سایت Amazon بازی Call of Duty 10 را برای پیش فروش قرار داد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
f2j458ffvyeph2h0sq5.jpg

درود.

همانطور که مطلع هستید شرکت Activision سری بازی‌های Call of Duty را به صورت سالانه برای طرفداران خود عرضه می‌کند. این بازی پر طرفدار با فروش بسیار بالای خود تا به امروز توانسته است سود کلانی را به شرکت اکتی تزریق نماید. در همین راستا سایت معتبر Amazon بخش المانی ان سری جدید این سری را با نام Call of Duty 10 را برای پیش فروش در سایت خود گنجانده است که قیمت فعلی ان 69,99 یورو می‌باشد. شایان ذکر است این عنوان برای پلتفرم‌های PC,360,PS3برای فروش گذاشته شده است. تصویر بالا بیانگر این مسئله است که ما در سال 2013 شاهد این بازی جدید خواهیم بود.

Amazon Call of Duty 10

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
شما یه FPs مثال بزن که تو یه نسل 7 ساله 5 ورژن(غیر از World at watr) اومده باشه ازش و مثل COD تکراری شده باشه.اصلا داریم؟
میشه تکراری بودن در سری COD رو توضیح بدی ؟
من موندم ایا به سبک بازی توجه می کنید ؟ Fps Action یعنی چی ؟
میدونی مشکل چیه ما سبک بازی ها رو با هم اشتباه می گیریم وگرنه COD در سبک خودش بی نظیره که تونسته 20 میلیون فروش داشته باشه .. اماری که هر ناشری ارزو داره به این تعداد برسه
حالا خوبه این BO2 اومد تغییر بوجود اورد و 5 داستان متفاوت قرار داد تا بتونه انگیزه بیشتری برای دوباره بازی کردن گیمرها به وجود بیاره
-------------------------
حالا خوبه کسی چاقو زیر گردنتون نگذاشته که حتما باید COD بازی کنید

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
میگن محبت زیادی که بکنی مردم خیال میکنن دیوانه هستی.. دقیقا این مصداق اکتیویژن هست..
چون هر سال داره یک بازی خوب با گیم پلی عالی و جذاب به همراه داستان خوب و صحنه های سینمایی استثنائی عرضه میکنه ملت بهش گیر میدن و میگن بسه دیگه..!
حالا اگر اکتی مثل شرکتهای سطح پایین تر رقیب ، می اومد هر 2 - 3 سال یک بازی با گیم پلی ضعیف ، داستان ضعیف و صحنه های سینمای ضعیف عرضه میکرد و فقط برای گول زدن مخاطب هاش گرافیک رو کمی بالاتر میبرد می شد شرکت معظم اله..

آدم خوبه قدر بدانه..!

Multiplayer رو هر کس بازی کنه و احساس کنه پرو شده باید فاتحه خودشو بخونه و گیم رو بزاره کنار ونکه مزخرف ترین بخش چند نفره رو داره . کاری به گیم پلی و گرافیک و ... ندارم . خودت فکرشو بکن : سریع اسپاون کنی بپری 4 نفرو بکشی یه گوشه کمپ کنی 4 تای دیگه رو بکشی یه دفعه بی سیم هم بزنی یه هلیکوپتر و بمب افکن هم بیاد میهش 25 - 0 بعدشم اگرم نوکی چیزی بود بزنی . 18 نفر توی سرور هستن 1 نفر حال میکنه بازی رو کوفت بقیه میکنه :| . حالا شما اینو با بتل مقایسه کن , اگر بخوام نکته های اونو بگم موهام سفید میشه . فقط میتونم بگم تا اسپاون شدی میپری سوار هیلیپوتر میری سراغ تانک و جت و بقیه چیزا (که بازم در رون حالت دشمن همینکارو داره میکنه با شما متقابلا) پس دیگه هیچ کس داد و بیدادش در نمیاد و بقیه برتری پوچی نسبت به شما ندارن . اینجا خودتوی و مهارتت بقیش بوقه :d

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
چه ربطی به حرف من داشت!!! میگم خوب وقتی واستون تکراری شده نخرین! بذارین واسه خودش cod بسازه و منتشر کنه. مشکل چیه این وسط؟
پس این وسط خواسته طرفدارا چی میشه؟ نمیشه که همینطوری چشمون رو ببندیم و پسرفت هر روزشو ببینیم.این بلا رو کپکام هم سر RE آورده پس اونجا هم باید بیخیالی طی کردو گفت : خیلی خوب به درک که کپکام RE رو ترکوند , این همه بازی دیگه هست.!!!
پس اون ارتباطی که بین گیم و گیمر برقرار میشه و به شخص به اونجایی میرسونه که بگه من فن این گیمم چی میشه.محض رضای خدا ما که یه شبه فن RE , COD, MGS و .... نشدیم.زندگی کردیم باهاشون.جزئی از خاطرات خوب گذشته ما هستن.برا همین سرنوشتشون هم برامون مهمه که ببینیم به این وضع افتادن.

مایکل جکسون هم n تا طرفدار داره!در ضمن چه شباهتی بین بهترین شوتر سال و جاستین بیبر هست؟
مرسی که خودت هم میگی بیبر با مایکل فرق بینشون هست اما بیبر هم جزو بهترین خواننده های امسال و سالهای قبل هست.
.حرف منم همینه که تا میایم میگیم بازی ال بل شما میاین میگین 20 میلیون طرفدار داره, اینهمه میفروشه و... (Justin Bieber )

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
پس این وسط خواسته طرفدارا چی میشه؟ نمیشه که همینطوری چشمون رو ببندیم و پسرفت هر روزشو ببینیم.این بلا رو کپکام هم سر RE آورده پس اونجا هم باید بیخیالی طی کردو گفت : خیلی خوب به درک که کپکام RE رو ترکوند , این همه بازی دیگه هست.!!!
پس اون ارتباطی که بین گیم و گیمر برقرار میشه و به شخص به اونجایی میرسونه که بگه من فن این گیمم چی میشه.محض رضای خدا ما که یه شبه فن RE , COD, MGS و .... نشدیم.زندگی کردیم باهاشون.جزئی از خاطرات خوب گذشته ما هستن.برا همین سرنوشتشون هم برامون مهمه که ببینیم به این وضع افتادن.

خوب این حرفت با حرف قبلیت خیلی فرق داره. وقتی صحبت از خواسته طرفداراست بحث عوض میشه. که این باز برمیگرده به خود طرفدارا. اگه با بازی مشکل دارن چرا انقدر می‌خرنش؟ اگه مشکل دارن چرا هر سال رکورد فروش سال قبلش رو می‌زنه؟ خوب معلومه تا وقتی همینجوری پیش بره چیزی رو عوض نمی‌کنه و روند کاریش ادامه میده.
البته جز گرافیک چیز تکراری هم نمی‌بینم و هر بار یه سری مراحل و چیزای عالی تو بازیش هست. که همون گرافیکشم اصلا جای ایراد نداره و خیلی موتورگرافیکیه خوبیه.. در مورد مولتی پلیر هم کاری ندارم و چون تو مولتی cod نیستم هیچوقت و در این زمینه باهات بحث نمی‌کنم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
وقتی صحبت از خواسته طرفداراست بحث عوض میشه. که این باز برمیگرده به خود طرفدارا. اگه با بازی مشکل دارن چرا انقدر می‌خرنش؟ اگه مشکل دارن چرا هر سال رکورد فروش سال قبلش رو می‌زنه؟
Justin Bieber

در مورد مولتی پلیر هم کاری ندارم و چون تو مولتی cod نیستم هیچوقت و در این زمینه باهات بحث نمی‌کنم
آره به مولتی ورود نکن چون مولتی COD2 , MW 1,2 شغل شبانه روزی امسال من بودb-)

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Multiplayer رو هر کس بازی کنه و احساس کنه پرو شده باید فاتحه خودشو بخونه و گیم رو بزاره کنار ونکه مزخرف ترین بخش چند نفره رو داره . کاری به گیم پلی و گرافیک و ... ندارم . خودت فکرشو بکن : سریع اسپاون کنی بپری 4 نفرو بکشی یه گوشه کمپ کنی 4 تای دیگه رو بکشی یه دفعه بی سیم هم بزنی یه هلیکوپتر و بمب افکن هم بیاد میهش 25 - 0 بعدشم اگرم نوکی چیزی بود بزنی . 18 نفر توی سرور هستن 1 نفر حال میکنه بازی رو کوفت بقیه میکنه :| . حالا شما اینو با بتل مقایسه کن , اگر بخوام نکته های اونو بگم موهام سفید میشه . فقط میتونم بگم تا اسپاون شدی میپری سوار هیلیپوتر میری سراغ تانک و جت و بقیه چیزا (که بازم در رون حالت دشمن همینکارو داره میکنه با شما متقابلا) پس دیگه هیچ کس داد و بیدادش در نمیاد و بقیه برتری پوچی نسبت به شما ندارن . اینجا خودتوی و مهارتت بقیش بوقه :d
البته با نوب بازی کردن همین میشه اما بشینید با یک تیم حرفه ای بازی کنید اون موقع این حرف نمیزنی !
من خودم با دوستام میرفتم گیم نت mw2 مولتی lan میزدیم .. بازی کردنمون هم این جوری بود که میزدیم به دل دشمن و هر کی کمپ میکرد هم مسخرش میکردیم .. بماند با یک تیم رفتیم مسابقه به معنی واقعی از رومون رد شدند :|
نتایج : headquarter 500: 22 ... team deathmatch 10000: 3200 -- search and destroy 12:2 -- capture the flag 18:1
اون کم ها ما هستیم :D ... خلاصه برای بار اول جوری بود که رد میشدیم از جایی میزدن که نمیدونستیم کجا می خوریم .. بعد از چندین بار بازی کردن باهاش جاهای کمپ یاد گرفتیم که نتایج شد این : ُبزها ما هستیم
headquarter 500: 320 ... team deathmatch 10000: 9900-- search and destroy 12:10 -- capture the flag 5:1
چرا نتایج با 4-5 بار مسابقه دادن این قدر عوض شد ؟ چون همین نقشه های به ظاهر ساده جاهایی برای کمپ داره که اگر یاد بگیری می تونی دخل همه رو بیاری ... شاید بگید هنر نیست اما پیدا کردنش هنر می خواد !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
البته با نوب بازی کردن همین میشه اما بشینید با یک تیم حرفه ای بازی کنید اون موقع این حرف نمیزنی !
من خودم با دوستام میرفتم گیم نت mw2 مولتی lan میزدیم .. بازی کردنمون هم این جوری بود که میزدیم به دل دشمن و هر کی کمپ میکرد هم مسخرش میکردیم .. بماند با یک تیم رفتیم مسابقه به معنی واقعی از رومون رد شدند :|
نتایج : headquarter 500: 22 ... team deathmatch 10000: 3200 -- search and destroy 12:2 -- capture the flag 18:1
اون کم ها ما هستیم :D ... خلاصه برای بار اول جوری بود که رد میشدیم از جایی میزدن که نمیدونستیم کجا می خوریم .. بعد از چندین بار بازی کردن باهاش جاهای کمپ یاد گرفتیم که نتایج شد این : ُبزها ما هستیم
headquarter 500: 320 ... team deathmatch 10000: 9900-- search and destroy 12:10 -- capture the flag 5:1
چرا نتایج با 4-5 بار مسابقه دادن این قدر عوض شد ؟ چون همین نقشه های به ظاهر ساده جاهایی برای کمپ داره که اگر یاد بگیری می تونی دخل همه رو بیاری ... شاید بگید هنر نیست اما پیدا کردنش هنر می خواد !
aryanath بخش Public این دو بازی (BF,COD) رو مقایسه کرد که دقیقا درسته.اما تو مسابقات رسمِی(COD) قبل از همه باید قلق gun و رفلکس و شوتینگت قوی باشه که فقط با تمرین و تمرین بدست میاد. بعدش مپ یه سری امکان بهت میده.و البته فکر بازی

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,943
نام
حسین
میدونین چی تکراریه؟ترولر ها و هیتر های COD که زیر هر خبر میان حرفای تکراری میزنند[این برای 1256 مین بار]
تکراریه ؟نخرین !
خریدن یا نخریدنش خوشبختانه به شما هیچ ربطی نداره !
مشکل از جای دیگه هست ! هر سال یکی میاد بیرون فقط مپ ها را عوض می کنند دریغ از یک چیز جدید

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این تاپیک ترول خورش ملسه :D ! ( از این عکس ها استفاده کنید تاپیک رو قفل می کنند :D )

25385832379804697146.png

حالا خوبه کسی چاقو زیر گردنتون نگذاشته که حتما باید COD بازی کنید

88850129520642408978.png
خیلی هم بازیه باحالیست اتفاقا. خوشبختانه بازی تو سبک FPS کم نداریم که بعضیا کف اینجا رو سبز کردن و از خستگی و تکرار این بازی سخن میگن :d این همه بازی

جدا ترول خورت ملسه ها :D ( شو خ ی )

96147340312962412771.png

-

COD =>
45722349555962426084.png

آماده نابود شدن به وسیله دوستان هستیم :D !

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Multiplayer رو هر کس بازی کنه و احساس کنه پرو شده باید فاتحه خودشو بخونه و گیم رو بزاره کنار ونکه مزخرف ترین بخش چند نفره رو داره . کاری به گیم پلی و گرافیک و ... ندارم . خودت فکرشو بکن : سریع :dBLAH BLAH BLAH....​

آخه همه مثل شما هاردکور نیستن هفته ای 200 ساعت بتلفیلد بزنن (
25385832379804697146.png
omfg 200 hours per week)

خریدن یا نخریدنش خوشبختانه به شما هیچ ربطی نداره !
مشکل از جای دیگه هست ! هر سال یکی میاد بیرون فقط مپ ها را عوض می کنند دریغ از یک چیز جدید
:))

images

مرسی که خودت هم میگی بیبر با مایکل فرق بینشون هست اما بیبر هم جزو بهترین خواننده های امسال و سالهای قبل هست.
.حرف منم همینه که تا میایم میگیم بازی ال بل شما میاین میگین 20 میلیون طرفدار داره, اینهمه میفروشه و... (Justin Bieber )
منبع؟جاستین یه نصفه گرمی ببره خودش رو میکشه چه برسه به بهترین خواننده سال!
آماده نابود شدن به وسیله دوستان هستیم
:biggrin1:
!
ترولری که حرف مفت نزنه ترولر نیست!دفعه بعد بیشتر سعی کن:d
من گفتم یکی از بهترین خواننده ها و اینو طرفداراش نشون میده(یه مشت دختر مدرسه ای و G@Y).چه ربطی به گرمی داشت؟ LOL

بحث دیگه داره منحرف میشه(خیلی وقت منحرف شده
نه چی؟:))بهترین خواننده از روی طرفدار معلوم میشه؟:)) چه ربطی داره به COD که چندین بار بهترین شوتر سال از طرف VGA شده؟
اگه جاستین پرفروش ترین خواننده تاریخ بود (که نیست) و هرسال در سبک خودش جایزه گرمی میگرفت (که نمیگیره) اونوقت میشد با COD مقایسه کنیش !
پ.ن :مایکل جکسون ویژگی های بالا رو داره

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
منبع؟جاستین یه نصفه گرمی ببره خودش رو میکشه چه برسه به بهترین خواننده سال!
من گفتم یکی از بهترین خواننده ها و اینو طرفداراش نشون میده(یه مشت دختر مدرسه ای و G@Y).چه ربطی به گرمی داشت؟ LOL

بحث دیگه داره منحرف میشه(خیلی وقت منحرف شده :))).
یه نتیجه گیری کنین تموم کنین بحث

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من نمیدونم چه انتظاری از یه سبک fps بعضی ها دارن که میگن cod همش تکرار مکرراته...نکنه دوست دارید وسط بازی جای تفنگ شمشیر بگیرید دستتون برید به جنگ ؟

هروقت تونستید به طور قاطع بگید از یه بازی fps چه انتظاری دارید که توی cod نیست اونوقت جای بحث داره..البته من بخش کمپین منظورمه..بخش مولتی قضیش جداست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر