ساخت دنباله Mirror's Edge ، در لیست کارهای EA .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ...

mirror.jpg

تاکنون اخبار زیادی پیرامون ساخت دنباله عنوان ساختار شکن "لبه آینه" شنیده ایم و هیچ یک به حقیقت نپیوسته است .
آقای Frank Gibeau رئیس EA تایید کرد که ساخت دنباله Mirror's Edge ، در لیست کارهاییست که می بایست انجام گیرد ، اما قضیه "چگونگی" و "زمان آن" است .
وی سخنانش را این گونه ادامه داد :

"ما واقعا Faith و ویژگی هایش و این بازی را دوست داریم ، ما چیزی را اکنون برای رونمایی نداریم ، اما می توانم بگویم دنباله این بازی در لیست کارهای ماست که قرار است انجام گردد . ما دنبال یک تیم مناسب برای ساخت ادامه آن هستیم ، تیمی که من باب کیفیت تضمین شده باشد و این بازی را درک کند ."

متاسفانه سناریو ساخت این بازی کمی طولانی شده که بنظر نمی رسد دلیلی جز فروش نه چندان مناسب نسخه اول این بازی باشد .ابتدا در سال 2008 که گفته شد بازی ، دنباله ای خواهد داشت ؛ سپس در 2009 اعلام شد که تیم کوچکی در حال کار بر روی لبه آینه 2 است و در 2011 و در جریان نمایشگاه E3 همین آقای Gibeau تایید کرد که بازی از موتور Frostbite 2 بهره می برد .

منبع : ویدئوگیمر

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
میتونم پیش بینی کنم ادامش چی از آب در میاد. یه شوتر دیگه که قراره با طیف وسیعی از بازیها اعم از COD و farcry و امثال اون رقابت کنه...حالا این وسط برا دلخوشی طرفدارای نسخه اول ، مسئولان نجیب EA همچنان اسم بازی به عنوان mirror's edge حفظ کردن و احتمالا Fath توانایی این رو هم خواهد داشت که بپره:d

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
فقط بهش گند نزنن
یک دفعه دید بازی رو اصلا نشناختید ea میاد بازی رو معرفی می کنه بعد وقتی نمایش تموم می شه می گن اسم بازی Mirror's Edge2 بود بعد ملت تو کف می مونن می گن این که شوتر بود
بعد بازی باید تو این نسل بیاد اگه نیاد می رم رئیس ea رو می کشم انقدر صبر کردیم تو این نسل نیاد
[h=2][/h]

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من آخرشم نفهمیدم این بازی که اینقدر طرفدار داشت چرا اینقدر کم فروخت :D.
خدایی بجزء مشکل تکراری شدن محیط ها هیچ مشکلی نبود.
البته گیم پلی بازی هم باید بهبود پیدا کنه ولی خیلی کیف میداد بازی :D.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من آخرشم نفهمیدم این بازی که اینقدر طرفدار داشت چرا اینقدر کم فروخت :D.
خدایی بجزء مشکل تکراری شدن محیط ها هیچ مشکلی نبود.
البته گیم پلی بازی هم باید بهبود پیدا کنه ولی خیلی کیف میداد بازی :D.
خیلی هم کم نفروخت :D بیشتر از دو میلیون نسخه فروش داشت که به نظرم واسه یه IP جدید اونم تو یه سبک عجیب و غریب (:D) زیاد هم بد نبود.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
اما می توانم بگویم دنباله این بازی در لیست کارهای ماست که قرار است انجام گردد . ما دنبال یک تیم مناسب برای ساخت ادامه آن هستیم

این که یعنی هنوز هیچ اقدامی به ساخت بازی نکردن :|

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خیلی هم کم نفروخت :D بیشتر از دو میلیون نسخه فروش داشت که به نظرم واسه یه IP جدید اونم تو یه سبک عجیب و غریب (:D) زیاد هم بد نبود.
پس این دری وریا چیه هی میگن نفروخت بازی؟ :D؟
این دو میلیون که اندازه کُلیه خودش اونم تو 2008 :D.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
چون بازی پر هزینه بوده ساختش و انتظاری که EA تو برنامه ریزی هاش داشته بیش از اینا بود ؛ البته این تیکه خبر رو من این دفعه لازم دیدم که اضافه کنم و دقیقا توی منبع نیومده ، ولی سری قبلی که داشتم یه خبر از ادامه ME ترجمه می کردم خود منبع این نکته رو ذکر کرده بود .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
Martin Frain از DICE قبل از عرضه بازی اعلام کرده بوده که انتظار داره بازی بیشتر از 3 میلیون نسخه بفروشه:
"I would look for world-wide sales of over 3 million, on three platforms," Frain tells Edge, adding, "as a conservative number. I think it has the potential to do a lot more than that."
ولی بازم به نظرم فروش نسبتا خوبی داشته و کاش همون موقع ادامه ـش رو میساختن. الان بعید میدونم تو این نسل خبری ازش بشه.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من که یکی از کشته مرده های شماره یک بودم ولی وقتی بازی رو رفتم بدجوری تو ذوقم خورد
بازی اون ضرب آهنگ تندی که توی تریلرا نشون میدادن رو نداشت و بعضی اوقات وسط فرار باید مسیر رو پیدا می کردی که کاملا گند میزد تو بازی. اگه بتونن از تجربه های AC و پارکور توی اون بازی توی شماره دوم استفاده کنن فکر می کنم این مشکل هم رفع بشه. بازی باید از یه بدو بدوی معمولی هم در بیاد و بخش های دیگه ای هم بهش اضافه کنن به اکشن ادونچرهای دیگه شبیه تر بشه و اون مشکل یک نواختیش هم حل بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر