ساخت Alan wake به اتمام رسید!!!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
سلام؛

alanwake21.jpg

دیروز سایت VG247 به نقل از سایت Joystiq پایان ساخت بازی Alan Wake را اعلام کرد. Matias Myllyrinne مدیر عامل رمدی اعلام کرد:" که ساخت بازی کاملا به اتمام رسیده و ما در حال انجام آخرین مراحل و پیدا کردن نقاط ضعف و بهبود آن هستیم."
اطلاعات بیشتر در سایت Joystiq موجود است.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
تریلرش جالب بود !! ولی از اون جالبتر برای من اینه که از الان تا بهار اینا میخوان الن ویک 360 رو پولیش کنن یا اینکه میخوان نسخه PC رو پورت کنن ؟ :confused: من مشکوکم ! :-"

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تریلرش جالب بود !! ولی از اون جالبتر برای من اینه که از الان تا بهار اینا میخوان الن ویک 360 رو پولیش کنن یا اینکه میخوان نسخه PC رو پورت کنن ؟ :confused: من مشکوکم ! :-"
پورت کردن نسخه pc چه دخلی به عرضه بازی رو 360 داره؟!!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
پورت کردن نسخه pc چه دخلی به عرضه بازی رو 360 داره؟!!

مدت زمان مونده تا عرضه نسخه 360 رو میگم !! از الان تا بهار یعنی فقط میخوان نسخه 360 رو پولیش کنن ؟! یا نسخه PC رو پورت ؟! کدومش محتملتره ؟!:-" من منظورم رو خیلی واضح گفتم که !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مدت زمان مونده تا عرضه نسخه 360 رو میگم !! از الان تا بهار یعنی فقط میخوان نسخه 360 رو پولیش کنن ؟! یا نسخه PC رو پورت ؟! کدومش محتملتره ؟!:-" من منظورم رو خیلی واضح گفتم که !
مشخصه. 360 قدرت کمتری نسبت به pc داره پس باید ساختن بازی در حد Alan Wake که از اخرین تکنولوژی ها بهره میبره زمان و کار بیشتری طلب میکنه تا ساختن همون بازی ( یا پُرتش، هرچی ) روی pc. الان هم به احتمال خیلی زیاد بازی رو تست و رفع باگ میکنن. خلاصه این بازی تا باب دل Remedy نشه، نمیره واسه انتشار.

metalgear_kojima

کاربر سایت
Oct 21, 2007
133
نام
pedram
بابا بیخیال.
فکر کنم یکی از قشنگترین بازیهای این کنسول بشه.

منم تریلر این بازی رو دیدم و کف کردم فقط منتظر بیاد بیرون در جا .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر