زمان رونمایی از Star Wars Jedi Fallen Order مشخص شد

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
star-wars-respawn-lucas-ea-logos.png

screenshot-forum.bazicenter.com-2019.04.09-19-54-41.png

فعلا این چیزا رو در مورد بازی میدونیم :
D3uFN1LU4AAmzVa.jpg

رونمایی کامل از بازی شنبه ساعت 23:00 به صورت استریم EAStarWars - Twitch

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Star Wars Jedi: Fallen Order - Official Reveal Trailer (EA/Respawn, November 15, 2019, PS4/XB1/PC)

یـ سریا آتیش گرفتن اینجا که شخصیت اصلی بازی یـ مرد سفید پوست مو بور ـه :)) یعنی دقیقا همین حدس رو میزدم تا کاراکترش رو دیدم در کل میخوام بگم بسوزید :))

این نر خر الان قراره با این سنش تبدیل به جدای بشه ؟
چه ربطی اولا به خودش داره دوما مگه کجاش زیادی نر خر ـه واسه جدای شدن ؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چه ربطی اولا به خودش داره دوما مگه کجاش زیادی نر خر ـه واسه جدای شدن ؟

جدای که قطعا خودش جدای میشه دیگه (فیگورش رو گرفت) و برای فراگیری قدرت جدای باید سن و سال ت کم باشه

این بنده خدا سه بار از بلوغ گذشته

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
جدای که قطعا خودش جدای میشه دیگه (فیگورش رو گرفت) و برای فراگیری قدرت جدای باید سن و سال ت کم باشه

این بنده خدا سه بار از بلوغ گذشته
خوب بازم میگم چه ربطی به خودش داره تو بازی فقط میخوان موشن کپچرش کنن مگه قرارـه با همین جسه و هیکل بیارنش ؟ بعد حالا مگه چقدر باید جوون باشه سن بلوغ بیارن براش :D ؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
همون استار وارزی هست که یه نسل انتظارشو کشیدم یه بازی سوم شخص (اول شخص در نیاد حالا :|) داستانی اکشن ادونچر آنچارتد مانند:D اون بتل فرانت ها که یکی از یکی داغون تر...

کلا از پتانسیل این نسل برای خلق بازی های داستان محور، خصوصا آیپی های جدید نسبت به نسل قبل کمتر استفاده شد. بیشتر شاهد عنوان های مالتی پلیر یا اگر داستان محور بودن ضعف داشتن و اثر شاخصی نبودن به غیر یه تعداد عناوین انگشت شمار.
جالبه که یکی از شخصیتای سریال shameless (یه عده هم به خاطر نقش جوکری که در سریال گاتم بازی کرده Cameron Monaghan رو به خاطر دارن) به عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش میکنه و اینکه بجای موتور فراست بایت لعنتی با آنریل انجین 4 بازی ساخته شده خیلی امیدوارم بهش.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوب بازم میگم چه ربطی به خودش داره تو بازی فقط میخوان موشن کپچرش کنن مگه قرارـه با همین جسه و هیکل بیارنش ؟ بعد حالا مگه چقدر باید جوون باشه سن بلوغ بیارن براش :D ؟

اقا دچار سو تفاهم شدیم :D من همین شخصیتی که تو تریلر نشون دادن رو میگم سنش زیاد بود برای جدای شدن، نمیدونم بازیگرش کیه :D

سن هم والا تو فیلمها ده سال هم میگفتند زیاده (قسمت یک) و یکی از دلایل محو شدن جدای ها فکر کنم همین مورد بود که دیگه استادی نبود جدای ها رو از سن و سال کم اموزش بده

تو سری جدید هم الان ری دیگه خیلی خیلی خیلی قدرتمند هست که تونسته تو سن بالا قدرتهاش رو کشف کنه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
موفقیت بازی اپایدرمن در فروش و نقد زیر دهن دیزنی مزه کرده انگار که گفتن توافقی با EA کلا سینگل بسازن بیخیال مولتی بشن در نو خودش واسه کمپانی مثل EA عجیبه یکم بازی بدون بخش مولتی این نشون میده بازی های سینگل دوباره دارن قدرت قبل میگیرن سکیرو هم که فعلا سود خوبی به اکتی رسونده

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
اقا دچار سو تفاهم شدیم :D من همین شخصیتی که تو تریلر نشون دادن رو میگم سنش زیاد بود برای جدای شدن، نمیدونم بازیگرش کیه :D

سن هم والا تو فیلمها ده سال هم میگفتند زیاده (قسمت یک) و یکی از دلایل محو شدن جدای ها فکر کنم همین مورد بود که دیگه استادی نبود جدای ها رو از سن و سال کم اموزش بده

تو سری جدید هم الان ری دیگه خیلی خیلی خیلی قدرتمند هست که تونسته تو سن بالا قدرتهاش رو کشف کنه
علت اصلی اینکه کاسه کوزه جدای‌ها جمع شد این بود که بعد از فرمان 66 حدوداً 100 نفرشون زنده موندن و اکثراً هم مجبور به زندگی مخفیانه شدن و تو همون سالهای اول دوران تاریک اکثراً شکار و کشته شدن.
نقش اصلی این بازی هم طبق چیزی که گفتن،قبل از 66 Padawan بوده و ناگهانی قدرت پیدا نمی‌کنه.
==
موفقیت بازی اپایدرمن در فروش و نقد زیر دهن دیزنی مزه کرده انگار که گفتن توافقی با EA کلا سینگل بسازن بیخیال مولتی بشن در نو خودش واسه کمپانی مثل EA عجیبه یکم بازی بدون بخش مولتی این نشون میده بازی های سینگل دوباره دارن قدرت قبل میگیرن سکیرو هم که فعلا سود خوبی به اکتی رسونده
البته بازیسازی اینجوری نیست که مثلا وقتی یه بازی تو سپتامبر 2018 میاد و موفق میشه بعد میگن خب یه بازی تو همین مایه‌ها تا سال دیگه همین موقع رو میزم باشه:D حتی ساخت بازیهای ایندی هم سالها زمان می‌بره، بازیهای AAA که به جای خود.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این بازی احتمالا یه جورایی مثل پاداش ساخت apex legends باشه واسه رسپاون! یه بازی ساختن که داره خروار خروار پول روانه EA میکنه و در ازای این، مدیرای دزد و بی شرف و احمق EA هم اجازه دادن که رسپاون یه بخش ناچیز از این پول رو برداره واسه کار کردن رو ایده خودش، البته تحت برند استاروارز!

بدم نمیاد شکست بخوره!!

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
این بازی احتمالا یه جورایی مثل پاداش ساخت apex legends باشه واسه رسپاون! یه بازی ساختن که داره خروار خروار پول روانه EA میکنه و در ازای این، مدیرای دزد و بی شرف و احمق EA هم اجازه دادن که رسپاون یه بخش ناچیز از این پول رو برداره واسه کار کردن رو ایده خودش، البته تحت برند استاروارز!

بدم نمیاد شکست بخوره!!
به E3ه سه سال پیش هم میشه مراجعه کرد:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یه زمانی Star Warsهای تک‌نفره و داستانی جالبی منتشر می‌شدن.
سری Jedi Knight که بعضی از نسخه‌هاش خیلی خوب بودن، مثل Dark Forces II که زیاد بازی‌ش نکردم و یه کمی برای اون سن و سال من سخت بود، ولی هنوز اون بخش‌های اولیه بازی توی ذهنم مونده و اتمسفر خیلی جالبی داشت.
سری Rogue Squadron رو هم زمان خودش بازی نکردم، ولی بعدها که باهاش آشنا شدم کف کردم که چطوری همچین چیزهایی ساختن! مخصوصاً نسخه Rogue Leader که سال 2001 برای Gamecube اومد و هم امتیازهای خفنی گرفت و هم گرافیکش حیرت‌انگیز بوده. تصور کنین همچین چیزی برای بازی 17 سال پیش!
watch?v=TwBFgclZUSE
حیف که سازنده‌ش یعنی Factor 5 بعد از ساختن بازی افسانه‌ای Lair برای PS3 منهدم شد. :( البته مثل اینکه یکی دو سال پیش دوباره برگشتن، ولی بعید نیست دو روز دیگه باز هم بترکن.
Republic Commando بازی بی‌نقصی نبود، ولی تجربه جالبی در نقش یکی از فرمانده‌های کلون و هم‌تیمی‌هاش به آدم می‌داد و جزو FPSهایی هم بود که به خاطر HUD جالبش آدم رو قشنگ توی جَو بازی غرق می‌کرد.
Star Wars: Knights of the Old Republic و دنباله‌ش هم که نیازی به تعریف ندارن.
The Force Unleashed هم چیز بدی نبود و داستان متفاوتی داشت. حیف که اون زمان ایرادات بازی هم به چشمم می‌اومد و نمی‌دونستم چند سال بعدش برای همین بازی با وجود مشکلاتش هم باید آرزو به دل بمونیم! :|
بازی‌های دیگه‌ای توی سبک‌های مختلف هم بودن از ریسینگ تا هوایی و... که بعضی‌هاشون کیفیت مناسبی داشتن مثل Starfighter.
یه سری بازی دیگه هم بود که الآن رفتم دیدم امتیازهای جالبی نگرفتن، ولی من خوشم می‌اومد ازشون. :D مثلاً Shadows of the Empire شروعی داشت که نمیشه فراموشش کرد و برای زمان خودش (20 و خورده‌ای سال قبل) واقعاً عالی نبرد سیاره برفی Hoth رو شبیه‌سازی کرده بود. یا یکی از نسخه‌های Episode I به اسم Jedi Power Battles که من و داداشم کلی باهاش حال می‌کردیم ولی الآن رفتم دیدم میانگین امتیازهاش 50 و خورده‌ای بوده! :D

sbpq_jedipowercov.jpg

حیف که همه اینا از وقتی حقوق Star Wars افتاد دست EA به فنا رفت. ولی بالاخره اینا هم تصمیم گرفتن یه فرصتی برای ساخت بازی تک‌نفره بدن و بعد از منهدم شدن یکی دو پروژه، در نهایت این Fallen Order مونده که استودیوی خوبی هم پشتش هست. برای همین امیدوارم بازی بترکونه و فروش بالایی داشته باشه تا بعدش سرمایه‌گذاری بیشتری روی بازی‌های داستانی Star Wars بشه. چون حتی اگه کیفیت بازی بالا هم باشه ولی فروشش خوب نباشه، دیگه رسماً و شرعاً تا زمانی که حق امتیاز بازی‌ها دست EA هست باید باهاشون خداحافظی کنیم. :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر