سازندگان Far Cry 3: ما از Call of Duty هیچ نوع ترسی نداریم

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خداوند بخشنده ومهربان...

سازندگا بازی فارکرای 3 (Ubisoft Montreal) درمورد این موضوع که چرا از تهدید Call of Duty نگران نیست صحبت کرد، و اعتقاد دارد که انتشار هر دو بازی شوتر در در یک ماه(نوامبر) ، چشم اندازی جدید برای بازی های سبک شوتر به وجود میاورد.

farcry391.jpg

در طی مصاحبه ای که با MCV با مدیر brand یوبیسافت آقای Henri Guay بر این تاکید داشت که FarCry 3 از ماه سپتامبر برای عمل پولیشینگ بازی، به وقت بیشتری نیاز داشت. مقابله با Call of Duty موضوع و مشکل مهمی نیست. همچنین آقای Guay ادامه داد که: " مردم خود را برای ادامه دادن بازی Call of Duty اماده کرد اند و خواستار بدست آوردن تجاربی از آن هستند که چیزی که کمی متفاوت است را به آن ها میدهد. ما این حس را داریم که جایگاه و راه آسانی را در مقابل خود داریم. فکر میکنم ما در جاده ی خوش شانسی حرکت می کنیم که یوبیسافت نیز در آن پای گذاشته است "

" تمام مراحل عوامل و سازمان، برای به وجود آوردن یک پیمان به برند آمده بودند، برای حمایت کردن سطح یک سازمان باید بگویم که این پیمان فوق العاده بود"

مدیر محصولات این بازی آقای Dan Hay همچنین اضافه کرد "بازی Far Cry 3 یک عنوان بزرگ است و این توقع نیز از آن میرود. ما میخواهیم که آن را با سطح عالی بسازیم، این عنوان توانایی دارد که به یک بازی فوق العاده تبدیل شود. ترکیب دو کار وجود داشت. درمورد حذف قسمتی از بازی صحبت میکنم اما نمیتوانستم این را تحمل کنیم که قسمتی از این عنوان برای بازیکنندگان آن حذف شود و دست آن ها از این قسمت ها کوتاه بماند. در واقع ما انتخاب بسیار استراتژیکی را انجام دادیم"

عنوان Far Cry 3 در تاریخ 30 نوامبر برای دو کنسول xbox360 و Ps3 عرضه خواهد شد.

منبع

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نمیدونم این FC3 چی میشه، ولی این شخصیت منفی بازی، خیلی منفیه :D.
یه دیوونه که من عاشقشم :D.
گور بابای COD :D.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
به خدا رنگ متنت معمولی باشه خیلی بیشتر به چشم میاد :d
به نظر من نباید زیاد با هم مقایسه شن. یکی تو جنگه یکی تو یه جزیره زیاد حسه مقایسه به آدم دست نمیده :d بازی هم به نظر خیلی عالی میاد

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
مثلا جدول پایین لیست پرفروشترینهای AMAZON هست که 3 تا بازی در حالت پیش فروش در جای اول و دوم و سوم قرار دارن و تاریخ انتشار همگی هم برای Far Cry 3 خطرناکه
و خود Far Cry 3 در 100 تای اول هم قرار نداره ..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال اصلی اینست :d
وقتی یک گیمر واقعی باید توی عرض 13 روز 180 دلار بابت سه بازی پایینی بده ... آیا پولی برای Far Cry 3 میمونه ؟:d

36077460374600001170.jpg

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من که فکر میکنم call of باید بترسه

فکرت رو به گور ببر

-

گور بابای COD
biggrin1.gif

(2)

محیط جنگلی که این بازی داره رو دستش هیچ بازی نیومده ! ... COD که هر ساله میاد (( یه عده میگن الان هر ساله میاد هر ساله هم پر فروش ترینه )) این بحثش جداست :D ... ولی تنوع که FC3 داره هیچ چیزی نداشته بید !

آخرین ویرایش:

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
خواستار بدست آوردن تجاربی از آن هستند که چیزی که کمی متفاوت است را به آن ها میدهد.
تمام مراحل عوامل و سازمان، برای به وجود آوردن یک پیمان به برند آمده بودند، برای حمایت کردن سطح یک سازمان باید بگویم که این پیمان فوق العاده بود"
من كه از اين 2تا جملت سر در نياوردم:-/
ميشه واضح تر ترجمه اش كني

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
گرافیک قبلی Real بود، این همون هم نداره!
من با اولین تریلر ازش خیلی خوشم اومده بود، رفته رفته از چشمم افتاد با گیم پلی هایی که بعد تر ازش اومد! امیدوارم گیم پلی خوبی داشته باشه.
در مورد خبر هم lmao .

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
گرافیک قبلی Real بود، این همون هم نداره!
من با اولین تریلر ازش خیلی خوشم اومده بود، رفته رفته از چشمم افتاد با گیم پلی هایی که بعد تر ازش اومد! اکیدوارم گیم پلی خوبی داشته باشه.
در مورد خبر هم lmao .
تقصیر خودت بود که نشستی تریلر ها رو دیدی:D
الان کل بازی برای کسی که تمام تریلر ها رو دیده اسپویل شده فقط Ending مونده که ایشالله به محض لیک شدن بازی تو U Tube قرار می‌گیره:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
این نمایشی که تو کنفرانس سونی تو E3 هم داشتن خیلی نا امید کننده بود این رو که دیدم حس کردم بازی چیز مالی در نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر