زیرنویس

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,799
نام
امین
من یک فیلمی دانلود کردم که خودش یک زیرنویس اسپانیایی داره . بعد من که روش زیرنویسی که خودم میخوام رو میزارم اینم هست اونم همینجوری میمونه قاطی میشن . نمیشه یکاری کرد اون زیرنویس خود فیلمو پاک کرد ؟:)
اون زیرنویس جزیی از فیلمه راهی نداره! شما میتونی با پلیرها جای زیرنویس رو عوض کنی تا به اون زیرنویس اسپانیایی تداخل پیدا نکنه...

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
من یک فیلمی دانلود کردم که خودش یک زیرنویس اسپانیایی داره . بعد من که روش زیرنویسی که خودم میخوام رو میزارم اینم هست اونم همینجوری میمونه قاطی میشن . نمیشه یکاری کرد اون زیرنویس خود فیلمو پاک کرد ؟:)

احتمال زیاد باید فیلمت با پسوند MKV باشه. درسته؟
اگه هست راه داره.
باید برنامه mkvtoolnix-unicode-4.0.0 رو نصب کنی و فایل فیلم رو Open کنی. بعد وسط صفحه اونجایی که توی تصویر زیر علامت زدم تصویر و صدا و زیرنویس رو از هم جدا میکنه. کافیه گزینه ای رو که مربوط به Subtitle هست تیک نزنی و تیکش رو برداری. بعد هم Start Muxing رو بزنی تا فایلت رو خیلی سریع تبدیل کنه. هیچ تغییری روی فایل اصلی و کیفیت ایجاد نمیشه فقط زیرنویس رو برمیداره.

12xix.jpg

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
احتمال زیاد باید فیلمت با پسوند MKV باشه. درسته؟
اگه هست راه داره.
باید برنامه mkvtoolnix-unicode-4.0.0 رو نصب کنی و فایل فیلم رو Open کنی. بعد وسط صفحه اونجایی که توی تصویر زیر علامت زدم تصویر و صدا و زیرنویس رو از هم جدا میکنه. کافیه گزینه ای رو که مربوط به Subtitle هست تیک نزنی و تیکش رو برداری. بعد هم Start Muxing رو بزنی تا فایلت رو خیلی سریع تبدیل کنه. هیچ تغییری روی فایل اصلی و کیفیت ایجاد نمیشه فقط زیرنویس رو برمیداره.

12xix.jpg
خیلی ممنوناز زحمتی که کشیدین ولی پسوند فایل Rmvb هست .:( یک چیزی تو همین مایه ها واسه این نییست ؟ یا اگه به Mkv تبدیل کنم بعد اینکارو کنم میشه ؟:)

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
خیلی ممنوناز زحمتی که کشیدین ولی پسوند فایل Rmvb هست .:( یک چیزی تو همین مایه ها واسه این نییست ؟ یا اگه به Mkv تبدیل کنم بعد اینکارو کنم میشه ؟:)

با همین برنامه فایل RMVB رو open کن. اگه صدا و تصویر و زیرنویس رو جدا کرد به همون روش بالا تیک subtitle رو بردار و start کن. در نهایت این برنامه تنها تغییری که روی فایلت میده اینه که فرمت فایل رو mkv بهت تحویل میده و زیرنویس رو هم برمیداره. من فایل avi رو توی این برنامه تست کردم. جواب میده. احتمال زیاد RMVB رو هم ساپورت میکنه.

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
با همین برنامه فایل RMVB رو open کن. اگه صدا و تصویر و زیرنویس رو جدا کرد به همون روش بالا تیک subtitle رو بردار و start کن. در نهایت این برنامه تنها تغییری که روی فایلت میده اینه که فرمت فایل رو mkv بهت تحویل میده و زیرنویس رو هم برمیداره. من فایل avi رو توی این برنامه تست کردم. جواب میده. احتمال زیاد RMVB رو هم ساپورت میکنه.
نه متاسفانه زیرنویس فایل Rmvb رو تشخیص نمیده !:(

خب دیگه شرمنده. من همین رو بلد بودم.

نه بابا این چه حرفیه . دستتونم درد نکنه .:)

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سالم به دوستان
نمي دونم سوالمو جاي درستي پرسيدم يا نه!
يه برنامه مي خواستم براي جدا كردن زير نويس از دي وي دي، ( اگه امكانش هم هست نحوه انجام دادنش هم بگيد)
با تشكر پيشاپيش از دوستان
اعتبار هم اوكيه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر