شایعه ریمیک Metal Gear Solid 3 در سال 2024 عرضه خواهد شد

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
mgs3.JPG

به گفته خبرنگار وبسایت VGC اندی رابینسون, ریمیک عنوان متال گیر سالید 3 در سال 2024 عرضه خواهد شد
او همچنین اعلام کرد که احتمال عرضه ریمستر نسخه های قبلی سری نیز همچنان وجود دارد, آخرین باری که رابینسون از کونامی خبری شنیده است
این کمپانی قصد معرفی پروژه ها را در زمان رویداد E3 داشته است, حال با اینکه ای تری کنسل شده اما احتمال معرفی در همین بازه زمانی وجود دارد.

از زمان پخش شدن شایعات ریمیک متال گیر سالید 3 و کسلوانیا جدید مدتی میگذرد, و بنظر میرسد که کونامی میخواهد مانند پروژه های معرفی شده سری سایلنت هیل
وقت بیشتری برای معرفی برنامه هایش بگیرد.
گفته میشود که این ریمیک برای آزمایش کردن عناوین آینده سری ساخته خواهد شد.

منبع

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
باز قرعه به نام کدوم استدیو درجه ۳ افتاده :D
در کل به هیچ سمتم نیست و به هیچی کمتر از اعلام فروش ای پیهای کونامی راضی نیستم چون نشون داده اصلاح ناپذیره
خوشحالم که MGS 3 رو روی PS2 بازی کردم نیازی به پول دادن به این شرکت مزخرف ندارم دیگه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خیلی دوست دارم این ریمیک رو بازی کنم چون بهترین تجربه نسل 6 امه
ولی واقعا داره حالم از این همه ریمیک بهم میخوره
باز دست مایکرو گرم که چنتا آی پی جدید داد

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
اپریل فول نیست؟
تا جای که یادمه خیلی قبل‌تر ها جیسون شرایر لیک داده بود که متالگیر سالید ۳ ریمیک توسط استودیو ویرتوس داره ساخته میشه فک کنم تاریخ عرضه خاصی هم مشخص نکردحالا عرضه اش بیفته اواخر امسال یا کلا ۲۰۲۴ بین علما اختلاف ولی بنظر همون ۲۰۲۴ میاد اگه قرار هم بر اواخر ۲۰۲۳ بود شاید تاخیر داخلی خورده

• Like
Reactions: moxA.J

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
Donna Burke خواننده سری چندتا عکس گذاشته که به ریمیک اشاره دارن.

اولی چیز خاصی نیست ولی دومی موسیقی متن تم Snake Eater رو داره.

Metal Gear Solid 3 Snake Eater voice actor teases remake

احتمال ترول بودنشم هست, ولی چون بازی تو همون زمان E3 قرار بود معرفی بشه منطقیه که الان همچین چیزی بذاره
اگه میخواید بدونید که اسنیک ایتر با صدای دونا برک چه شکلیه اینو گوش بدید, بشخصه نسخه اصلی رو ترجیح میدم :D.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

احتمال ترول بودنشم هست, ولی چون بازی تو همون زمان E3 قرار بود معرفی بشه منطقیه که الان همچین چیزی بذاره
اگه میخواید بدونید که اسنیک ایتر با صدای دونا برک چه شکلیه اینو گوش بدید, بشخصه نسخه اصلی رو ترجیح میدم :D.

من هنوز وقتی فریاد زدن های این بزرگوار داخل آهنگ Sins of the Father رو به یاد میارم مو به تنم سیخ میشه واقعا. :D چقدر عالیه که اینجا که نقش داره. :x

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
940
نام
Ahmad
من هنوز وقتی فریاد زدن های این بزرگوار داخل آهنگ Sins of the Father رو به یاد میارم مو به تنم سیخ میشه واقعا. :D چقدر عالیه که اینجا که نقش داره. :x
متال گیر 5 به نظر من یه بازی ناقص بود و با اینکه گیم پلی جادویی داره،شخصا برام نوستالژیک محسوب نمیشه و برعکس چهار نسخه اصلی فقط یک بار بازیش کردم.
تو این آهنگ که گفتی عالیه ایشون.ولی Quiet's Theme رو Stefanie Joosten بهتر اجرا کرده و صداش تو ذهنم قشنگ تر و ماندگارتره.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
اگه نقشی نداشت تعجب میکردم :D
سیخ Sins of the Father و Heavens divide دونا برک همیشه سرجاشه :D
ولی اسنیک ایترش خیلی به سلیقه من نمیخوره, سینتیا هارل صداش قشنگ تر بود.

متال گیر 5 به نظر من یه بازی ناقص بود و با اینکه گیم پلی جادویی داره،شخصا برام نوستالژیک محسوب نمیشه و برعکس چهار نسخه اصلی فقط یک بار بازیش کردم.
تو این آهنگ که گفتی عالیه ایشون.ولی Quiet's Theme رو Stefanie Joosten بهتر اجرا کرده و صداش تو ذهنم قشنگ تر و ماندگارتره.
چون واقعا ناقص بود, داستانش از سه چپتر, 1 چپتر و نصف بود
و بقیه چیزاش از انیمیشن گرفته تا اتمسفر از عمد و غیر عمد نسبت به گراند زیوز دانگرید شده بود, فنتوم پین فقط کنترل هاش بهتر بود و خب مدت زمان و جهان باز, آیتم بیشتر و... به کنار.

Quiet's Theme رو لانچ تریلر بازی فراموش نشدنیه, هیچوقت نشده که نگاهش کنم و اسک تو چشمام جمع نشه:((.

ریمیک رو هم ظاهرا دارن با فاکس انجین میسازن, چجوریش رو نمیدونم چون فکر نمیکنم بتونن آپگریدش کنن و همون موقع هم برای فنتوم پین کلی مشکل ایجاد کرد
در کل اگه با آنریل 5 میساختن خیلی بهتر میشد, خدا رحم کنه :D.

• Like
Reactions: Tatsumaru

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
انگار جدی جدی درراهه...
کاش یه کمپینی راه میفتاد کلا این و ریمیکهای دیگه کونامی رو بایکوت میکردن.
خرید اینا به قیمت 69 دلار هیچ سودی جز ادامه چرخه عرضه ادامه های داغون برای شاهکارهای قدیمی (متال گیر، سایلنت هیل، کسلوانیا، کنترا و...) نداره.
من به شخصه خیلی هوای MGS3 کردم ولی دور هر ریمیکی ازش رو خط میکشم. خدا رو شکر شبیه ساز PS3 هم شنیدم به راحتی اجرا میکنه نسخه کالکشنش رو.
بخوام ساپرت کنم بازیهای خالق اصلیش هیدئو کوجیما رو میخرم Death Stranding 2 رو قطعا میخرم میخواد هر متایی بگیره. همونطور که نسخه اولش پستام هست همون روز اول خریدم. ولی پول به نابود کننده رویاهام (متال گیر و سایلنت هیل رو نابود کرد ف.اک کونامی) نمیدم.
نمیدونم چطور خیلیا اشتیاق برای این ریمیکها دارن. چه ریمیک MGS3 چه ریمیک Silent Hill 2. کونامی این بازیها رو نابود کرد نمیدونم چرا فراموش میکنن همین بازیسنتر خودمون ویدیو داده بودن بازگشت سایلنت هیل2... و حالا نابود کردنش به کنار، سالهاس نشون داده نیرویی هم نداره دنباله برای بازیهای بزرگش بسازه آخریش کوجیما بود اونم انداخت بیرون
پ.ن: اسم PT رو هم نمیخوام بیارم اعصابم خرد میشه...
پ.ن2: یه چیز دیگه هم برام عجیبه سازنده SH2 گفتن رو ریمیک نظارت داره و فلان و مصاحبه ازش دیدم (البته از این بولش.ت ها قبلا هم میگفتن سر N تا نسخه داغون بعد 4 که آکیرا یامائوکا برگشت و...) این جیگرمو آتیش زد رسما آخه کونامی بعد اون شماره 4 اندرریت (واقعا اندرریت ترین بازی عمرم) که یه دنیا بار داستانی داشت تیمتون رو منحل کرد بعد برگشتی بهش کمک میکنی چی شه:| کل نسل هفت تو کف یه سایلنت هیل حسابی بودم... اما دریغ...

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

1681666274202.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر