سایت مجله بازی نما

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
اتفاقاً منم که شیطونیای اون کار برا رو دیدم یه لحظه شک کردم که این فروم بازی نما باشه.
حالا برای من یه سوال پیش اومده. اینکه توی سایت ( صفحه ی اول ) وقتی سایت راه بیفته و اینا، فقط خبر گذاشته میشه یا اینکه نقد و این جور چیزا هم داره؟
چون نمیشه که هم مجله نقد داشته باشه و هم سایت... مگخ اینکه یه تیم جدا رو بذارین برای نقدهای سایت و بهشون برای اینکار پول بدین. ( :cheesygri )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,799
نام
امین
یه کاری بکنین بشه با فایرفاکس به 360 رای داد:-" اخه نمیشه انتخابش کرد!

vahidu

کاربر سایت
Jun 4, 2007
7
نام
وحيد يوسفي
نمي دونم اما اگه نظر منو بخواي ترجيح ميدم سايت فقط خبر داشته باشه و در كنار اون مثلاً نقدها و پيش بيني هاي چاپ شده تو شماره هاي گذشته مجله هم يه گوشه اي باشه.
آخ گفتي pandora جان !!!

khaales

کاربر سایت
Jun 8, 2007
12
نام
محمدرضا
این شما و این آقا وحیدی که پاسخ سوال هاتون رو می ده...
وحید جان چی بگم خوبه آقا؟
سایت به زودی درست می شه. و اگر شما هم مثل بعضی مدیران فقط ظاهر سایت رو می بینید و تعداد خبرهای جدید رو می شمارید که در اصطلاح مکزیکی بهش می گن کیلویی ... منتظر باشید.
چیزایی که من رو کاغذ دارم به زودی میاد رو به نحوی که بتونین بشمارینش...
همین و بس.

khaales

کاربر سایت
Jun 8, 2007
12
نام
محمدرضا
سایت بازی نما

سلام.

خوب بروبچز همونطور که می دونید من محمدرضا موذن زاده ی بازی نما هستم !!!
و از چندی قبل به بعد (!) دارم سعی می کنم سایت بازی نما رو یه سر و سامونی بدم.
فعلا بیلان کاری ای که انجام شده اینه که:

- قالب سایت به همون شکلی که الان می بینیده و قالب قبلی رو نخواستیم که عوضش کنیم. این کار رو می ذاریم برای حدود 6 ماه بعد اگه که لازم بود اون موقع عوض بشه. تا یه کمی فعلا درگیر این قضیه نشیم و کار جلو بیافته.
- البته قالب قبلی و فلش هاش کمی مشکل داشتند که تقریبا حل شده.
- در سایت قسمت هایی رو اضافه کردیم فعلا که چون قسمت هایی که قبلا هم بود کار نمی کرد اضافه کردن خیلی معنایی نداره!!! پس قسمت هاش رو همین جور تیتر وار می گم براتون
- دو قسمت پیش بینی شده یکی مجله بازی نما و یکی هم سایت بازی نما.. تو مجله قسمت بایگانی رو داریم که لیست تمام مطالب پوسترها و کدهای تقلب و اینا توش قرار می گیره و شما می تونید تو صفحه بایگانی دقبقا ببینید که چه چیزی تو کدوم شماره از مجله و در صفحه چند چاپ شده... شناسنامه، تماس با نشریه هم که معلومه.. توی تاریخچه ی پیدایش هم راجع به بازی نما قصه ای می گیم که خوابتون ببره.. از اون زمانا که من و وحید و امید مهدی پور و نریمان می رفتیم توی پارک و می نشستیم و یروپولی بازی می کردیم و ملت که برای چروندن سگ هاشون اومده بودن ما رو نگاه می کردن!!! تا الان ... توی قسمت آخرین شماره نشریه هم همیشه جلد آخرین شماره و احتمالا لیست چیزایی که توش هست و پوسترش چیه و اینا رو می بینید بعلاوه ی تاریخ ریلیزش (تاریخ انتشارش روی کیوسک ها) ...
- قسمت دوم سایت بازی نماست. تالار گفتگو رو راه میندازیم کم کم... (قابل توجه کرموها! که الته تو این سایت نمی یان، مال جاهای دیگه اند) تبلیغات که قربونش برم من .. توی فروشگاه می تونین مجله یا دی وی دی سفارش بدین ... نظر سنجی که معلومه ... یه نظر سنجی احتمالا راه میندازیم برای پوستر شماره بعد مجله ... یعنی چند تا بازی رو می گیم شما انتخاب می کنید... به انتخاب شما دفعه بعد اون پوسترو چاپ می کنیم... مرکز دانلود نرم افزار قسمت توپی خواهد شد. شامل: موسیقی متن بازی ها، تریلرها، ذخیره ی بازی ها (save game)، wallpaper، screensaver بازی ها، بازی های موبایل، تم های موبایل بازی یی، و ....
راجع به اخبار هم سه تا کاتگوری برای اخبار داریم.. اخبار بازی ها، اخبار ایرانی بازی ها، اخبار بازی نما.. اخبار بازی نماش که با من.. چیزایی مثل این که نریمان رفته مسافرت چی چی آورده و اینا ، یا مثلا این که مجله در چه وضعیتیه و کی میاد بیرون و الان کجای کاره طراحیه و اینا ...
ولی توی قسمت خبرای دیگه کم کم آدم می خوایم...
دیگه اینا بود دیگه فعلا ...

نظرتون رو بگید حتما ...
ممنون...
باشید.

sword fish

کاربر سایت
Feb 17, 2007
51
سلام. فکر نمی کردم که شما این شکلی باشی! یعنی مدام درحال تکثیر هستی؟
درمورد چیزهایی هم که توضیح دادی اصلا خب...
لطفا یه خورده وقت سایتتون رو بیشتر کنید.
به امید دیوار.

khaales

کاربر سایت
Jun 8, 2007
12
نام
محمدرضا
سلام.
من اون همه حرف زدم فقط همین یک جواب رو داشت که اونم بر می گشت به ریخت من !!!
مرسی ...

khaales

کاربر سایت
Jun 8, 2007
12
نام
محمدرضا
سوم شعبان ولادت امام حسین (ع) و ...

سلام.

دوستان سوم شعبان قراره یه اتفاقی بیافته که الانم افتاده ولی اون موقع رسمی اعلام میشه.
برای اطلاعات بیشتر می تونید حدس بزنید....
منتظر خبر مهمی از سایت بازی نما باشید ....

بدرود

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خسته نباشید انجمن سایت راه میوفته .

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
توی یه تاپیک دیگه هم نوشتم
چرا این مجله اصفهان نمیاد:mad:

Chester

کاربر سایت
Oct 7, 2008
30
نام
اشکان
سلام
سایت بازینما توسط ادمین گرامی سایت بسته شده و تمامی بچه های فعال و کاربلد سایت از جمله خودم ( Ashi X360 ) از سایت خداحافظی کردن و سایت هم داغون شده الان و مطئن باشید دیگه سایتی با این اسم نداریم.
مجله ی بازینما هم از طرف بچه های سایت تحریم میشه تا مسئولان مجله یاد بگیرن چطوری با مخاطب هاشون و کاربرای سایتشون برخورد کنن
این صحبت من از طرف تمامی بچه های سایت بازینما بود .

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
سلام
سایت بازینما توسط ادمین گرامی سایت بسته شده و تمامی بچه های فعال و کاربلد سایت از جمله خودم ( Ashi X360 ) از سایت خداحافظی کردن و سایت هم داغون شده الان و مطئن باشید دیگه سایتی با این اسم نداریم.
مجله ی بازینما هم از طرف بچه های سایت تحریم میشه تا مسئولان مجله یاد بگیرن چطوری با مخاطب هاشون و کاربرای سایتشون برخورد کنن
این صحبت من از طرف تمامی بچه های سایت بازینما بود .

آقا دمت گرم که گفتی :love::love::love:
منم از قدیم میخریدم مجله رو ولی اینقدر کیفتیش ؛ خصوصا نقد ها ، ( نقد اقای وندادی در مورد تنها در تاریکی 4 رو بیاد بیارین !!! به جای نقد پیشنمایش بود !!! حتی یه اشکال کوچیک هم از بازی نگرفته بود!!!!!!!!!!!!!!! :eek::eek::eek::eek: یا به وحشت 2 داده بود 9.6 :eek::eek::eek::eek: )
از شماره قبل دیگه نخریدم ولی میخواستم این شماره که E3 هست رو بخرم ولی اینطور که گفتی دیگه نمیخرم :-":-" به جای اون میرفتم بستنی سنتی میخرم !!! LOL :biggrin1::biggrin1:

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
این مجله اگه مفت هم باشه ارزش وقت گذاشتن نداره براش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر