سازنده Journey در معرض ورشکستگی بود

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
screenshot0057_18258.nphd.jpg

بر اساس اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد که استودیوی thatgamecompany که سابقه‌ی ساخت بازی بزرگ Journey را دارد، در معرض ورشکستگی بوده است. در واقع این وضعیت در اواخر ساخت Journey هم برای این استودیو پیش آمد.

آقای Jenova Chen که رئیس استودیو thatgamecompany می‌باشد، صحبت‌هایی را با DICE انجام داده است که وی در این صحبت‌ها می‌گوید: "ما نتوانستیم به تعهدات خود، مبنی بر این که عنوان Journey را در مدت دو سال به پایان برسانیم، عمل کنیم. بنابراین Sony به ما یک فرصت یک ساله داد. اما در اواخر مراحل ساخت این بازی، بودجه‌ی ما در حال تمام شدن بود."
وی می‌گوید: "وقتی که به اواخر مرحله‌ی ساخت Journey نزدیک شدیم، عده‌ی زیادی استودیو ما را ترک کردند. البته آن‌ها به انتخاب خود این کار را نکردند. زیرا ما بودجه‌ای نداشتیم که بتوانیم حقوق آن‌ها را پرداخت کنیم. هر چه پول در پیش ما بود را پخش کردیم و برای تعطیلی این استودیو آماده شدیم."
این استودیو، حتی با فروش Journey نتوانست خود را از ورشکستگی نجات دهد. البته این شرکت هنوز نمی‌داند که این بازی چقدر برای آن‌ها سودآور بوده‌است، زیرا شرکت سونی، پرداخت پول را به سازندگان این بازی به زمان دیگری موکول کرده است.
Jenova Chen در این باره می‌گوید: "من نمی‌دانم این بازی چقدر سودآور بوده است. اما با این حساب احتمالاً سرنوشتی چون تعطیل کردن استودیو نخواهیم داشت."

گفتنی است که بازی Journey در سال گذشته عرضه شد و توانست جایزه‌های زیادی را کسب کند.

منبع

Last edited by a moderator:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حرفت متین!ولی برادر من یه آقا با آقای دیگه بحث میکنن دلیل نمیشه که ادب و تربیت خانوادگیشو به رخ کس دیگه بکشه!درضمن بنده نظر خودمو گفتم قرار نیس بقیه ساکت بمونن که!خدا وکیلی نه بنده با ایشون نه با شرکت سونی خصومتی میتونم داشته باشم که با قصدو قرض پا پیش بذارم!حرف بدیم نزدم که بخام با بی حرمتی برخورد بشه باهامحالا صب تا شب فنای ps3. دسته جمعی میوفتن بجون ی عضو جدید که ی جمله درمورد بازی. این کنسول بد بگه!حالا ما حرف حق زدیم شد فضولی?!بازم ممنونم ازت

متاسفانه این بخش ادب کاربرها از اختیارات ما و بقیه کاربرها خارجه اینجا مدیر داره ناظم داره خودشون اگه موردی باشه برخورد میکنن اگه قرار باشه هر کاربری راه بیفته بخواد کار ناظم و مدیر رو انجام بده اینجا سنگ روی سنگ بند نمیشه.

من خودم اصلا برام مهم نیست PS3 باشه 360 باشه اما با صحبت های که بعضی از دوستان میکنن بیشتر مشکل دارم میدونی چرا وقتی شما یک همچین حرفی میزنی برای مثال journey بازی کامل نیست و.... پس فردا یک جماعت دیگه پیدا میشن به بازی طرف مقابل یه همچین حرفی میزنن حرف از کجا امده از اینجا باز دعوا میشه تو سایت و یک عده سر یک چیز مسخره بن میشن خوب میبینی که اینجاست که میگن جلو ضرر رو هر جا بگیری منفعته .

الان دارن چند نفر از قدیمی های سایت با هم صحبت میکنن حالا حساب کن کاربر های زیادی مثل اون قضیه تحول و.... سایت منفجر میشه بعد چندین نفر بن میشن میرن پی کارشون .

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
ه
متاسفانه این بخش ادب کاربرها از اختیارات ما و بقیه کاربرها خارجه اینجا مدیر داره ناظم داره خودشون اگه موردی باشه برخورد میکنن اگه قرار باشه هر کاربری راه بیفته بخواد کار ناظم و مدیر رو انجام بده اینجا سنگ روی سنگ بند نمیشه.

من خودم اصلا برام مهم نیست PS3 باشه 360 باشه اما با صحبت های که بعضی از دوستان میکنن بیشتر مشکل دارم میدونی چرا وقتی شما یک همچین حرفی میزنی برای مثال journey بازی کامل نیست و.... پس فردا یک جماعت دیگه پیدا میشن به بازی طرف مقابل یه همچین حرفی میزنن حرف از کجا امده از اینجا باز دعوا میشه تو سایت و یک عده سر یک چیز مسخره بن میشن خوب میبینی که اینجاست که میگن جلو ضرر رو هر جا بگیری منفعته .

الان دارن چند نفر از قدیمی های سایت با هم صحبت میکنن حالا حساب کن کاربر های زیادی مثل اون قضیه تحول و.... سایت منفجر میشه بعد چندین نفر بن میشن میرن پی کارشون .

داداش من آخه چرا حرف زور میزنی?!شما اون جمله ای ک من گفتم این بازی ناقصه رو بمن نشان بده?!!!;-)نه خدایش اونه بمن نشان بده?!!
منظور من اینکه درست بازی از هر لحاظ فوق العاده هست و تو هر سطحی حتی استاندارد جدید تعریف کرد ولی قبول کنین تایم بازی کمه و دلیلی نداره جز حجم کم بازی که با این سطح بالایی که داره انتظاراتم ناخود آگاه بالا میره! درست که ی بازی دانلودی هست و نباید با بازیهای چند گیگی فروش فیزیکی مقایسه بشه! اما انقد این بازی قوی ظاهر شد باعث شد از این به بعد رو بازیهای دانلودی هم حساب باز کرد!
ولی بازم میگم دلیل نمیشه اگه دو دوست گفتگو میکنن کس دیگه ای در مورد موضوع مورد بحث که عنوان تایپیک هم هست نظر خودشو نگه! ما باید یکم لارج تر با فرهنگ تر برخورد کنیم که اگه من نظرم اشتباه هست به نتیجه درستی برسم نه اینکه به کسی بی حرمتی بشه و اینطوری ی صفحه بحث به حاشیه کشیده بشه;-)
روز خوش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر