سازندگان Far Cry 3: ما از Call of Duty هیچ نوع ترسی نداریم

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
به نام خداوند بخشنده ومهربان...

سازندگا بازی فارکرای 3 (Ubisoft Montreal) درمورد این موضوع که چرا از تهدید Call of Duty نگران نیست صحبت کرد، و اعتقاد دارد که انتشار هر دو بازی شوتر در در یک ماه(نوامبر) ، چشم اندازی جدید برای بازی های سبک شوتر به وجود میاورد.

farcry391.jpg

در طی مصاحبه ای که با MCV با مدیر brand یوبیسافت آقای Henri Guay بر این تاکید داشت که FarCry 3 از ماه سپتامبر برای عمل پولیشینگ بازی، به وقت بیشتری نیاز داشت. مقابله با Call of Duty موضوع و مشکل مهمی نیست. همچنین آقای Guay ادامه داد که: " مردم خود را برای ادامه دادن بازی Call of Duty اماده کرد اند و خواستار بدست آوردن تجاربی از آن هستند که چیزی که کمی متفاوت است را به آن ها میدهد. ما این حس را داریم که جایگاه و راه آسانی را در مقابل خود داریم. فکر میکنم ما در جاده ی خوش شانسی حرکت می کنیم که یوبیسافت نیز در آن پای گذاشته است "

" تمام مراحل عوامل و سازمان، برای به وجود آوردن یک پیمان به برند آمده بودند، برای حمایت کردن سطح یک سازمان باید بگویم که این پیمان فوق العاده بود"

مدیر محصولات این بازی آقای Dan Hay همچنین اضافه کرد "بازی Far Cry 3 یک عنوان بزرگ است و این توقع نیز از آن میرود. ما میخواهیم که آن را با سطح عالی بسازیم، این عنوان توانایی دارد که به یک بازی فوق العاده تبدیل شود. ترکیب دو کار وجود داشت. درمورد حذف قسمتی از بازی صحبت میکنم اما نمیتوانستم این را تحمل کنیم که قسمتی از این عنوان برای بازیکنندگان آن حذف شود و دست آن ها از این قسمت ها کوتاه بماند. در واقع ما انتخاب بسیار استراتژیکی را انجام دادیم"

عنوان Far Cry 3 در تاریخ 30 نوامبر برای دو کنسول xbox360 و Ps3 عرضه خواهد شد.

منبع

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تقصیر خودت بود که نشستی تریلر ها رو دیدی:D
الان کل بازی برای کسی که تمام تریلر ها رو دیده اسپویل شده فقط Ending مونده که ایشالله به محض لیک شدن بازی تو U Tube قرار می‌گیره:D

بابا چه ربطی داره؟!:D
با دیدن تریلر هاش I found out که بازی، به اون خوبی ای که فکر می کردم نبوده! مثلا من هر تریلری که از سرزمین ناشناخته 3 ،ادوات جنگی 3 و بدنام 2 می اومد رو هم بلا فاصله می دیدم اما، بیشتر مشتاق می شدم که بازیشون کنم و اشتیاقم بیشتر می شد. این نه، Completely برعکس:D...

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
بابا چه ربطی داره؟!:D
با دیدن تریلر هاش I found out که بازی، به اون خوبی ای که فکر می کردم نبوده! مثلا من هر تریلری که از سرزمین ناشناخته 3 ،ادوات جنگی 3 و بدنام 2 می اومد رو هم بلا فاصله می دیدم اما، بیشتر مشتاق می شدم که بازیشون کنم و اشتیاقم بیشتر می شد. این نه، Completely برعکس:D...

منم تریلر زیادی از بازی ندیدم ولی داشتم نمایش سونی رو در E3 می دیدم از نمایش far cry 3 زیاد حال نکردم!!!

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
من اگه متاش بالای ۸۵ باشه همینو میخرم و کالافو میزارم واسه ۴ ۵ ماه بعد!
امیتاز گیم اسپات البته گاها از متا مهمتره:D واسم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
من اگه متاش بالای ۸۵ باشه همینو میخرم و کالافو میزارم واسه ۴ ۵ ماه بعد!
امیتاز گیم اسپات البته گاها از متا مهمتره:D واسم

البته بعضی اوقات هم شکاکه که من یخورده از دستش ناراحت شدم و IGN و GI رو بیشتر الان قبول دارم

نمی دونم چرا

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
من که امید زیادی بهش دارم. گیم پلی روون و جذاب به نظر میومد، گرفیکش هم عالیه. فکر کنم داستان خوبی هم داشته باشه.

ولی خب حداقل برای من هیچ FPSـی تابحال جای COD رو نگرفته و فکر هم نکنم بگیره :D Farcry 3 هم از این قاعده مستثنی نیست :D

اما 100% ارزش بازی کردن داره.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
548
نام
Ahmadreza
Call Of Duty چیزی نیست که بشه دیگه متوقفش کرد.حتی اگه خود اکتیویژن هم بخواد نمیتونه این کار رو انجام بده چون واقعاً آمار مخاطبینش بالاست.نسخه های قبلی این بازی با اینکه از خیلی از عناوین دیگه کوچیک تر و ضعیف تر بودن ولی باز هم فروش سرسام آوری داشتن.همین BF3 چندین سروگردن از MW3 بالاتر بود و حتی توی تبلیغات هم EA چند برابر اکتیویژن خرج کرده بود ولی باز هم نتونست در حد اون ظاهر بشه.این مسأله قطعاً برای سازندگان Farcry 3 هم اثبات شده و خودشون هم میدونن که نمیتونن با نسخه جد رید CODقابت داشته باشن(اصلاً حتی حرفش هم تمسخرآمیزه)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
دوستان بهتره به این بازی امید نبندن.یوبی سافت قسم خورده که تو این نسل به تمام عناوین بزرگش تِر بزنه و این بازی هم از این قاعده مستثنا نیست.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
مثلا جدول پایین لیست پرفروشترینهای AMAZON هست که 3 تا بازی در حالت پیش فروش در جای اول و دوم و سوم قرار دارن و تاریخ انتشار همگی هم برای Far Cry 3 خطرناکه
و خود Far Cry 3 در 100 تای اول هم قرار نداره ..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سوال اصلی اینست :d
وقتی یک گیمر واقعی باید توی عرض 13 روز 180 دلار بابت سه بازی پایینی بده ... آیا پولی برای Far Cry 3 میمونه ؟:d

36077460374600001170.jpg
180 رو ذخیره میکنید برای روز مبادا . در عوض مستقیم سرازیر میشیم به اینجا :d :
sigpic56136_17.gif

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
با اينكه از اين بازي خيلي خوشم مياد ولي وقتي رنگ بنديش رو ميبينم ياد تنوع رنگ تو وسايل آرايش دخترا ميوفتم:d

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
به نظر من نسبت به تریلر هایی که ازش دیدم این نسخه نسبت به سالش از نسخه شماره دومش خیلی بهتر میشه.
امیدوارم وقتی بازیش میکنم هم همین نظر رو داشته باشم.

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
بیخیال بابا
حالا میگفتی medal of honor یه چیزی!!قسمت دوم که قبل از انتشار کلی سروصدا کرد که چرت بود(همش داشت قرص می خورد:d)
یوبی سافت به درد ساخت بازی سوم شخص مثل pop و ac می خوره نه بازی اول شخص

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر