سایتی که می زنیم

کدامیک؟

• Entertainmentcenter.com

رای‌ها: 7 41.2%
  • 30nemacity.com

رای‌ها: 7 41.2%
  • m4movie.com

رای‌ها: 3 17.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    17
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
من که ما نظر سامان موافقم خوب چه مشکلی داره ;) به نظر من باعث میشه سایت شما هم رونق بیشترب بگیره به هر حال بازی سنتر رو الان بیشتر میشناسن و بعدا هم که شما ها کارتون گل کرد برای بازی سنتر خوب میشه من نمیدونم چرا نمیزارین این کار صورت بگیره :)

من خودم به Entertainmentcenter.com رای دادم !!!

mohsen

کاربر سایت
Oct 8, 2005
19
اول مدیران با یک تصمیم گیری میان و پیشنهادی می دهند. بعد در این تالار این پیشنهاد مخالفان و موافقان زیادی پیدا می کنه. بعد از چند پست هم با لحن غیر دوستانه ای پیشنهاد خودشون را رد می کنند! این چه معنی می تونه داشته باشه؟
حق اين رو هم نداريم ؟ واقعا قضيه پيچيده س ؟
حق این را داشتید تا وقتی که پیشنهاد را مطرح نکرده بودید ما به هر حال با توجه به موافقان و مخالفان تصمیم های خودمون را بر مبنای حرفای شما گرفته بودیم پس با این حساب کار شما تصمیمات ما را لغو می کند و این مسئله باعث می شود که ما به این نتیجه برسیم که شما حق ندارید یک روز پیشنهاد بدید و روز دیگر لغو کنید.
در مورد پیچیدگی هم قضیه به همین صورت است.
من که ما نظر سامان موافقم خوب چه مشکلی داره
مشکلش اینه که فعلا خودشون هم موافق نیستند.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
مشکلش اینه که فعلا خودشون هم موافق نیستند.

خب شما اون زمانی که موافق بودن هم مشکل داشتین ;)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام دوستان به دعواتون ادامه بدین تا ما یک بخندیم :D
30nemacity اسم مضخرفی هست چون شما میاین IR رو رد می کنین می گین می خوام جهانی بشیم بعد میان 30nema می زارین و می گین چه با حال بعد فکر نمی کنین که فقط تو ایران هست که به 30 می گن سی .
من می گم movi3Center هم خوبه نمی دون چرا دوستان می گن این مدل اسما قدیمین .
به هر حال اون پیشنهاد دادن و پس گرفتن زیاد صورت جالبی نداشت البته مقصر بعضی از دوستان هستن که توجیح نیستن و فکر می کنن بازی سنتر می خواد انحصار طلبی کنه و به این فکر نیستن که اینجا می تونن موافقت اولیه رو اعلام کنن بعد برای قرار داد بین خودشون اقدام کنن به نظر شبکه ی سنتر اگه تشکیل بشه چیز جالبی در میاد نمی دونم چرا بعضی از دوستان درک نمی کنن که این کار به سود همه ی سایت هایی هست که تو این زیر مجموعه هستن . مگه شبکه CNet نیست که این همه هم زیر مجموعه داره آخ هم نگفته سایت های زیر مجموعه ش هم سایت های بزرگی هستن .
اما من می گم برای سایت مادر دور اسم سنتر رو خط بکشین همون CNet هر کدوم از زیر مجموعه هاش اسم مختص خودشون رو دارن . مسئله ی دیگه هم که هست اینه که آیا مثلا بازی سنتر یا سایت سینمایی دوستان حاضر به ساپورت مالی هم هستن یا نه فقط می خوان اسمی می خواد یه سایت مادر تشکیل بشه .
یه چنتا اسم بگم
BestMovie
MovieBratsLand
MovieHardCore
MovieMadness
MovieMoon
HarvestMovie
FinalScene
CrazyMovieFan
می دونم مسخره بودن ولی خواستم کمک کرده باشم

پ.ن: نداره:D

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
سینا جان من و دوستانم به انداه کافی تو این چند روز مشکل داشتیم و اصلا هم خوصله بحث نداریم .. در نتیجه زحمتی یبار دیگه پستتو بخون و ببین با چه لحنی با ما حرف زدی !
مجبور نیستی حتما بیای تو این تاپیک نظر بدی !

در ضمن با پیشنهاد سایت مادر رو قبول کردیم فقط براش چند تا شرط گذاشتیم ........ چشک بسته که نمی تونیم چیزی رو قبول کنیم ...... اونا بودن که نمی دونم چرا و به چه دلیل یهو عقب رفتن حالا هم هیچی نمی گن !

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
هویجوری هم اگه نظر دادین نباید می دادین حالا که دادین باید دلایل عقب کشیدن خودتونو هم بگین !

اول مدیران با یک تصمیم گیری میان و پیشنهادی می دهند. بعد در این تالار این پیشنهاد مخالفان و موافقان زیادی پیدا می کنه. بعد از چند پست هم با لحن غیر دوستانه ای پیشنهاد خودشون را رد می کنند! این چه معنی می تونه داشته باشه؟

ما با هم صحبت كرديم و نتيجه گرفتيم كه اين توانايي رو در شما نميبينيم كه بتونيم همكاري مفيدي با هم داشته باشيم ما نيازمند يه تيم حرفه اي تر و با تجربه تر از شما هستيم.
براي همين پيشنهادي رو كه داده بوديم پس گرفتيم.

اينطوري هم براي ما هم براي شما بهتره...

اميدوارم به حساب غرور و اين چيزاي خنده دار نذارين...

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
دوستان بالاخره این دومین رو ثبت کردیم

www.CineNuts.com

cine = cinema in latin
Nuts - دیوانه که در اینجا میشه super fan !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط mona2004:
دوستان بالاخره این دومین رو ثبت کردیم

www.CineNuts.com

cine = cinema in latin
Nuts - دیوانه که در اینجا میشه super fan !
:eek:
میگم پس چرا این همه سوال کردین و نظرسنجی راه انداختین؟؟؟

mona2004

کاربر سایت
Sep 25, 2005
158
چون دیدیم هر یک از دوستان دارن حرف خودشونو میزنن و متلکهاشونو بار ما میکنن
ما هم تصمیم گرفتیم دیگه اسمامون رو اینجا نگیم ......

زحمتی مدیران هم این تاپیک رو قفل کنن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر