ریمیک Final Fantasy VII تنها یکسال انحصاری PS4 خواهد بود

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
براساس باکس آرت نسخه امریکایی که سایت های خبری منتشر کرده اند در گوشه سمت راست تصویر نشان انحصاری زمانی بودن ریمیک Final Fantasy VII مشخص است و بعد از یکسال عرضه نسخه PS4 در سوم مارس 2021 به پایان خواهد رسید.

باتوجه به اینکه ریمیک FF VII به دلیل محتوای زیاد قرار است به صورت اپیزودیک منتشر بشود به نظر دارندگان دیگر پلتفرم ها یعنی PC و Xbox همزمان با PS4 داران اثر را به اتمام میرسانند.

photo_۲۰۱۹-۱۲-۱۰_۱۰-۱۶-۳۸.jpg

منبع:

Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021
Final Fantasy 7 Remake is PlayStation exclusive for a year | VGC
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Exclusive on PlayStation 4
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Playstation 4 Exclusive
Final Fantasy VII Remake Is a PlayStation Exclusive Until March 2021, According to Box Art
Final Fantasy VII Remake US Box Art Reveals One Year Timed PlayStation Exclusivity - Attack of the Fanboy
Official box art indicates Final Fantasy VII Remake is a PS4 timed exclusive
Final Fantasy VII remake PlayStation exclusivity ends in March 2021
Final Fantasy VII Remake box suggest 1 year exclusive on PS4?
Final Fantasy VII Remake is PS4 timed exclusive until March 3, 2021 - Gematsu
Final Fantasy 7 Remake box art update confirms one year of PS4 timed exclusivity
Final Fantasy VII Remake is a one-year PS4 exclusive - Millenium
Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021 - SkyStatement
Final Fantasy 7 Remake Is A Timed-Exclusive On PS4, New Box Art Suggests
Final Fantasy VII Remake Listed as PS4 Exclusive Until 3 March 2021
Final Fantasy VII Remake is a PS4 exclusive until March 2021 - KitGuru

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
TR فن بیس اصلیش از همون اول روی پلی استیشن بود ولی مایکروسافت اون نسخه رو بدون توجه به فنای سری انحصاری کرد و معلومه که حرکت خوبی نبود.
اینجا هم FF فن بیس اصلیش روی پلی استیشنه. با اینکه اگه بصورت همزمان عرضه میشد بهتر بود و همه میتونستن ازش همزمان لذت ببرن ولی اینجا انحصاری زمانی بودن FF VII منطق بیشتری داره.
با چه متر و معیاری فن بیس اصلی رو تعیین میکنین؟
مثل این میمونه که بگیم سری CoD یا بتلفیلد یا ... بیس اصلی اش اکس باکسه و بقیه کسایی که بازی رو پلتفورم های دیگه بازی کردن هویج ان برن غاز بچرن و جزو فن های بازی حساب نمیشن.
اینکه شرکت ها میرن بازی های معروف و‌ مولتی پلتفورم رو انحصاری یا انحصاری زمانی میکنن خودش یک گناهه و این مدل حرف ها که فن بیس اصلی و ... عذر بدتر از گناهه.
شرکت ها سر سود خودشون بین گیمرها تفاوت میزارن ولی خود گیمرها نباید اینجوری بین خودشون فرق بزارن.با این مدل رفتار ها عملاً داریم راه رو برای تفاوت گذاری بیشتر کمپانی ها بین گیمرها باز میکنیم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,915
به قول یک دوستمون ماکان دیگه کم کم دوران انحصار گرایی داره تموم میشه یک زمانی اکثر این ip ها اصلا با اسم پلی استیشن شناخته می‌شدند یاکوزا کرش و.‌.. یک دوره ای هم بود سونی در برابر کرس مقاومت میکرد و همش شکسته شد الان دیگه بجز یکسری انحصاری های استودیو های داخلی که پر فروش باشند بقیه بازی ها همشون رو همه پلتفرم ها میان اسپایدرمن هم سونی قرارداد بسته با مارول اختصاصی
البته فعلا که نینتندو داره با قدرت مسیر انحصار رو ادامه میده و چاره ای جز خرید کنسولاش برای تجربه ماریو و زلدا نیست
از الان عزای کنسول و زلدای نسل بعدش رو گرفتم...
خود FF VII یکی از قوی ترین برندهای فروش هست :D:D
لانچ پشم ریزون crisis core اونم رو کنسول دستی ثابت کرده چقدر این اسم پولدار و البته مقدس هست برا گیمرا^:)^:D
حالا فک کن بعد اینهمه سال و بعد از اون تک دمو سال ۲۰۰۵ خودم بشخصه از مریدهای کلود عزیزم هستم اما شماره اول این سه قسمتی انحصاری فک کنم هم مقرون به صرفس برا سونی هم تجربه نشون داده ماکرو با شروع نسل جدید خیلی انحصاریارو اورده سمت خودش حالا چ با پول چ با تغییر استراتژی:D
فک کنم چندجا خوندم crisis core رو هم میخان تو قسمتای دیگه بیارن که احتمالشم زیاده که اگه بشه نور علی نور میشه:x
خود کرایسیس کور که داستانش برای قبل از وقایع هفته. فکر کنم همون فلش بک هاییه که کلود از خاطرات گذشته ش تو بازی داره (مربوط به زک و نبلهایم)

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
البته فعلا که نینتندو داره با قدرت مسیر انحصار رو ادامه میده و چاره ای جز خرید کنسولاش برای تجربه ماریو و زلدا نیست
از الان عزای کنسول و زلدای نسل بعدش رو گرفتم...

خود کرایسیس کور که داستانش برای قبل از وقایع هفته. فکر کنم همون فلش بک هاییه که کلود از خاطرات گذشته ش تو بازی داره (مربوط به زک و نبلهایم)
کرایسیس کور کمتر از فاینال های شماره دار که نیست از خیلی هاشون هم بهتره اون فلش بک خاطرات گذشته کلود فقط بخش کوچکی از داستان کرایسیس کور هست

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,915
کرایسیس کور کمتر از فاینال های شماره دار که نیست از خیلی هاشون هم بهتره اون فلش بک خاطرات گذشته کلود فقط بخش کوچکی از داستان کرایسیس کور هست
میدونم و جزو بهترین بازیهاییه که رفتم
ولی بخوان بیارنش تو FF VII ریمیک فکر نکنم بشه چون داستانش برای قبل وقایع VII ه
بعد اینا با این تنبلیشون همین FF VII رو کامل ریمیک کنن هنر کردن

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
مثلا؟
بطور مثال حداقل برای من نسبت به 13 و دنباله هاش و 15 اینطور بوده که البته نظر شخصی منه و خیلی از دوستانم هست ولی اینکه شماره 13 و 15 در حد دیگر عناوین شماره دار این سری نیست فکر کنم اکثریت قبول داشته باشند و در مقایسه نمرات هم با 12 که آخرین عنوان شماره دار این سری قبل از 13 و 15 هست دیده میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
با خبر مدت زمان انحصاری بازی PS4 تحریک میشی شما؟

متاسفانه وقتی با هوچی گری موفق شدید دوبار پست خبر شایعه هرایزن برای PC رو پاک کنید، طبیعی هست که کار به اینجا برسه و بخواین این رفتار رو ادامه بدید

همه این سایتها هم عقده ای و بدبخت و بیچاره و فلان و غیره هستند؟ به نظر این توهین ها داره به خودتون برمیگرده

Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Exclusive on PlayStation 4
Final Fantasy VII Remake Will Be A One Year Timed Playstation 4 Exclusive
Final Fantasy VII Remake Is a PlayStation Exclusive Until March 2021, According to Box Art
Final Fantasy VII Remake US Box Art Reveals One Year Timed PlayStation Exclusivity - Attack of the Fanboy
Official box art indicates Final Fantasy VII Remake is a PS4 timed exclusive
Final Fantasy VII Remake box suggest 1 year exclusive on PS4?
Final Fantasy VII Remake is PS4 timed exclusive until March 3, 2021 - Gematsu
Final Fantasy 7 Remake box art update confirms one year of PS4 timed exclusivity
Final Fantasy VII Remake is a Timed PS4 Exclusive for 1 Year; Could Come to Xbox and PC in 2021 - SkyStatement
Final Fantasy 7 Remake Is A Timed-Exclusive On PS4, New Box Art Suggests
Final Fantasy VII Remake Listed as PS4 Exclusive Until 3 March 2021
Final Fantasy VII Remake is a PS4 exclusive until March 2021 - KitGuru
چه خوب که این همه منبع گذاشتی ولی هیچ کدوم کلمه just ندارن , تنها 1 سال انحصاری هستا ... فقط 1 سال همین
تازه هیچکدوم این هم ندارن :
به نظر دارندگان دیگر پلتفرم ها یعنی PC و Xbox همزمان با PS4 داران اثر را به اتمام میرسانند
خب این نشون میده شما همچنان تک هستی در دنیا
پ ن : تو نظرات اونور ملت حرص میخورن که چه خبره بابا 1 سال خیلیه اینجا میگن تنها 1 سال انحصاری هست یجوری انگار قرار بوده کامل انحصاری باشه lol

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چه خوب که این همه منبع گذاشتی ولی هیچ کدوم کلمه just ندارن , تنها 1 سال انحصاری هستا ... فقط 1 سال همین
تازه هیچکدوم این هم ندارن :
به نظر دارندگان دیگر پلتفرم ها یعنی PC و Xbox همزمان با PS4 داران اثر را به اتمام میرسانند
خب این نشون میده شما همچنان تک هستی در دنیا
پ ن : تو نظرات اونور ملت حرص میخورن که چه خبره بابا 1 سال خیلیه اینجا میگن تنها 1 سال انحصاری هست یجوری انگار قرار بوده کامل انحصاری باشه lol

شما چرا اشاره نمیکنی که کل خبر صرفا یک عکس و با یک تاریخ هست و باقی متن سایتها تحلیل خودشون هست؟

برای مثال سایت millenium امده وضعیت پورت بازی برای سوییچ رو مطرح کرده و با ویچر مقایسه کرده و ...

Given the scale of the game, and the hardware likely rquired, it remains to be seen whether or not the Remake will appear on Nintendo Switch. However, after CD Projekt Red's port of the impressive Witcher 3: Wild Hunt, we'd rule nothing out — especially given Square's considerable support for the handheld console.

سایت notebookcheck امده گفته که فن های فاینال فنتزی روی اکس باکس و پی سی باید جشن بگیرند!

Final Fantasy fans on PC and Xbox have cause to celebrate

و هر سایت از یک دیدی به قضیه نگاه کرده! یکی اصلا سوییچ رو در نظر نگرفته (که اگر اینجا محفل نینتندو فن ها بود من رو خفت میکردند که چرا در متن به سوییچ اشاره نکردی!) یکی هم از یک دید دیگه به قضیه نگاه کرده.

در کل هم من میدونم، و هم خودتون میدونید، و هم ناظم ها میدونند که این بحث ها صرفا بهانه گیریه و هیچ وقت به اصل و فرع خبر ایرادی وارد نبوده. این همه خبر و شایعه از بازیهای مولتی پلتفرم و غیره میزنم ولی هیچ وقت بحثی پیش نمیاد که چرا این واژه اینطوری ترجمه شده، چرا علامت تعجب گذاشتی به جای نقطه و ...

در نهایت امیدوارم در استانه نسل جدید به یک نقطه امن در فروم برسیم که راحت تر گفتگو کنیم

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,238
اینکه FFVII اورجینال انحصاری PS1 بوده پس الان یه سال انحصاری بودنش روی PS4 منطقی باشه بنظر من چرته. کلا این حرکتهای انحصاری طولانی مدت زمانی از دید من *** شر محضه. حالا چه FF باشه چه توم ریدر باشه. اگه یه نسخه از فلان بازی برای پلتفرمهای دیگه قبلا عرضه شده، بقیه شماره هاش هم باید عین آدم برای اون پلتفرمها عرضه بشه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,410
نام
مسلم
تازه بیشترش رو هم توهم زده بود که بعد تیفا روشنش کرد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر