زیرنویس

• Thread starter Thread starter Sayeh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
برنامه ی دیگه ای میشناسین که بتونم راحت زیرنویس رو به فیلم بچسبونم؟؟

اگه منظورتون اينه که زيرنويس هم جزی از تصوير در بياد و همراه فيلم نمايش داده بشه ميتونيد از برنامه MediaCoder استف بزنيد.در زمينه کانورت هم برنامه خوبی هستش

این خیلی توضیحاتش زیاده:eek:
کمترشو نداری؟؟؟
همون اولش فقط واسه دیدن فیلم با زیرنویس هست اگه دقت کنی:)
اقا اینو بی خیال شما برنامه KMPlayer رو نصب میکنی و فیلمت رو باز میکنی بعد روی تصویر کلیک راست و load subtitle رو میزنی و...

من با برنامه ی پاور دی وی دی میتونم زیر نویس فیلمارو ببینم ولی وقتی همون فیلمو میخوام با nero7.5 ببینم به جای زیر نویس و کلمات فارسی علامت سوال(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) میاد.
کمک کنید
ممنون
_____

من با برنامه ی پاور دی وی دی میتونم زیر نویس فیلمارو ببینم ولی وقتی همون فیلمو میخوام با nero7.5 ببینم به جای زیر نویس و کلمات فارسی علامت سوال(؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) میاد.
کمک کنید
ممنون
_____
با نرو ببینی؟! منظورت nero show tim player هست؟!
کلا نه power dvd و نه نرو برنامه حرفه ای واسه دیدن فیلم divx نیست همون kmplayer رو تست کن...

میشه در مورد این برنامه کمی توضیح بدی
یه برنامه خوب در زمینه تبدیل انواع فرمتها به یکدیگر هستش و میشه خیلی چیزا رو توش تنظیم کرد.همچنین میشه زیرنویس هم جزیی از تصویر کرد مثل این VCD ها که زیرنویس با تصویره...

ُلام.
من يك مشكل دارم واو اينه كه وقتي من با برنامه ‌avisub يا text sub فابل اي srt رو باز مي كنم كلماتش كه هيچي يا علامت سواله يا ط . مي خوام بدونم چطوري ميشه يك فابل Srt رو به sub‌تبديل كرد؟

ممنون

ُلام.
من يك مشكل دارم واو اينه كه وقتي من با برنامه ‌avisub يا text sub فابل اي srt رو باز مي كنم كلماتش كه هيچي يا علامت سواله يا ط . مي خوام بدونم چطوري ميشه يك فابل Srt رو به sub‌تبديل كرد؟

ممنون

دو تا راه حل هست
1) زیرنویس رو با subresync که از شاخه های برنامه vob sub هست رو اجرا می کنی
توی قسمت edit انکودینگ رو به arabic تغییر میدی و با زدن گزینه save as موقع سیو کردن
فایل تیک گزینه unicode output رو بر می داری
2) زیرنویس رو با note pad اجرا می کنی، گزینه save as رو می زنی و فایل رو با فرمت
ANSI بجای فرمت unicode ذخیره می کن

ممنون عزيز ولي ...
...اين برنامه فايل SRT رو باز نمي كنه. من خودم فايل هاي IFO رو با همين برنامه كانورت ميكنم. ولي الان هر برنامه اي رو پيدا ميكنم نمي شه. بقيه برنامه ها مثل اين txt فارسي رو ساپورت نمي كنه.
نمي دونم شايدم از شانسه منه بدبخته كه نمي شه.

ممنون عزيز ولي ...
...اين برنامه فايل SRT رو باز نمي كنه. من خودم فايل هاي IFO رو با همين برنامه كانورت ميكنم. ولي الان هر برنامه اي رو پيدا ميكنم نمي شه. بقيه برنامه ها مثل اين txt فارسي رو ساپورت نمي كنه.
نمي دونم شايدم از شانسه منه بدبخته كه نمي شه.
درود ، پست زیر رو ببین شاید فرجی شد;)
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=455337&postcount=549

losts4e14

کسی زیرنویس سریال لاست فصل 4 قسمت 14 رو داره
قسمت 14 نه 13 و 14 با هم
هر کاری میکنم این زیرنویسی که قسمت 13 و14 باهمه با subtitle workshop باز نمیشه که دو قسمتش کنم
ممنون

کسی زیرنویس سریال لاست فصل 4 قسمت 14 رو داره
قسمت 14 نه 13 و 14 با هم
هر کاری میکنم این زیرنویسی که قسمت 13 و14 باهمه با subtitle workshop باز نمیشه که دو قسمتش کنم
ممنون
این رو تست کن با subtitle workshop !

http://www.myupload.dk/showfile/13781030910.rar

در ضمن از SubtitleCreator میتونی استفاده کنی...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or