سازندگان Modern Warfare 3 نواوری کرده اند! یا تقلید؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
درود .

هنوز یک روز از امدن جدید ترین تریلر بازی MW3 نمیگذرد که سایتهای مختلف به کنکاش و بررسیهای دقیق این بازی پرداخته اند .
در جدیدترین خبر رسیده از سایت Go!GamingGiant این امر گواه است که سازندگان سری جدید بازی IW و Sledgehammer گویا با کپی برداری از قسمتهای انیمیشن و برخی سکانسهای قبلی بازی خواسته اند کار خود را راحت کنند ؛ ایا این برای سازندگان بازی که ادعای نواوری را دارند خوشایند است ؟! تصاویر مشابه را در زیر میتوانید ببینید .

برای مشاهده بهتر عکسها روی انان کلیک کنید .

همانطور که میبینید عکس سمت راست برای قسمت اخر بازی MW2 میباشد و سمت راست برای تریلر MW3

در این تصویر از نظر انیمیشن متفاوت هستند ولی در هر دو عکس شاهد دو سرباز به صورت اهسته در حال برگشتن هستند تفاوت فقط در زاویه دوربین میباشد .

این عکس نیز نشانگر شباهت فاحش در نسخه قبلی بازی و MW3 میباشد .​

آخرین ویرایش:

zers

کاربر سایت
Aug 28, 2008
311
نام
Z.E.R.S
من واقعا بعضی هارو درک نمیکنم .. هر چی فکرش میکنم نمیفهمم ... یه بازی وقتی اکشن اول شخصه باید صحنه های اکشن و مهیج و انفجار و این چیز ها داشته باشه یا نداشته باشه؟ تکلیف رو مشخص کنید ... میخواین بیان بازی رو رمانتیک کنن مثلا طرف بیاد تو میدون جنگ به خانم ها گل بده تا تغییر باشه؟ اصلا کی گفته MW به تغییر احتیاج داره؟ بازی اکشنه همینه دیگه 4 تا انفجار و صحنه های سریع و نفس گیر لازم داره . خوشتون نمیاد اقا بازی نکنید ... وسلام چزا انقدر دارین حرص میخورین؟ اونایی که این بازی رو دوست دارن میرن میخرن حالشم رو میبرن . این کارا نداره که دو دسته شدین 4 نفر میگن نه Call of مزخرفه من BF3 رو ترجیح میدم ... ترجیح میدی که میدی به بقیه چه ربطی داره؟ برو بازی کن حالشو ببر ... امار فروش هم نشون میده که کودوم بازی پر طرف دار تره ... غصه خوردن نداره که ... به نظر منم هیلو قشنگ نیست و بایوشاک خیلی قشنگ تره ولی امار فروششون از زمین تا اسمون فرق داره ... چه فرقی به حال من میکنه؟ هر کی نظر خودش رو داره طبیعی هم هست ... حالا هی تاپیک بزنید .. هی بحث راه بندازین که نه BF3 فلانه و MW3 فلان .
4 تا عکس گذاشتن که این صحنه ها تو MW2 بوده مثل همونم هم هست تو MW3 پس سازندگان پدر سوخته و کلاه بردارن .... چه حرفیه اخه؟ تو سینما مثلا دزدان کارائیب 4 الان تازه اومده میخواین اینا دیگه سوار کشتی نشن که تقلید حساب نشه ؟ اصلا مگه میشه؟ جیمز باند همیشه از اول یه سری صحنه های پکیدن ماشین و تانک و غیره داشته (مثال) حالا اگه تو شماره جدیدش ماشین منفجر کنن یعنی زرنگ هستن و میخوان بیننده رو گول بزنن ؟ تو دنیای بازی هم از این مثال ها زیاده که واسه کسی مهم نبوده ولی الان سر MW3 واسه همه مهم شده

کاملا موافقم

اینا همش بازی تبلیغاتیه یا همون جنگ زرگری خودمون

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اقا اینقدر اسم MOH رو نیارید که از COD و BF خیلی بهتر بود , خیلی خیلی بهتر ....
اولین بار بود که حس کار با سلاحای مدرن رو درست در آورده بودن . به نظرم EA اگه جای BF بیاد رو MOH سرمایه گذاری کنه و البته کار ساختشو به استودیوی Respawn بده خیلی راحت میتونه COD رو کنار بزنه اما کو آدم عاقل تو EA ؟؟!!

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
اینا تعریف گیم پلی رو نمیدونن چیه هی میگن گیم پلی COD بهتره
یه مثال بزنید چرا گیم پلی اش بهتره
یه چیزی بگید که آدم قبول کنه
چون میتونی تو COD شیرجه بزنی گیم پلی اش بهتره
اصلا آیا شیرجه زدن جزو گیم پلی بازی محسوب میشه؟
به چی میگن گیم پلی
یک توضیح مختصر تا قانع بشیم
گیم پلی COD روان تر و جامع پسندتره ولی ماله بتلفید پیاده روی داخلش زیاده و خسته کنندست صحنه های سینمایی بتلفید هم بپای COD هیچی نیست.از نظر داستان هم که فکر نکنم جای بحث باشه.چون شخصیت پردازی بازی COD در بین تمام رقیبانش تک بود.صداگذاری هم باز در COD بهتر بود.هوش مصنوعی ضعیف یکی از مشکلات بزرگ بتلفید هست.
یه چیز دیگه هم هست تو سری COD بازیکن فقط در یک نقش قرار نمیگیره ولی در بتلفید فقط در یک نقش قرار میگیره تازه اونم با شخصیت پردازی ضعیف .
در کل تو بخش انلاین من با سری COD بزرگ شدم و از این بخش اون واقعا لذت میبرم.
در کل به جز گزافیک بتلفید چیزی برای برتری نداره

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
گیم پلی COD روان تر و جامع پسندتره ولی ماله بتلفید پیاده روی داخلش زیاده و خسته کنندست صحنه های سینمایی بتلفید هم بپای COD هیچی نیست.از نظر داستان هم که فکر نکنم جای بحث باشه.چون شخصیت پردازی بازی COD در بین تمام رقیبانش تک بود.صداگذاری هم باز در COD بهتر بود.هوش مصنوعی ضعیف یکی از مشکلات بزرگ بتلفید هست.
یه چیز دیگه هم هست تو سری COD بازیکن فقط در یک نقش قرار نمیگیره ولی در بتلفید فقط در یک نقش قرار میگیره تازه اونم با شخصیت پردازی ضعیف .
خب الان این حرفت کلا فحش بود !!!!! :|
شخصیت پردازی بتلفید ضعیف بوده تو از کجا بتلفیلد بازی کردی ؟؟ اگه منظورت BFBC یک و دو هست باید بگم هم داستان بازی قشنگ بود هم شخصیت پردازی بازی بعدم اگه میخوای اسم Multiplayer بیایری DICE چندین ساله فقط داره بازی Multiplayer میسازه به غیر از Mirror Edge بعدم دیگه معلوم شد چند سالته که میگی با COD بزرگ شدی یکم رو منطق حرف بزن 2تا سایت نقد بخون تا Preview بخون از این 2 تا بازی!
بعد شما اون تریلر 12 دقیقه خدا رو نادیده میگیری میگی BF3 فقط گرافیک داره؟؟;)

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
خب الان این حرفت کلا فحش بود !!!!! :|
شخصیت پردازی بتلفید ضعیف بوده تو از کجا بتلفیلد بازی کردی ؟؟ اگه منظورت BFBC یک و دو هست باید بگم هم داستان بازی قشنگ بود هم شخصیت پردازی بازی بعدم اگه میخوای اسم Multiplayer بیایری DICE چندین ساله فقط داره بازی Multiplayer میسازه به غیر از Mirror Edge بعدم دیگه معلوم شد چند سالته که میگی با COD بزرگ شدی یکم رو منطق حرف بزن 2تا سایت نقد بخون تا Preview بخون از این 2 تا بازی!
بعد شما اون تریلر 12 دقیقه خدا رو نادیده میگیری میگی BF3 فقط گرافیک داره؟؟;)
در کل تو این بحث منظورم از ضعیف اینه که نسبت به COD ضعیفه.راجب حرف اخرتم من در مورد گرافیک کاملا قبول دارم بتلفید خیلی بالاتره ولی از نظر گیم پلی داستان و صداگذاری به هیچ وجه.در ضمن اگه تو تریلر توجه کنین تو گیم پلی دویدن یکم مکث داره در کل طبیعیه ولی این طبیعی بودن زیادش یکم گیم پلی رو ازار دهنده میکنه مثلا ایستاده میخواد حر کت کنه یکم مکث داره مثل واقعیت

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652

ايشون جزء اون دسته از آدمايي هستن كه معتقدند Black Ops شاهكار سري COD بود

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
خب اگه میگی BO شاهکار بوده من دیگه چی بگم :D
در ضمن اگه تو تریلر توجه کنین تو گیم پلی دویدن یکم مکث داره در کل طبیعیه ولی این طبیعی بودن زیادش یکم گیم پلی رو ازار دهنده میکنه مثلا ایستاده میخواد حر کت کنه یکم مکث داره مثل واقعیت
BIG LOL
اینم یه نقل قول از VG247:
The million-billion-gazillion dollar question: Is this a Call of Duty game? The answer:Duh(Read as Homer Simpson Voice) :D
اینم یه نقل قول باحالتر:
BF3 is going to have a gun that fires earthquakes and a level that’s four times the size of the known universe. There. Have at it.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,204
نام
امیر محمود
صداگذاری به هیچ وجه

از نظر صدا گذاری هم که بی سی 2 بهتر از bo,mw2هستش!
کافیه تو همین سایت جستجو کنی ببینی بهترین صدا گذاری سال 2010از نظر بیشتر سایت کدوم بازی هستش! بیشتر سایت ها بی سی2 را انتخاب کردن!

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
شاید BO یکی از عنوان های ضعیف سری COD بود ولی فقط از لحاظ گرافیک.شاید گیم پلی داخل تمام نسخه های COD شبیه هم و تمراری بود ولی بخاطر نبرد های پرهیجان اصلا این مورد به چشم نمیومد.
راجب مکس در دویدن این چیزی بود که تو تریلرها یکم ازار دهنده بنظر میرسید و این نظر منه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,130
نام
حسین
فکر میکنم در تمام موارد جز گیم پلی bf3 بهتر باشه که خوب اصولا اساس محبوبیت و لذت کال برای همین گیم پلی شیرینش هست ولی با این چیزایی که از bf3 دیدیم چه بسا در گیم پلی هم بتونه شاهکار کنه.bc2 از لحاظ گیم پلی اصلا قابل قبول نبود لااقل در مقایسه با کال ولی این یکی خیلی امیدوار کنندست.
من فقط تو فکر اینم که آنلاین bf3 چی میخاد بشه.خیلی هیجان انگیزه.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
اینا گیم پلی بازی رو سرعت میدونن
کلا فکرشون تو سرعت کاراکتر هاست
سرعت کاراکتر ها اصلا هیچ مشکلی نداشت
به نظر من COD خیلی تخیلیه یارو با یه سلحه کنده مثل یک دونده دو و میدانی میمونه
وقتی خودتم یک Machine gun بگیری تو دستت ببین میتونی اصلا راه بری
اگی شما فکر میکنید گیم پلی سرعت کاراکتر هاست
منطقی که فکرتون راجب به COD عوش نمیشه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
:)) اونوقت بازی به چی میگن؟
فردین زیاد حرص نخور ، جفتشون میان میبینیم کدوم گیم پلی بهتری دارن ، البته مراد از گیم پلی اینجا همون گانینگه(در بازی FPS)...
خوب از الآن مشخصه گرافیک BF3 خیلی پیشرفته تر از MW3 هست .

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
فردین زیاد حرص نخور ، جفتشون میان میبینیم کدوم گیم پلی بهتری دارن ، البته مراد از گیم پلی اینجا همون گانینگه(در بازی FPS)...
خوب از الآن مشخصه گرافیک BF3 خیلی پیشرفته تر از MW3 هست .
منظورت از گانینگ همون تفنگ بادیهایی هست که تو cod میدن دستت دیگه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر