سایتی که می زنیم

کدامیک؟

• Entertainmentcenter.com

رای‌ها: 7 41.2%
  • 30nemacity.com

رای‌ها: 7 41.2%
  • m4movie.com

رای‌ها: 3 17.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    17
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mohsen

کاربر سایت
Oct 8, 2005
19
من تا جایی که به ذهنم میرسید دومین های مختلف را امتحان کردم اما متاسفانه همه ثبت شده بودند و دیگه چیزی به فکرم نرسید اما نظری دارم که به مونا هم گفتم او هم موافقت کرد اینکه نام اختصاری درست کنیم و به عنوان نام سایت بگذاریم. چیزی مثل انجمن نویسندگان مووی سنتر یا چیزی شبیه آن فقط باید دقت کنیم که نام اختصاری زیبا و کوتاه و رسا باشد.
Cinema Lover Network >>CLN
Cinema Lover Online<<CLO
این نظر من بود حالا شما نظراتتون را بگید.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من ربطی نداره که خوشم بیاد یا نه :blushing:
تو چقدر امیدواری!!!!!

سلام
من یه پیشنهاد دارم که بعدا بعد از تایید شدن می گم.....الان با علی آقا در میون می ذارم....اگه اونی که فک میکنم تایید بشه می ترکه.....

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
میلاد جان در مورد وبلاگ که مشکلات من رو میدونی مشکلات سپهر رو هم من میدونم ....... و بقیه بچه ها هم خوب وقتی دیدم 2 نفر سازنده وبلاگ نیستن فکر کنم دلسرد شدن .......
مطمئن باش این سایت . اگر همه مت کنن سایت خوبی میشه
ولی نمی دونم چرا یخورده بچه ها دیر جواب میدن .. علی مجردم که اصلا پست نمی زنه :(
من میگم یه قرار بزاریم تو چت روم سایت یا یاهو .... امشب ساعت 12 چطوره ؟؟؟

من منظورم اصلا شما نبودین من فقط گفتم که اگه یه وقت یه بچه ها تصمیم گرفتن باشن تا آخرش باشن چون اگه یه نفر کم کار کنه قاعدتا بقیه هم سرد میشن ... ولی وقتی چند تا خوب و در حد انتظار کار کنن بقیه و کل ( مثل من ) جو گیر میشن :cheesygri

-------------------------------------------------------------------------
ویرایش میکنم پستم رو چون ساعت قرار رو ندیدم .... من چون صبح زود میرم میدوئم اصلا نمی تونم ساعت 10.30 به بعد بیام چون طرف های 9.30 خوابم میگیره ... ;) شرمنده بین ساعت 9.30 تا 10.30 بزارین قرار هر جا باشه من میام .... صبح هم باشه بهتره :-" دیگه ....

-------------------------------------------------------------------------

به نظر من برای دامین هر چی گذاشتین بزرگان تصمیم گیرنده هستند ولی اگه اگه اگه تکراری نباشه بهتره ... مخففم به نظر من نباشه بهتره چون برای بازدید کننده این دامین هست که تو ذهنش میمونه اگه کامل باشه بهتره ولی خوب بازم نظر بزرگان .....
MovieCenter که آقا بهزاد لطف کردن گفتن خوبه ولی من کلا تابع جمع هستم .....اگه پیشنهاد بهتری باشه به قول اقا محسن بهتره ....
بخش معرفی جدیدترین DVD ها هم حتما توش میزاریم که اونم سر وقت .....

امین ایبل :cheesygri :p
Bazicenter + Moviecenter Equal NASA center​

آخرین ویرایش:

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
بابا میلاد جان چقدر آقا آقا کردی ..... ما اگه داریم باهم کار می کنیم و سایت می زنیم باید باهم رفیق باشیم .....

در ضمن آقایون خواهشمندم اینقدر نگید : به من ربطی نداره ...... هر کس هر اسمی هر چند چرت به ذهنش میاد یه پست بده . ه پستاش زیاد میشه :cheesygri هم ممکنه اسم خوبی توش باشه !!!

حالا بهزاد پیشنهادت چی هست ؟؟؟ :-" :cool:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
حالا بهزاد پیشنهادت چی هست ؟؟؟ :-"
از علی بپرس...ظاهرا منو و علی با هم خیلی تفاهم داریم:cheesygri

EBLISER

عضو جدید
Oct 6, 2005
42
نام
علی
سلام ...
آقا اینجا چند تا علی داریم ؟ :eek: ( لطفا هر کی میگه مشخص کنه که کیو میگه )
من تا اونجایی که میدونم یکی خودمم یکی هم که علی جان ( Ali_Mojarad )

شما لطف دارید مونا خانوم
میگم filmcenter رو هم نگاه کنید شاید ثبت نشده بود...
میگم اگه filmcenter خیلی خوبه چون کلا میشه یه سری مجموعه سایت که با هم در ارتباط هستن => bazicenter & filmcenter & nasacenter
من دقیقا الان ۱ ساعته که دارم domain هارو چک میکنم .. متاسفانه اصلا طرف :
moviecenter
filmcenter
filmdot
moviedot
movie-center
movie-c
film-center
filmdb
imdb
و امثالهم نرید که همه ثبت شدن ... فقط تو مایه های اینا film-dot آزاده که به نظر من مناسب نیست ( نظر شما نمیدونم چیه )
من خودم filmfestival و movietheater و movie-theater رو هم در نظر داشتم که همه ثبت شدن.
حالا باز به فکر کردن ادامه بدید ببینیم چی میشه ... من که حسابی داغ کردم.
لطفا پیشنهاد هارو اینجا بذارید ...

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من تا اونجایی که میدونم یکی خودمم یکی هم که علی جان ( Ali_Mojarad )
من منظورم آقای مجرد هست....علی جان

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
بچه ها راستی ما می تونیم مثل سایت ارشام و حمید از معادل ها استفاده کنیم مثلا بجای e از 3 استفاده کنیم یا از + بجای t ..... مثلا filmcenter رو می تونیم بنویسیم >> film3nter یا یهم چین چیزی !!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
چرا همون longtake رو امتحان نمیکنین؟
در ضمن یه چیزی بگم:)سعی کنین هرجوری شده علی مجرد رو بیارین وسط:)چون اگه خفن ترین سینما فهمی نباشه که من میشناسم،دومیشه!در ضمن کلا آرشیو خفنی از اطلاعاته،دانشجوهای زیاد سینمایی هم میشناسه که اونام بسیار خفنن!در کل اگه نتونین بیارینش تو تیمتون،بسی ضرر کردین!

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
اقا يه خورده صبر كنيد شايد يه پيشنهاد جالب از طرف ما بهتون داده بشه :cheesygri

EBLISER

عضو جدید
Oct 6, 2005
42
نام
علی
چرا همون longtake رو امتحان نمیکنین؟
در ضمن یه چیزی بگمسعی کنین هرجوری شده علی مجرد رو بیارین وسطچون اگه خفن ترین سینما فهمی نباشه که من میشناسم،دومیشه!در ضمن کلا آرشیو خفنی از اطلاعاته،دانشجوهای زیاد سینمایی هم میشناسه که اونام بسیار خفنن!در کل اگه نتونین بیارینش تو تیمتون،بسی ضرر کردین!
نگران نباش حواسم بهش هست :D
longtake هم همش ثبت شده.
دوباره رو چند تا دومین مثل utopia.com و scenario.com و scene.com و cyclops.com فکر کردم اما همگی ثبت شدن.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بچه ها راستی ما می تونیم مثل سایت ارشام و حمید از معادل ها استفاده کنیم مثلا بجای e از 3 استفاده کنیم یا از + بجای t ..... مثلا filmcenter رو می تونیم بنویسیم >> film3nter یا یهم چین چیزی !!
جستجوی این نوع معادل ها توی سایتی مثل گوگل خیلی سخته

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط Behzadr:
جستجوی این نوع معادل ها توی سایتی مثل گوگل خیلی سخته
شما همین سایت gam3dot رو سرچ کن هیچ مشکلی نداره و سریع پیدا میکنه .

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
اولا که در مورد علی مجرد : او خودشم چند وقت پیش گفت میخواد یه سایت سینمایی بزنه ولی همونطوری که مهدی گفت فسخ شده .... بهمین دلیل یپای سایت فیلم علی هست (امیدوارم !!!)
در مورد اسم هم تمام اصطلاحات سینمایی رزرو شدن !!!
بهیمن دلیل یا باید معادل سازی کنیم یا پسوند .ir بزاریم که اونم یخورده ناجوره چون دیگه اندیشه جهانی شدن نمی تونیم داشته باشیم !!!!!!

سامان تو هم مثل اینکه کارته بزاری سر کار مارو ؟؟ خوب پیشنهاد رو بگو دیگه !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر