ساخت Alan wake به اتمام رسید!!!

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
سلام؛

alanwake21.jpg

دیروز سایت VG247 به نقل از سایت Joystiq پایان ساخت بازی Alan Wake را اعلام کرد. Matias Myllyrinne مدیر عامل رمدی اعلام کرد:" که ساخت بازی کاملا به اتمام رسیده و ما در حال انجام آخرین مراحل و پیدا کردن نقاط ضعف و بهبود آن هستیم."
اطلاعات بیشتر در سایت Joystiq موجود است.

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
ای کاش یه روز هم این خبر رو ببینیم.
"ساخت بازی alan wake برای PC به اتمام رسید."
های روزگاز
انشاالله اواخر سال دیگه میبینی. بذار ملت برن تو کف 360 بعد که بازی خز شد واسه PC میاد.
وای یک گیم جدید خوب منتظریم یوهوووو
جدید چرا؟؟؟؟؟؟؟

میگم اینا هم مرض دارنا. مگه پلیش کردن یه بازی چقدر طول می کشه؟؟؟؟ 7-8 ماه؟؟؟؟؟؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
نامردا زود بازی را بیرون نمیدن تا این xbox من کامل بسوزه بعد تازه میدن بیرون این بازی را اه اه اه اعصابم خرد شد دیگه اینم شده حکایت splinter cell که روی اعصاب آدم را میرن

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
شاید این جمعه بیاید, ... شاید.
:biggrin1:
اینو نگو, چون ممکنه هیچ وقت نیاد:biggrin1:
میگم اینا هم مرض دارنا. مگه پلیش کردن یه بازی چقدر طول می کشه؟؟؟؟ 7-8 ماه؟؟؟؟؟؟
خب دیگه remedy ـی گفتن ..
این بازی 5-4 سال ساختش طول کشیده, مراحل تست اش هم کمتر از این نمی تونه باشه

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
انشاالله اواخر سال دیگه میبینی. بذار ملت برن تو کف 360 بعد که بازی خز شد واسه PC میاد.
اخه اقای محترم واقعا رو چه حسابی این حرفو میزنی یعنی هر بازی که خز بشه باید روی pc بیاد بابا من نمیدونم چرا این کارارو میکنید ببینم تا حالا به شما جایزه ای چیزی دادن برا این کاراتون تمومش کنید دیگه بابا

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
بازی که ساختش اينقدر طول کشيده خدا ميدونه پيدا کردن نقاط ضعف و بهبودش ديگه چقدر طول ميکشه ..... به هر حال من که شديد منتظر ام

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
اخه اقای محترم واقعا رو چه حسابی این حرفو میزنی یعنی هر بازی که خز بشه باید روی pc بیاد بابا من نمیدونم چرا این کارارو میکنید ببینم تا حالا به شما جایزه ای چیزی دادن برا این کاراتون تمومش کنید دیگه بابا
فکر نکنم من گفته باشم "هر بازی که خز بشه باید روی pc بیاد". اگه گفتم بگید. فن بازی های بیهوده در نیارید. من خودم به شخصه PC رو ترجیح میدم ولی فن بازی الکی رو نه. اینی که میگم بذار بازی خز بشه یعنی اینکه مایکروسافت 360 رو به مردم غالب کنه و فروشش بالا بره شاید چند ماه بعد هم برای فروش 7 فقط باز رو برای 7 عرضه کنه. حالا منظورم رو فهمیدی؟؟؟؟؟؟

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
فکر نکنم من گفته باشم "هر بازی که خز بشه باید روی pc بیاد". اگه گفتم بگید. فن بازی های بیهوده در نیارید. من خودم به شخصه PC رو ترجیح میدم ولی فن بازی الکی رو نه. اینی که میگم بذار بازی خز بشه یعنی اینکه مایکروسافت 360 رو به مردم غالب کنه و فروشش بالا بره شاید چند ماه بعد هم برای فروش 7 فقط باز رو برای 7 عرضه کنه. حالا منظورم رو فهمیدی؟؟؟؟؟؟

بله من الان کاملا منظوز شما رو فهمیدم و فهمیدم که من کاملا یه فن بوی هستم :D مرسی واقعا ممنون که بهم گفتید من فن بوی هستم از شما خیلی خیلی ممنونم :D:D
اگه یه جمله فقط یه جمله از من توی تمام این فروم گیر اوردی که من فن بازی در اوردم جایزه داری الانم فکر نکنم گفتم که از چی خوشم میاد یا از چی بدم میاد فقط گفتم یکم بیشتر رو پست هایی که همینجوری مینویسید فکر کنید

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
بله من الان کاملا منظوز شما رو فهمیدم و فهمیدم که من کاملا یه فن بوی هستم :biggrin1: مرسی واقعا ممنون که بهم گفتید من فن بوی هستم از شما خیلی خیلی ممنونم :biggrin1::biggrin1:
اگه یه جمله فقط یه جمله از من توی تمام این فروم گیر اوردی که من فن بازی در اوردم جایزه داری الانم فکر نکنم گفتم که از چی خوشم میاد یا از چی بدم میاد فقط گفتم یکم بیشتر رو پست هایی که همینجوری مینویسید فکر کنید
اولا من هیچ وقت همینجوری پست نمیدم. سر آلن ویک خیلی با دوستان بحث کردیم. منطقی ترین دلیل همین بود. به همین دلیل اینو گفتم. بعدشم از طرز صحبت کردن و ناراحت شدنتون تابلو شد که عشق PC هستید. مگه بده فن یه چیزی باشه آدم؟؟؟؟ فقط فن بازی بی مورد خوب نیست. شما هم میتونستید از من بپرسید که دلیل جمله ی اولم چیه نه اینکه بدون اطلاع از حرفم اینو بگید.
بی خیال. تمومش کنیم بهتره.
ممنون

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
تریلر رو دیدم:biggrin1:
جالب بود اما انصافاً با توصیفات دوستان گفتم الآن میشینم انیمیشن CG نگاه میکنم:biggrin1:
کلاً من که متوجه ی فرق آنچنانی با E3 نشدم...شاید باید دوباره ببینم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر