ریمیک Final Fantasy VII تنها یکسال انحصاری PS4 خواهد بود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
براساس باکس آرت نسخه امریکایی که سایت های خبری منتشر کرده اند در گوشه سمت راست تصویر نشان انحصاری زمانی بودن ریمیک Final Fantasy VII مشخص است و بعد از یکسال عرضه نسخه PS4 در سوم مارس 2021 به پایان خواهد رسید.

باتوجه به اینکه ریمیک FF VII به دلیل محتوای زیاد قرار است به صورت اپیزودیک منتشر بشود به نظر دارندگان دیگر پلتفرم ها یعنی PC و Xbox همزمان با PS4 داران اثر را به اتمام میرسانند.

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۰_۱۰-۱۶-۳۸.jpg

منبع:

Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021
Final Fantasy 7 Remake is PlayStation exclusive for a year | VGC
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Exclusive on PlayStation 4
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Playstation 4 Exclusive
Final Fantasy VII Remake Is a PlayStation Exclusive Until March 2021, According to Box Art
Final Fantasy VII Remake US Box Art Reveals One Year Timed PlayStation Exclusivity - Attack of the Fanboy
Official box art indicates Final Fantasy VII Remake is a PS4 timed exclusive
Final Fantasy VII remake PlayStation exclusivity ends in March 2021
Final Fantasy VII Remake box suggest 1 year exclusive on PS4?
Final Fantasy VII Remake is PS4 timed exclusive until March 3, 2021 - Gematsu
Final Fantasy 7 Remake box art update confirms one year of PS4 timed exclusivity
Final Fantasy VII Remake is a one-year PS4 exclusive - Millenium
Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021 - SkyStatement
Final Fantasy 7 Remake Is A Timed-Exclusive On PS4, New Box Art Suggests
Final Fantasy VII Remake Listed as PS4 Exclusive Until 3 March 2021
Final Fantasy VII Remake is a PS4 exclusive until March 2021 - KitGuru

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
این بازی همون اولشم به صورت انحصاری زمانی معرفی شد فازتون چیه ؟ یعنی چقدر یه ادم میتونه بدبخت و عقده ای باشه که همچین تاپیک هایی بزنه
بد نیست قبل از ارایه ادب و شخصیت یکم تو نت سرچ بکنین سایتای رسمی هم الان تو صدر اخبارشون هست
به این دلیل که نه بصورت رسمی تایم انحصاری بودن بازی اعلام شده بود نه زمان انحصاری بودنش
با اخبار جدیدی که میرسه طبیعیه خبر با محتوای رسمی بیاد تیتر بشه
حالا یه روز دوتا خبر منفی میشنوین که شخصیت خودتونو برخ نکشین
والا فقط از حرفه گری و حرفه ای رفتار کردن فقط ویترینشو دارین
وقتی خبر رسمی تایید شده و تیتر نشه پس کی تیتر بشه؟؟؟؟
ناظم و مدیرم که نداره خداروشکر انجمن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به قول یک دوستمون ماکان دیگه کم کم دوران انحصار گرایی داره تموم میشه یک زمانی اکثر این ip ها اصلا با اسم پلی استیشن شناخته می‌شدند یاکوزا کرش و.‌.. یک دوره ای هم بود سونی در برابر کرس مقاومت میکرد و همش شکسته شد الان دیگه بجز یکسری انحصاری های استودیو های داخلی که پر فروش باشند بقیه بازی ها همشون رو همه پلتفرم ها میان اسپایدرمن هم سونی قرارداد بسته با مارول اختصاصی

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
امیدوارم قسمت های بعدیش انحصاری زمانی نباشن چون کار مسخره ای میشه! به هر حال خوبه که بقیه هم می تونند بازی کنن.
جالبه که نسخه ابتداییش 70% فروشش روی PS بود، نسخه بعدی رو کارل استوارت توییت کرد انحصاری کامله! و صدای همه رو در آورد، اسکوار هم سکوت کرد، فنهاشم گفتن Halo وفلان 5 سال در انحصار بودنو انحصاری زمانیش به این شکل بوده مایکرو، میدونید کیا رو میگم، بعد که دیدن فروش بازی داره تِر میزنه، گفتن با تمام DLCیهاش و شارپتر شدن برای PS هم میاد، یکی از ننگ ترین کارهای اسکوار توی تمام دوران همین قضیست. از اسپنسر پرسیدن چرا تومب ریدر رو انحصاری کردی، گفت آنچارتد میخواستم :))
اینکه اسپنسر گفته بود من انچارتد می خواستم راسیتش برای من قابل درک (نمی گم قبول دارما:D) چون قرار بود انچارتد چهار همون موقع ها بیاد و یک دفعه تاخیر خورد و مایکرو هم چون نمی خواست تو این سبک کم بیاره و جواب طرفدارهاش رو می خواست بده این کارو کرد، اما رو دست خورد با تاخیر U4.
این از این ولی چیزی که تو صحبت های شما تحریف شده، بر می گرده به اومدن بازی برای ps4! بازی کم نیورد و دلیل اومدن بازی برای ps4 این نبود، چون چند ماه بعد از معرفی بازی، تایید شد که بازی برای مدت یک سال در انحصار xbox هستش. اصلا به قضیه فروش نرسید که بخواد بخاطر کم اوردن برای برای بقیه پلتفرم ها تایید بشه!
ریلیز بازی برای Xbox نوامبر 2015 بودش و خبر تایید شدن بازی برای بقیه پلتفرم ها:
PS4, PC Get Xbox Timed Exclusive Rise of the Tomb Raider in 2016
Microsoft Admits Xbox's Rise of the Tomb Raider Exclusive Won't Last Forever

• Like
Reactions: g4mer and Ali Venom

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252
بد نیست قبل از ارایه ادب و شخصیت یکم تو نت سرچ بکنین سایتای رسمی هم الان تو صدر اخبارشون هست
به این دلیل که نه بصورت رسمی تایم انحصاری بودن بازی اعلام شده بود نه زمان انحصاری بودنش
با اخبار جدیدی که میرسه طبیعیه خبر با محتوای رسمی بیاد تیتر بشه
حالا یه روز دوتا خبر منفی میشنوین که شخصیت خودتونو برخ نکشین
والا فقط از حرفه گری و حرفه ای رفتار کردن فقط ویترینشو دارین
وقتی خبر رسمی تایید شده و تیتر نشه پس کی تیتر بشه؟؟؟؟
ناظم و مدیرم که نداره خداروشکر انجمن
اندازه سن شما اینجا عضو بودم خواهشا شما دیگه به من درس ادب ندید. با همچین ادمی باید با زبون خودش صحبت کرد میاد اینجا پست و تاپیک تحریک امیز و مزخرف میزنه بعدش میشینه به ریش منو شما میخنده .اره حق با شماست اینجا اگه مدیر داشت این بابا تا حالا صد بار بن دائم شده بود.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,547
امیدوارم قسمت های بعدیش انحصاری زمانی نباشن چون کار مسخره ای میشه! به هر حال خوبه که بقیه هم می تونند بازی کنن.

اینکه اسپنسر گفته بود من انچارتد می خواستم راسیتش برای من قابل درک (نمی گم قبول دارما:D) چون قرار بود انچارتد چهار همون موقع ها بیاد و یک دفعه تاخیر خورد و مایکرو هم چون نمی خواست تو این سبک کم بیاره و جواب طرفدارهاش رو می خواست بده این کارو کرد، اما رو دست خورد با تاخیر U4.
این از این ولی چیزی که تو صحبت های شما تحریف شده، بر می گرده به اومدن بازی برای ps4! بازی کم نیورد و دلیل اومدن بازی برای ps4 این نبود، چون چند ماه بعد از معرفی بازی، تایید شد که بازی برای مدت یک سال در انحصار xbox هستش. اصلا به قضیه فروش نرسید که بخواد بخاطر کم اوردن برای برای بقیه پلتفرم ها تایید بشه!
ریلیز بازی برای Xbox نوامبر 2015 بودش و خبر تایید شدن بازی برای بقیه پلتفرم ها:
PS4, PC Get Xbox Timed Exclusive Rise of the Tomb Raider in 2016
Microsoft Admits Xbox's Rise of the Tomb Raider Exclusive Won't Last Forever
اتقاقا بخاطر فروش بازی روی پلتفورم خودشون تا چند ماه حرفی نزدن، وگرنه همون اول مثل بچه آدم میگفتن انحصاری زمانیه، البته همه هم میدونستن، ولی جوری وانمود کردن که امثال بعضیا هم باورشون شده بود تا 5 سال قراره انحصاری زمانی بمونه، دلیلش هم سرازیر کردن پول از طرف مایکروسافت برای تضمین فروش بود، ولی اونطور که انتظار داشتن شرایط بر وقف مرادشون نبود. این تحریف از جانب مایکرو بود که حتی نتونست چند ماه دووم بیاره!

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اندازه سن شما اینجا عضو بودم خواهشا شما دیگه به من درس ادب ندید. با همچین ادمی باید با زبون خودش صحبت کرد میاد اینجا پست و تاپیک تحریک امیز و مزخرف میزنه بعدش میشینه به ریش منو شما میخنده .اره حق با شماست اینجا اگه مدیر داشت این بابا تا حالا صد بار بن دائم شده بود.
الان گیر شما فقط روی علی ونوم هستش؟! یعنی هر کس دیگه ای این خبر رو میزد اوکی بودش؟! من که فکر نکنم!!
این که همش داره اخبار مبنی بر اومدن بازی های ps روی بقیه پلتفرم ها میاد رو دارین سر ونوم خالی میکنید.
هفته پیش یک شایعه اومد مبنی بر اومدن هورایزون روی pc و ندیدم اینجا کسی خبرش رو بره!
Horizon Zero Dawn PC release hinted at by insider who predicted the same thing for Death Stranding
احتمال انجام شدنش به نظرم 0درصد هستش اما به نظرت باز این ارزش خبری نداره؟!

اتقاقا بخاطر فروش بازی روی پلتفورم خودشون تا چند ماه حرفی نزدن، وگرنه همون اول مثل بچه آدم میگفتن انحصاری زمانیه، البته همه هم میدونستن، ولی جوری وانمود کردن که امثال بعضیا هم باورشون شده بود تا 5 سال قراره انحصاری زمانی بمونه، دلیلش هم سرازیر کردن پول از طرف مایکروسافت برای تضمین فروش بود، ولی اونطور که انتظار داشتن شرایط بر وقف مرادشون نبود. این تحریف از جانب مایکرو بود که حتی نتونست چند ماه دووم بیاره!
من که نفهمیدم منظور شما چیه!:D اما من لینک دادم اگر می رفتی و میدیدی، می فهمیدی که چند ماه قبل از ریلیز مایکرو تایید کرد که بازی فقط یک سال انحصار زمانی هستش! اون موقع که مایکرو تایید کرد هنوز بازی نفروخته بود! یکی از دلایلی که همه اون موقع به مایکرو گیر دادن و مسخرش هم کردن همین قضیه بودش!(یک سری فحش خورد بخاطر انحصاری کردن بازی روی پلتفرمی که فن بیس کمتری داشت، یکسری هم از فن های xbox فحش خورد که چرا انقدر زود قضیه زمانی بودنش لو رفت، حتی قبل از ریلیز) و این قضیه رو فروش هم تاثیر گذاشت.
حالا اونی که فکر کرده بازی انحصاری 5 ساله هستش به خودش ربط داره نه واقعیت!

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
جالبه که نسخه ابتداییش 70% فروشش روی PS بود، نسخه بعدی رو کارل استوارت توییت کرد انحصاری کامله! و صدای همه رو در آورد، اسکوار هم سکوت کرد، فنهاشم گفتن Halo وفلان 5 سال در انحصار بودنو انحصاری زمانیش به این شکل بوده مایکرو، میدونید کیا رو میگم، بعد که دیدن فروش بازی داره تِر میزنه، گفتن با تمام DLCیهاش و شارپتر شدن برای PS هم میاد، یکی از ننگ ترین کارهای اسکوار توی تمام دوران همین قضیست. از اسپنسر پرسیدن چرا تومب ریدر رو انحصاری کردی، گفت آنچارتد میخواستم :))
تخيلات خيلي قوي داري واقعا اينهمه تحريف تاريخ شاهكاره

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

با خبر مدت زمان انحصاری بازی PS4 تحریک میشی شما؟

متاسفانه وقتی با هوچی گری موفق شدید دوبار پست خبر شایعه هرایزن برای PC رو پاک کنید، طبیعی هست که کار به اینجا برسه و بخواین این رفتار رو ادامه بدید

همه این سایتها هم عقده ای و بدبخت و بیچاره و فلان و غیره هستند؟ به نظر این توهین ها داره به خودتون برمیگرده

Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Exclusive on PlayStation 4
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Playstation 4 Exclusive
Final Fantasy VII Remake Is a PlayStation Exclusive Until March 2021, According to Box Art
Final Fantasy VII Remake US Box Art Reveals One Year Timed PlayStation Exclusivity - Attack of the Fanboy
Official box art indicates Final Fantasy VII Remake is a PS4 timed exclusive
Final Fantasy VII Remake box suggest 1 year exclusive on PS4?
Final Fantasy VII Remake is PS4 timed exclusive until March 3, 2021 - Gematsu
Final Fantasy 7 Remake box art update confirms one year of PS4 timed exclusivity
Final Fantasy VII Remake is a one-year PS4 exclusive - Millenium
Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021 - SkyStatement
Final Fantasy 7 Remake Is A Timed-Exclusive On PS4, New Box Art Suggests
Final Fantasy VII Remake Listed as PS4 Exclusive Until 3 March 2021
Final Fantasy VII Remake is a PS4 exclusive until March 2021 - KitGuru

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
الان گیر شما فقط روی علی ونوم هستش؟! یعنی هر کس دیگه ای این خبر رو میزد اوکی بودش؟! من که فکر نکنم!!
این که همش داره اخبار مبنی بر اومدن بازی های ps روی بقیه پلتفرم ها میاد رو دارین سر ونوم خالی میکنید.
هفته پیش یک شایعه اومد مبنی بر اومدن هورایزون روی pc و ندیدم اینجا کسی خبرش رو بره!
Horizon Zero Dawn PC release hinted at by insider who predicted the same thing for Death Stranding
احتمال انجام شدنش به نظرم 0درصد هستش اما به نظرت باز این ارزش خبری نداره؟!
درسته ایشون خبر رو میزنه ولی نه از راه درست! متن و تیتر کامل عوض میکنه خب که چی؟ الان ببینید این خبر رو pushsquare سایت تخصصی ps زده ولی اصلا تحریک کننده نیست. کسی با ایشون مشکل نداره مشکل اصلی اینجاست که ایشون خوشش میاد از اینکار و لذت میبره به نوعی بچه بازی هایی که خیلی وقته خز شده

بگذریم که درباره مدیریت هم درست میگه خیلیا هستن که عملا اینجا بهت فحش میدن و مدیریت به راحتی ازش میگذره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
ایول بشدت منتظر بازیم
حیف همچین شاهکاری فقط روی ی پلتفرم تجربه بشه
بهتر که حالا سه فصل شده و امیدوارم به بهترین شکل بازسازی بشه و قسمت اول انحصاری باش و قسمت های بعذی رو همزمان همه تجربه بکنن که فروش هرچه بیشتر باعث تسریع تو هزینه و تولید ادامه بازی بشه
با توجه به اینکه پارت دوم میره نسل بعد، بعید میدونم سونی بی خیال انحصاری کردن اون بشه!
بالاخره حسابی کنسول سلر خواهد بود:D

• Like
Reactions: lomis

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
با توجه به اینکه پارت دوم میره نسل بعد، بعید میدونم سونی بی خیال انحصاری کردن اون بشه!
بالاخره حسابی کنسول سلر خواهد بود:D
خود FF VII یکی از قوی ترین برندهای فروش هست :D:D
لانچ پشم ریزون crisis core اونم رو کنسول دستی ثابت کرده چقدر این اسم پولدار و البته مقدس هست برا گیمرا^:)^:D
حالا فک کن بعد اینهمه سال و بعد از اون تک دمو سال ۲۰۰۵ خودم بشخصه از مریدهای کلود عزیزم هستم اما شماره اول این سه قسمتی انحصاری فک کنم هم مقرون به صرفس برا سونی هم تجربه نشون داده ماکرو با شروع نسل جدید خیلی انحصاریارو اورده سمت خودش حالا چ با پول چ با تغییر استراتژی:D
فک کنم چندجا خوندم crisis core رو هم میخان تو قسمتای دیگه بیارن که احتمالشم زیاده که اگه بشه نور علی نور میشه:x

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر