سایلنت هیل جدید توسط Hideo Kojima و Guilleromo Del Toro ساخته خواهد شد!

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سایلنت هیل جدید توسط هیدئو کوجیما و کارگردان معروف سینما Guilleromo Del Toro ساخته خواهد شد! هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی در دسترس نیست به جز اینکه بازیگر معروف، Norman Reedus نیز در بازی حضور خواهد داشت. برای دیدن Teaser بازی به زمان 1 ساعت و 16 دقیقه ویدیو زیر بروید:

SoapyWarpig - P.T. Demo - it's not over - Twitch

مثل اینکه این تیزر بخشی از تیزر بازی P.T که سونی در شبکه پلی استیشن منتشر کرده بود است. (یا شاید هم P.T همان سایلنت هیل جدید است)

نصاویر منتشر شده از بازی:

منبع

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
الان حکم چیه ؟! مثل اینکه یه شایعات ریزی تو نت بوده که احتمال داره بازی انحصاری باشه ! حالا حکم دوستان سونی فن چیه ؟! بقول خودتون سونی الان مثل مایکرو آشغال و عوضی و . . . هست که یه نسخه جدید از یه بازی بازی که قبلا مولتی بوده رو داره انحصاری میسازه ؟! یا نه چون سونی هست دمش گرم عجب کار خفنی زده ؟! و ایشالا مبارکش باد ؟! :-/
آیا این بازی ادامه یه فرنچایز در حال ساخت هست که ادامه داستان نسخه قبلی هست؟ اگه آره که خیلی کار قبیحی هست :D

تومب ریدر اگه از نسخه قبلی که کلا ریبوت شد انحصاری بود هیچ مشکلی نداشت. لطفا قاطی نکنین چیزا رو :D حتی اسم بازی Silent Hills هست نه Silent Hill

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همون P.T,هست،میخوان ببینن بازخورد ها چیه بعد بگن همون silent hills هست و انحصاریه .
ولی من عکس دیدم گفتم جن گیر ساختن . خیلی ترسش بالاست البته تخصص ژاپنی هاست.
ولی راست کار من نیست ممکنه سکته،واقعی رو بزنم . خود طرف تو گیم اسپات نتونسته بره تا تهش...

only4you_mehr

کاربر سایت
Jul 23, 2006
244
نام
مهرداد
این P.T که معلومه همون سالنت هیله احتمال خیلی زیاد به سایلنت هیل 4 مرتبطه از سبک اول شخص و خونشو ... ولی بهترین چیزی که مشخص میکنه همون سایلنت هیله اون شماره ایه که آخرش میگه که مثل شماره قتل های سایلنت هیل 4 ه
پیچیدگی های سایلنت هیل 4 هم به کجیما میخوره :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
اگه کوجیما دستش تو کاره پس یه چند ماهی باید سر اسم بازی و پلتفرمهایی که میخواد روش بیاد سرکار باشیم پس عجله نکنید و لذت ببرید فقط :d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خبرش رو دیشب خوندم، خیلی جا خوردم اما خب خوبه ..

یکی اینکه سایلنت هیل دوباره دوران اوج خودش با کوجیما باز خواهد گشت و اینکه به همه اونایی که فک می کنن کوجیما فقط بلد ِ متال گیر بسازه ثابت میشه هرچی بسازه یَک ِ یَک ِ :D
و اینکه یه استراحتی هم به فرانچایز متال گیر میده به ما هم استراحت میده. مطمئناً بازی خوبی خواهد شد منتظرم شدید اطلاعات جدید از بازی بیاد بیرون، فکر داستان پیچ وا پیچ کوجیمایی اونم تو ُ این سبک آدم رو دیوونه می کنه من مطمئنم بازی خوبی خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
خبرش رو دیشب خوندم، خیلی جا خوردم اما خب خوبه ..

یکی اینکه سایلنت هیل دوباره دوران اوج خودش با کوجیما باز خواهد گشت و اینکه به همه اونایی که فک می کنن کوجیما فقط بلد ِ متال گیر بسازه ثابت میشه هرچی بسازه یَک ِ یَک ِ :D
و اینکه یه استراحتی هم به فرانچایز متال گیر میده به ما هم استراحت میده. مطمئناً بازی خوبی خواهد شد منتظرم شدید اطلاعات جدید از بازی بیاد بیرون، فکر داستان پیچ وا پیچ کوجیمایی اونم تو ُ این سبک آدم رو دیوونه می کنه من مطمئنم بازی خوبی خواهد شد.

Kojima که هر 4-5 سال یک نسخه شماره دار از متالگیر میده، دیگه استراحت دادنش به این بازی چیه :d ( البته این نسخه آخری هم شماره دار نیست! )
با این حساب به Activision و Call of Duty چی باید گفت!!!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقا اطلاعات سوخته زیاد شد:

PT یعنی playable teaser اسم یا کد بازی نیست
بازی توسط یه استودیو دیگه ساخته میشه نه Kojima Productions، پس با یه چیزی تو مایه های Lords of Shadow مواجه هستیم احتمال زیاد.
بازی رسما اسمش Silent hill هست نه Silnent Hills.
هر کس ps4 داره بپره تو PS Store بازی رو امتحان کنه.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,774

بازی توسط یه استودیو دیگه ساخته میشه نه Kojima Productions، پس با یه چیزی تو مایه های Lords of Shadow مواجه هستیم احتمال زیاد.

این تریلر رو نگاه کنید https://www.youtube.com/watch?v=_yBHp6_LRe0&index=1&list=UU7eAfUjR9gdIjoaoQaS0W-A
بازی توسط Kojima Productions ساخته میشه و ناشرش هم کونامی هست. البته یه استودیوی دیگه هم آخر تریلر هست به نام 7780s !! فکر کنم زیر مجموعه کوجیما پروداکشن باشه.
اسم بازی هم silent hills هست نه silent hill آخر تریلر که اسم بازی رو نشون میده یه s به silent hill اضافه میشه و به silent hills تبدیل میشه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad

این مخفف P.T رو که همون صفحه اول امین رضا گفت یعنی playable teaser
بقیه اطلاعاتتم که غلطه.

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
خب . دمو رو بازی کردن . فقط میتونم بگم فوق العاده بود . گرافیک وحشت ناک بالاس . چند جایی فقط وایستادم به درو دیوار نگاه میردم لامصب خود واقعی بود . درکل فضا سازی و اون حالت اول شخص خیلی شبیه با Silent hill the room بود .
با این چیزی که من دیدم بعید میدونم همچین گرافیکی رو بتونن رو یه عنوان مولتی پیاده کنن . امیدوارم انحصاری باشه .

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اول که امیدوارم انحصاری نباشه چون به فروش این بازی لطمه میزنه وبهتره مولتی باشه
دوم اینکه کسایی که دمو رو بازی کردن کل بازی اول شخص بوده؟
من فکر نکنم کل بازی اول شخص باشه چون اگر قرار باشه کل بازی اول شخص بشه رسما گند میزنن به سری و مسلما طرفدارهای قدیمی سری بهشون اعتراض میکنند. امیدوار اینجوری به بازی گند نزنند

از صمیم قلب آرزو دارم بازی اول شخص نباشه و امیدوارم کوجیما واقعا بتونه یه عنوان در حد نام این سری تولید کنه

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اول که امیدوارم انحصاری نباشه چون به فروش این بازی لطمه میزنه وبهتره مولتی باشه
دوم اینکه کسایی که دمو رو بازی کردن کل بازی اول شخص بوده؟
من فکر نکنم کل بازی اول شخص باشه چون اگر قرار باشه کل بازی اول شخص بشه رسما گند میزنن به سری و مسلما طرفدارهای قدیمی سری بهشون اعتراض میکنند. امیدوار اینجوری به بازی گند نزنند

از صمیم قلب آرزو دارم بازی اول شخص نباشه و امیدوارم کوجیما واقعا بتونه یه عنوان در حد نام این سری تولید کنه

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk
منم اول همین فکرو کردم .. ولی بعد از بازیو کلی فکر دیدم اینجوری ترس خیلی بیشتر منتقل میشه از دید اول شخص . اگه بازی کردی دیشب مطمئن باش باهام موافق خواهی بود چون این راهی که نشون داد کوجیما داره میره از این درستتر و دقیقتر امکان پذیر نخواهد بود . همه هم راضین . یک نفر نیست که ادعاش بشه توی ژانر ترس ، برای این بازی بتونه مثال بیاره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر