سالگرد 25 سالگی Metal Gear این صنعت را به لرزه در خواهد آورد!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
MGS-snake-headshot.jpg

سالگرد 25 سالگی Metal Gear شاهد "رونمایی های شگفت انگیز" بوده و مبنی بر آخرین پادکست خبری Kojima Productions این صنعت را به "لرزه" در خواهد آورد!

طی این پادکست که توسط Ken Mendoza انجام شده، وی قول یک اتفاق بزرگ رو داده و اظهار داشته که رویداد Tokyo Midtown شامل "رونمایی های هیجان انگیز" زیادی خواهد بود.

Chris Johns در حین این پادکست افزوده: " چیزهای قابل تامل زیادی هفته دیگه حضور خواهند داشت که نه تنها به فنها، بلکه به این صنعت بخاطر چیزهایی که ما در اونجا رو خواهیم کرد تکون حسابی خواهند داد."

این رویداد شامل رونمایی از یک اثر مرتبط با ایده یک بازی (game idea) توسط Hideo Kojima هم خواهد بود که "کاربران رو بهم متصل" خواهد کرد. همچنین یک دمو از Fox Engine با استفاده از یک بازی جدید که توسط خود کوجیما در حال ساخت هست نیز به نمایش در خواهد آمد.

کوجیما پس از این رویداد، به آمریکا پرواز خواهد کرد تا در برنامه Pax Prime برای یک نشست تلویزیونی یک ساعته با میزبانی Geoff Keighley از کانال Spike TV حضورپیدا کنه.
نشست تلویزیونی مذکور که حضور شرکت کنندگان PAX در اون آزاد خواهد بود قراره ساعت 1 عصر یکم سپتامبر در تئاتر Paramount صورت بگیره.

PAX Prime از 31 آگوست تا 2 سپتامبر در Seattle برقرار خواهد بود.
منبع

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اخه بدبختی اینجاس واسه گفتن عمق فاجعه نیاز به یک انحصاری خوب از ایکس باکسیم که متاسفانه اصلا انحصاری در حد سونی نداره چه برسه در حد متال گیر !!!

مثل این می مونه که مثلا ما له له بزنیم برای فورزا موتوری که 4 سال پیش واسه ایکس باکس اومده ! منتظر باشیم یگیم خدا کنه سازنده اش رونمایی کنه واسه پلی استیشن ! :))

خدا وکیلی ضایع بازیه ! قبول کنید ! :d

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
کلا این بشر (کوجیما ) خوشش میاد آدمو دق مرگ کنه :d هی توی توییت خودش یه چیزی میذاره و ته دل آدمو خالی میکنه .شایعات رو هم نه تکذیب میکنه نه تایید!!!:ranting: من که دیگه واسم مهم نیست چی میخواد معرفی کنه ، فقط از یه چیزی رونمایی کنه یه کم زندگیمون به آرامش برگرده .(البته اگه لطف کنه Zone Of Enders نباشه ممنون میشم >:d<)

ولی خداییش اگه یهو بیاد Silent Hill 5 رو معرفی بکنه ، همه از هیجان جوون مرگ میشیم میره پی کارش .MGS 5 هم که عواقب خاص خودشو داره #:-s.دقت کردین جدیدا عدد 5 چقدر عظمت پیدا کرده :

GTA 5 - Silent Hill 5 - MGS 5 ..............................

---------- نوشته در 12:29 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 AM ارسال شده بود ----------

اخه بدبختی اینجاس واسه گفتن عمق فاجعه نیاز به یک انحصاری خوب از ایکس باکسیم که متاسفانه اصلا انحصاری در حد سونی نداره چه برسه در حد متال گیر !!!

مثل این می مونه که مثلا ما له له بزنیم برای فورزا موتوری که 4 سال پیش واسه ایکس باکس اومده ! منتظر باشیم یگیم خدا کنه سازنده اش رونمایی کنه واسه پلی استیشن ! :))

خدا وکیلی ضایع بازیه ! قبول کنید ! :d

عزیز ، بستگی به بازیشم داره .بعضی بازیا یه عمر هم ازشون بگذره ، هیچی از ارزششون کم نمیشه .MGS 4 اونقدر عظمت داره که X360 دارا بخوان واسش لحظه شماری کنن .پس اینکه همچین بازی ای بعد 4 سال روی پلتفرم جدید بیاد به هیچ عنوان ضایع بازی نیست .اتفاقا جزو اتفاقات فوق العاده عالیه!!!!!!

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
کاش داستانش بعد mgs4 یا با یه کاراکتر جدید یا با خود snake ادامه پیدا کنه دوست ندارم حتی با وجود اینکه خیلی boss و big boss رو دوست دارم دوباره داستان های اونا بازگو بشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این آکیبا میتونه یک شخصیت خوبی توی این سری بشه :D. ببینید کی گفتم.
مثلن چه طوری بود؟
ولی در کل، بعد اون همه بلائی که سر اسنیک توی MGS4 آورد، اگر احیانن تو MGS5 برگرده، نمیدونم والا! بلدوزر اگر بود میترکید. من آخرشم نفهمیدم اسنیک چه طوری آخر MGS4 هنوز زنده بود :D.
عملن فقط کم مونده بود یکی بیاد تیکه تیکه کنه اسنیک رو :D.

به هر حال منتظریم ببینیم چی در میاد، این کوجیما شدیدن سرکار گذاشتنش معرکست. یکهو میاد یک MGS جدید برای Iphone و کلن Smart phone رو نمائی میکنه گند مزنه به حال همه میره.
ولی به شخصه ترجیح میدم بازسازی MGS 1 رو ببینم یا MGS5 دیگه عرضه ی MGS 4 اونم برای 360 اونم بعد از این همه سال، یک کم لوسه.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
ین آکیبا میتونه یک شخصیت خوبی توی این سری بشه . ببینید کی گفتم.

اگر اکیبا ده بازی پشت هم کرکتر اصلی باشه و اصن بشه خدا،کی میتونه فراموش کنه که مریل(این دختر بچه) تونست لـــختش کنه؟ و حتی شـــورتشم بکنه؟:D میخوای همچین کرکتری هدایت کنی؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
اون موضوع چند دیسک رو که گفتید هیچ ربطی به 360 نداره.یادی از هست از زمان سونی1:d
واقعا حس نوستالوژیکی هم میده به آدم تو اون لحظه:x
درکل متال گیر روی کنسول های سونی معنی داره همون طور که هیلو و گیرز روی xbox.
شخصیت اصلی جوونی های بیگ ماما هم باشه بد نیست=))

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یه فلش بک وسط حرف های بیگ ماما جون تو 4 زده میشه به ویتنام و این ها و اینا
ای کاش بره به اون تایم طلایی
البته
کاش داستانش بعد mgs4 یا با یه کاراکتر جدید یا با خود snake ادامه پیدا کنه دوست ندارم حتی با وجود اینکه خیلی boss و big boss رو دوست دارم دوباره داستان های اونا بازگو بشه
وحشتناک حرفِ جالبیه

فقط امیدوارم دیگه کوجی سر عقل بیاد دست از سر این اسنیکِ سالید برداره .......دیگه نمیدونم چه بلایی میخواد سر یارو بیاره

---------- نوشته در 01:22 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:19 AM ارسال شده بود ----------

مریل(این دختر بچه) تونست لـــختش کنه؟

آیا فراموش کرده اید که در آخر 3 کی کی رو لخت میکند،همانا که شما از شاکرین نمیباشید:D;)

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
MGS 4 برای پی سی و 360 با آپدیت های گرافیکی و آچیومنت و ....(بهانه های الکی)
یه آنونس خیلی کوتاه از MGS 5 و تو آبنمک گذاشتن فن ها برای E3.

That's All.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من همین الان پیشگویی هام رو بکنم :D فقط یه سوال دارم : این 4 تا علامت تعجب همشون مربوط میشن به سری MGS یا کلا مربوط به کوجیما پروداکشن ـه ؟!

اما خب بریم سروقت پیشگویی ها :D ( اینو توی اون تاپیک هم گفتم )

1. تایید MGS5 و نشون دادن تریلری کوتاه از این عنوان ( پلتفرم ها هم Xbox 360 , PS3 و PC )
2. نمایشی از Fox Engine و رونمایی کامل از این موتور بازیسازی
3. تایید نسخه های PC و 360 از MGS4
4. ............................. این رو دقیق نمیدونم :D شاید مربوط به LoS 2 باشه ، شاید هم مربوط بشه به Zone Of Enders و نسخه جدیدی از این سری

=====================================

یکی نیست به من بگه بجای اینکه بیای اینجا همه چیز رو برای خودت لو بدی برو MGS4 رو بازیش کن :| :D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
1. تایید MGS5 و نشون دادن تریلری کوتاه از این عنوان ( پلتفرم ها هم Xbox 360 , PS3 و PC )
3. تایید نسخه های PC و 360 از MGS4
حالا انقدر نفوذ بد میزنید تا آخر به حقیقت بپیونده ها :|:D
نکن این کارو برادر من، نکن این کارو عزیز من، جان استاد کارمک از این پیش بینیا نکن :D

اگر همچین چیزایی خدایی نکرده، زبونم لال اتفاق بیفته شخصا MGS Collectionــت هم نفرین میکنم نتونی دیگه بازیش کنی :|:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر