سازنده Resident Evil 6 طرفداران و توسعه دهندگان بازی را به "والدین" تشبیه میکند

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
53687684502584766563.jpg
درود

در گفت و گو با PS Blog ، سازنده رزیدنت اویل 6 جناب Hiroyuki Kobayashi سری پرطرفدار اویل را با کودکی مقایسه کرد که از طرفداران و توسعه دهندگان بازی به عنوان پدر و مادر متولد شده است.

Kobayashi: "چیزی که همیشه من به آن فکر میکنم این است که اگر رزیدنت اویل را بعنوان کودک در نظر گیریم، آن وقت فن ها (طرفداران) و ما بعنوان سازندگان، پدر و مادر این کودک هستیم. بازی های بدست آمده مثل کودکانی هستند که از جانب هر دوی ما متولد شده اند. و دقیقا مثل والدین واقعی، همیشه در اینکه چه مواردی برای بزرگ کردن این کودک بهترین و صلاح است، با هم در توافق نیستند."

Kobayashi در ادامه میگوید: "ما همیشه به نظرات و صحبت های طرفداران گوش میدهیم و سعی میکنیم در هنگام ساختن بازی از آن صحبت ها استفاده کنیم.اما این وظیفه و کار ماست که یک تجربه جدید گیمینگ را خلق کنیم و چیزی تازه و چالش برانگیز را ارائه کنیم."

وی افزود: "ما میخواهیم اطمینان حاصل کنیم که کاری که انجام میدهیم باعث خوشنودی طرفداران میشود، اما واکنش ابتدایی ممکن است همیشه مثبت نباشد."

Kobayashi گفت: تا زمانی که تیم سازنده رزیدنت اویل به نظرات و انتقادات طرفداران خود گوش میدهد، توسعه دهندگان نمیتوانند مدیون و زیر منت انها باشند، در غیر اینصورت پیشرفت در توسعه این سری ممکن نبود.

SOURCE

آخرین ویرایش:

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
دوستان ما که از همون اول گفتیم دلتون خوش نکنید رزیدنت اویل مرد با این که ارادت خاصی به استاد
میکامی دارم ولی یکی از دلایل اصلی نابودی محبوبترین فرانچایز کپکام یا به جرات میتونم بگم اگر اول
نباشه بدون شک بین یک تا پنج جهان هست خود استاد میخواست حالا نواوری کنه ولی اگر
میدونست. نواوریش به اینجا کشیده میشه هرگز این کارو نمیکرد حالا هم فقط یه نفر میتونه این گند
جبران کنه اونم خود استاد فقططططططططططططط.

OMID_RE6

کاربر سایت
Apr 5, 2012
112
نام
امید
قبل از این که رلیز بشه خیلی ها اومدن رگ گردن باد کردن گفتن بازی بهترین فلان ازاین حرفها مثل اینکه پیداشون نیست

شایدم منظورش همون بچه ها بوده.
نه دوست عزیز کسی گم و گور نشده, ولی کلا ناظم عزیز انجمن تا به محض دیدن پستای غیر ضد RE6 اونا به تحریک آمیز و ... متهم میکنه
شما هم به جای این که نمره های خزعبل سایتا به خصوص گیم اسپات رو در نظر بگیری فقط یه ذره منطقی باش, رگ گردن باد نکن و به جای کوبیدن الکی بازی ,نکات خوب و برداشتن اراجیف RE5 توجه کن

آخرین ویرایش:

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
btw the interviewee didn’t says the parents were married in this case they are already separated and attempting to raise their kid(s) in their own way.
حرف حق :D
البته من طرف مادر بچه(کپکام) هستم :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر