ریمستر عنوان Vanquish لو رفت!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
123943

فروشگاه مایکروسافت به تازگی یک نسخه ریمستر از عنوان نوآورانه و محبوب Vanquish را برای Xbox One لیست کرده است. انتظار می‌رود این عنوان برای PS4 نیز ریمستر شده باشد.
تاریخ عرضه این عنوان در فروشگاه مایکروسافت، 18 فوریه‌ی 2020 ذکر شده است. از جمله ویژگی‌های این ریمستر، به اجرای 4K و 60 فریم بر ثانیه بر روی Xbox One X می‌توان اشاره کرد.
Vanquish عنوانی قابل توجه و خلاقانه از استاد شینجی میکامی و استدیوی پلاتینیوم گیمز بود که در اکتبر سال 2010 برای Xbox 360 و PS3 عرضه شد.
شاید ریمستر شدن ناگهانی این عنوان، نشانه‌ای از بازگشت این سری در آینده‌ای نه چندان دور باشد!

The hit sci-fi shooter returns. An overpopulated Earth suffocating under limited resources looks to Providence, the solar-powered space colony for support. When Providence is suddenly taken over by a mutinous group and its technology used to devastate cities, it’s up to a specially trained unit of space marines to reclaim the colony.
Equipped with BLADE, the experimental weapon system that can scan, copy, and save up to three existing weapons, space DARPA agent Sam Gideon must infiltrate Providence, defeat legions of future-tech foes, and disable the energy transmitter threatening life on Earth.
Key Features
  • 4K graphics at 60 frames per second available for Xbox One X
  • Remastered for the first time on Xbox One

Vanquish remaster announcement leaked - Gematsu

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
View attachment 124393

رسما تایید شد

تنها نصیحت من به شما جوون ها اینه که اگه اکشن دوست دارید، تجربه نکردن این کالکشن به معنی خودفریبی، افسارگسیختگی ذهنی و دروغ گویی مزمن به ضمیر ناخودآگاه خودتون و سه چهار تا فحش بدتره
خیلی خوبن >:D< حتما تجربه شون کنید، کلاسیک های به شدت دوست داشتنی ای هستند
شت...استیل بوکش چه شاخه...لعنت به این زندگی!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,362
نام
محمد
View attachment 124393

رسما تایید شد

تنها نصیحت من به شما جوون ها اینه که اگه اکشن دوست دارید، تجربه نکردن این کالکشن به معنی خسودفریبی، افسارگسیختگی ذهنی و دروغ گویی مزمن به ضمیر ناخودآگاه خودتون و سه چهار تا فحش بدتره
خیلی خوبن >:D< حتما تجربه شون کنید، کلاسیک های به شدت دوست داشتنی ای هستند
امیدوارم بشه ونکوییش رو جداگانه خرید مخصوصا برای منکه بایونتا رو در دسترسم دارم:(

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
به امید خدا ورژن pc دارن دیگه؟ :D بایونتا ورژن pcش بدجوری اذیتم کرد دو سه شب دانش کردم آخر اجرا نشد لول :D
منم دوس داشتم ورژن PC باشه ولی دوستان میگن از قبل برای PC موجوده ولی خب این آخه ریمستره :-?

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan خبری از نسخه سوییچ نیست؟!‌ :D

ظاهرا خیر
بایونتا یک و دو که قبلا واسه سوییچ عرضه شدن و صرف شده به صورت پورتابل :>
مشکل همون ونکوئیش ـه که امیدوارم یه عرضه مستقل داشته باشه رو سوییچ بعدا

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,358
چرا یطوری میگی ریمسر انگار چیز خاصی اضاف داره؟
ریمستر شده با رزلوشن 4k و 60fps که رو pc بالاترشو میتونی بزنی
من Bayonetta که بازی کردم کیفیتش جالب نبود. ی چیزی مثل devil may cry 3 بود. گفتم شاید این نسخه بهتر شده باشه

• Smile
Reactions: Arima Kishou

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
شخصا بعد ازGOW و NG بایونتا مورد پسندترین عنوان H&S یرام هست
ونکوییش هم که که خاصترین شوتر زندگیمه
ریمستر/ ریمیک شدن این دوتا از فانتزیهای این نسلم بود که نمه نمه داره میاد تو بغلم :kiss::hug:
شادم شاد

پ ن : مونده داینو کرایسیس 2[-o<

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ARTHUR WESKER

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
پیدا کردم!این مصاحبه مال سال 2016 هست.بایونتا 3 تحقق یافت!بعدی دیگه قطعا ونکوییش 2 هست:-c

That's not the only time Vanquish came up. Inaba also commented that the studio would like to make a sequel, but he said it in an open-ended way regarding all of the developer's properties. "For any time, if we have the chance to make a sequel, we want to do it. There is no title we don’t want to make a sequel for. So, of course, we want to make Bayonetta 3 and Vanquish 2. So, yes, we want to make sequels," Inaba said.

There's hope for a PC port of Platinum's Vanquish

من پیشنهاد میکنم که این مقاله را راجع به پلاتینوم بخوانید .بد نابغه هایی هستن این جانوران!:D

A brief history of one of gaming's greatest studios

گیف خفن

ezgif-6-11e2d9246aeb.gif

حالا اگه فرصت بود و حس و حال داشتم تاپیک دو بازی را میزنم که ادامه ی فعالیت ها انجا باشه!ایشالا همو اونجا ببینیم.اینجا دیگه نبینیم:wow:

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
پیدا کردم!این مصاحبه مال سال 2016 هست.بایونتا 3 تحقق یافت!بعدی دیگه قطعا ونکوییش 2 هست:-c

That's not the only time Vanquish came up. Inaba also commented that the studio would like to make a sequel, but he said it in an open-ended way regarding all of the developer's properties. "For any time, if we have the chance to make a sequel, we want to do it. There is no title we don’t want to make a sequel for. So, of course, we want to make Bayonetta 3 and Vanquish 2. So, yes, we want to make sequels," Inaba said.

There's hope for a PC port of Platinum's Vanquish

من پیشنهاد میکنم که این مقاله را راجع به پلاتینوم بخوانید .بد نابغه هایی هستن این جانوران!:D

A brief history of one of gaming's greatest studios

گیف خفن

View attachment 124508

حالا اگه فرصت بود و حس و حال داشتم تاپیک دو بازی را میزنم که ادامه ی فعالیت ها انجا باشه!ایشالا همو اونجا ببینیم.اینجا دیگه نبینیم:wow:
سونی این استدیو رو میخرید خون به پا میکرد \m/

• Like
Reactions: ARTHUR WESKER

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر