سایت Amazon بازی Call of Duty 10 را برای پیش فروش قرار داد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
f2j458ffvyeph2h0sq5.jpg

درود.

همانطور که مطلع هستید شرکت Activision سری بازی‌های Call of Duty را به صورت سالانه برای طرفداران خود عرضه می‌کند. این بازی پر طرفدار با فروش بسیار بالای خود تا به امروز توانسته است سود کلانی را به شرکت اکتی تزریق نماید. در همین راستا سایت معتبر Amazon بخش المانی ان سری جدید این سری را با نام Call of Duty 10 را برای پیش فروش در سایت خود گنجانده است که قیمت فعلی ان 69,99 یورو می‌باشد. شایان ذکر است این عنوان برای پلتفرم‌های PC,360,PS3برای فروش گذاشته شده است. تصویر بالا بیانگر این مسئله است که ما در سال 2013 شاهد این بازی جدید خواهیم بود.

Amazon Call of Duty 10

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
هرسال داره هم کیفیتش میاد پایینتر هم خسته کننده تر میشه!!
هم این هم اسسین,این دو IP یه استراحت طولانی مدت نیاز دارن!!

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
یه سوال: دقیقا قراره این نسخه رو کی بسازه؟!! اگه مثل MW3 باز استودیوی به ظاهر!!! اینفینیتی وارد قراره بسازتش با اجازه همین الان فاتحه ش رو خوندم. :|

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
این بازی دیگه جای طرفداری نداره.من نمیدونم بعضیا از چی COD دفاع میکنن.تنها چیزی که داره گیم پلی خوبه(شما بخون تکراری- و نوب پسند).بازی تو 7 سال پیش خودش stop خورده.وقتی کار ما میشه ترول که از هیچی اشکال بگیریم.اما این بازی خودش یه اشکال بزرگ.وقتی یه بازی در عرض 6-7 سال هیچ پیشرفت و نوآوری نداشته(تنها نوآوری به نظر من داستان BO 1 بود ) , فقط زمان و مکان که هی داره عوض میشه.آیا این بازی برای شما جای دفاع داره واقعا؟ به خدا برا سازندش هم جای دفاع نمیزاره.یکی از بچه ها گفت اکتی محبت میکنه هر سال بازی میده! اتفاقا این که هر سال COD داریم بزرگترین اشکالشه.حتی EA هم میدونه که NFS امسال با سال بعدش باس فرق کنه وگرنه میوفته تو ورطه ی تکرار.
من خودم COD باز بودم الانم هر سال که میاد single با اکراه بازی میکنم به امید ذره ای تغیییر.همش هم به خودم بدوبیراه میگم که باز گول خوردی.شما رو نمیدونم اما سر BO 2 واقعا میخواستم سرمو بکوبم به دیوار. COD برا من فقط تا MW2 جای دفاع داره. بعد از اون من فقط یه کمپانی میبینم که داره از طرفدارا و حتی استودیوهای خودش سو ء استفاده میکنه.
هر سال COD جدید میاد
هر سال ترولش میکنند
هر سال میکوبنش
اما باز هر سال بازیش می کنند !
هر سال میاد منم بازی میکنم به امید تجربه ای جدید که برآورده نمیشه. انگبزه شما از بازی کردن هرساله COD چیه؟

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
البته چیز عجیبی نیست اما باید منتظر باشیم ببینیم MW4 هست یا چیز دیگه
-----------------------------------
تزریغ = تزریق
گزاشته = گذاشته
تا جایی که یادمه MW4 یک چند ماه پیش توسط Infinity ward تایید شد

---------- نوشته در 03:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:30 PM ارسال شده بود ----------

این بازی دیگه جای طرفداری نداره.من نمیدونم بعضیا از چی COD دفاع میکنن.تنها چیزی که داره گیم پلی خوبه(شما بخون تکراری- و نوب پسند).بازی تو 7 سال پیش خودش stop خورده.وقتی کار ما میشه ترول که از هیچی اشکال بگیریم.وقتی یه بازی در عرض 6-7 سال هیچ پیشرفت و نوآوری نداشته(تنها نوآوری به نظر من داستان BO 1 بود ) , فقط زمان و مکان که هی داره عوض میشه.آیا این بازی برای شما جای دفاع داره واقعا؟ به خدا برا سازندش هم جای دفاع نمیزاره.یکی از بچه ها گفت اکتی محبت میکنه هر سال بازی میده! اتفاقا این که هر سال COD داریم بزرگترین اشکالشه.حتی EA هم میدونه که NFS امسال با سال بعدش باس فرق کنه وگرنه میوفته تو ورطه ی تکرار.
من خودم COD باز بودم الانم هر سال که میاد single با اکراه بازی میکنم به امید ذره ای تغیییر.همش هم به خودم بدوبیراه میگم که باز گول خوردی.شما رو نمیدونم اما سر BO 2 واقعا میخواستم سرمو بکوبم به دیوار. COD برا من فقط تا MW2 جای دفاع داره. بعد از اون من فقط یه کمپانی میبینم که داره از طرفدارا و حتی استودیوهای خودش سو ء استفاده میکنه.

هر سال میاد منم بازی میکنم به امید تجربه ای جدید که برآورده نمیشه. انگبزه شما از بازی کردن هرساله COD چیه؟
منم وافقم که CoD اصلا هیچ پیشرفتی توی گکیم پلی و ... نداشته
تنها انگیزه من از باز یکردن CoD داستان + همون گیم پلی تکراری + مراحل زیباش
هیچ شوتر نظامی برام قشنگ تر از CoD نیست(سینگل). MoH رو دیدیم که اونقدرا تعریفی نداشت

و من BOII رو بازی کردم و کاملا هم ازش راضی بودم
مشکل گیمرا با CoD فقط تکراری بودنشه ولی هر سال میگن تکراریه تکراریه ولی بازی میکنن و کیفم میکنن:D

Activision وقتی میبینه با همین تکرار داره کلی سود میکنه مگه دیوونس تغییر توی بازی ایجاد کنه؟؟؟ کافیه یک سال نصف سال قبلش فروش کنه بعد ببینین چقدر تغییر میکنه بازی:D

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
پرایس نباشه من بازیش نمیکنم اصلا:d
بعد از مقایسه این بازی با جاستین/:)
توصیه میکنم نفر بعدی گاو سر کوچه ما باشه...
لطفا با مقایسه ها تون تاپیک رو عطرآگین کنید:x

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
این امازون خیلی شادِه کلا !!
پیش فروش بازیها رو از یکی دو سال قبل میزاره تا بالاخره تایید بشه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خیلی هم بازیه باحالیست اتفاقا. خوشبختانه بازی تو سبک FPS کم نداریم که بعضیا کف اینجا رو سبز کردن و از خستگی و تکرار این بازی سخن میگن :d این همه بازی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
خیلی هم بازیه باحالیست اتفاقا. خوشبختانه بازی تو سبک FPS کم نداریم که بعضیا کف اینجا رو سبز کردن و از خستگی و تکرار این بازی سخن میگن :d این همه بازی
شما یه FPs مثال بزن که تو یه نسل 7 ساله 5 ورژن(غیر از World at watr) اومده باشه ازش و مثل COD تکراری شده باشه.اصلا داریم؟

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
البته یه پیش بینی از الان میشه کرد ....

از اونجایی که BO II فاجعه بود مخصوصا در زمینه Multi , میشه گفت MW4 محبوب تر احساس میشه ... یعنی حداقل برای من که مالتی پلیر فاجعه BO II رو می بینم اینطوری خواهد بود .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
شما یه FPs مثال بزن که تو یه نسل 7 ساله 5 ورژن(غیر از World at watr) اومده باشه ازش و مثل COD تکراری شده باشه.اصلا داریم؟
چه ربطی به حرف من داشت!!! میگم خوب وقتی واستون تکراری شده نخرین! بذارین واسه خودش cod بسازه و منتشر کنه. مشکل چیه این وسط؟

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
میدونین چی تکراریه؟ترولر ها و هیتر های COD که زیر هر خبر میان حرفای تکراری میزنند[این برای 1256 مین بار]
تکراریه ؟نخرین !
چه برهان قاطعی! آقا جاستین بیبر هم n تا طرفدار داره به خدا.
مایکل جکسون هم n تا طرفدار داره!در ضمن چه شباهتی بین بهترین شوتر سال و جاستین بیبر هست؟
جامعه نوب نوک تفنگ پسند به پیش!
سته دیگه چقدر کالاف خسته نشدی!جمع کن برو دنبال ی چیز دیگه اقا !

707507309.png
20389633723120528578.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر