنم چون مقدار زیادی انرژی، وقت و دسته DS3 ( به خاطر عصابانیت چندتا شکستم ) از من تلف شد :d

يا امام زاده بيژن !!!! عجب پلات هايي !!!!
دمت گرم واقعاً :d:-o
قضيه دسته شكستنه هم كه چيز عاديه براي كسايي كه بازي هاي سخت رو پلات مي كنن =))

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها من تمام تروفی های غیر انلاین بازی رو باز کردم سخت نبود ولی خیلی صبر و حوله میخواست :((

بخدا اگه کد انلاین بازی رو داشتم بازی رو پلات میکردم خودتون برید توی اکانتم ببینید :((

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
من كه تعداد پلات هام زياد نيست اما اين ٤ تارو از همه سخت تر پلات كردم :
Red Dead Redemption = My True Love
L.A. Noir
WWE 12
Mafia II

وقت بشه GTA V رو هم پلات مي كنم.

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
دوستانی که مشخص هست وقت می زارن و بازی پلات می کنن (با همتون هستم دوست، آشنا و همرزمهای دیگر PS باز که نمی شناسم) همه از بازیکن های حرفه ای هستین و این پلات ها اگر قرار باشه یک رقابت سالم را ایجاد کنه نباید اینطوری روی شماها اثر بگزاره که به هم بپرین. همونطور که با بازیهاتون حرفه ای برخورد کردید اینجا هم حرفه ای باشین :):bighug:

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
دوستانی که مشخص هست وقت می زارن و بازی پلات می کنن (با همتون هستم دوست، آشنا و همرزمهای دیگر PS باز که نمی شناسم) همه از بازیکن های حرفه ای هستین و این پلات ها اگر قرار باشه یک رقابت سالم را ایجاد کنه نباید اینطوری روی شماها اثر بگزاره که به هم بپرین. همونطور که با بازیهاتون حرفه ای برخورد کردید اینجا هم حرفه ای باشین :):bighug:

من الان حقم هست دو تا پلات داشته باشم اما چون کد انلاین ندارم نمی تونم :((

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده

درست مي فرمايين :):bighug:

Hossein.A

کاربر سایت
May 3, 2013
42
نام
حسین
ما که شانس نداشتیم GTA IV رو پلات کنیم
بازی رو 100 % کردیم ولی برای پلات پول خارج رفتن نداریم
پلات کردن بازی هایی که فعلا داریم
Heavy Rain
God of War 3
NFS Most Wanted
هم سختی نبودن

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
Heavy Rain
God of War 3
NFS Most Wanted
هم سختی نبودن

من داخل xbox هفتا بازی رو پلات کردم ولی چون فروختمشش برای خرید ps3 از دستشون دادم:((

Hossein.A

کاربر سایت
May 3, 2013
42
نام
حسین
تا يك هفته ديگه GTA IV م بالاخره بعد از ٣ سال پلات ميشه :) دوستاني كه ميدونن سروراي آنلاينش تو ايران بستست فقط مي فهمن چه رنجي سر تروفي هاي آنلاينش كشيدم كه آخريش هم كه رسيدن به بالاترين رنك آنلاينه تا هفته ديگه رديفه ! در ضمن اين بازي رو هيشكي تو ايران پلات نكرده( به خاطر سروراش ) آقاي آرش هم كه فك كنم ١٠٠ تا پلات دارن فقط اين رو پلات كرده كه خودشون هم ميگن كه هك كردن( از نگاه كردن به تاريخ گرفتن تروفيشون تو psnprofile مي تونيد بفهميد چون GTA رو ظرف ٢ دقيقه پلات كردن!!!!!!!!)
اين سخت ترين پلات منه ، البته بعدشم به ترتيب ( أز چپ): Red dead-Lanoire -AC BR
پلات بعديم هم كه فك كنم از GTA هم سخت تره Midnight club LA احتملا هستش كه از ديگر شاهكارهاي راكستاره (*R)
چه كنيم خراب راك استاريم ديگه !!! بعد كنكورم GTAVb-)

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
Heavy Rain
God of War 3
NFS Most Wanted
هم سختی نبودن

بيخيال باااو !
پلات نشد كه نشد ! ديگه اونقدرا هم مهم نيست ;)

.:!!!:.

کاربر سایت
Dec 4, 2012
15
نام
...
سلام
میگم از کجا باید بفهمم سخت ترین پلات برای کدوم بازی هست؟
از نظر اعضاء سایت ها نه ها از نظر جهانی و به صورت علمی:d
-----------------------------------------------------------------------
مثلاً الان MAX PAYNE 3 تا اونجا که من میدونم سخت ترین پلات تو کل بازی ها رو داره اما یک نفر هم اسمی ازش نبرده :|

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام
میگم از کجا باید بفهمم سخت ترین پلات برای کدوم بازی هست؟
از نظر اعضاء سایت ها نه ها از نظر جهانی و به صورت علمی:d
-----------------------------------------------------------------------
مثلاً الان MAX PAYNE 3 تا اونجا که من میدونم سخت ترین پلات تو کل بازی ها رو داره اما یک نفر هم اسمی ازش نبرده :|

به صورت علمی که نیست بر اساس امار و اینکه چه بازی هایی رو حتی نفرای اول psn هم نتونستن پلات کنن میفهمن هر سال هم سایت پی اس تری تروفیز سخت ترین پلات سال رو معرفی میکنه مثلا 2010 کاترین سخت ترین شد مکس پین 3 هم سخت ترین شوتر 2012 شد اسمی هم ازش تو سایت نبردن چون تا حالا کسی تو ایران پلات نکرده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر